ייעוץ אישי בתזונה וכושר

ילדים במכון?

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י ליאמוש, ‏6/2/20.

טוען...
  1. 90 נק' מוניטין
    0
    Yonatann

Yonatann משתמש פעיל

Yonatann
    לייקים:
    77
    הענייו הוא ממש לא המטאפורה.

אם להסתכל על רכב ולהגיד "וואי אחלה רכב נראה יפה" לשאול כמה הוא עולה ולהתעניין זה בסדר.

למה מישהי שמתאמנת זה עובר את הגבול?

2. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    אולי כי נשים הן לא רכוש?

אני=] ו-Kartalajan אוהבים את זה.
  3. 4,526 נק' מוניטין
    0
    Kartalajan

Kartalajan משתמש משקיע

Kartalajan
    לייקים:
    1,800
    העניין הוא שאתה משווה בין רכב לאישה.
    תקין?

4. 90 נק' מוניטין
    0
    Yonatann

Yonatann משתמש פעיל

Yonatann
    לייקים:
    77
    בין רכב לגוף
    --- עידכון הודעה, ‏20/3/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏20/3/20 ---
    כל גוף הוא רכוש.(ד"א גם לא שלך) מניח שבנים מתחילים איתה כי חושבים שהיא נראית טוב (מתחילים בחדר כושר..) היא משתדלת מאוד להיראות טוב. לא מבין מה בעייתי

5. 271 נק' מוניטין
    0
    TylerDurdenXx

TylerDurdenXx משתמש פעיל

TylerDurdenXx
    לייקים:
    227
    איך בכלל הגעתם לדיון הזה, מאיפה אתם יודעים מה נכון ומה לא, או מה ראוי ומה לא?

הכל מתקבע לכם במוח על פי נורמות חברתיות, "זה לא בסדר להסתכל על בחורה ולומר שהיא נראית טוב, כי נשים זה לא רכוש"
    מי החליט? בסופו של דבר, רק מה שמוגדר באופן רשמי כעבירה על החוק (הטרדה מינית, חדירה לפרט) הוא אסור בתכלית האיסור.
    מעבר לכך, דברים מסוג זה נתונים לפרשנות אישית וכל אחד מציג אותם על פי איך שהוא חונך והתעצב - כלומר הרגלי הסביבה שהתקבעו לו במוח.

אינספור נשים שמתאמנות מסתכלות על גברים שנראים טוב ואף מדברות בניהן על "ההוא מהמכון", ואינספור נשים לא יהססו להתחיל עם גברים או לסמן להם בדרך כזו או אחרת שהן מעוניינות.

לא פעם ולא פעמיים ראיתי בחורות שמזילות ריר במכון על גברים. מה לעשות, אנחנו יצורים חיים שמתרבים ברבייה זוויגית.
    אני לא רואה שום דבר פסול בכך שגבר יסתכל על אישה שמושכת אותו ולהפך, או שגבר יתחיל עם אישה שנראית טוב בעיניו ולהפך, כל עוד יש הקפדה מלאה על דרך הארץ וכמובן שום דבר לא בקטגוריה של *הטרדה מינית* לשני הכיוונים, אז זה טבעי לחלוטין.

נכון, למכון באים כדי להתאמן והצעות מרובות בהחלט יכולות לפגוע באימון בצורה כזו או אחרת, לשם כך אפשר לנהוג כך -

להפסיק להתייפיף ולדעת שברגע שתבלוט כלפי חוץ (גבר או אישה) בדרך כלשהי, תמיד יהיו אמיצים (משני המינים) שיגשו לנסות את מזלם, בכל מקום.

לכן, במידה ואת בולטת כלפי חוץ, קבלי הצעות אלו כמחמאה ואל תעמידי פני מופתעת עד כדי כך שאת "כאילו" לא יודעת מאיפה כל זה נופל עלייך, ובמידה וזה מציק לך תוכלי לנסות לפתור את הבעיה בגישה אחרת ולא בגישת "תיקון העולם", איך? או שתתאמני בבית או שתתאמני במכון המיועד לנשים בלבד.

ואלה שיקפצו "זכותה להתאמן במכון רגיל וללבוש מה שבה לה" אתם בהחלט צודקים, זכותה לעשות כרצונה ואף אחד לא ימנע ממנה לעשות זאת.
    אך זה הפתרון הממשי היחידי, להסתכל עליה ימשיכו להסתכל ולעיתים כן גם יתחילו איתה, כמו שזה קורה לאינספור נשים אחרות וכן גם לאינספור גברים - תופתעו.

