ייעוץ אישי בתזונה וכושר

התלבטויות בעקבות הקורונה

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י eyallcohen, ‏21/3/20.

טוען...
  1. 21 נק' מוניטין
    0
    eyallcohen

eyallcohen משתמש מתחיל

eyallcohen
    לייקים:
    10
    הייתי אמור להתחיל סייקל טסט אננטט 12 שבועות.
    אבל - חוק מרפי, מה שתתרגש ותצפה לו יתבטל.
    אז אובחנתי בתור חולה קורונה וזה עצר את כל התכניות

לקחתי בחשבון שייקח בערך חודש עד שאבריא ואני מאמין שהמצב ישתפר פה עד אז ואוכל להתחיל סייקל לאחר כל הבלאגן הזה

עכשיו למשתנה השני של הסיטואציה - אני טס לחול ב22.7 ליולי וצריך לתפקד בצורה טבעית לגמרי, ז״א אחרי pct.

ולכן חשבתי, להחליף את הסייקל של האננטט בסייקל פרופ ואולי לתת עוד איזה סארמ (lgd או rad)
    מה אתם חושבים?

2. ייעוץ אישי בתזונה וכושר
  3. 337 נק' מוניטין
    0
    FEMENEN

FEMENEN משתמש פעיל

FEMENEN
    לייקים:
    137
    אין לדעת מתי זה יגמר שב בבית וזהו מה יש לתכנן סייקלים כשאין לוז מדוייק.
    במיוחד כשאתה חולה עוד מתחיל לתכנן את הpct

שים, Gnfit ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  4. 21 נק' מוניטין
    0
    eyallcohen

eyallcohen משתמש מתחיל

eyallcohen
    לייקים:
    10
    השאלה שלי היא - אם אני קצר בזמן, כדאי להעביר את הסייקל לטסט פרופ כדי שיהיה כולל פיסיטי 12 שבועות במקום 16 עם האננטט

והאם בכלל אולי עדיף לטוס באמצע סייקל... אבל לקחת בחשבון ששבוע הלך לפח מבחינת תזונה ואימונים.

5. 337 נק' מוניטין
    0
    FEMENEN

FEMENEN משתמש פעיל

FEMENEN
    לייקים:
    137
    כרגע נראה שאתה מתכנן סייקל של להראות טוב בחוף בחול עוד כמה חודשים כשאתה בבידוד בכלל.
    בכל מקרה לחיטוב קיץ הייתי עושה gw וסארם לשימור המאסה. זה מספיק בהחלט ובלי כאבי ראש

6. 430 נק' מוניטין
    0
    Oran15

Oran15 משתמש פעיל

Oran15
    לייקים:
    192
    יש לך מכון כושר להתאמן בו בכלל?
    --- עידכון הודעה, ‏21/3/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏21/3/20 ---
    לדעתי לא יפתחו ב3 חודשים הקרובים לפחות

שים אוהב/ת את זה.
  7. 21 נק' מוניטין
    0
    eyallcohen

eyallcohen משתמש מתחיל

eyallcohen
    לייקים:
    10
    הקטע שאני עדיין לא איפה שאני רוצה להיות מבחינת מסה עליי. ולכן חשבתי אולי, אם בכלל עד יולי יהיו טיסות -
    לעשות סייקל מסה, פיסיטי, וישר כשהציר מתפקד בעצמו ללכת קלן זריז לשבועיים בחיטוב.

8. 309 נק' מוניטין
    2
    Avanti

Avanti משתמש פעיל

Avanti
    לייקים:
    239
    אתה חולה בקורונה. למי פאקינג אכפת עכשיו מהטיסה שלך ביולי, מהסייקל שלך, מטסט אנטט או פרופ, או אם יש לך איפה להתאמן.
    אתה חושב על כל כך הרבה דברים כל כך "חשובים", חשבת לרגע על הסיכוי שתפתח סיבוכים מהנגיף הזה וזה יגמר רע? סיכוי קטן אבל עדיין קיים. מה עובר עלייך?
    איפה אתה נמצא בכלל? בבידוד ביתי? במתקן לחולי קורונה במלון דן? באשפוז? הדבר היחיד שאתה צריך לחשוב עליו כרגע זה איך אתה דואג לבריאות שלך ושל הסובבים אותך, מאחל לך המון בריאות וכשתחלים מהנגיף הזה יהיה לך המון זמן להתעסק בנושאים הכל כך חשובים האלה ברומו של עולם.

