אחר GH

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Machinehead, ‏20/11/08.

טוען...
  1. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    לא, אני מאמין למקור הזה, הרבה קנו ממנו את הרד-טופס והיו מרוצים, עשו לרד-טופס בדיקה וזה לא כוריגון.

2. 123 נק' מוניטין
    0
    Shadow

Shadow משתמש מתחיל

Shadow
    לייקים:
    2
    לרוב לא מזייפים רד טופס
    יותר קל לזייף את הבלו טופס שהוא GH חלש יותר וכמעט לא מרגישים אותו
    את הרד טופס אשכרה מרגישים פיזית.

3. 131 נק' מוניטין
    0
    Berk0

Berk0 משתמש מתחיל

Berk0
    לייקים:
    0
    מה בנוגע ל gh לקחת ככה ללא שום חומר אנאבולי-אנדרוגני חזק בסינגריה איתו, יזיז משהו?

עוד דבר בנוגע לעלות.. נגיד שקיט רד עולה 1500 גג.
    על מינון אופטילמי שזה סביב ה 5ui-4ui כלומר וויאל של 10 מספיק לך ליומים.
    יש 10 וויאלים בקיט.. כלומר 20 יום זה 1500 שקל.
    בשביל לראות אשכרה משהו זז צריך ככה מינימום חצי שנה לקחת.

1500 כפול 6 = 9000 שקל.

וזה רק החומר ללא אוכל, תוספים, מכון, וסייקלים שרצוי לקחת במהלך ה סייקל gh.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/08
  4. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    בוא נגיד שזה עלה לי פחות, המינון שאני מתחיל הוא 2IU, אולי עוד כמה חודשים אני אעלה לכיוון ה 5IU, אתה צודק שזה הרבה כסף, אבל זה נותן תוצאות שנשארות, זה לא כמו סטרואידים שיכול לרדת. ה GH מגדיל את תאי השריר, בניגוד לסטרואידים שהם רק מעבים את סיבי תאי השריר.

5. 112 נק' מוניטין
    0
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    5
    ציינת כמה וכמה דברים שגויים במהלך הפוסט הזה, אני מקווה שהשימוש באמת יועיל לך ושלא תנזק מזה אבל באמת שכדאי לך לקרוא עוד קצת (ולא בsteroids.com).

6. 68,248 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,101
    אם תפרט יהיה נחמד

7. 123 נק' מוניטין
    0
    Shadow

Shadow משתמש מתחיל

Shadow
    לייקים:
    2

היפר פלזיה כתוצאה מGH מתקיימת רק במינונים מסוכנים מאוד (10 IU )ומעלה ,וגם זה רק בשילוב עם מינונים גבוהים של אנדרוגנים חזקים כמו טרן.

8. 131 נק' מוניטין
    0
    Berk0

Berk0 משתמש מתחיל

Berk0
    לייקים:
    0
    אף אחד עדיין לא ענה על השאלה האם gh לבדו.. מינון של 5ui ליום למשך חצי שנה, ללא חומרים אחרים מסביב יעשה משהו?

או פשוט בזבוז כסף?

בזמנו פורסם גם מחקר שהראה שgh לא משפיע בכלל על ספורטאים אלה שאר החומרים שהם משבלים החל מאינסולין, igf1 וטסט.

9. 123 נק' מוניטין
    0
    Shadow

Shadow משתמש מתחיל

Shadow
    לייקים:
    2

במינונים האלו GH משמש בעיקר לשיפור בליפוליזה ובבריאות כללית (שזה מעולה למפרקים שלך דרך אגב )

10. 1,163 נק' מוניטין
    0
    prUser

prUser משתמש פעיל

prUser
    לייקים:
    0
    כן.. הPOST שלך גרם לי לעשות הרבה שעורי - בית, כמו ששמת לב ;-) . יש מידע סותר, תלוי-התלהבות-של-הכותב בנושא.
    מצד אחד יש את ויקיפדיה: השינוי ברמת השומן הוא חד פעמי, בכמות מסויימת. עלייה במסת שריר נחשבת לחד פעמית אף היא (במינונים נמוכים, כל זה).
    http://en.wikipedia.org/wiki/Growth_hormone#Anti-aging_agent
    אפילו בתור אנטי-אייגינג (כשעוברים את גיל 40 מתחילים לשים לב לדברים..), זה לא ממש תרופת הפלא שהמיתוסים מספרים.