אני=], Mr. Protein, onr ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. 1,703 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש קבוע

ליאמוש
    לייקים:
    960
    אבל מפה באה ההוספה של התמונה לדוגמאת לבוש שאני הולכת. האם בגלל זה אני ״מתבלטת״ החוצה?
    או שרוב הגברים שבאים ספציפית למכון שלי באים כדי להכיר? אני לא באה ומתחילה להתלבט, זה לא שאני באה ועושה רעש כדי שישמעו אותי. בטח ובטח ובטח שלא חושבת שאני ניראת טוב(חוסר ביטחון שלום) אני סך הכל באה כדי להתאמן, ולפעמים ההערות האלו נותנות לי להרגיש לא בנוח.

7. 4,771 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    3,163
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    מסכים עם כל מילה, לכן אני מעולם לא מתאמן בחדר כושר מעורב, נמאס לי שכולן מתחילות איתי :sarcastic:
    תכלס, רוב המתאמנים לא חדי מטרה כמו אחרים, ומאוד נפוץ לנסות להיכנס לקשר בחדר כושר או להתנהג כמו חזיר.

אני לא רואה פיתרון לתופעה מלבד להתלבש בצורה הרבה יותר צנועה, או להתאמן בנפרד.

במידה ולא מפריע לבחורה שמתחילים איתה, רק מפריעה לה שמטרידים אותה, כאן גם אני סבור שמומלץ לנקוט באותם אמצעים של לבוש צנוע, או אימון בהפרדה. אלא אם כן יש למישהו רעיון יותר טוב.
    המציאות העגומה היא שיש אנשים בעולם שלא יתנהגו בהתאם, ואין מה לעשות מלבד שלמי שמשהו מפריע, לפעול.
    במידה ואת באמת תמימה ולא מבינה, העלית תמונה שגורמת לגברים להזיל ריר, אם כך את מתלבשת במכון, את פשוט לא תופסת את המצב.

יש נשים שמנסות לחיות באשליה שעל הגברים להשתנות.
    מנגד יש גברים שמאשימים נשים בהתנהגות המגעילה שלהם. הם יגידו "אם היא מתלבשת ככה, כנראה שהיא רוצה שיתחילו איתה", והגבול של להתחיל או להטריד מעט מטושטש להם.

האמת נמצא איפשהו באמצע. על גברים להתנהג בטאקט, ולא להיות חזירים.
    על בחורה להבין את המציאות, ולא לצפות מגברים שלא יטרידו אותה במידה והיא ממש חשופה.
    בחורה ספציפית שדואגת להטרדות, אני רואה בתורה ובמצוות דרך המשתדלת לשמור עליה, אם זה צורת לבוש ודיבור ומקומות בילוי. אבל הכי חשוב זה הגיון. אני לא מאמין שאת לא יודעת מה יכול למנוע מאנשים להתחיל איתך.

ועם אותו הגיון, גברים שרוצים להתנהג ביושר, ולהיות נאמנים לאישה אחת, כדאי להסיר מעצמם מצבים לא נעימים שהם חושבים בצורה כפיאתית. לכן אני מתאמן בהפרדה ואני מבין את כל השאר איתי.
    מעולם לא ניסיתי להיות בחדר כושר מעורב ולראות מה יקרה אם אראה בחורה שממש מושכת אותי שם, אני פשוט סומך על חז"ל "שאין אפוטרופוס לעריות". אני לא אעמיד את עצמי בנסיון שאני לא מכיר, גם אם אני חושב שאני מכיר את עצמי.

אני=] ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  8. 730 נק' מוניטין
    0
    onr

onr משתמש מתחיל

onr
    לייקים:
    100
    סך הכל מישהו התחיל אתך במכון והציע לך לצאת לארוחת ערב, מי יישמע. אני אישית לא הייתי מפריע למישהו באמצע אימון וחושב שלהתחיל במכון כושר זה גרוע ביחס לשאר המקומות (אתה בא להתאמן או מה?) אבל כל עוד אין פה משהו באמת מטריד (נגע בך, נתן הערה לא במקום וכו) את לא באמת יכולה לעשות הרבה. הרבה אנשים זיינו לי את המוח באמצע סט ואין מה לעשות חוץ מלהראות שאת לא מעוניינת בנימוס.

