ייעוץ חסרונות בשימוש בסטרואידים ?

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י מתן וענונו, ‏28/12/08.

טוען...
  1. 22 נק' מוניטין
    0
    מתן וענונו

מתן וענונו משתמש מתחיל

מתן וענונו
    לייקים:
    0
    אני חדש מאוד בתחום - מתאמן פחות מ 3 שבועות.

מה החסרונות בשימוש בתוספים האלה ?

2. 0 נק' מוניטין
    0
    idan23

idan23 משתמש מתחיל

idan23
    לייקים:
    0
    תריץ חיפוש דובר הרבה..

3. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    תסתכל במדריך למתחילים, רשמתי על זה.
    עוד תיקון, זה לא תוספים, זה סטרואידים-תרופות לכל דבר.

4. 7,221 נק' מוניטין
    0
    adimenia

adimenia משתמש משקיע משתמש כבוד

adimenia
    משתמש כבוד
    לייקים:
    26
    תגיד מה אתה גמור? מה למי שמתאמן 3 שבועות יש לחפש עם סטרואידים?
    עזוב אותך משטויות

5. 22 נק' מוניטין
    0
    מתן וענונו

מתן וענונו משתמש מתחיל

מתן וענונו
    לייקים:
    0
    לא מחפש כלום, בודק כיוונים לכל דבר...

6. 189 נק' מוניטין
    0
    Dr.Vin diesel

Dr.Vin diesel משתמש פעיל

Dr.Vin diesel
    לייקים:
    0
    כמו שכבר אמרו לך זה לא תוספים.סטרואידים זה תרופות. וצריך לדעת איך להשתמש בהם.
    אני חושב שלא ניסחת נכון את השאלה.לסטרואידים אין "חסרונות" אבל בשימוש לא מבוקר בחומרים/או במינונים גדולים ברמות הגבוהות יותר יש תופעות לוואי.בדרך כלל בשימוש נכון ומבוקר,אפשר להמנע כמאט מכל התופעות לוואי.
    וזה גם די אינדיוידואלי...אני מכיר אנשים שהריצו מעל 10 סייקלים וגם יותר מזה..והתופעות לוואי שהיו להם זה רק קצת גדילה של שיער על הגב והכתף בזמן הסייקל וחרמנות יתר,ויותר הגרסיביות..פיצעון קטן פה ושם..כמו שאתה רואה זה שטויות...ולא רציני..(לדעתי לפחות)
    ויש כאלה שוואלה גם את זה אין להם..חוץ מחרמנות יתר שזה תמיד יש על סייקלים של טסט'.
    בקיצור יש מה ללמוד בנושא...

7. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    אל תשלה את עצמך, לסטרואידים כן יש חסרונות, הם משנים במהרה את פרופיל השומנים בדם לרעה, זה משהו שעם הזמן רק יכול להזיק.
    לא פעם נמצא קשר בין התקפי לב לשימוש בסטרואידים, זה אומנם קרה כאשר לאותם אנשים היה נסיון של כמה שנים בסטרואידים.

אפשר לומר שעד היום לא בוצעו שום מחקרים ארוכי טווח על שימוש בסטרואידים בקרב מפתחי גוף, אין שום הוכחה מדעית שהסטרואידים לא מזיקים אפילו במינונים יחסית נמוכים.
    אין ספק שהבלאגן מתחיל מהר עקב שימוש לא נכון, נא לא לשכוח שזה הורמונים, ומכניסים הורמונים חיצונים לגוף, כך נוצר הפרה של הפעילות התקינה בגוף.

דוגמאות שקרו:

השותף לאימונים של ארנולד שווצנגר אושפז בביה"ח עקב גידול בכבד, לפי מה שהוא אמר הוא הגיע במצב קריטי מאוד לביה"ח, כל זה קרה משימוש של עשרות שנים, כיום הוא מאמן מפתחי גוף על דגש להיות טבעיים, ללא סטרואידים.
    ארנולד שווצנגר אושפז בעבר עקב התקפי לב ויש לו שסתום בלב.
    שחקן הבייסבול לייל אלזיידו נפטר מסרטן המוח, הוא השתמש בסטרואידים במשך שנים.
    כוכב ה WWE כריס בנואיט התאבד ורצח את אשתו ובנו בן ה 7, לא ידוע אם יש קשר בין הסטרואידים שהוא לקח לבין ההתאבדות.