מצד שני, בחיפוש בTNATION מצאתי את זה:
    http://www.t-nation.com/free_online...performance_bodybuilding_gear/hgh_information
    הוא כמובן מדבר על מינונים גבוהים יותר. ארוך אבל מעניין. שים לב להוראות שם על שמירה בקירור גם לפני ההכנה, להמלצה להוסיף T3 ב5UI, תזמון מומלץ ועוד עצות טובות.
    תכין גם נולבדקס בהישג יד.

11. 112 נק' מוניטין
    1
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    5
    קודם כל שההיפרטרופיה מסטרואידים שונה מהותית מהורמון גדילה - באופן עקרוני הכל עובד דרך היפרטרופיה (עיבוי סיבים) שזה בעצם גדילה של התאים (ולא דברים שונים). אם ההתייחסות היתה לגיוס תאי לווין, זה משהו שאנדרוגנים כן עושים. זה מאוד נדיר לראות היפרפלזיה בכל מקרה. שלא נדבר על זה שהורמון גדילה באנשים צעירים כמעט ולא משפיע על עליה במסת רזה (בניגוד למבוגרים, אצלם רמות ההורמון נמוכות).

המח הוא לא אתר פעולה קלאסי של GH, מעולם לא שמעתי על קשר בינו לבין שיפור יכולות הזכרון. גם אם הוא קיים אני משער שהוא לא משמעותי, זה לא מוזכר בספרות מקצועית.

בנוגע לשילוב של אינסולין וGH - לא לוקחים אינסולין כי הוא מגביר את האפקט של GH, לוקחים אינסולין כי GH גורם לסכרת - הפעילות של GH מעכבת את זו של אינסולין.

12. 131 נק' מוניטין
    0
    Berk0

Berk0 משתמש מתחיל

Berk0
    לייקים:
    0
    בקיצור gh בזבוז כסף גמור..

igf1 ואינסולין עם טסט, טרן ואנדרול לשלטון.

13. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    ל PRUSER, על ויקיפדיה אני לא הייתי סומך, זה אינו מקור אמין, שמה כל אחד יכול לרשום מה שהוא רוצה.
    אני רואה את כל המפתחי גוף, כמעט כל אחד ששאלתי אותו מה קרה שהוא לקח GH, הוא אמר לי שהוא גדל עוד יותר. כי ה GH עוזר להגדיל את כמות תאי השריר שזה ההיפרפלסיה.
    ומה קשור נולבדקס? o_O

נכון שמשתשים עם T3 בשביל להעצים את אפקט שריפת השומן, אבל באותה מידה גם אפשר להשתמש עם אפדרין+קלן. או DNP למרחיקי לכת.

לגבי ה IGF1, אין ספק שהוא מאוד אנאבולי, אבל מה שבעייתי בו שהוא יכול לגרום לש SHUTDOWN של איברים בגוף ממש מהר, ההגבלה בשימוש בו היא עד חודש ימים ואז צריכים לקחת מנוחה של חודש ימים, עוד בעיה עם הויאלים של ה 1MG שצריך להוסיף חומצה אצטית, להזריק חומצה אצטית זה לא בריא לשריר. אם היה אפשרי להשיג את הקיטים של ה 1MG (שזה 10 בקבוק עם 100MCG כ"א). אז הייתי מתחיל עם ה IGF1.

14. 1,163 נק' מוניטין
    0
    prUser

prUser משתמש פעיל

prUser
    לייקים:
    0
    תראה את הקישור מTNATION. הT3 והשאר מוסברים שם. לא פסלתי, אנחנו עושים פה דיון בשאלות ...
    Berk0, בזבוז זמן זה בתלות במטרה. אם אתה רוצה לגדול , אז זה באמת בזבוז. למטרות בריאות כללית והרגשה טובה ביום יום לקשישים כמוני, עם נטייה בסיסית להשמנה וכל זה, זה מעניין ומסקרן מאד, מאד.

משה, האם מה שמכנים נטיה להשמנה, או סוג גוף, זה עניין של מאזן הורמונים בסיסי, מולד?

