ייעוץ שאלה על סוג אפדרין (לשלב מאוחר יותר) ועל סייקל ראשון ועל מחירים

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י חסוי, ‏30/12/08.

טוען...
  1. 9 נק' מוניטין
    0
    חסוי

חסוי משתמש מתחיל

חסוי
    לייקים:
    0
    מקווה שהפעם הכותרת היית מספיק ברור אם לא הודה לך אם תשנה את הכותרת ולא תסגרו לי את ההודעה תודה.

נתחיל קודם עם סקייל ראשון הציעו לי 2 אפשרויות

סייקל מתחילים 1
    • 1 x טסטוסטרון בלנד SUSTANON 250 - בוויאל של 10cc - מחיר 350 ש"ח לוויאל.
    • 1 x דקה דורבולין 250 - וויאל של 10cc מחיר - 350 ש"ח לוויאל
    • 100 x כדורי ANABOL - BRITISH DISPENSARY מחיר 3 ש"ח לכדור - סה"כ 300 ש"ח
    • קופסא של 100 כדורי LIV-52 הגנה לכבד - 100 ש"ח
    • חבילה של 20 כדורי נולבדקס - 100 ש"ח
    סה"כ 1200 ש"ח לסייקל.

בלי זריקות הציאו לי את הסקייל הבא שאני מעדיף כי אני נלחץ ממחטים קצת...,

סייקל מתחילים 2

הורמון גדילה - GHRP-6 קיט של 10 וויאלים לחודשיים - 650 ש"ח כולל מיים בקטריוסטטים.
    100 x כדורי ANABOL - BRITISH DISPENSARY מחיר 3 ש"ח לכדור - סה"כ 300 ש"ח
    קופסא של 100 כדורי LIV-52 הגנה לכבד - 100 ש"ח
    חבילה של 20 כדורי נולבדקס - 100 ש"ח

סה"כ 1150 ש"ח לסייקל.

.

השאלות הם כאלה:
    1. האם הסייקלים האלה מתאימים באמת למתחילים?
    2. האם המחירים הללו הגיוניים? זולים? יקרים?
    3. אם משהו ניסה סקייל כזה והוא יכול לתת חוות דעת כמה זה עזר לו הוא סתם משהו נוסף שאפשר ללמוד מזה (קראתי כבר את המאמר למתחילים וגם עוד מאמרים באינטרנט אבל השמח לשמוע אם יש משהו להוסיף בשביל לדעת כמה שיותר... תודה)

נושא שני.... עד שנגיע אליו ואל החיטוב המיוחל יש זמן אבל בכל זאת אני רוצה כבר לדעת מתוך סקרנות ועניין
    אפדרין-
    1. משהו שלא בדיוק הבנתי בתור התחלה (קראתי הרבה ובחלק כתוב ככה ובחלק אחרת)... אז לסיכום האפדרין רק שורף שומן או שהוא גם בונה שריר (ממריץ אני יודע אבל הבנתי שלא משמעותי ומשתווה ל3 כוסות קפה)
    2. אפדרין מהודו,EPHEDRINE HCL 30MG איך הוא משהו שמע עליו/ ניסה אותו ויכול לתת חוות דעת? (אל תציעו לי אחר כי זה היחיד שהצלחתי למצוא)
    3. אפדרין מהודו,EPHEDRINE HCL 30MG הציעו לי לקנות אותו ב250 שח ל100 כדורים המחיר הגיוני?

זהו בנתיים ריכוז כל השאלות שעלו לי אני חוזר ומזכיר שכן אני יודע וקראתי את המאמר של המתחילים ועוד כמה באינטרנט ואלה השאלות שנשארו לי פתוחות ללא תשובה אז אל תפנו אותי למאמר מתחילים באתר כי לא הבנתי את התשובות לשאלות האלה משם...
    תודה לעוזרים וסליחה על החפירה =]

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/08
  2. 364 נק' מוניטין
    0
    HARDCORE

HARDCORE משתמש פעיל

HARDCORE
    לייקים:
    46
    2.5 שקל לכדור אפדרין של 30 מלגרם מחיר סביר לאללה
    הייתי אומר אפילו זול יחסית
    חוץ מזה שזה אפדרין מהודו יש לך עוד פרטים? מעניין אותי את ההודי עוד לא ניסיתי
    יש שם לחברה? יש לך תמונה ?
    ואממ לא אפדרין לא בונה שריר אפדרין הוא אנטי קטבולי(מונע פירוק שריר) וגם זה באחוזים בודדים
    בנוגע לשאר השאלות חכה למשין האד
    בכללי הסייקל הראשון נראה לי חמוד אבל טיפונת חזק

3. 7,221 נק' מוניטין
    0
    adimenia

adimenia משתמש משקיע משתמש כבוד

adimenia
    משתמש כבוד
    לייקים:
    26
    סייקל ריאשון רק טסט סוסטנון זה בסדר למרות שאני מעדיף אנטט או אסטר ארוך אחר
    בלי קישקושים של דיבול וכל זה ככה אתה תדע איך הגוף שלך מגיב לחומר האנרוגני ואם חס וחלילה תקרה בעיה תדע מאיזה חומר היא נבעה
    לגבי הסייקל השני עזוב אחי למרות ש GHRP-6 מגביר את ייצור GH בגוף לא הייתי מתעסק אם זה אם אתה לא יודע מה אתה עושה בטח לא כסייקל ריאשון לגבי אורלים כמו דיבול וכאלה אני לא כל כך אוהב את זה רוב העליה היא נוזלים והוא נותן מראה נפוח וגם ככה את כל הנוזלים שתעלה תאבד אחר כך בקיצור עליה לא איכותית שלא לדבר על הרעילות לכבד
    בקיצור אחי שמור על הדברים פשוטים סייקל ראשון רק טסטוסטרון לגבי אפדרין ניראה מחיר סביר
    אפדרין עוזר בשריפת השומן כאשר אתה על גירעון קלורי אם אתה מחפש לעלות במשקל ולי הסייקלים שפרסמת זה מה שאתה מחפש היתרון יחידי שתקבל מאפדרין זה המרץ שהוא נותן לך זהו

4. 9 נק' מוניטין
    0
    חסוי

חסוי משתמש מתחיל

חסוי
    לייקים:
    0

OK
    תודה אחי... (גם לתגובה הראשונה.. :s28:)
    בקשר לאפדרין לא התכוותי לקחת עכשיו... שאלתי בשביל ידע כללי... רק רציתי שאני יסיים סייקל ראשון אז שכבר אני ידע את השלב הבא לסייום סייקל ותחילת חיטוב אני משתדל תמיד לחשוב קדימה שלא יהיה זמן המתנה בין לבין

השמח לעוד תגובות לגבש דעה יותר מוצקה =]

5. 7,221 נק' מוניטין
    0
    adimenia

adimenia משתמש משקיע משתמש כבוד

adimenia
    משתמש כבוד
    לייקים:
    26
    בכל מקרה אם אתה הולך על סייקל של 10-12 שבועות אתה צריך להיות לפחות אותו זמן ללא שום חומרים אנדרוגנים אחרים אפדרין זה סבבה אבל לא לקחת סטרואידים אחרים לפני שעבר לפחות את אותו זמן של הסייקל

כמו שאומרים time on = time off אני אפילו הייתי מחכה יותר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...