ייעוץ אישי בתזונה וכושר

תפסיקו לחפש מכון כושר פתוח, לא יקרה לכם כלום בלי משקולות כמה זמן

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י yujinius, ‏18/3/20.

טוען...
  1. 37,721 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,987
    מגבילים כניסה של אנשים לחנויות, בנק, משרדי ממשלה בשביל למנוע הצטופפות, אז מה אנשים עושים? מצטופפים ליד הכניסה.
    סוגרים מכוני כושר בשביל למנוע הצטופפות, החלפת נוזלים בין מתאמנים וכו', אז מה מתאמנים עושים? מחפשים מכון כושר שפתוח בכל זאת או מישהו עם מכון ביתי שיארח אותם. ואם מישהו מהתאמנים נושא את וירוס הקורונה ואפילו לא מודע לכך? ואם אותו מישהו נוגע בעיניים ואז במוט, או מזיע ומטפטף על המוט/מכשיר, משתעל או מתעטש? אתם מוכנים לקחת את הסיכון רק בשביל לא לאבד כמה קילו של סקוואט/כל תרגיל אחר או כמה גרמים של מסת שריר?
    כל ההנחיות וההגבלות שיש כיום לא ניתנו סתם, יש להן סיבה, אבל אם כל אחד חושב שהוא יותר חכם ומנסה בכל דרך לעקוף אותן אז זה לא שווה. ואז אין מה להתפלא שקצב ההדבקה כזה גבוה ולהאשים את הממשלה בצעדים מוגזמים או להיפך בצעדים מעטים מדי מאוחר מדי, זה קודם כל אחריות של כולנו.
    --- עידכון הודעה, ‏18/3/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏18/3/20 ---
    אגב אפשר להגיד שקל לי לדבר כי לא התאמנתי במכון מעל שנתיים, יש לי בבית מה שצריך גם לכוח וגם לאירובי, אבל עדיין גם אם לא היה לא הייתי מחפש מכון פתוח כי נראה שיש כאן משהו יותר קריטי

incin, kotzer, Avanti ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. ייעוץ אישי בתזונה וכושר
  3. 109 נק' מוניטין
    0
    Whale

Whale משתמש מתחיל

Whale
    לייקים:
    84
    מסכים ולא מסכים, כמי שגם מתאמן בבית אני לא יכול לשפוט אף אחד, בעיקר כי הנחיות הממשלה לא ברורות בעליל. מצד אחד על מנת להכנס לבידוד צריך גם חום 38 וגם תסמינים נשימתיים, מנגד יש נשאי נגיף ללא סימפטומים. מצד אחד ביבי אומר אין הסגר, מצד שני משרד הבריאות מוציא הנחיות שממש ממש קרובות לכך.
    אסור להתאמן בחדר כושר, אבל מותר פעילות לא מאורגנת עד 5 איש (איך לא מארגנים פעילות של כמה אנשים??)
    שלא לדבר על ימי הגיוס שהם כמו קופסאות סרדינים שם.
    אין שום החלטיות בממשל לגבי מגבלות וזה לא מייצר אי הבנה לגבי המצב ומה מותא ומה אסור

4. 263 נק' מוניטין
    0
    Ben2648

Ben2648 משתמש פעיל

Ben2648
    לייקים:
    174
    אתה אומר כל עוד הממשלה לא מגבילה אותך כמו שצריך אז זה לגיטימי?
    אין הנחות, זה ראש קטן.
    למה בכלל צריך שיגבילו אותנו ויאסרו עלינו לצאת מהבית?
    עצם העובדה שמסתובב בחוץ וירוס מדבק בטירוף לא מספיק כדי להישאר בבתים?