9. 3,692 נק' מוניטין
    0
    Stark

Stark משתמש קבוע

Stark
    לייקים:
    884
    אחי, הוא חושב על היום שאחרי. לא רואה בזה משהו פסול. מכיר שני חולה קורונה ושניהם לא מונשמים בבית חולים בטיפול נמרץ אלא פשוט מתבודדים בבתיהם, משמינים ורואים נטלפיקס כל היום.

שיר1, שים ו-Navira אוהבים את זה.
  10. 309 נק' מוניטין
    0
    Avanti

Avanti משתמש פעיל

Avanti
    לייקים:
    239
    גם אני חושב על היום שאחרי הנגיף הזה, גם לי הוא פגע בהמון תוכניות שהיו לי, אבל זה פשוט מגוחך לדבר על טיסה ביולי שהוא צריך להגיע אליה אחרי pct בזמן שלאף אחד אין מושג אם יהיו טיסות עד אז, אם הוא יבריא לחלוטין עד אז (מקווה מאוד כמובן) ואם בכלל כדאי לו להשתמש בחומרים שזה גורם מסכן לכשעצמו אחרי שהוא לקה בנגיף שלאנושות עדיין אין מושג מלא על הנזקים שהוא יכול לעשות.
    לא אמרתי שהוא צריך לשבת בוכה בין ארבע קירות על מר גורלו, יש הבדל בין להתבודד בבית עם נטפליקס וחטיפים לבין לדבר על סייקל ביום שאחרי הקורונה. קודם תחלים, תראה שהגוף שלך לא ניזוק לטווח הארוך מהנגיף הזה, למי אכפת אם תספיק pct עד הטיסה שלך ומי בכלל יכול לדעת את התשובה לשאלה הזאת עכשיו?

7777tom7777, Navira ו-hanan אוהבים את זה.
  11. 3,692 נק' מוניטין
    0
    Stark

Stark משתמש קבוע

Stark
    לייקים:
    884
    דיברתי על הסייקל שלו, פחות על הטיסה. לגבי הטיסה באמת אי אפשר לדעת.
    ואתה טיפה היסטרי. האונושות כן מכירה את נגיף הקורונה, פחות את המוטציה שמסתובבת כרגע. אין ככ הבדל בין לדבר על היום שאחרי לבין לשבת בין 4 קירות לראות נטפליקס. אלו עדיין דיבורים ולא מעשים. ובוא אחי, אם הוא בן 19 ללא מחלות רקע אז הסיכוי שהנגיף יגרום לבעיה כלשהי זה כמו לזכות בלוטו (אתה מוזמן להסתכל על סטטיסטיקות). רק שישאר בבית ולא ידביק אנשים.
    לאף אחד לא איכפת אם הוא יספיק להחלים, זה עניין שלו. הוא שאל שאלה די לגטימית ליום שאחרי. לא רואה בזה שום בעיה.

ולפי הסינים הנגיף אמור להיעלם עד חודש וקצת מהרגע שהודבקת (קראתי את זה באתר עיתונאי אז אולי המקור פחות אמין).

שיר1 אוהב/ת את זה.
  12. 656 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe משתמש פעיל