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  9. 1,703 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש קבוע

ליאמוש
    לייקים:
    960
    ונראה לך שאעלה פוסט עם תמונה במטרה שיזילו עליי ריר? אני לא עד כדי כך נואשת. מבטיחה לך.
    מוציאים אותי פה כיאילו אני מישהי שמחפשת שיחמיאו לה.
    שכולה ניסיתי להבין אולי משהו בחשיבה שלי לא בסדר. בגלל זה צירוף תמונה שלי. של ״האם זה חשוף מידי?״ כי לי זה נראה בסדר. אני לא עם חזיית ספורט. אני כן עם חולצת בטן. אבל דואגת להשים טייץ גבוה ולא נמוך.
    אתה מבין שזה בא ממקום תמים? ממש לא לא בא ממקום של היי אני באה חשוף וחושבת שאני ניראת טוב אז ברור שאמשוך תשומת לב. כי אני ממש לא חושבת ככה. ואתה יודע מה הלוואי שכן הייתי חושבת ככה. זה היה חוסך לי המון תסכול של אף פעם לא להיות מרוצה במקום שאני נמצאת בו.

10. 5 נק' מוניטין
    0
    CleanRoom

CleanRoom משתמש מתחיל

CleanRoom
    לייקים:
    20
    1) את נראת מצוין, יש שיגידו מדהים
    2) גברים אוהבים נשים, עדיף כאלו שנראות מצוין
    3) גברים רואים אותך במכון מתאמנת בבגדי גוף צמודים ומחשוף
    4) רובם נוגסים באגרוף של עצמם, חלקן יגידלו לעשות ולגשת אליך

לכולם השלבים האלה מאד מובנים מאליהם, לכן התמימות שלך נתפסת בצדקת כהתממות, מקווה שעכשיו הכל ברור

elchonon אוהב/ת את זה.
  11. 18,152 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,748
    אחי מה אתה ב1920 תגיד לי מה נסגר איתך?

Spasm32 אוהב/ת את זה.
  12. 18,152 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,748
    אלחנן, אני מבין שאתה מגיע ממקום שונה וקהילה שונה, וזה בסדר. אבל צריך לקחת בפרופורציה כי היא לא מתאמנת במכון עם הפרדה והיא חיה בין חילוניים (אני מאמין). לא יודע מתי יצא לך להיות אם בכלל במכון של חילוניים בזמן האחרון, איך שהיא מתלבשת זה סביר לחלוטין ולא יוצא דופן.

אני מחשיב את עצמי בנאדם יחסית שמרן, ואני לא אוהב בחורות למשל שמתאמנות עם מכנסון וגופיית ספורט בחורף (בדיוק כמו שאני לא אוהב גברים שמתאמנים בלי חולצה) אבל אני לא רואה משהו לא תקין בלבוש שלה.

יחד עם זאת, אני מאמין שהצעתי את זה בתחילת השרשור, אם זה משהו שבהחלט מפריע לה התשומת לב במכון, אפשר או לבוא ״מוזנחת״ או לשים אוזניות. הכל תלוי מה סדר העדיפויות שלה. לי אישית כמובן לא אכפת איך אני נראה במכון אז אני מגיע עם טי שרט חצי קרועות במידה הגיונית ולא אנדר ארמור שאפשר לראות מה אכלתי לצהריים.

Cigano אוהב/ת את זה.
  13. 4,771 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    3,163
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אני מצטער אם התגובה שלי הייתה נשמעת פוגעת חלילה.
    מתוך התגובות היה ניכר שהתמונה שלך בעיני הגברים כאן מאוד חשופה.

אני לא אינדקציה, כי אני מתאמן לבד.

היה נראה מכך שהעלית תמונה, שאת לא מודעת איך את ניראית (תפרגני לעצמך, זה בקטע טוב :sarcastic:).
    אז אני משער שאולי את תמימה למה שאחרים רואים בך.

ואם זה מפריע לך מה שאחרים רואים בך, וזה נראה שזה מפריע לך, הצעתי פיתרון לדעתי.
    אני מסכים איתך 100%, אבל זה גם להתחיל עם בחורה במכון זה סביר לחלוטין.
    אבל כמו שאתה רואה, מפריע לה גם דבר שסביר לחלוטין (ואני מבין אותה).