כל זה לא אומר שבטוח יהיה נזק, אבל צריך לקחת בשכל ולא להתלהב.

8. 12 נק' מוניטין
    0
    PcGunMan

PcGunMan משתמש מתחיל

PcGunMan
    לייקים:
    0
    אדי גררו גם נפטר אבל אומרים שזה מסמים ואני לא הבנתי אם מתכונים ולסטרואידים או סמים קשים

9. 189 נק' מוניטין
    0
    Dr.Vin diesel

Dr.Vin diesel משתמש פעיל

Dr.Vin diesel
    לייקים:
    0
    .......

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/08
  10. 189 נק' מוניטין
    0
    Dr.Vin diesel

Dr.Vin diesel משתמש פעיל

Dr.Vin diesel
    לייקים:
    0
    הוא השתמש בסמים...

11. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    שמעת פעם על ה ROID RAGE? זה התופעה של העצבנות שנגרמת משימוש בסטרואידים, זה מה שקרה כנראה לכריס בנואה, כן יש קשר בין מה שהוא עשה למשפחה שלו לבין שימוש בסטרואידים.
    מתאבקי ה WWE מאוד מקפידים על משטר אימונים ותזונה קשה, תראה איך הם נראים, תסתכל על בטיסטה איך הוא נראה, זה בן אדם שבשקט יכול להתחרות בתחרויות בפיתוח גוף.
    הם לוקחים חומרים כבדים, מינונים גבוהים, כל זה כן גורם ל ROID RAGE, לי היה קצת מה ROID RAGE בסייקל האחרון ועוד הוא נחשב לסייקל מתון.

מה שאני מנסה להבהיר כאן, שזה לא ורוד ויאללה ניקח כל החיים סטרואידים, צריך שתהיה בקרה. ברגע שאין בקרה ועושים שטויות, הדרך לכל הבעיות סלולה.

12. 7,221 נק' מוניטין
    0
    adimenia

adimenia
    משתמש כבוד
    לייקים:
    26
    אחי ROID RAGE זה שטויות אני אף הוכחות שהתופעה הזאת קיימת בן אדם אידיוט שמעצבן בקלות
    עדיין ישאר אידיוט שמתעצבן בקלות על סטרואידים רק שעכשיו הוא יהיה יותר גדול ומסוכן להסיק שבנואה רצח את המשפחה שלו בגלל סטרואידים שאתה בכלל לא יודע מה קרה שם זה לא לעניין גבר
    זה בידיוק הטענות של התקשורת לגבי סטרואידים זה קישקוש אחי זה כמו להגיד שהשוטר שירה באישתו ובילדים שלו והתאבד עשה את זה בגלל סטרואידים בואו נהייה רציניים
    לגבי תופעת הגידולים לדעתי זה לא בגלל חומרים אנדרוגניים אלה יותר בגלל שימוש מופרז בהורמון גדילה שיכול להאיץ גדילה של גידולים סאב קליניים (שעוד לא התפתחו)
    אבל אני כן מסכים שצריך להיות סופר זהירים בשימוש אם סטרואידים זה משהו שצריך לקחת בקלילות

13. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    אני לא מסכים שזה שטויות, אני ראיתי בעצמי מישהו שכן קיבל את ה ROID RAGE מסייקל, זה משהו שבסייקלים כבדים זה קשה לעצירה, אני לא חושב שהתנסת בסייקל כבד כדי לקבוע נחרצות שזה שטויות.
    לגבי השימוש ב GH, יכול להיות שאתה צודק, אני לא התנסתי במינונים גבוהים של GH (עד עכשיו 3 יחידות ליום), נא לא לשכוח שגידולים כן יכולים להגרם משימוש באנדרול. יש קשר בין סרטן הכבד לשימוש באנדרול.

תמיד יש את הדוגמאות הנגדיות כמו ג'ון רומנו ובוב קלאפ, על שימוש לאורך זמן בסטרואידים.