CycleTelephohe
    לייקים:
    273
    קח קלוריקין ואנזיל ותבריא

13. 309 נק' מוניטין
    0
    Avanti

Avanti משתמש פעיל

Avanti
    לייקים:
    239
    אני ממש לא חושב שאני היסטרי, אני עדיין משתדל לקיים את שגרת החיים שלי בצל ההגבלות ולא חושש יותר מדי מעניין הקורונה, הבעיה היא בקוטביות של החברה שבה יש אנשים שמפחדים להתעטש כדי שהצל שלהם לא ידביק אותם ויש אנשים שחושבים שזה כלום. נכון, הנגיף לא מסכן חיים בצורה יוצאת דופן אבל הוא גם לא כזה שצריך לזלזל בהשלכות שלו. אתה קראת בעיתון שתוך חודש וחצי הנגיף יעלם (הלוואי, על סמך המציאות בשטח זה בגדר מדע בדיוני כששיא הנזק עוד רחוק מאוד מאיתנו) ואני קראתי שרק ב-2021 נצליח להתגבר על קצב ההדבקה של הנגיף בעולם ובנוסף קראתי מחקר של רופאים מסין שטוענים שחולי קורונה יסבלו מירידה של עד 30% בתפקוד הריאות שלהם גם אחרי שיחלימו מהנגיף. אי אפשר עדיין לדעת כלום, רק עוד שנים מהיום יתפרסמו מחקרים מהימנים בנושא.
    השאלה שהוא שאל לגיטימית לגמרי והאמת זה לא ממש מענייני למה הוא שואל שאלה כזאת במצבו, אני פשוט לא מבין את סדר העדיפויות ההזוי הזה. טיפוסים שבטוחים שתוך חודש הם יחלימו הם מסוג הטיפוסים שחושבים שזה בסדר ללכת לים ולפארקים כי העיתונאים אמרו שעוד חודש וחצי זה יעלם. שיתרכז בלהחלים ואחר כך לבדוק מה הנזקים שהנגיף הזה גרם לגוף שלו (בתקווה שלא גרם לכאלה) ואחרי זה יהיה לו מספיק זמן להתעסק בסייקלים וטיסות לחו"ל.

7777tom7777 אוהב/ת את זה.
  14. 3,692 נק' מוניטין
    0
    Stark

Stark משתמש קבוע

Stark
    לייקים:
    884
    איפה רשמתי שהנגיף ייעלם מהעולם תוך חודש?
    איזה סדר עדיפיות אתה מדבר? סה"כ הקדיש כמה דק' לכתוב שאלה בפורום וחשב על היום שאחרי, מה הסיפור עם זה? מבחינת הסדר עדיפיות שלו זה נראה כרגע להחלים מהמחלה. הוא לא מתכוון להתחיל סייקל עכשיו או לטוס לחו"ל עם קורונה.

"טיפוסים שבטוחים שתוך חודש הם יחלימו הם מסוג הטיפוסים שחושבים שזה בסדר ללכת לים ולפארקים כי העיתונאים אמרו שעוד חודש וחצי זה יעלם."
    אמירה מאוד דמגוגית. אף עיתון לא רשם שהנגיף ייעלם עוד חודש וחצי.

בנג'מין ניתאי אוהב/ת את זה.
  15. 656 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    273
    על הנייר אם נדבקת והחלמת זה מאחוריך כבר, הבעיה זה באוכלוסיה שבסיכון כמו זקנים ובבעלי לחץ דם גבוה ופה הסייקליסטים נכנסים לתמונה

כמו כן רופאים סינים אומרים שאפשרי וייתכן כי תיוותר החמרה של 30% בתפקודי הריאות גם לאחר ה'החלמה' ופה אנחנו נכנסים לתמונה

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/20
    Stark אוהב/ת את זה.
  16. 2,270 נק' מוניטין
    1
    Gnfit

Gnfit משתמש קבוע

Gnfit
    לייקים:
    1,402
    איך זה להיות חולה בקורונה?
    מה ההרגשה? אין לחץ , חרדות ? תסמינים הרגשת?

שמע סייקל תמיד אפשר לעשות אבל כרגע אתה צריך להחלים, לעשות בדיקות דם לפני לראות איפה אתה עומד.

טסט פרופ אפשר 8 שבועות רצוף זה מספיק לדעתי כניסה ויציאה מהירה מהסייקל, lgd ,red לא ניסיתי, יכול להמליץ רק על אנבולים, אולי טורינבול יכול להיות קלאסי

שים ו-Navira אוהבים את זה.
  17. 656 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    273
    סתם כי מעניין...
    איזה מספר חולה קורונה אתה? אני מהמר ככה 537

18. 11,356 נק' מוניטין
    0
    incin

incin משתמש משקיע משתמש כבוד

incin
    משתמש כבוד
    לייקים:
    3,915
    עד כמה שאני הבנתי משתמשים בחומרים דווקא כן נמצאים באוכלוסיית סיכון, למרות הגיל - לחץ דם גבוה, דיכוי מערכת חיסונית וכו'.

תרגיש טוב.

