ייעוץ כמות חלבונים ופחמימות אחרי אימון

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י idan131, ‏10/9/08.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    idan131

idan131 אורח

idan131
    שלום קוראים לי עידן אני בן 18 ומתאמן במכון כבר כמעט שנה שלמה, אני אוכל אחרי אימון שייק חלבונים טונה וסלט ירקות הבעיה היא שאחי הקטן (14.5) החליט להתאמן איתי גם והוא מחקה אותי ואוכל אחרי האימון שלו כמוני שייק טונה וירקות האימון שלו כולל 20 דקות ריצה ומשקולות שזה כתפיים ושכיבות שמיכה הכל הוא עושה נכוןבסטים, הסברתי לו איך, זה נכון שאם אוכלים הרבה פחמימות וחלבונים כאשר הוא רק התחיל להתאמן רק לפני חודש וקצת ואין לו איזה שרירים משמעותיים שהוא צריך לאכול כלכך הרבה, זה לא ילך למאגרי שומן כל החלבונים והפחמימות שהוא אוכל?

2. 66,205 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    8,648
    תלוי בתפריט היומי ככלל ולא להסתכל רק על הארוחה שלאחר האימון.
    שומן נאגר במאגרים רק במצב של עודף קלורי (ממליץ לעבור על ההקדמה של המדריך לחיטוב פה בנעוץ לקבל קצת רקע כללי) , לכן המשפט האהוב עלי מכל , אפשר לאכול 3 חבילות שוקולד ביום ועדיין לרדת במשקל , כמובן שזה לא יהיה אידיאלי מבחינת ערכים תזונתיים שהגוף זקוק להם אבל זה אפשרי , לפחות בתאוריה.
    הארוחה שלך לאחר האימון היא בסדר אך לא הייתי אומר אידיאלית .. , הייתי אוכל שייק עם חלב או לחילופין שייק עם תמרים או לחילופין טונה עם פרי כולשהוא.
    העיקרון הוא הירקות שאתה אוכל מורידים את ה GI (אינדקס גליקמי) , והמטרה שלך בסיום האימון היא לעלות את רמות האינסולין בדם והמוצרים שאמרתי למעלה יהיו האידיאלים ביותר.
    כמובן שאני נתפס לאידיאל מושלם , ואפשר לנהוג בצורה שאתה עושה כיום אך אם אתה רוצה שזה יהיה מושלם הייתי הולך על ההמלצות למעלה. כמובן שההבדל בין התוצאות אין אני יכול לומר לך , כמובן זניחות אם בכלל אבל כאחד פרפקציוניסט הייתי הולך על שייק חלבון עם חלב כי זה פשוט הכי נוח והכי אידיאלי לאחר האימון (קזאין , יאיי - איזה אושר).
    בכל מקרה , השאלה שנשאלת , איך נראת הארוחה שלך וגם של אחיך לפני האימון וכמה זמן לפני האימון אתם אוכלים אותה ?

3. 444 נק' מוניטין
    0
    Phoenix

Phoenix משתמש פעיל

Phoenix
    לייקים:
    1
    אם אני רוצה חלב עם השיק אחרי האימון איך אני אמור לשמור על החלב קר?
    כאילו, אחרי האימון אני הולך לשחק כדורסל, כודרגל או בביצים או משהו אז אני צריך משהו אחרי האימון כי אם לא אז אני לא אוכל 3 שעות אחרי האימון...
    קיצור איך שומרים על החלב קר בזמן האימון כדי שלא יתקלקל? :P:

4. 66,205 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    8,648
    כמה קוביות קרח , או שתקח פשוט תמרים או משהו שלא מצריך קירור

5. 5,304 נק' מוניטין
    0
    אזולאי

אזולאי משתמש קבוע

אזולאי
    לייקים:
    6
    השומן שבכוס חלב 3% ישפיע על ספיגת החלבון?

6. 66,205 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    8,648
    לספיגת החלבון אין שום חשיבות אלא אם אתה בצום של 12 שעות לפחות...

7. -37 נק' מוניטין
    0
    The Punisher

The Punisher משתמש מתחיל

The Punisher
    לייקים:
    0
    1) עלייה של שומן מתבצעת אך ורק אם הבאת את עצמך למצב שאתה מכניס לגוף שלך יותר קלוריות ביחס לכמות הקלוריות שאתה מוציא במנוחה (BMR).

2) הארוחה שלאחר האימון זאת ארוחת פחמימות (עם IG גבוה) ואת שאר הערכים של פחמימה, חלבון ושומן אתה משלים בכל היום...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...