███ ✯ ✯נפתח פורום ייעוץ אישי ✯ ✯ ███

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י Mike, ‏22/6/10.

טוען...
  1. 67,987 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,925
    שלום,

פתחתנו שירות חדש ב LBS, ייעוצים אישיים בתזונה ואימונים עם מעקבים יומיומיים.
    אם אתם רוצים ייעוץ אישי ממקצוענים ורוצים יחס אישי זה המקום בשבילכם.
    אנו נביא לכם את הכלים,הידע וההדרכה, מה שלא תקבלו במקום אחר בצורה מקצועית ללא אינטרסים כאלה ואחרים.

למידע נוסף ניתן לקרוא כאן:

http://www.lbs.co.il/misc.php?do=donate

2. 4,477 נק' מוניטין
    0
    RaMi

RaMi משתמש פעיל

RaMi
    לייקים:
    2
    מי הם נותני השירות?

3. 67,987 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,925
    בנתיים אני אלכס ועידן עם אופציה לעוד חברי ההנהלה בהתאם לצורך.

4. 4,477 נק' מוניטין
    0
    RaMi

RaMi משתמש פעיל

RaMi
    לייקים:
    2
    1.המפגש נעשה פנים אל פנים?

2.אתה או אלכס או עידן תזונאים?*

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  5. 67,987 נק' מוניטין
    1
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,925
    1. לא, זה רשום בהודעה בקישור שנתתי, היעוץ ניתן בפורום/מייל.
    2. אנחנו לא תזונאים וגם זה מוזכר בהודעה, לפני כל התחלה של תוכנית תזונה ותוספים יש להתייעץ עם יועץ מוסמך. אני לא רואה איזו לגיטימציה יש לתזונאי בקופת חולים על פני, אם כי אני חושב שאני יכול לעזור לאותו בן אדם שיעמוד מולי (בהנחה שהוא לא חולה סכרת, לחץ דם וכו' כי אין לי ניסיון עם אנשים כאלו למרות שאני יודע מה לעשות איתם אני לא רוצה לקחת אחריות עליהם) יותר מאשר אותו תזונאי שיושב לו אי שם ומדבר שטויות, ורובם כאלו (מבלי להעליב אנשים מקצוע, אני פשוט ריאלי מה קורה בארץ בימים אלו, לרוב התזונאים אין הכשרה לעבוד עם ספורטאים וחבל)
    בנוסף, אני מדריך כושר מוסמך, עם וותק עשיר בתזונה ואני חושב ששני האתרים (קילוגרם ו LBS) הוכיחו את זה. קריאה מתמדת של מחקרים (לפעמים עשרות אבסרקטים ביום ומספר אנליזות בשבוע) + ניסיון של 6 שנים וגם עזרה (פנים מול פנים) לעשרות אנשים שעם חלקם אני גם בקשר עד היום.

ההבדל ביננו לבין אנשי המקצוע אי שם בשוק הישראלי היא:

1. אין לנו שום אינטרס כלכלי על הלקוחות שלנו, אנחנו לא נמשוך אותם בכוונה לפגישות יעוץ או סידרה של פגישות יעוץ רק כדי להרוויח עוד כמה שקלים בחודש, זו לא המטרה של היעוצים.
    2. תראה בזה אולי אבסורד או שתחשוב שאני לא דובר אמת, אבל עשרות תזונאים שואבים משני האתרים שלנו מידע מדי יום, נכנסים מתעדכנים ומשנים את דרך העבודה שלהם בהתאם, לחלק הדבר עוזר יותר לחלק פחות. אני לא מכיר חוץ מלייל ועוד מספר אנשים שאני יכול לספור על יד אחת שמתעדכנים בצורה גורפת וקוראים כל כך הרבה חומר מדעי כמו שאנחנו עושים. אני לא מחפש את הצ'ק החודשי ומפסיק להתעדכן, אני עושה את זה מהתשוקה לנושא כי אני רוצה לדעת יותר ולחקור את העניין יותר.
    3. המטרה שלנו היא לתת את כל הכלים לאותו הבן אדם שניתן לו את הייעוץ שבסוופו של דבר הוא ידע להסתדר לבדו, אם זה לאחר חודש או חצי שנה, בסופו של דבר הוא יקבל את הכלים ויפעל לבדו. הוא יקבל הסברים על שיטות כאלו ואחרות והוא זה שיבחר בסופו של דבר כאשר ידע מה היתרונות והחסרונות של כל דבר.
    אנשים לא מכירים אותי, אבל אני יכול לרשום ולהסביר דברים בפירטי פרטים, במיוחד כשאני יודע שמי שאני עובד מולו יעשה וישקיע 100% מעצמו ולא סתם יהיה "עוד אחד מהפורום" שלאחר הסברים יעשה את מה שאמרת לו לשבועיים וימשיך עם הזרם, קורה המון במכוני הכושר השונים וכאחד שעבד כמדריך אתה יודע כמה שזה נכון ועם הזמן אתה מאבד גם את החשק להסביר וללמד אנשים חדשים.
    4. לעומת מה שלוקחים אי שם בשוק הישראלי, אני חושב שזה מחיר ריאלי לתמיכה של חודש שלם לכל שאלה שתצוץ לאותו בן אדם בראשו, אם היא שטותית או רצינית אנו נענה עליה.

