ייעוץ אישי בתזונה וכושר

הדבר הכי קרוב לסייקל טבעי

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י SkubiDi, ‏18/3/20.

טוען...
  1. 71 נק' מוניטין
    2
    SkubiDi

SkubiDi משתמש מתחיל

SkubiDi
    לייקים:
    47
    טוב, כמו שהכותרת אומרת. אני אתעסק פה בהדבר הכי קרוב לסייקל "טבעי". אני יודע כמה מטומטם זה נשמע, במיוחד לאור העובדה שאין באמת הוכחות קליניות על בני אדם לרוב מוחלט של התוספים שאדבר עליהם. אבל בסופו של דבר השינוי בהרגשה שלי ובתוצאות שלי כל כך משמעותי שהחלטתי לכתוב על זה פוסט.

טוב, אז בקצרה. מאיפה נתחיל? לפני חודשיים עשיתי הזמנה מאתר כלשהו של תוספי תזונה. בין השאר הזמנתי קופסה של אבץ פיקולנט. מפה לשם, הם עשו טעות בהזמנה והביאו לי קופסה ענקית של תוסף בשם "Royal Jelly" בצורה של אבקה קפואה מיובשת בקפסולות. חיפוש קצר בגוגל הראה לי שהשווי של מה שקיבלתי הוא פשוט...מאוד גבוה (באיזור ה300 שח) לעומת האבץ שעלה לי 10 שקלים. אז אולי דיק מוב מצדי, אבל לא התלוננתי.
    המשכתי לחקור ולחקור. על חיות ספציפיות וחרקים כאלה ואחרים, הרויאל ג'לי הזה נראה תוסף מאוד מיוחד. על בני אדם אין הרבה מידע. והמידע שיש הוא על גברים עקרים. = זה כן הראה שיפור בהרבה מדדים אצלהם. אבל לא משמעותי מדי. בנוסף אצל אנשים מבוגרים שלקחו את התוסף למשך כחצי שנה מצאו עלייה קטנה ולא משמעותית בטסט.
    התחלתי לקחת 2 קפסולות ביום. שזה לפי המחקרים המינון הרלוונטי. (3 גרם.)
    מקור מקור2

במקביל התחלתי לקחת 2 קפסולות ביום של מיצוי בזיליקום קדוש (Holy basil), מיצוי עם 3.5% Ursolic acid. החומר הזה בפני עצמו...ידוע כסוג של "אנאבולי" בהשפעות הכלליות שלו. אממה רק במינוני עתק (450mg ליום) מצאו השפעות שלו על אנשים מתאמנים. אגב ההשפעות מאוד מעניינות (בין השאר...גם ואולי בעיקר על IGF). בזיליקום קדוש וחומצה אורסולית ידועים כחומרים שפוגעים בפוריות באופן זמני. מעבר לחומצה אורסולית שנמצאת בבזיל המדובר, יש עוד כמה הצעות להשפעות הרציניות שלו.
    מקור1

"A possible hypothesis to explain this pattern of changes in hormone levels could be that tulsi leaves probably contain some androgenic analogue, which increased the circulating testosterone levels sufficiently to inhibit LH but not sufficient to accumulate in the testis at the required concentration for normal spermatogenesis." מקור

בנוסף אני לוקח גם 3 קפסולות של מיצוי קמומיל עם 1.5 מ"ג apigenin בכל קפסולה. ל-apigenin יש מכניזם מאוד ספציפי לשמש כמעכב ארומטאז. לא ברור עדיין אם זה רלוונטי לצריכה אוראלית ואם כן כמה. אבל המכניזם אכן קיים. האמת הסיבה העיקרית שאני לוקח את הקמומיל זה בשביל עזרה לשינה. וזה אכן עוזר לישון. כל דבר אחר בעיניי זה על הדרך.

Apigenin has been noted to modify a receptor (TBXA2) and an enzyme's activity (aromatase) in a manner which would be conducive to increasing testosterone activity, both at relatively low concentrations. It is uncertain what oral dose this translates to at this moment in time
    מקור

אני יודע שזה נשמע ממש מפגר כל הדיבורים האלה. וזה מקום לסטרואידים. אבל אני כבר חודשיים לוקח כל יום:
    3,000 מ"ג Royal jelly בצורה של קפסולות עם אבקה קפואה מיובשת. ( 2 קפסולות)
    2 קפסולות מיצוי בזיליקום קדוש שמביאות במצטבר 7 מ"ג חומצה אורסולית. ועוד הרבה חומרים שפחות נחקרו.
    3 קפסולות של מיצוי קמומיל. סה"כ מג4.5 apigenin
    אציין על הדרך לפרוטוקול שאכלתי בפלוס קלורי ענק. כי אני אדם שמאוד קשה לו לעלות במשקל בדרך כלל. לרוב גם פלוס קלורי של 1000 לא יגרום לי לעלות במשקל. מאמין שאכלתי בפלוס של מעל 1000.
    וצרכתי באיזור ה-2.5-3 ג' חלבון לק"ג משקל גוף.
    התאמנתי 3 פעמים בשבוע (עד הסופ"ש האחרון כי נסגרו חדרי הכושר)

