ייעוץ אישי בתזונה וכושר

מה דעתכם על peptides?

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י טלטלים25, ‏4/3/20.

טוען...
  1. 5,187 נק' מוניטין
    2
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    3,422
    אתה לא פנית לעזרה. אתה ביקשת ייעוץ אישי בפרטי ,במקום שלא מיועד לדברים האלה ובטח שלא מעודד אותם.

אתה יכול לשתף חוויות,לדרג חברות שהשתמשת בהן,ואפילו לבקש סיוע כי יש לך אבצס מטורף ממחט לא נקייה. אבל לא לבקש עזרה בפרטי,אף אחד לא יתרום את הזמן והידע שלו רק עבורך.
    להתייעצות רצינית תפנה לאנדוקרינולוג או אורולוג

BeN35, Gnfit ו-Cigano אוהבים את זה.
  2. -2 נק' מוניטין
    1
    טלטלים25

טלטלים25 משתמש מתחיל

טלטלים25
    לייקים:
    0
    קודם כל תודה לכל מי שענה, עשיתי הרבה מחקר מאז...
    סארמס וטסט זה הכי הארד קור (וכנראה עם הכי הרבה תופעות לוואי) מסתקרן עדיין לגבי סארמס העניין למצוא סייקל לpct מדאיג אותי הרבה יותר (נשמע בלתי אפשרי :/)
    לגבי פפטידים,ניסיתי סייקל אחד
    לפני שנה בערך, לא עקבתי כל כך על המשקל חוץ מאשר המינון והזמנים במשך חודשיים
    Cjc 1295 no dac/ipamorelin ובחודש הראשון igf lr 3 התחלתי נמוך מ50/50/10 ועליית ל 100/100/50 עד שנגמר והמשכתי mcg100/100 , לגמרי עליתי מסה וירדתי אחוז שומן ואכלתי ה-מ-ו-ן בבוקר שייקים עם אבקת חלבון ובננה עם שיבולת שועל ואגוזים וציה וכ'ו בצהריים פרפר או שתיים של חזה עוף וכמות של אורז עם ירקות וככה גם בערב עם נישנושים של חטיפי חלבון ושטויות בינהם (חטיף במבה או קורנפלקס/ביצים) ולא השמנתי (היה לי בטן מעט נפוחה עם קוביות בגלל שהייתי כל הזמן אוכל עד שהייתי מתפוצץ) אבל בבוקר היה רק קוביות :) אני מניח ששקלתי סביב 60 והגעתי ל65 והגובה שלי 175 (היום אני 70 12%) בנוסף היה שינוי גם בכוח וסיבולות (לפעמים אימונים של 3 שעות)
    הגעתי לdips 30 קילו 3x6-8 שלפני הסייקל הייתי עושה 20 ומתקשה, אני טבעי כל חיי ואני מתאמן 3 אם לא 4 שנים ונותן הכול והגעתי לנקודה שנתקעתי חזק ומוריד לי את המוטיבציה.
    לפי מה שהבנתי קשה למצוא מקור טוב לpeptide וזה עניין של "החטאת או לא" במקרה שלי נתפס במכס ונשלח לי חבילה שניה (שלמזלי הגיעה אחרי חודשיים) ונהנתי ממנה
    שאלה בנוסף:
    מישהו התנסה פה עם פפטידים?
    Ghk cu?melanotan2?
    סליחה על החיפרה :)

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/20
  3. 659 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe משתמש פעיל

CycleTelephohe
    לייקים:
    276
    יש לי מלטונן2, בקרוב יגיעו מחטי אינסולין ותנסה בו

עצה ידודותית, תישאר טבעי, לא עשית סייקל משבית ציר, תשאיר את זה ככה, תתפרע על דברים שקשורים להורמון גדילה אבל תתרחק כמו מאש ממשביתי ציר

אתה עדיין טבעי, לפי ההגדרה שלי לא טבעי הוא מישהו שהתכווצו לו הביצים ברמה ההורמונלית גם או שהוא בתהליך הכיווץ

אתה לא נגעת בזה ברוך ה, תישאר כהה ושמור על עצמך

תתפרע על פפטידים ושתף חוויות, איך חישבת את המינון ששמת, איך עבדת עם מזרקי אינסולין, איך ידעת את הכמויות

והורמון גדילה זה יקר, כמה mcg ניסית ממנו סה"כ ולכמה ימים הרצת?