14. 7,221 נק' מוניטין
    0
    adimenia

adimenia
    משתמש כבוד
    לייקים:
    26
    כן אבל לא בגלל ההשפעה על הגוף אני יחדד את זה אלה בגלל הרעילות האדירה שלו לכבד העליה של אינזימי כבד בשימוש ארוך אם מינון גבוהה של אנדרול אכן יכול לגרום לסרטן כבד בנוגע ל roid rage אולי לא התנסיתי עם סייקל כבד אבל אני שמעתי עדויות מאנשים שמשתמשים כבד והמסקנה היא שזה יותר קשור לאופי אם אתה אלים מטבעך אז על חומר אתה עדיין תהיה אלים רק עכשיו יש לך יותר מסה וכח זה עיניין של שליטה אחינו זאת דעתי בכל מקרה אין מחקר שמוכיח שסטרואידים גורמים לאגרסיביות אם יש אחד כזה אשמח לקרוא אותו

15. 189 נק' מוניטין
    0
    Dr.Vin diesel

Dr.Vin diesel משתמש פעיל

Dr.Vin diesel
    לייקים:
    0
    תגיד לי אתה לפעמים קורה את מה שאתה רושם? באודעה פה אתה רושם שכן יש קשר בין מה שקרה למשפחה שלו לבין שימוש בחומרים.
    ובאודעה ליפני רשמת ציטוט שלך-> ("""לא ידוע אם יש קשר בין הסטרואידים שהוא לקח לבין ההתאבדות.""") מה ניסגר איתך? תחליט..יש קשר או אין/לא ידוע?
    בכל מקרה זה ביכלל לא משנה מה אתה חושב. כי אחרי החקירה שביצעו השוטרים,הם אפילו לא יודעים ב-100% מה קרה שם באמת. אין שום אוחכה שהוא רצח את אישתו והילד שלו.
    התמונה אייתה שם לא ברורה.וזה גם מה שהשוטרים אמרו.הסיכום שלהם ניסגר בהשארה בלבד שהוא ככל הנראה רצח את המשפחה שלו ואת התעבד אין לזה אוחכות ישירות.
    לגבי בטיסטה אתה טועה,אין לו שום סיכוי בתחרויות,וזה מה שהוא באצמו אמר ברעיון שראיתי איתו,כאשר שעלו אותו למה הוא לא הלך עד הסוף לרמות הגבוהות הוא אמר שעל הגובה שלו זה כמאט ובלתי אפשרי והרגליים שלו כבר הפסיקו ליגדול.והוא לא הצליח להתקדם..ולא ראה בזה כיוון.
    לגבי הגרסיביות..ברור שיש פה קשר לחומרים,וצריך לדעת איפו לשחרר את זה אם זה מגיע.(מין הסתם על אימונים) וזה תלוי בבן-אדם.
    אני חותם לך שלא משנה איזה סייקל תעשה ולא משנה איזה עצבים תקבל/ או ROID RAGE או חרטה אחרת אתה לא תהרוג בן אדם וגם לא תרביץ לאף אחד.אולי לשחיפים במכון אבל לא יותר מזה. ובטח שלא תילך ותהרוג את המשפחה שלך.
    אף אחד לא הורג את המשפחה שלו ביגלל ROID RAGE , הורגים מסיבות אחרות.
    וכמו שאמרתה..וכמו שאמרתי.."אם יש בקרה" ועושים הכל לפי הספר ולא עושים שטויות של לייצנים ולא הולכים לרמות הגבוהות,כמאט ונמנעים מכל התופעות לוואי.

16. 189 נק' מוניטין
    0
    Dr.Vin diesel

Dr.Vin diesel משתמש פעיל

Dr.Vin diesel
    לייקים:
    0
    חח נראה לי שיש חומר בנושא
    http://www.lbs.co.il/showthread.php?t=1040
    חחחחחחחחחח התמונה הזאת הורגת אותי מצחוק כל פעם שאני מסתקל עליה

17. 7,221 נק' מוניטין
    0
    adimenia

adimenia
    משתמש כבוד
    לייקים:
    26
    עזוב אותך נו תהייה רציני קודם כל רשום שחור על גבי לבן שנלקחו בחשבון היסטוריה אלימה וסביבת מגורים ומדובר על מתבגרים שהאופי שלהם עוד לא מגובש וכמו שאמרתי זה יותר תלוי באופי של הבן אדם מאשר לחומר עצמו מסבירים את זה יפה ב bigger stronger faster אחלה סרט אני ממליץ בחום

18. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    דבר ראשון תתחיל להרגע, אני לא חבר שלך שאתה מדבר אלי לא יפה, אם לא מוצא חן בעניך, אז אל תגיב כאן.
    יש נהלים, ואחד מהם זה להתנהג יפה, כמו שאני לא מקניט אותך, אתה לא תקניט אותי.

מקווה שהייתי ברור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...