Pharmacist, kotzer ו-yujinius אוהבים את זה.
  5. 109 נק' מוניטין
    0
    Whale

Whale משתמש מתחיל

Whale
    לייקים:
    84
    עד לפני כמה ימים אנשים חיו את חייהם כאילו כלום לא קרה, רק אחרי שהחלו ההגבלות אנשים התחילו להתעורר. שוב, אני לא אומר שאני מסתובב כל היום ומנסה להדבק. אבל כן אנשים יחפשו את הפריצות תמיד במגבלות הללו. היה איסור לפתוח עסקים לא חיוניים? אנשים הלכו והצטופפו בים. לא רק בארץ
    צריך לפעול מנקודת ההנחה שכולנו בבונים שמחפשים פריצות ולהתנהל בהתאם.

6. 263 נק' מוניטין
    0
    Ben2648

Ben2648 משתמש פעיל

Ben2648
    לייקים:
    174
    אז שוב אני אומר, אני לא צריך שיגידו לי תישאר בבית כדי להישאר בבית, וכל בר דעת בוגר ואחראי צריך לנהוג כך, בין אם הממשלה אמרה X או Y.
    מכל מקום, השבתה של המשק היא חיונית ונחוצה, לצערי תמיד יהיו כאלה שישימו זין (כי מי יגיד להם מה לעשות?)
    אז במקרה הרע תופעת האנשים המסתובבים ברחובות רק תצטמצם, ובמקרה הטוב כולם יישארו בבתים.

7. 109 נק' מוניטין
    0
    Whale

Whale משתמש מתחיל

Whale
    לייקים:
    84
    בדיוק תמיד יהיו אנשים כאלו, טוב או רע לא משנה. צריך לאכוף את ההנחיות ולהחמיר אותם. כל עוד זה לא אסור זה מותר מבחינת רבים.

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  8. 37,721 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,987
    מה זה הנחיות לא ברורות? כבר לפני ההנחיות החדשות כמה זמן היה דיבור על לא להתקהל שלא לצורך וכמה שפחות היתקלות אחד עם השני,ו כבר רשמית סגרו בתי עסק שלא חיוניים וחדרי כושר ביניהם. אז מה כל עוד אין משטרה או צבא שמפטרלים ואוכפים את ההנחיות אז הכל בסדר ו"ההנחיות לא ברורות"? זה סה״כ נועד בשביל לשמור על כולנו, לא בשביל לחפש איך לעקוף כל דבר.
    --- עידכון הודעה, ‏18/3/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏18/3/20 ---
    גם עד לפני כמה ימים היה ידוע שיש וירוס מדבק שקצב ההידבקות די מטורף, אז אם אנשים היו מפעילים קצת שכל אולי לא היה צורך בהנחיות והסגרים.
    לא קשור רק בארץ או לא רק בארץ. אני לא נמצא במדינה אחרת אז לא יודע מה הולך בכל מקום אז דיברתי על הארץ כי זה מה שאני רואה ושומע
    --- עידכון הודעה, ‏18/3/20 ---
    אבל גם כשזה אסור רבים מחפשים איך לעקוף את האסור ולהפוך אותו למותר.
    אני דיברתי ספציפית על חדרי כושר כי כאן בפורום (וגם בקבוצות בפייס הרבה) זה מה שמחפשים, אז פניתי ספציפית לאנשים כאן שבכל זאת נורא חשוב להם לא לפספס ימי אימון כי חלילה הטוטאל יירד ב 20 קילו או הבייספס יקטן בחצי ס''מ.
    אגב מי שחלילה יידבק בנגיף ויהיה עם חום כמה זמן בטוח לא יוכל להתאמן, תחשבו כמה כוח ושריר תאבדו במקרה כזה

Ben2648 אוהב/ת את זה.
  9. 109 נק' מוניטין
    0
    Whale

Whale משתמש מתחיל

Whale
    לייקים:
    84
    מזה צורך? אדם שצריך להתחרות או שחשוב לא מאוד מסיבות נפשיות או הישיגיות להתאמן לא יכול להצדיק לעצמו להתאמן אצל אדם פרטי או חדר כושר? במסגרת החוק כמובן.

