ביקורת Controlled Labs - Purple Wraath

הנושא בפורום 'ארכיון' פורסם ע"י Mike, ‏9/9/08.

טוען...
  1. 66,603 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,013

מהות המוצר :

Purple Wraath

המוצר מבטיח העלאה במסת השריר ומיקסום חימצון השומן(כן בטח..),התאוששות טובה יותר, כוח סבל (למתאמני סיבולת), כוח בכללי, ואנרגיה.
    המוצר נוצר כדי להיות המשלים האולטימטיבי ל BCAA/EAA (חומצות אמינו מסועפות - אין צורך בהן בתזונה מרובת חלבונים במילא).
    שומר על הגוף שלך כל הזמן במצב "אנאבולי".

יתרונות מטעם המפיצים:

• [*]ספיגה מהירה / משפיעה מהר.
      [*]תוספת של חומצות אמינו מסועפות.
      [*]ללא קפיאין.
      [*]טעם של ענבים טעימים.
      [*]סביבה אנאבולית טבעית ( ? ).
      [*]משפר ביצועים אתלטים , כוח סבל , פוקוס , סיבולת , והתאוששות השריר.
      [*]חוקי , בטוח , ומפנה לשני המינים גברים ונשים.
      [*]ממריץ את חילוף החומרים לאיבוד השומן.
      [*]פיצוץ של אנרגיה, כוח, וחוזק.
      [*]מעלה או מתחזק את מסת השריר בזמן חיטוב או תקופת מסה.
      [*]ללא דקסטרוז/מולטידקסטרין (או בשפה העממית סוכר פירות).

מניסיון אישי עם המוצר:

יתרונות:

• [*]ההתאוששות באמת הייתה טובה יותר לאחר האימון (ואין לי פן פסיכולוגי כי אני לא מאמין במוצרים חוקיים)
      [*]טעם המוצר , ענבים היה ממש טעים (יש גם טעם לימונדה לא ניסיתי בנתיים אולי בהמשך)
      [*]פוקוס באימון יותר מהרגיל
      [*]כוח אך לא משהו דרסטי אולי עוד 2-3 חזרות יותר מהרגיל ועוד 1-2 קילו בתרגילים מסויימים
    אני כן יכול להעיד את האמת על שיפור בהתאוששות לאחר האימון כי בד"כ אני מרגיש גמור ( FBW + 60 דקות אירובי , מישהו?), בכל מקרה היה קצת יותר כוח באימון הצלחתי עוד 2-3 חזרות בכל דבר אבל לא משהו מיוחד שראוי לשבח.
    מוצר נחמד בעיקר לחיטוב, מביא הרגשה טובה באמצע האימון כמו כן הטעם של המוצר ממש טוב והפתיע לטובה למרות שצריך לערבב מנה 1 עם חצי ליטר מים ורשום על ההוראות לשתות בין 4 ל-8 ליטר מים ביום עם תוספת המוצר(קצת מצחיק), חוץ מזה למי שיש את התקציב הייתי אומר שבשביל ההרגשה באימונים זה נחמד אבל לא יודע כמה זה יחזיק לאורך זמן (חודש לדוגמא), הפוקוס באימון גם נהייה טוב הרבה יותר, לעלות במסה או משהו בסיגנון לא הייתי מצפה מהתכשיר.

לסיכום:

למי שרוצה פוש קטן באימונים בחיטוב מבלי לעלות בנוזלים (AKA קריאטין) זה מוצר נחמד בשבילו, קצת יקר 90 מנות ב50$ ללא משלוח, אין להשיג בארץ כמובן אבל תחשבו ש-90 מנות לדוגמא לוקחים פעם אחת ביום לפני האימון יוצא 90 אימונים שזה דיי הרבה יכול להמשך גם כחצי שנה, אם לוקחים גם לפני האימון וגם אחריו זה 45 יום אימון גם יכול להחזיק 3 חודשים לערך.
    במסה לדעתי זה מוצר מאוד מיותר ואין צורך בו ועדיף כבר קריאטין מונו או משהו חזק יותר :victory:

2. 5,502 נק' מוניטין
    0
    AsD[eyal]

AsD[eyal] משתמש קבוע

AsD[eyal]
    לייקים:
    0
    תודה על הביקורת!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...