ואני מרגיש דברים פיזיים מאוד ספציפיים. בין השאר עליה משמעותית בכוח, עלייה מטורפת בליבידו, הקטנה רצינית של האשכים, פתיל קצר מאוד. בעיות שינה. עליתי המון שריר בחודשיים האלה ביחס לאדם שקשה לו לעלות במשקל. עליתי 6 קילו בחודשיים האלה וזה מרגיש נקי לחלוטין כי רק ירדתי באחוז שומן. יכול להשוות את התוצאות לסייקל טרן הקודם שעשיתי. המשקלים שלי עלו בצורה מטורפת. הצלחתי להתקדם בצורה לינארית בסקוואט שלי בכל אימון ואימון. דבר שלא קורה אצלי בלי סייקל.
    אני מרגיש בסייקל. אני יודע כמה מטומטם זה נשמע. אבל לפחות בהרגשה שלי זה מרגיש כמו סייקל לכל דבר. האם פלצבו? לא יודע. תמיד קיימת האופציה. קבעתי לעצמי בדיקת דם רלוונטית, אבצע אותה מחר ככל הנראה ואפרסם פה את התוצאות.

*הבהרה: אני לא ממליץ על שימוש באף אחד מהדברים שאני מדבר עליהם בעיקר כי אלה חומרים יקרים מאוד עם מעט מדי מידע לגבי ההשפעות שלהם. השתמשתי בחומרים הנ"ל אך ורק כי נפלו לידי כמעט בחינם = נכון לגבי רויאל ג'לי. שאר הדברים זולים יותר, ועדיין לא ממליץ שימוש בהם למטרות הנל בגלל חוסר במידע לגבי יעילות. (חוץ מקמומיל, זה אש לשינה וידוע כבטוח מאוד).

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/20
    שים אוהב/ת את זה.
  2. ייעוץ אישי בתזונה וכושר
  3. 2,797 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש משקיע

שים
    לייקים:
    1,961
    o_O
    מחכים גם לבדיקות דם , ובכלל מה היו הנתונים לפני הרויאל ג'לי ולאן הגעת אחריי ?

4. 71 נק' מוניטין
    0
    SkubiDi

SkubiDi משתמש מתחיל

SkubiDi
    לייקים:
    47
    לפני ההתחלה מ.ג 88, כרגע 94.
    לפני ההתחלה הייתי באיזור ה-18% א.ש, כרגע ירדתי לכיוון ה-12-13%. יצאו לי ורידים שלא ראיתי מאז הסייקל האחרון (שהיה לפני שנה וחצי, ובסופו נפצעתי ברוטייטור קאף ואיבדתי הרבה עבודה קשה כתוצאה מכך..)
    פרופיל הורמונלי פעם אחרונה שעשיתי היה אחרי הPCT לפני שנה וחצי. הכל היה תקין למדי. לצערי לא הגדלתי ראש לעשות פרופיל הורמונלי לפני התחלת התיסוף הנ"ל. כי פשוט לא האמנתי, אפילו לרגע אחד שאחווה השפעה כלשהי.

5. 126 נק' מוניטין
    0
    totti99

totti99 משתמש פעיל

totti99
    לייקים:
    106
    יש תמונות? 6 קילו פלוס עם ירידה באחוז שומן אמור להראות שינוי די גדול במראה חיצוני, מעניין לראות את השינוי

6. 71 נק' מוניטין
    0
    SkubiDi

SkubiDi משתמש מתחיל

SkubiDi
    לייקים:
    47
    אין לי תמונות של לפני ואחרי. כמו שאמרתי לא ניטרתי פה כלום ולרגע לא חשבתי שמשהו ישתנה. המשכתי להתאמן כרגיל כמו שעשיתי במשך חודשים עם תזונה כרגיל ושקילה שבועית בבוקר כרגיל ופשוט לקחתי את התוספים הנ"ל. תוך שבועיים לתוך זה כבר הרגשתי את ההשפעות שמזכירות סייקל, וכבר התחלתי להתקדם במשקלי עבודה וגם עליתי במ.ג. לא ייחסתי לזה הרבה. חשבתי פלצבו. או שזה בגלל שהתאוששתי מהפציעה שלי. אגב, עדיין לא פוסל אף אחד מהאופציות האלה (פלצבו למשל. ועלייה במשקלי עבודה בגלל התאוששות מפציעה) עד שאעשה בדיקת דם.

