ייעוץ אפדרין

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י vithano, ‏11/12/08.

טוען...
  1. 4,261 נק' מוניטין
    0
    vithano

vithano משתמש משקיע משתמש כבוד

vithano
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,191
    חברה יש לי שאלה בקשר לאפדרין.
    תראו אני בן 18 שוקל 92 קילו עם סביבות ה 25% שומן,עכשיו יום ראשון אני מתחיל חיטוב ראשון
    ואני צריך את דעתכם על הקטע של חומרים בכיוון של אפדרין...האם כדאי לי להתחיל עם הדברים האלו? או ללכת על all natural? רציתי גם לדעת אם אפשר לקחת את החומר עם קפיאין בלבד,כאילו בלי טסט וכו כי אני לא רוצה להכנס לזה. עוד שאלה אתם יכולים לתת לי אולי דוגמאות אישיות עם החומר? תופעות שכיחות, ממה צריך לפחד וכו..ואם אפשר גם הערכה של הגודל של הכדורים כי יש לי קצת בעיה עם בליעה של כדורים...והאם אפשר לפורר אותם למים נגיד?או שזה מאבד מהסגולות שלו =\\ תודה על העזרה חברה.:RockOn:

2. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    הכדורים קטנים מאוד, אתה גם תבלע אותם בחצאים בהתחלה.
    אין שום קשר לטסט או כל חומר אנאבולי אחר, אפדרין זה אפדרין.
    אפדרין חובה לקחת עם קפאין אחרת זה מאבד את האפקט התרמוגני.
    אם אתה רוצה תפורר את זה למים אבל אתה תרצה להתאבד מהטעם, הכדורים קטנים לא תהיה לך בעיה לבלוע חצי כדור (כדור בגודל של סוכרית תיק תק פחות או יותר)

3. 4,261 נק' מוניטין
    0
    vithano

vithano
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,191
    אתה חושב שזה חכם להכנס לזה על ההתחלה של החיטוב?פשוט העסק קצת מפחיד אותי...

4. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    זה תלוי בך, זה לא מסוכן כמו שאנשים אוהבים לעשות מזה. גם אקמול יכול להרוג ממנת יתר, הכל תלוי אם אתה עובד לפי ההוראות או אם אתה אידיוט ומשתולל.
    ההחלטה שלך.

5. 4,261 נק' מוניטין
    0
    vithano

vithano
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,191
    בהנחה שזאת לא מנת יתר מה הכי גרוע שיכול לקרות?והאם זה תלוי בגורמים נוספים?בעבר שלי אין בעיות לב ולחץ דם...מה הסכנות?

6. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    לא הבנתי את כוונתך אבל תקרא את הסיכום המלא על אפדרין באתר. קח בחשבון שחלק מתופעות הלוואי לא קורות אצל כל אחד כמו שעל אקמול כתוב תופעות לוואי שסביר להניח שאף פעם לא קרו לך.

7. 239 נק' מוניטין
    0
    iceman90

iceman90 משתמש מתחיל

iceman90
    לייקים:
    0
    חד"כ:
    בעבודה
    סיכונים יש בכל דבר, אני לא אגיד לך שאין שום סיכון, לא בגלל שאני חושב שזה מסוכן (אני משתמש באפרדין) אלא בגלל שאני לא מתכוון לקחת אחריות על אמרה כזאת.
    אישית, אני חושב שעדיף שתתחיל בלי כדורים, עם תפריט מסודר ואימונים סדירים ותראה איך אתה מסתדר, בעיני עדיף לשמור את ה"תוספים" וחומרים לשלב שבו נתקעים (אם בכלל).

מטי.

8. 68,057 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,982
    למה אנשים חושבים שאפדרין זה קסם, זה אולי אולי אולי יביא לך עוד קילו ב12 שבועות, קילו = שבועיים עבודה לכל היותר (לא באחוזים קטנים אבל עדיין)

9. 239 נק' מוניטין
    0
    iceman90

iceman90 משתמש מתחיל

iceman90
    לייקים:
    0
    חד"כ:
    בעבודה
    לא יודע כמה זה נכון, אני ירדתי בלי שום אפדרין ודומיו 20+ קילו עד שנתקעתי, ואז התחלתי להשתמש באפדרין (במינונים ה"מומלצים" במאמר באתר זה).
    מאז, 3 קילו פחות... אולי זה פסיכולוגי, אולי זה בנוסף לתפריט ואימונים נוספים (אירובי) אבל את הפוש הנוסף זה נותן.
    מטי.

10. 4,261 נק' מוניטין
    0
    vithano

vithano
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,191
    שניה ומה עם זה שזה חוסם רעב ומונע ממסת שריר להתפרק בתהליך?יהיה חבל אם אני אאבד את כל המשקלי עבודה שהשגתי בחצי שנה אחרונה =\\ ואני מבין שתפריט ותוכנית אימונים זה בראש ובראשונה אבל אני חושב על מעבר לזה

11. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    זה לא מונע פירוק שריר. תקרא את הסיכום כבר.

