אחר GH

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Machinehead, ‏20/11/08.

טוען...
  1. 67,821 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,847
    אני מצאתי רק על עכברים ושם כן התחרשה היפרפלזיה, על בני אדם בני נוער או כאלו בטווחי גיל ה20 לא מצאתי מחקר.

2. -244 נק' מוניטין
    0
    YONI

YONI משתמש פעיל

YONI
    לייקים:
    0
    זה בסדר עכברים מאומנים זה מספיק

3. 1,019 נק' מוניטין
    0
    anoREX

anoREX משתמש פעיל

anoREX
    לייקים:
    0
    Machinehead, מאיפה הבאת ש IGF1-lr3 יוצר SHUTDOWN באיברים בגוף? אתה בדר"כ מזריק ישירות לשריר המגורה, IGF1-lr3 יגרום לפיצול תאי בכל תא בגוף שאליו הוא יתחבר, או יותר נכון בכל תא שמעודדת בו גדילה.
    אחרי חודש צריך להפסיק? למה? (תלוי גם במינונים) ד"א מה הבעיה להשיג קיטים של IGF? ועוד לך? אני מתפלא עליך, יותר פשוט להשיג את הקיטים של עשר * 100mcg מאשר ויאל של 1mg.

ד"א ההפרשה של IGF כתוצאה מהפרשת GH היא דיי זניחה, מה גם שמדובר ב IGF שפועל למס' דקות מועטות, בניגוד לlr3 שהוא בעל זמן חיים ארוך בהרבה.

4. 104 נק' מוניטין
    1
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    4
    ההפרשה של IGF כתוצאה מGH היא לא "זניחה" (הרמות של IGF1 עומדות בקורלציה טובה לרמות הGH), עובדה שלIGF יש השפעה פיזיולוגית נרחבת. כמובן שזה "זניח" בהשוואה להזרקות, כמו שהטסט' הטבעי הוא זניח ביחס למה שאתה מזריק. לכל ההורמונים אין זמן פעולה ממושך יותר מדי, יש turnover כל הזמן.

בכל אופן, תבינו - IGF וGH לא יכולים לגרום להיפרפלזיה בכל תא מהסיבה הפשוטה שלא לכל תא יש יכולת חלוקה. קחו קרדיומיוציט (תא שריר לב), שימו באמבטיה של GH וIGF ומה שתרצו, לא תקבלו היפרפלזיה. התא כן יכול לגדול (היפרטרופיה).

5. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    אני קצת מכיר טוב את השוק, כרגע אין אפשרות להשיג קיטים של 100MCG, אם אתה יודע, אז תשלח לי בבקשה ה"פ לגבי זה.

6. 30 נק' מוניטין
    0
    smasher

smasher משתמש פעיל

smasher
    לייקים:
    0
    עזוב חומרים, מיתרחשת היפרפלזיה בשרירי שלד אחרי גיל ההתבגרות ? כתוצאה מאימונים כמובן.

7. 104 נק' מוניטין
    0
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    4
    תשובה עקרונית - לא. גם בגיל ההתבגרות לא. יכול להיות שתמצא מחקרים שמראים שבעקבות מצבים מסויימים (הרבה חומרים ואימונים כבדים וכו') התרחשה היפרפלזיה אבל זה לא משמעותי.

8. 30 נק' מוניטין
    0
    smasher

smasher משתמש פעיל

smasher
    לייקים:
    0
    בגיל ההתבגרות לא??? אני לא מבין מגיל 0 התאים רק עולים בנפח ולא במספר?
    לפי מה שאני יודע אין לזה תשובה עדיין חד משמעית בכלל, אולי אתה יודע משהו אחר.
    לפי מה שאתה אומר, מספר תאי שריר שנולדנו איתם ילווה אותנו כל החיים (כמו תאי עצב) ? או שלימדו אותי לא נכון או שלא הבנתי וזכרתי לא נכון.

9. 1,163 נק' מוניטין
    0
    prUser

prUser משתמש פעיל

prUser
    לייקים:
    0
    http://www.mesomorphosis.com/articles/anthony-roberts/peptides.htm
    הסבר ארוך כאורך הגלות איך עובד HGH. זה מעניין לראות כמה העסק מורכב, כמה עדיין לא יודעים. בכל מקרה, בשום מקום הוא לא מזכיר היפרפלזיה כמנגנון כלשהו שמופעל לצורך היפרטרופיה. בכלל, הוא מסביר למה עדיף IGF-1 (כ Lr3IGF ו MGF ליתר דיוק) למטרות פיתוח גוף, מסביר איך להשתמש בזה, ושולח אנשים ברמה שלנו, בכלל, לסטרואידים פשוטים...
    IGFBP-4! ידעתי שבגללו צריך להשקיע בחלק האקסצנטרי של התנועה!:P:

10. 104 נק' מוניטין
    0
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    4
    כן, נולדים עם מספר קבוע של תאי שריר. התשובה היתה מאוד חד משמעית, היום קצת מערערים על זה כי מצליחים להראות שבמצבים מסויימים יש תאי גזע שמתמחים להיות תאי שריר/עצב, אבל אלה לא תהליכים משמעותיים ברמת המאקרו.