כן יש לי תמונות עכשוויות. מי שמעוניין שישלח פרטי. תמונות מלפני התיסוף יש לי רק מלפני חצי שנה כשרק חזרתי להתאמן מהפציעה. הייתי לכיוון ה20% שומן באותה תקופה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/20
  7. 5,184 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    3,419
    אתה טוען שעלית 6 קילו בחודשיים ובמקביל ירדת 5-6% שומן?..

Pharmacist אוהב/ת את זה.
  8. 1,732 נק' מוניטין
    1
    Pharmacist

Pharmacist משתמש פעיל

Pharmacist
    לייקים:
    1,018
    ואתה מעמיס טסט עם טרן בשביל פחות מזה :sarcastic:

nlr666, Ben2648 ו-שים אוהבים את זה.
  9. 5,184 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    3,419

רוקח,איך מסבירים לו שזה לא אמור לקרות וכנראה יש בעיה דחופה שאמורים לטפל בה?

השבתה בלי אנאבולים זה כבר שיא חדש

Pharmacist אוהב/ת את זה.
  10. 6,224 נק' מוניטין
    0
    AQUANGEL

AQUANGEL משתמש משקיע משתמש כבוד

AQUANGEL
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,156
    אני לא יודע אם זו הטרלה או לא, אבל כל מה שאני רוצה לעשות זה להטריל בכל כך הרבה דרכים
    אבל במקום זה אני אהיה ילד גדול אקח נשימה עמוקה ואתייג אתכם כי אני סקרן לשמוע מה דעתכם
    @kotzer @Mike

11. 68,626 נק' מוניטין
    1
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,324
    הבדלים אקוטים (קצרי טווח) הורמונלים ראינו כבר במספר מחקרים שאין להם משמעות לגבי היפרטרופיה (בטווח הקצר לפחות). לכן כל עלייה ב IGF-1 או טסט במדידות קצרות טווח הן כנראה חסרות חשיבות. גם אם ה IGF-1 יוכפל זה עדיין לא ממש רלוונטי כי הוא גם ככה משתנה מסיבית בזמנים כאלו ואחרים בגוף האדם. כנ"ל טסט, גם אם תעלה את הטסט ב 20-30 ואפילו 50% זה כנראה לא יהיה רלוונטי, במיוחד אם הרמות בדם אינן יציבות (לעומ תזאת הזרקה חיצונית זה סיפור אחר לגמרי).

6 ק"ג שריר זה מדע בדיוני מאחר ולא נמדד שריר, גם לא בכל אחד מהמחקרים שצורפו - אין מדידה של שריר. כנ"ל לא אחוז שומן. לדעתי זה שתוסף כזה או אחר הוא "טבעי" זה לא אומר שאינו יכול להזיק במינונים כאלו ואחרים על הבריאות ולכן במקום לעשות קוקטיילים מוזרים כבר עדיף לעשות סייקל כמו בן אדם נורמלי שהסבירות שיזיק כנראה מופחת מאשר לקחת כל מיני חומרים לא מזוהים או שלא נחקרו על בני אדם (מינוס טרן)

nlr666, שים, Ben2648 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. 746 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    359
    תהרוג אותי אין לי מושג מאיפה יש לאנשים ביצים לגעת בחומרים לא מזוהים או לפחות לא מזוהים למשתמש עצמו, שומע על מלא שמזמינים חבילות עם חומרים מחו"ל ואפס ביקורות ואמינות חומר ,כאילו קנו ביצות קינדר ופותחים לגלות מה ההפתעה בפנים,

Navira אוהב/ת את זה.
  13. 656 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe משתמש פעיל

CycleTelephohe
    לייקים:
    273
    ממי הזמנת את הגלי, אני גם רוצה להזמין

שים אוהב/ת את זה.
  14. 2,797 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש משקיע

שים
    לייקים:
    1,961
    צלם את האחורה של העטיפה
    איפה שהרכיבים ניראה מה יש בפנים

15. 71 נק' מוניטין
    1
    SkubiDi

SkubiDi משתמש מתחיל

SkubiDi
    לייקים:
    47
    טוב. אז עכשיו אדייק בנושא. לפי העין. אין לי איזה אמצעי מדידה. כן עליתי 6 קילו, ואני נראה הרבה הרבה יותר חטוב (ירדתי בא.ש בוודאות. כמה? זה כבר עניין אחר.. זה הערכות לפי העין. אין לי איפה להימדד. הערכתי 5-6% שומן. אם זה לא ריאלי כמובן שזה לא המצב) ולאור העובדה שכל הסיפור פה התברר כפלצבו מובהק (ראה את הציטוט בהמשך). מאמין שזה פשוט תוצאה של עבודה קשה, שינה טובה, ואוכל טוב...אולי גם הרבה מזל כי אני ממש מופתע שלא השמנתי מעליה כל כך מהירה.