ועכשיו יהיה לך יותר קשה למצוא מקור כי אין משלוחים כ"כ, העולם בהפסקה בערך

טלטלים25 ו-שים אוהבים את זה.
  4. -2 נק' מוניטין
    0
    טלטלים25

טלטלים25 משתמש מתחיל

טלטלים25
    לייקים:
    0
    מלונוטן2 אישית עושה לי נקודות חן במינונים גבוהים, כמה מים אתה שם? כמה mcg?

הבנתי שטסט וסארמס זה התחייבות
    אני בן 25 175 70 (התחלתי 49 קילו) מתאמן 4 שנים כמעט והמשקלים לא זזים ניסיתי לרדת במשקלים ולעלות חזרה וניסיתי 5x5 לא מצליח לעבור את המשקלים, לדעתי מכל מה שאספתי פה טסט זו האופציה, סארמס גם מצריך pct אבל הוא לא בדיוק נותן תוצאות לבד הוא כן אבל לא דרסטי (הוא מדכא יצר מיני שזה מה שאני מנסה להתחמק ממנו)
    לעומת טסט שבמינון נמוך אין כל כך תופעות לוואי אבל הוא מגביר חשק מיני (אולי אני טועה אבל ממה שקראתי סארמס עושה בעיות זקפה) הבנתי שטסט נותן לך יותר מסת שריר מסארמס הסיכון זה שיקול שלי מה שבאמת מדאיג אותי זה pct אני לא יכול פשוט לגשת לרופא ולקבל את זה (הבנתי שנהוג לחפש בחדר כושר בחור גדול ולשאול אותו אבל זה קצת מוזר ועלול לעשות לו עצבים חח)

כמובן שבתקופה הזאת אין סיכוי שאני מזמין משהו, עד שהקורונה תעבור אני אמשיך לתכנן את הסייקל שלי עד שייגמר המצב,
    לגבי הmcg אני צריך לבדוק באתר שקניתי אבל השתמשתי בפפטידים לתקופה של 60 יום עם 5 ימים כן ו2 ימים לא (שלא תיווצר דיסינטציה)
    עלה לי 700 שקל בערך כל התהליך אבל המקור שקניתי ממנו לקח כמעט חודשיים להגיע אז אני מחפש עכשיו מקורות טובים למרות שאני כל הזמן חושש שזה לא מקור אמין
    שמעתי על אקספפטיד או סוויסקאמס אבל לא בטוח, אולי יש לך מקור אמין כי אני באמת נאבדתי (בלי קשר לטסט יש פפטידים כמו bpc 157 או ghk cu שאני ממש רוצה לנסות בגלל רקע של צלקות אקנה) הבעיה זה אי אפשר לדעת מי מוכר אמיתי ומי מזוייף, בכל מקרה מחר אני עושה בדיקה של טסטטרון ופרולקטין בשביל לקבל הפניה לאנדוקרנולוג (שווה להיות איתו פתוח לגבי הטסט ופפטידים?) ואנסה להשיג ממנו pct
    מה דעתך יילך לי?

5. 659 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    276
    למה שלא תקנה בצורה לא חוקית pct? חי בסרט שרופא ייתן לך כלומיד hcg נולבה כמה שתהיה איתו פתוח...

חוץ מזה, תישאר טבעי, אל תגע בטסט ואל תגע בסארמס, שרוף כסף על הורמון גדילה, אין לך חמה לגעת בחומרים האלה, זה יהיה טעות מבחינתך.

6. -2 נק' מוניטין
    0
    טלטלים25

טלטלים25 משתמש מתחיל

טלטלים25
    לייקים:
    0
    הבעיה שכמו כל דבר שקונים באיטרנט, אין לדעת מה באמת קנית ולעומת טסט סארמס או פפטידים הpct זה משהו שחייב להיות לך בשביל להשתקם אחרת יצאת בנזק סתם ואפילו לא הרווחת מסה...

כמו שרשמתי, אני תקוע במשקלים וזה מוריד לי את המוטיבציה להתאמן אז עדיף להפסיק להתאמן ולאבד את כל מה שעבדתי עליו?(שאלה רטורית כמובן שלא)
    ולעומת פפטידים, השוק של סארמס וטסט הרבה הרבה יותר מוכר ורוב הסיכויים שיש מקורות טובים בלי זיופים (אם אתה מכיר אנשים) לעומת לשרוף על פפטידים 2000 שקל ובסוף זה הולך לפח עם הביזבוזים שלי לחודש (סטודנט)
    למה אתה כל כך נגד זה שאתנסה עם טסט או סארמס?