ושוב, כל עוד פועלים על פי החוק, אין מה לעשות כנגד זה, אתה יכול רק להסתגר בביתך ולשמור על המשפחה שלך. אם יש מי שלוקח סיכון מחושב או לא, שיקח. זכותו המלאה.
    הממשלה צריכה לפעול מנקודת ההנחה של התרחיש הכי גרוע, שאין שיתוף פעולה של אזרחים להנחיות, שאין יכולת אכיפה של ההסגר החלקי, וכולם מחפשים את הפריצות על מנת למצוא תירוץ לצאת החוצה.

10. 309 נק' מוניטין
    0
    Avanti

Avanti משתמש פעיל

Avanti
    לייקים:
    239
    אני מסכים לגמרי, כשהודיעו על סגירת המכונים הייתי ממש מבואס וכבר חיפשתי כאן כל מיני חלופות ואז למחרת ראיתי על השער של העיתון עדר של טיפשים שהולך לרחוץ בים ומתעלם לחלוטין מההוראות והבנתי שאם אני אלך למכון כושר בתקופה כזאת אני חסר אחריות וטיפש בדיוק כמוהם. למרות שההנחיות של משרד הבריאות לא אפקטיביות מספיק ובאות יותר מדי מאוחר המינימום שצריך לעשות זה למלא אחריהן.
    אפשר לשמור בינתיים על מסת השריר באימוני סטריט, בינתיים זה פתרון מספיק טוב. פשוט צריך לזכור מה סדר העדיפויות במצב הנוכחי.

Sergio_Katz ו-yujinius אוהבים את זה.
  11. 10,334 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    6,073
    אבל ההיגיון הוא לצאת כמה שפחות מהבית, אתה לא צריך שוטר שימנע ממך פיזית מלהגיע לאנשהו, צריך להפעיל את הראש ולצאת כמה שפחות

yujinius אוהב/ת את זה.
  12. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    לצערנו אפילו היום הרבה אנשים לא מבינים את ההשלכות של אי-ציות להנחיות.
    ניתן לראות זאת גם ב"מסיבות המרפסת" שהחלו לקיים בארץ כמחווה לאיטלקים.
    פשוט ביזיון.
    עד שלא יהיו צווים רשמיים שהמשטרה תוכל לאכוף הרבה אנשים פשוט בוחרים שלא להתייחס להנחיות משרד הבריאות, ומעמידים את כלל הציבור בסכנה.

yujinius אוהב/ת את זה.
  13. 37,721 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,987
    1) החוק סגר את חדרי הכושר, בגלל שלא אוכפים את זה על מכונים קטנים למיניהם לא אומר שזה בסדר.
    2) אם כל הכבוד מי שמחפש מכון פתוח בפורום או בפייסבוק הם לא ספורטאים מקצעיים שחייהם תלויים בספורט אז אני לא מקבל את ה"צריך להתחרות".
    3) מי שמאוד חשוב לו להתאמן מסיבות פסיכולוגיות כדאי שיעשה חושבים עם עצמו:
    אבל דבר ראשון זה לא במסגרת החוק, דבר שני זה אנשים שבפוטנציה לסכן לא רק עצם אלא את כל מי שהם יבואו איתו במגע ואת כלל הציבור בסופו של דבר.

Ben2648 אוהב/ת את זה.
  14. 109 נק' מוניטין
    0
    Whale

Whale משתמש מתחיל

Whale
    לייקים:
    84
    חוק הספורט מגדיר מהו חדר כושר ומהו לא. ציוד ביתי הוא לא חדר כושר ואפילו סטודיו לא.
    אני לא בוחר צד אני רק מציין את מה שבפועל קיים. לדעתי צריך במידי לעשות סגר בפועל ביתי ולסיים עם זה. כרגע הערכות לנסיגת הנגיף נעות בין חודשים לשנה עם ההנחיות הקיימות. משהו שהכלכלה ואנשים לא מסוגלים לעמוד בו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...