חזרה בדיקת דם תקינה לחלוטין (כולל פרופיל הורמונלי מלא) שום דבר מיוחד. הכל רגיל. מתפקודי כבד כליות, כימיה בדם, ספירה, ופרופיל הורמונלי. הכל פשוט רגיל לחלוטין. פלצבו יכול להיות לפעמים טו מאץ', לפחות עלי.
    האמת, אחרי הבדיקת דם הזאת אני מרגיש מושפל באיזה מובן. עד כמה פלצבו הצליח לתעתע בי? הרגשתי תופעות פיזיות מורגשות. לא סתם קפצתי לרשום פה חפירה ענקית. ממש הרגשתי פיזית בסייקל

מסכים עם כל מה שרשמת. אבל במקביל. ספציפית למשל Holy Basil נחקר בצורה אינטנסיבית מאוד. וידוע כתוסף יחסית בטוח (בכל זאת, כל אדם כמעט בהודו משתמש בצמח הזה באופן קבוע לכל משך חייו)
    . רויאל ג'לי = פחות. ושילוב בינהם זה כבר...הימור. הימור שהתברר בבדיקת דם כפלצבו מוחלט עם 0 השפעה על שום מדד באשר הוא.

לפרוטוקול. אני ממש לא חושב שטבעי = בטוח. חברי משפחת הנייטשיידס (Nightshades), הרדוף, קיקיון, ועוד עשרות צמחים רעילים הם דבר שאני מכיר טוב טוב. אני כן חקרתי את מה שאני מכניס לגוף לפני. התוסף היחיד שהיה לי סימן שאלה לגביו זה רויאל ג'לי. מעט מדי מידע על בני אדם.. לשאר התוספים שלקחתי יש מידע די רחב על בני אדם עם פרופיל בטיחות מצוין. (קמומיל וHoly basil)

הרויאל ג'לי של california gold nutrition. וכמו שאמרתי קיבלתי אותו בחינם אחרי שהזמנתי אבץ של אותה החברה. הקופסאות של החברה הזאת נראות כמעט אותו דבר להכל. אז כנראה התבלבלו ובמקום אבץ קיבלתי את הרויאל ג'לי הזה.

מבאס שכל זה סתם פלצבו ובזבוז זמן האשכול הזה ובכלל החפירה הזאת. מבחינתי אפשר לנעול את האשכול ונשכח שזה קרה :wallbash: שלא נאמר למחוק, פאדיחות.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/20
    Ben2648, Sergio_Katz ו-Pharmacist אוהבים את זה.
  16. 656 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    273
    מאיזה אתר הזמנת?
    עכשיו כל הפורום יקנה אבץ מהם כדי שיטעו בטעות
    יכול להיות נחמד לpct...
    --- עידכון הודעה, ‏22/3/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏22/3/20 ---
    ואגב, אם אתה מתאמן מתחיל בשלב הנובי גיינז גם טריבולוס יכול להלביש עליך מסה מכובדת יותר מאשר היית משיג בלעדיו, כמובן תזונה פה זה פקטור..

17. 71 נק' מוניטין
    0
    SkubiDi

SkubiDi משתמש מתחיל

SkubiDi
    לייקים:
    47
    לא יודע איך להחשיב את עצמי. הגעתי למשקלים יחסית מתקדמים בעבר אבל גם נפצעתי וחזרתי חלש ברמות ושמן כל כך ש-10 שכיבות סמיכה היה עצימות בשבילי. אז יש מצב שאני נחשב מתחיל...הגיוני באיזה מובן ולא לקחתי בחשבון.
    מותר להזכיר אתרי תוספים? מקווה שכן, בכל מקרה הזמנתי מאיי הרב. Zinc Picolante או איך שלא רושמים את זה. וקיבלתי רויאל ג'לי

18. 656 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    273
    אז כן, מדובר בנובי גיינז או אם תרצה זיכרון שריר כי הנוקליאידים כבר היו שם, אז תכלס הכל לג'יט עכשיו שאתה מציג את זה ככה
    על כל פנים
    California Gold Nutrition, אבץ פיקולינט, 50 מ"ג, 120 כמוסות טבעיות
    טוב מצאתי את המוצר וכתוב שזה אזל מהמלאי, באסה, הייתי מזמין בשביל הרויאל גלי הזה בחינם

19. 2,797 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש משקיע

שים
    לייקים:
    1,961
    תשיג תמונות שלפני ..
    ותצלם עכשיו את האחריי ..
    תחתוך גם את הפנים אם אתה מתבייש ותעלה רק גוף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...