11. 1,019 נק' מוניטין
    0
    anoREX

anoREX משתמש פעיל

anoREX
    לייקים:
    0
    איך יודעים לאילו תאים בגוף יש יכולת חלוקה או לא? בעיקרון IGF יגרום לפיצול תאי בכל תא(עם יכולת חלוקה) שיווצר איתו קשר? ותאים ללא יכולת חלוקה, תווצר בהם היפרטרופיה? אתה יכול להסביר את התהליך ברמת התא?

עוד שאלה, יש מצב שנקח איבר מסויים של בנאדם מול אותו איבר של בנאדם אחר, יכול להיות שבאיבר של בנאדם א' יהיו תאים עם יכולת חלוקה ובאיבר של אדם ב' לא יהיו תאים עם יכולת חלוקה?

12. 104 נק' מוניטין
    0
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    4
    יש כלל עקרוני בביולוגיה שאומר שככל שתא ממויין יותר, הוא מתחלק פחות. למשל, תאי גזע נחשבים "לא ממוינים" - הם יכולים להפוך לכל סוג של תא ויש להם יכולת חלוקה אדירה. כשהתא מתחיל "להתמחות" לתפקיד מסויים, ככל שהוא מתקדם בהתמחות שלו הוא מאבד מיכולת החלוקה שלו. תאי עצב ותאי שריר הם מאוד ממויינים ואינם יכולים להתחלק. אפשר לבדוק את זה בכל מיני פרוטוקולים כאלה ואחרים.

תאים ללא יכולת חלוקה עוברים היפרטרופיה, היפרטרופיה תלויה פשוט בייצור של מוגבר של חלבונים בתא. חלוקת התא היא תהליך שונה ומורכב יותר שלא כל תא מסוגל לעשות. בעקרון IGF1 יכול לגרום לגדילה של תאים ולחלוקה שלהם (במידה והם יכולים) אבל זה תלוי בכמות הIGF1 ובעוד פקטורים (זמינות של חומרי מזון, גורמי גדילה אחרים וכו').

לא יכול להיות שאצל אדם מסויים סוג מסויים של תאים יהיה בעל יכולת חלוקה ואצל אדם אחר לא (אלא אם כן מדובר בפתולוגיה ספציפית).

13. 1,019 נק' מוניטין
    0
    anoREX

anoREX משתמש פעיל

anoREX
    לייקים:
    0
    m0sh3, תודה רבה.

בעיקרון IGF יגרום לפיצול תאי \ היפרטרופיה במידה והתא נמצא במצב מסויים? הוא חייב גירוי כלשהוא? נגיד ונזריק IGF באוזן, אפשר להגדיל אותה? (תיאורטית), ז"א שאם אני אזריק IGF בשריר, הוא יגדל גם אם אני לא אתאמן? או שתיהיה יכולת גדילה גדולה יותר אם אני יוצר גירוי כלשהוא באזור שבו אזריק? עד לאיזה מצב ניתן להגדיל תאים? ולמה מפתחי גוף לא עושים שימור מוגבר ב IGF באזורים פחות מפותחים שלהם, בעיקרון ניתן ליצור פרופורציות מושלמות בעזרת IGF?

14. 104 נק' מוניטין
    0
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    4
    בעקרון גדילה/התרבות של תאים תלויה באינטגרציה של הרבה סיגנלים, כאשר IGF מטה את הכף לכיוון של גדילה והתרבות. התא לא חייב גירוי, IGF הוא הגירוי לצורך העניין. אם גם תתאמן וגם תזריק כמובן שתגדל יותר. גם טסט' גורם לגדילה ללא אימונים, אבל אימונים יגבירו את התוצאות.

אפשר להגדיל תאים עד רמה מסויימת ואז אי אפשר להמשיך, הסיבות לזה לא ברורות לגמרי (רוב המחקר בנושא הזה נערך על שריר הלב שעושה היפרטרופיה בשביל לפצות על מצבי חולי מסויימים).

אם תזריק IGF לשריר מסויים, הוא לא ישאר רק שם, הוא יגיע בסופו של דבר לזרם הדם - כמו כל חומר שתזריק לגוף.

15. 30 נק' מוניטין
    0
    smasher

smasher משתמש פעיל

smasher
    לייקים:
    0
    תודה רבה על התושובת משה:victory:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...