ייעוץ מעוניין במידע על PH

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י koren9, ‏18/12/08.

טוען...
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    koren9

koren9 משתמש מתחיל

koren9
    לייקים:
    0
    שלום ,
    אני בן 35 , מתאמן כשנתיים , גובה 181 ס"מ , משקל 83 .
    יצא לי לקרוא הרבה על PH למיניהם , כולל ביקורות גולשים בחו"ל בפורומים ,
    מעוניין לדעת האם יש איזה שהוא מוצר PH שבאמת עושה את העבודה ?? ועם כמה שפחות תופעות לוואי ??
    אני מעוניין אך ורק בשימוש אוראלי ...
    אשמח לתגובות ,

תודה ,

2. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    תופעות לוואי של ה PH דומות לתופעות לוואי של סטרואידים אנאבולים, מבחינת שמירה על התוצאות, יהיה לך קשה לשמור עליהם, אותה רעילות לכבד כמו סטרואידים אורלים.
    בכל מקרה תצטרך PCT עם נולבדקס.
    אני ניסיתי בעבר את הסופרדרול, שמות דומים: מסטר-דרול, מטיל DX3, ההרכב הכימי אותו דבר.

לדעתי זה בזבוז של כסף, אם כבר תלך על הדבר האמיתי.

3. 0 נק' מוניטין
    0
    koren9

koren9 משתמש מתחיל

koren9
    לייקים:
    0
    תודה על התגובה המהירה , חשבתי שאולי אחד ממוצרי ה PH יהיה בעל תופעות לוואי "נסבלות" וכמובן שלקחתי בחשבון את ה PCT .
    העניין עם הדבר האמיתי הוא שיש לי בעיית "אחסון" ו"ביצוע" (אשה , ילדה ...) אם אפשר לקבל עזרה בעניין אני אשמח לשמוע .

4. 62,097 נק' מוניטין
    0
    coldfire

coldfire מושעה משתמש כבוד

coldfire
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,893
    למה מישהו עם ניסיון של שנתיים חושב בכלל על שימוש בסטרואידים?

5. 1,163 נק' מוניטין
    0
    prUser

prUser משתמש פעיל

prUser
    לייקים:
    0
    אתה מסתבך, אם אתה חושב שתוכל להסתיר את זה מהאשה. מה, תחביא את זה בעבודה או באוטו?
    ואם זה יעבוד, תשקר לה "תראי איך האימונים מצליחים לי"?

נ.ב. מה, אין לך פינה 100% פרטית בבית שלך, שאתה יודע שאף אחד לא נוגע בחיים?? לא פלא שאתה צריך PH, רמות הטסט' שלך נמוכות מאד:P:Sync-0h5y1d7:

נ.ב. 2, יש להם גם השפעות על הליבידו שלך, לכאן או לכאן. לפני שנים, כשזה היה חוקי, קניתי בBB.COM את מה שנחשב לדבר הטוב ביותר EVER שנקרא 1AD. לא האמנתי יותר מדי בזה, והדבר הכמעט יחידי שזה עשה לי זה להפוך אותי לחרמן בצורה בלתי נסבלת:RockOn:. חושב שתוכל להסתיר את זה מהאשה?
    בכל מקרה, אני מסכים עם קודמי; "הדבר האמיתי" לא יעלה לך הרבה יותר. אם כבר לא חוקי, אז לפחות שיעשה משהו.

6. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    מסכים, PH עולים לא פחות מ 50$ לבקבוק, תוסיף את ההוצאות הנלוות, כגון LIV52 לכבד, כבר התקרבת למחיר של סייקל של טסטוסטרון לבד. איפה תראה תוצאות טובות יותר? בסייקל של הטסטוסטרון.

7. 0 נק' מוניטין
    0
    koren9

koren9 משתמש מתחיל

koren9
    לייקים:
    0
    כנראה שלא הייתי מובן עד הסוף .... :161bd: כל העניין הוא לא להסתיר כלום מהאשה ! דווקא על להחביא בעבודה כבר חשבתי האמת ...:secret: וחוץ מזה היא יודעת שאני לוקח אבקת חלבון , קריאטין , ZMA, וכו .... ולא ממש מעניין אותה מלבד שזה תופס מקום בארון !! :) בכל מקרה הבנתי את הרעיון - PH לא שווה כלום - סבבה . חבל שאין בארץ מקום שאפשר להגיע אליו פעם בשבוע - לקבל אחת ולחזור הביתה מבסוט ... בכל מקרה תודה לכם .

מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...