ישנם מספר אנשים בעולם שעושים יעוצים באינטרנט, אני יודע שאולי את הקהילה הישראלית הדבר ירתיע אבל אני מעריך שעם הזמן יהיו לנו יותר אנשים, וותק ו"רקורד" להראות לאנשים הבאים שירצו לעשות זאת.
    כרגע הכסף שיצטבר ילך להעשרת הפורטל בראש ובראשונה, הפורטל חשוב לי מאוד ואני מתכוון להשקיע בו כרגע את כל המשאבים שלי ולהוסיף עוד עשרות מאמרים חדשים.

לגבי אם הדבר חוקי או לא, לשמחתי או לצערי אני לא כפוף יותר לחוק הישראלי והפורום פיזית לא יושב בישראל, לכן, כן הדבר חוקי.

6. 67,987 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,925
    אני אוסיף ואומר, שפגישה אישית זה נחמד אבל בגדול אני אישית הייתי במספר פגישות ייעוץ תזונאתיות מלפני מספר שנים לפני שנכנסתי לתחום, במה שונה ייעוץ באינטרנט לבין ייעוץ פיזי פנים מול פנים?
    מודדים לך משקל ו "אחוזי שומן" (במכשיר שמזייף ב 50%?) + מודדים לך את היקף הבטן, מסתכלים עליך? חוץ מהרגשה "טובה" ללקוח אין טעם בפגישות פנים מול פנים.
    אנו מבקשים אישור רפואי כדי לדעת שהבן אדם שאנו עובדים איתו אינו חולה במחלה כרונית כזו או אחרת והוא כשיר להתאמן במכון הכושר, בדיוק שכל מכון כושר כיום מבקש מכל לקוח חדש שנרשם.
    הייעוץ בפורום הוא פרטי ורק אותו הבן אדם שפתח את האשכול בפורום היעד יוכל לראות את האשכול שלו בלבד, המנהלים משאירים את הפרטים חסויים לגמרי בין אם זו תמונה של הלקוח ל "הערכה % שומן" (שדרך אגב כנראה שתהיה מדוייקת הרבה יותר ממכשירי "זרם חשמלי" למינהם או אפילו קאליפרים זולים) לבין פירוט עבר שלו אם זו תוכניות אימונים וותק באימונים ולוג של תזונה מסודר כמה ימים לפני שהוא מגיע אלינו כדי שנדע במה להתאים בדיוק לאותו הבן אדם.
    סה"כ האדם שרוצה ייעוץ יעשה את החישובים שלו לאן הוא מעדיף ללכת ולאיזה מקור מידע הוא מעדיף ללכת. כל דבר שאני אמרתי עד היום באתר מגובה במחקרים ורפרנסים, אף פעם לא המצאתי שום דבר ולא דיברתי באוויר, כל פעם שביקשו רפרנס לדברים שאני אומר נתתי גם אם לקח לי לחפש זאת זמן רב, בניגוד לאנשי מקצוע כאלו ואחרים שמטילים את האשמה עליך ואומרים לך תלך לחפש לבד, כי הסיבה הפשוטה שאין להם מושג וככה אמר להם המרצה בפיזיולוגיה בשנת 1980 מתי שהם סיימו את התואר שלהם ומאז לא התעדכנו לעולם.
    אני לא סתם "מלכלך" על אותם אנשי מקצוע כי הם פשוט מעצבנים אותי שמטעים ומתעללים באנשים שלא מבינים שום דבר ולצערי אני הייתי אחד מאותם האנשים ומאז אני מנסה לשנות את הדרך של ה"חדשים" שנכנסים לתחום, להראות להם שאפשר להשיג תוצאות גם מבלי לסבול ולהרעיב את עצמך למוות ולעשות 300 דקות אירובי בשבוע.

7. 9,883 נק' מוניטין
    0
    Rhastago

Rhastago משתמש קבוע

Rhastago
    לייקים:
    2
    למרות שאני לא רואה את עצמי משתמש בשירות, אתה מאוד משכנע בטיעונייך, משה.
    אולי ניתן לזה מחשבה :)

8. 2,503 נק' מוניטין
    0
    P-a-n-1-c

P-a-n-1-c משתמש משקיע

P-a-n-1-c
    לייקים:
    4
    השיטה של מ.ב עובדת :victory:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...