12. 239 נק' מוניטין
    0
    iceman90

iceman90 משתמש מתחיל

iceman90
    לייקים:
    0
    חד"כ:
    בעבודה
    +1

יש לשאול שאלות ויש להיות עצלן ולצפות שיאכילו אותך בכפית.

מטי.

13. 6,580 נק' מוניטין
    0
    Mishel Mishayev

Mishel Mishayev משתמש משקיע משתמש כבוד

Mishel Mishayev
    משתמש כבוד
    לייקים:
    947
  14. 4,261 נק' מוניטין
    0
    vithano

vithano
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,191
    חברה קראתי מספר פעמים את המאמר ואני יודע שזה לא מונע פירוק של שריר אלא כביכול פחות שריר מתפרק כי יותר נבנה,אני מניח שהשאלה העיקרית שלי היא האם אתם ממליצים לי להשתמש בזה או...לא? ואני יודע שזה מאוד אישי אבל בכללי למי זה מומלץ?האם זה יעזור לי לשמור על תפריט בלי להמשך לצ"יטים?האם אני אאבד שומן רב יותר בהרבה?

15. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    לא קראת.

16. 4,261 נק' מוניטין
    0
    vithano

vithano
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,191
    אחי אני קראתי,מה שאני מחפש מהאשכול הזה זה חוויות אישיות עם החומר,לא מידע ספרותי, מה לעשות שלא כל מה שקוראים זה מה שקורה במציאות. ולפתוח אשכול סתם בלי לקרוא לפני כן היה מפגר ולכן לא עשיתי את זה וקראתי קודם. תראה יכול להיות שאני מפספס שם משהו כי זו כמות כבדה של חומר =\

17. 239 נק' מוניטין
    0
    iceman90

iceman90 משתמש מתחיל

iceman90
    לייקים:
    0
    חד"כ:
    בעבודה
    או שלא קראת (ואז אתה לא רק שקרן, אלה גם כזה שחושב שכולם פה טיפשים... שזה קצת מוזר בהתחשב בזה שאתה שואל את דעתנו) , או שיש לך בעיות קשות בהבנת הנקרא.
    בכל מקרה, פיתוח גוף ושומנים הן הקטנות בבעיות שלך.
    רק תהיה בריא :)

מטי.

18. 4,261 נק' מוניטין
    0
    vithano

vithano
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,191
    אולי במקום להעליב ולהגיד שאני שקרן,תתקן אותי?תיודע זה יכול להיות הרבה יותר מועיל אם פשוט תזכור שלא כל מי שבא לפה יודע כל כך הרבה על חומרים.וכמו שאמרתי מה שאני מחפש זה חוויות אישיות עם החומר. את המאמר קראתי מספיק פעמים כדי להבין שאני לא יודע מה זה ATP,cAMP רצפטורים וכו..מצטער שאני לא בקיא בזה כמוך.
    את שאר הדברים הבנתי, על כמה ששילוב אספירין וקפאין מונע פעילות של PDE ועיכוב של PG.

"עם זאת , הם מצאו הבדלים משמעותיים במקור הירידה במשקל. 14 נשים שמנות קבלו דיאטה של ~1000 קלוריות ביום עם EC [20mg E + 200mg C] או פלצבו שלוש פעמים ביום ל8 שבועות במחקר double-blind. סה"כ הירידה במשקל לא היתה שונה בין הקבוצות , אבל קבוצת הEC אבדה ~10 ליברות יותר שומן ו~6 ליברות פחות מסה רזה. אלו חדשות מעודדות לכל בודיבילדר. צריכים לזכור עם זאת שמדובר בנשים שמנות. מחקרים הראו שחלוקת חומרי המזון נקבעת חלקית על ידי אחוז השומן לפני הדיאטה או לפני הoverfeeding (15,16). מכל מקום , זהו אפקט עצום על איבוד שומן ושימור שריר."
    מפה הבנתי שיש שימור שריר בזמן השימוש בEC. אז למה אתם אומרים שאין פה מניעה של פירוק שריר?:suicide:

19. 68,057 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,982
    בהנחה שהתזונה שלך מאוזנת ואתה לא רץ לדיאטות קיצוניות, יש מספיק חלבון בתפריט, מספיק שומן והפחממות תלוי בסך הקלורי הכללי אפדרין יכול לעזור לאי פירוק השריר אך האחוזים דיי בודדים, קלן לדוגמא יכול לשמר יותר שריר מאפדרין והוא יותר עוצמתי גם בפירוק השומן.
    אפדרין סה"כ מביא 5-10% ל BMR זה הכל

20. 239 נק' מוניטין
    0
    iceman90

iceman90 משתמש מתחיל

iceman90
    לייקים:
    0
    חד"כ:
    בעבודה
    צודק, חוזר בי ומתנצל. (חוץ מהקטע של תהיה בריא... בריאות זה טוב).

מטי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...