ייעוץ סייקל קלן ועוד כמה שאלות

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Anaver, ‏10/9/08.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    Anaver

Anaver משתמש מתחיל

Anaver
    לייקים:
    0
    אחלה סקירה של ברקו על הקלן אבל יש לי שאלה
    אני כרגע בחיטוב הייתי משהו כמו שבועיים-שלוש על אפדרין במינון של 75-100 מ"ג+600-800 קפאין לאחר מכן נחתי שבוע ועברתי לקלן.
    התחלתי עם כדור של 40 מק"ג כמה ימים עליתי ל80 ועכשיו אני על 120.
    השאלה היא כזאת עוד מעט אני מסיים סייקל של שבועיים עם הקלן,במנוחה אני רוצה להשתמש בליפו או בהידרוסיקט השאלה עם זה יהיה יעיל? כי אחרי הקלן לא נירא לי לי שזה יזיז משהו עם בכלל,מה דעתכם? והאם אפשרי למרוח את הסייקל לחודש או שלא מומלץ?

2. 8,154 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש קבוע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    16
    ליפו והידרוקסיקט, הם סתם תוספים שניפחו אותם ועשו מהם מי יודע מה.
    אין לך מה לקחת אותם, אלא אם בא לך לשפוך כסף סתם.

אתה יכול לעשות שבועיים אפדרין+קפאין - שבועיים קלן ולהמשיך עם זה, כל עוד תיקח כל שבוע שלישי את התרופה נייטול למשך שבוע שלם. נייטול זה אנטי-היסטמינים, בין היתר היא מחדשת את הרצפטורים, ככה שההשפעה של האפדרין/קלן לא תרד.
    אתה יכול להשיג את הנייטול בכל בית מרקחת/סופרפארם, זו תרופה ללא מרשם. המינון הוא 25 מק"ג(כדור אחד) לפני שינה למשך שבוע שלם.

אני לקחתי ככה את האפדרין והקלן למשך 3 חודשים, לא הייתה לי עם זה שום בעיה, כל עוד לקחתי את הנייטול.

3. 189 נק' מוניטין
    1
    Dr.Vin diesel

Dr.Vin diesel משתמש פעיל

Dr.Vin diesel
    לייקים:
    0
    פה אני לא מסכים איתך. לגבי ליפו-6 והידרוקסיקאט-"הארד-קור" ולא ההידרוקסיקאט הרגיל בקופסה לבנה שהוא חרטה. אלה תוספים על בסיס עיקרי של קפאין ויוהימבין,ועוד מרכיבים,וזה חומרים שידועים ביעילות שלהם.
    בליפו-6 החדש לדוגמה ב-"פרו-נטוראל" במנה של 2 כדורים יש 200 קפאין+5 מלגרם יוהימבין. 4 כדורים ליום בוקר וצארים/או ערב ליפני אימונים זה עושה אחלה עבודה.
    גם ההידרוקסיקאט הארד-קור הוא מוצר מעולה 300 מלגרם קפאין במנה+4.5 מלגרם יוהימבין ועוד מרכיבים שעובדים מעולה-יש הרבה פידבקים טובים על התוספים האלה.
    ומי שרוצה/צריך לקחת מינונים יותר גבוהים פשוט יכך יותר מ-4 כדורים.
    *כמובן שגם אני בדעה שאפדרין וקלן הם יותר חזקים.,אבל אם מישהו רוצה לקחת הפסקה מאפדרין/קלן או פשוט לא רוצה לקחת E/קלן,אז התוספים האלה הם הכי יעילים שיש קיום.
    כך שזה רחוק מלישפוך כסף סתם.

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/08
  4. 8,154 נק' מוניטין
    1
    Machinehead

Machinehead משתמש קבוע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    16
    ההידרוקסיקט הקודם היה להיט, הוא היה אחד ה-שורפי השומן שהיו, עד שהוציאו את האפדרין מחוץ לחוק בארה"ב. לי אין ניסיון איתם עם כל השורפי השומן, השגתי לחבר את ה LIPO 6X, הוא אמר לי שאין מה להשוות בינו לבין אפדרין וקפאין, הליפו לא כ"כ עזר לו.
    גם אני מסתכל על העניין, של עלות מול מחיר, ה LIPO לדוגמא יקר רצח, אני לא רואה את ההגיון בלשלם עליו מעל 35 דולר (בארה"ב) עבור ה 100 כדור.
    אם יש לך הוכחה שהם עוזרים, אשמח לראות, ממה שאני יודע, האפדרין/קפאין והקלן, ידועים ככאלו שעוזרים. לעומת זאת השורפי שומן החוקיים, יעילותם בספק, בד"כ רובם מכילים תה ירוק, קפאין ועוד כמה צמחים. חלקם מכילים יוהימבין.
    מסכים איתך שמי שלא לוקח אפדרין וקלן, אלה עדיפים מכלום, אבל גם הם יעשו לו חתיכת חור בכיס :smile:

5. 0 נק' מוניטין
    0
    Anaver

Anaver משתמש מתחיל

Anaver
    לייקים:
    0
    עשיתי כבר מה שכתבת השתמתי משהו כמו חודש+-עם האפדרין עם הקפאין..אח"כ מנוחה כמה ימים ועברתי לקלן 120 מק"ג עם קפאין,עכשיו לפי מה שאתה אומר לא שווה לשלם על הליפו ועל ההידרוסיקאט.?זה לא יעשה כלום אחרי הקלן.?
    את הנייטול אני צריך לבדוק לא שמעתי על תרופה כזאת,וניראה לי ש3 חודש עם קלן זה מוגזם.
    תן לי עוד פרטים על התרופה...?:193ek:

עריכה:איך טבליות שינה קשור לקלן ולאפדרין אחי?ואיך זה "משקם" את הרצפטורים?
    לא הבנתי מה קשור התרפה הזאת אז תסביר בקשה

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/08
  6. 444 נק' מוניטין
    0
    Phoenix

Phoenix משתמש פעיל

Phoenix
    לייקים:
    1
    סליחה על הבורות אבל מזה קלן? :s59:

7. 0 נק' מוניטין
    0