נ.ב., בקשר ל"כל אחד יכול", אז מנסיון - זה נכון:sarcastic::sarcastic:
    אבל, גם מתקנים שטויות מהר מאד, גם זה מנסיון:79nb:

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/08
  15. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    תראה, לא סתם מפתחי גוף לוקחים GH על בסיס קבוע, כל המתחרים בעולם, גם בארץ סטס לוקח GH על בסיס קבוע, במינון נכון, יש ל GH יתרונות עצומים שפירטתי אותם, החסרון הגדול זה כסף, נכון אבל כל דבר עולה היום כסף.
    בקליניקות ANTI AGING, לוקחים קרוב ל 4K-5K$ על טיפול חודשי ב GH וטסטוסטרון, הם מקבלים מינון של 2IU וזהו ומס' אמפולות של טסטוסטורון (אני חושב ש 2 אמפולות, כל שבועיים אמפולה).
    כל הסלבס לוקחים GH, מדונה גם לוקחת GH, אפילו אני מעריך שפמלה אנדרסון לוקחת GH, אחרת אין מצב שהם בגיל כזה נראות ככה.
    אז אם אפשר להנות מלהראות צעיר יותר, היפרפלסיה ושריפת שומן, אז למה לא? :)

16. 131 נק' מוניטין
    0
    Berk0

Berk0 משתמש מתחיל

Berk0
    לייקים:
    0
    אבל בכול זאת ראש המכונה תיאר רק את הדברים הטובים, וגרמתה לחומר להראות ממש תמים ועושה נפלאות בלבד, מה בנוגע לזה ששימוש ממושך מוביל לדיכוי הרגישות לאינסולין, כלומר סכרת.

שלא נזכיר ש gh מעודד הפרשה מוגברת של igf1 שכמו שאמרתה כעבור חודש מתחיל להראות את הצדדים הרעים שבו.

בקיצור אם כבר אז כבר.

ד''א אם כבר משהו מעניין, פעם ה gh היה נלקח מבלוטות מוח של פרות, ואנשים מתים, והזרקה שלו הייתה בגדר התאבדות, עקב עוררות של מערכת החיסון ותגובה אלרגית חריפה לחלבונים זרים.

היום למזלנו החלבון סינטטי.

אז אפשר להזריק הכול במוחן טוחן.

17. 1,163 נק' מוניטין
    0
    prUser

prUser משתמש פעיל

prUser
    לייקים:
    0
    עשית סלט שלם ממה שקורה ב 2UI, 5UI ו 20UI ...

18. 112 נק' מוניטין
    0
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    5
    הבעיה עם GH מגופות היתה שהיה חשש להדבקה בקרויצפלד-יעקב (הפרה המשוגעת) - אגב, זו מחלה שלא גורמת לתגובה חיסונית בכלל. היום למזלנו החלבון סינתטי ולכן הוא נקי..

מאשין הד, אתה לוקח GH כי מדונה לוקחת? מה אתה מנסה להוכיח? זה לא גורם להיפרפלסיה של תאי שריר (בטח שלא במידה מורגשת). ויקיפדיה פי 10 יותר אמינה מהאתר הליצני שאתה הבאת בפוסט הזה.

19. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    אני לא לוקח GH כי מדונה לוקחת, סתם הבאתי את זה כדוגמא.
    הסיבה שאני לוקח GH כי אני רוצה שיגדלו כמות תאי השריר, ו GH לוקחים לאורך זמן, אני מתכנן לקחת GH לתקופה של מעל חצי שנה.
    בנתיים אני מתחיל עם 2IU, עם הזמן אני אעלה ל 5IU.
    לא חסר במדע מחקרים על GH, אפשר למצוא מחקרים על GH בלי בעיה.
    ויש עוד אתרים שיש בם מידע.
    מבחינתי המידע שאני קיבלתי, זה ממפתחי גוף שהשתמשו ב GH, טווח המינונים וזמן השימוש.

20. 112 נק' מוניטין
    0
    m0sh3

m0sh3 משתמש מתחיל

m0sh3
    לייקים:
    5
    תביא מחקר שGH גורם להיפרפלזיה משמעותית בשריר שלד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...