19. 21 נק' מוניטין
    0
    eyallcohen

eyallcohen משתמש מתחיל

eyallcohen
    לייקים:
    10
    אהלן אני מספר 556
    לא השתמשתי בחיי באנבוליים אבל מתכנן סייקל ראשון, שנדפק בגלל הקורונה. אני הולך להתחרות במרץ 2021.

מרגיש מצוין, האמת - שיחסית למגיפה שתופסת כל כך הרבה כותרות, זה לא מרגיש כמו משהו ממש קשה. לפני שלושה ימים היה לי יום עם חום שיעול וקוצר נשימה, אבל עבר

20. 2,797 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש משקיע

שים
    לייקים:
    1,961
    איך נדבקת ?

21. 656 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    273
    תרגום ההודעה מאנגלית לעברית:
    היי לכולם, רציתי להעביר לכם מידע שהרופאים הסינים שנלחמו בנגיף חלקו עם צוותי הרפואה בספרד:
    "הסינים עכשיו מבינים את ההתנהגות של הוירוס Covid-19 תודות לנתיחות שבוצעו באנשים שנפטרו עקב הנגיף. הנגיף מתאפיין בחסימת דרכי הנשימה על ידי ליחה כבדה שהופכת למוצק וחוסמת את דרכי האויר ואת הריאות. הם גילו שבכדי שהתרופות והטיפול יעבדו חייבים קודם כל לשחרר, לפתוח ולמנוע את חסימת דרכי האויר, הבעיה היא שכל זה לוקח כמה ימים.
    ההמלצות להמנע ולהשמר מהנגיף הן:
    1. לשתות הרבה משקאות חמים (קפה, מרק, תה, מים חמים). ללגום לגימה של מים חמימים פעם ב-20 דקות. זה שומר על לחות בפה וכן שוטף כל וירוס שנכנס אל הקיבה, שם מיצי הקיבה מפרקים ומנטרלים אותו לפני שהוא יכול לפעול ומונעים ממנו להגיע לריאות.
    2. לגרגר חומר חיטוי עם מים חמימים (חומץ, מלח או לימון) בכל יום.
    3. הוירוס קושר את עצמו (נדבק) לבדים וכדומה, כל חומר ניקוי כביסה (דטרגנט) מנטרל אותו. לכן, כשכנסים הביתה מהרחוב, חייבים להתקלח במים חמים ולכבס את הבגדים (לא להתיישב, אלא מיד להגיע למקלחת). אם לא ניתן לכבס בגדים בכל יום, יש לתלות אותם באור שמש ישיר (דבר שגם מנטרל את הוירוס).
    4. לחטא משטחים מתכתיים ביסודיות, מפני שהוירוס שורד על משטחים אלו עד 9 ימים. שימו לב והיו זהירים במגע עם מעקות, כפתורי מעליות וידיות של דלתות. בבית אנו בטוחים שאתם יכולים לשמור על המשטחים הללו נקיים ולחטא אותם באופן תדיר.
    5. אל תעשנו
    6. לשטוף ידיים כל 20 דקות באמצעות כל סבון שיוצר קצף למשך 20 שניות ואז לשטוף את הסבון היטב.
    7. הרבו באכילת ירקות ופירות, זה מחזק את רמות הויטמינים וגם את רמות האבץ.
    8. חיות אינן מפיצות את הוירוס, אנשים כן. הוירוס עובר מאדם לאדם.
    9. נסו להמנע מלהדבק בשפעת נפוצה, הדבר מחליש את המערכת החיסונית. המנעו מאכילה ושתיה של דברים קרים.
    10. אם אתם חשים חוסר נוחות או כאב בגרון, טפלו בזה מיד באמצעות כל הסעיפים שהוזכרו למעלה. הוירוס נכנס כך למערכות ונשאר שם 3-4 ימים בתוך הגרון לפני שהוא עובר לדרכי הנשימה ולריאות.
    בהצלחה לכולם, שימרו על עצמכם והעבירו את המידע כמה שרק אפשר. המידע הזה אמין שכן הוא רק מרכז מידע שנאמר על ידי מומחים רבים בעולם.
    --- עידכון הודעה, ‏22/3/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏22/3/20 ---
    מאיפה לו לדעת חחחחח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...