7. 659 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    276
    כי אתה מנסה להשיג אישור לסארמס מאנדו ומצפה ממנו לרשום לך pct, קח mk677 ולך לישון על האף, חבל לדפוק את הבריאות כי אתה לא עובד לפי הספר ורוצה תוצאות מהירות

8. -2 נק' מוניטין
    0
    טלטלים25

טלטלים25 משתמש מתחיל

טלטלים25
    לייקים:
    0
    אם היית קורא את מה שרשמתי לא היית מגיע למסקנה הזאת, אני לא מצפה מאנדו לרשום לי מרשם לסארמס או טסט או פפטידים חשבתי שאולי לpct אבל לישון על האף זה לא נוח mk677 גם מצריך pct, לא עובד לפי הספר?
    איזה ספר?
    אני עובד לפי הכללים הבסיסיים- רקע של 4 שנים ובגיל 25 לנסות זה נשמע די הגיוני מאשר 17
    אני רוצה להתנסות בסייקל בלי קשר לפפטידים ההתלבטות שלי עדיין בין סארמס לטסט

9. 659 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    276
    איזה pct mk677 דורש ממך??
    בדיוק אותו pct שאתה צריך מהורמוני גדילה ופפטידים שלקחת

רוצה להתנסות בסייקל תעשה מה שבא לך טסט ביחס עם נגיעה של סארמס ועם זאת ממליץ לך ביותר לא לגעת בזה בכלל! כי אתה לא יודע מה זה pct בעליל לפי התגובות שלך

טלטלים25 אוהב/ת את זה.
  10. -2 נק' מוניטין
    0
    טלטלים25

טלטלים25 משתמש מתחיל

טלטלים25
    לייקים:
    0
    רגע רגע, פפטידים לא מצריכים pct לפי מה שהבנתי אולי אתה יודע משהו שאני פספסתי??

Pct הוא: hcg לפי הבנתי 16 יום יום כן יום לא כמה ימים אחרי טסט קצר או חומר שעוזב את הגוף מהר ואחרי שבועיים אם זה טסט ארוך או חומר שיוצא מהגוף אחרי תקופה, השימוש בhcg ממשיכים לקלאומיד במינון גבוהה 40 mg ולרדת ל20 mg אחרי שבועיים, pct לוקח חודש ואולי יותר או פחות תלוי במינונים שלך

אולי סארמס וטסט זה משחק מסוכן אבל הבנתי שפפטידים זה הכי בטוח מכל הקטוגוריות הנל ועכשיו אתה מדאיג אותי לגבי pct אחרי סייקל בפפטידים

11. 659 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    276
    אתה לקחת hcg ועשית pct כמו של טסט אחרי פפטידים?!? חחחחחחחח למה שתעשה דבר כזה
    --- עידכון הודעה, ‏23/3/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏23/3/20 ---
    פפטידים לא מצריכים pct וגם לא mk677 אתה טוען שהם כן ושעשית pct ואז אתה שואל ואומר שזה בלתי אפשרי להשיג pct....

אתה אדם מאודם מבולבל ומפוקפק

12. -2 נק' מוניטין
    0
    טלטלים25

טלטלים25 משתמש מתחיל

טלטלים25
    לייקים:
    0
    אתה קורא מה רשמתי? בחיים לא עשיתי pct והסיבה שהשתמשתי בפפטידים זה בגלל שזה לא מצריך זמן שיקום, אני מתחיל לחשוב שאתה סתם מחפש לעצבן אותי וזה קצת עצוב.
    אתה מבלבל אותי בזה שאתה משווה לי חומרים כמו mk ואומר שזה מצריך סייקל pct כמו הורמוני גדילה ופפטידים (שרק עכשיו הבנתי שהיית ציני)
    כל הכבוד אחי

13. 659 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    276
    Mk677 צריך pct כמו שפפטידים והורמון גדילה מצריכים pct והם לא מצריכים
    זה אתה פה שאמרת שצריך pct לmk677

לגבי סטרואידים, זה חיים שלך אם להשתמש בהם, ואתה מבקש את האישור שלנו שניקח עליך אחריות אם תיקח או לא... אתה ילד גדול תעשה מה שבא לך קח החלטה לבד

14. 1,142 נק' מוניטין
    0
    Cigano

Cigano משתמש קבוע

Cigano
    לייקים:
    668
    איך בדיוק רופא יכול 'לרשום' סארמס?..

15. 659 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe
    לייקים:
    276
    אף פעם לא אמרתי דבר כזה.

ועפ מה שקראתי יש שימוש באוסטרין ברפואה, כנראה שלא פה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...