אני=] ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  14. 5 נק' מוניטין
    0
    CleanRoom

CleanRoom משתמש מתחיל

CleanRoom
    לייקים:
    20
    אתה באמת חושב שההורמונליות הגברית והאופן שבו גברים מגיבים לנשים מתשנה כי לא 1920 ? זה גם לא קשור לרקע של אלחנן

אתה פשוט לא מבין כי כנראה שאתה משובש הורמונלית מהסיבות שלך ואיבדת את הקשר לעולם הגברי, אל תבקר אחרים בגלל זה, תנסה מקסימום לתקן את הנזקים שעשית לעצמך

15. 141 נק' מוניטין
    0
    עידן 1234

עידן 1234 משתמש מתחיל

עידן 1234
    לייקים:
    106
    אין לי מושג איפה אתם מתאמנים,אני מתאמן בלזוז בראשלצ
    ולא חסר בנות שנראות ממש טוב ואף אחד לא מתחיל/מדבר איתם ולא דופק מבטים,רק מס קטן של בנות שרוצות שיסתכלו מסתכלים.(ולא האלה שנראות הכי טוב במכון דווקא)

אני מתאמן בעיקר בערב...ויש מלא אנשים,אם גבר יסתכל על ישבן של בחורה יותר מחצי שנייה בטעות הסתכלו עליו מוזר.(על הבחור)

באמת גם אני מסתכל על גברים חצי שנייה ומסתכלים גם עלי חצי שנייה,זה לא מבט חודר זה בלי לשים לב אפילו
    קורה שעייפים ואז שנייה יוצא שבוהים....לא קורה כלום.

אם מתחילים איתך תגידי שיש לך חבר בטון מתאים ואותו אחד יעשה אחורה פנה.
    זה לא אמור לקחת יותר מ10 שניות....

לידע כללי מעניין אותי,מה אומרים לך במכון?
    חלילה לא אומר שזה צומי/יחס...פשוט איפה שאני מתאמן בחיים לא ראיתי גבר מתחיל עם בחורה...בחיי...

MasterSplitter אוהב/ת את זה.
  16. 18,152 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,748
    בהחלט, לפני 100 שנה אם אישה הייתה מתלבשת ככה ככל הנראה או שהיו צולבים אותה, או שהיו אונסים אותה, או שהיו מגרשים אותה. באופן חד משמעי אתה רואה בתרבויות פחות מפותחות יותר מקרי אונס וחוסר שליטה עצמית.

לגבי התגובה השניה שלך, אם לא היית אומר את זה לי, היית חוטף אזהרה. אין לי בעיה שלא תסכים איתי, תתווכח וכו׳ - אבל עד ירידה לפסים אישיים. לגבי הנקודה שאתה מנסה באופן די מגוחך להעביר - גם לגבי זה אתה טועה, בתור מישהו על חומרים עם רמות טסטוסטרון שבנאדם רגיל לא יכול להגיע, הליבידו והיצר המיני אצלי הרבה יותר חזק. מוזרקים יוכלו לאשר שזה בהחלט מורגש ואם מישהו יכול להתגרות ממצבים לא צנועים, בהחלט זה המוזרקים.

עכשיו אני מציע לך להרגיע את הניסוח ולהתייחס לעניין ולא לתקוף אנשים על רמות ההורמונים ורמות הגבריות שלהם.

Sergio_Katz, Kartalajan ו-Cigano אוהבים את זה.
  17. 10,035 נק' מוניטין
    0
    Daniel2

Daniel2 משתמש משקיע

Daniel2
    לייקים:
    175
    זה ממש מורגש ברמה של חזרה לגיל 16, כשכל משב רוח עלול לעורר תגובות פיזיולוגיות?

18. 18,152 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,748
    הייתי בן 16 לפני הרבה מאוד שנים (בן 32 עכשיו). אבל ללא ספק הליבידו אצלי הכי גבוה שאי פעם היה לי. לא קורה לי דברים קיצוניים כמו זקפה בלתי נשלטת באמצע היום, אבל בהחלט מרגישים גירוי מדברים יותר מינימליים יחסית.

Daniel2 אוהב/ת את זה.
  19. 13 נק' מוניטין
    0
    אלפא123

אלפא123 משתמש מתחיל

אלפא123
    לייקים:
    20
    אתם לא חושבים שהאשכול מיצה את עצמו?

Strongstone אוהב/ת את זה.
  20. 4,771 נק' מוניטין
    0