ייעוץ אישי בתזונה וכושר

ילדים במכון?

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י ליאמוש, ‏6/2/20.

טוען...
  1. 1,703 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש קבוע

ליאמוש
    לייקים:
    960
    האם רק אצלי במכון יש את תופעת החברות ילדים/אנשים המושפעים שפשוט בוהים/ניגשים עם שאלות
    שגורמים לי לא להרגיש בנוח מרוב המבטים?

או אלו שמנסים לעזור לי באינטנסיביות גם כשאני אומרת תודה,אבל לא. ומנסים ליצור איתי אינטרקציה?
    זה לא שאני סנובית או מהחיות בסרט שחושבים שכל שיחה מנסים להתחיל איתן,אבל אני באמצע סט ומישהו בוהה בי ושואל מאיפה אני ואם הוא יכול להזמין אותי למסעדה (קודם כל, לא קלטת שאני בחורה פשוטה של לאפה שווארמה? איזה מסעדה בראש שלך? קח אותי לנגב חומוס באיזור תעשייה)
    זה סתם מוציא מריכוז
    לפעמים אני אומרת אוקיי אולי אני עושה משהו לא בסדר, עכשיו ברור שאני לא שמה על אף אחד. אבל אולי אני מתלבשת חשוף מידי וזה מושך תשומת לב?
    אני לא הולכת עם גוזיות ספורט דקיקות. אבל כן חשוף יחסית בהשוואה לשאר הבנות,לדוגמא:
    2D11418B-33BB-42FB-9E0C-9DA179DC1F2F.png
    (יש לי ביטחון עצמי,אבל זה לא שאני חושבת שאני איזו יפה שאי אפשר לא להביט או מסיחה את הדעת,ממש לא. רחוק שנות אור) עד עכשיו הייתי הולכת ממש מוקדם עם המבוגרים (אלו של ההליכון של שש בבוקר) כדי להתחמק מהעומס אבל זה כבר לא מסתדר לי ואני מרגישה לא בנוח:faceplam:

2. ייעוץ אישי בתזונה וכושר
  3. 1,130 נק' מוניטין
    0
    Cigano

Cigano משתמש קבוע

Cigano
    לייקים:
    662
    אין דבר כזה מתלבשת חשוף מדי, זכותך להתלבש איך שאת רוצה, כל עוד את לא עירומה. לא חסר גברים עם גופיית חוט בחדר כושר שזה לדעתי אחד הדברים המגעילים שיש.

וואלה אני לא בת אז לא בטוח שאני מבין את הסיטואציה, אבל מגיד שמישהו מתחיל איתך כל עוד זה לא משהו חוזר ונשנה או בוטה אז מה רע כל כך? אם את לא מעוניינת תגידי בנימוס שאת לא פנויה/לא זמינה/משהו בסגנון

בקשר לילדים.. אין יותר מדי מה לעשות. ככה זה ילדים - טמבלים בדרך כלל, בטח כשזה בחבורות. אם זה ממש לא נעים דברי עם מאמנת אולי

FuriousLift ו-ליאמוש אוהבים את זה.
  4. 1,433 נק' מוניטין
    0
    iziktan

iziktan משתמש קבוע

iziktan
    לייקים:
    812
    אז צריכה להבין שלגבר הממוצע אין דבר כזה
    '' לא חשוף מדיי'' מבחינתו גם גם תבואי עם רעלה ושמיכת פוך בתור בגד והוא עדיין ימצא משהו להסתכל ולדמיין אותך ערומה

לא סתם עכשיו ברצינות שימי זין על מה שכולם חושבים נוח לך עם מה שאת מתלבשת לכי עם זה לא נוח לך אז זכותך להחליף מלחתה.
    בקשר לילדים זה ילדים באמת אל תפלאי שהם היו גסי רוח ויפריעו לך קחי בחשבון שפה זה ישראל שבערך כול דבר שרק גומה פה לשיחה מתחיל ונגמר בחוצפה.
    העצה שלי זה או להתעלם או באמת לבואו עם חברות משהו כי אז בדרך מפחדים.
    (בתור מדריך אני זוכר שהייתה מדריכה בדיוק לזה ופשוט העמידה פנים שהיא מדבר עם מי שהיה צריך את זה)

Pharmacist, ליאמוש, שיר1 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. 90 נק' מוניטין
    0
    Yonatann

Yonatann משתמש פעיל

Yonatann
    לייקים:
    77
    דוןקא אני ארשום הפוך, אני מתאר לעצמי שבמכון יש המון חברה בני 16 -20 שקחי בחשבון מה כל הזמן עובר להם בראש.

אני עכשיו בגיל הזה, וכשמגיעה אישה עם לבוש לא צנוע זה באמת מפריע לי. קשה להגיד שאפשר פשוט לבחור לא להסתכל, אם מישהי מגיעה בטייץ וחולצות צמודות אל תתפלאי שמסתכלים.

ואם כבר ברוח ליברלית - אם זכותך להתלבש איך שאת רוצה (וזו זכותך) אז זכותם של אנשים להביט בך.

אם באמת הנושא הזה מפריע לך, אני מניח שאת יודעת מה הפתרון

6. 2,264 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש קבוע

Gnfit
    לייקים:
    1,402
    אין על שווארמה כבר יומים חי על זה.
    ככה זה גברים (אישית שונא את הטייפ הזה) אל תתייחסי, ואם מישהו מציק או רוצה לתקן אותך תגידי לו שאת לא מדברת עברית או כל שפה אחרת :rolleyes-71:

ליאמוש ו-BeN35 אוהבים את זה.
  7. 223 נק' מוניטין
    0
    דניאלביטון10

דניאלביטון10 משתמש פעיל

דניאלביטון10
    לייקים:
    151
    אלה שניגשים אזרו אומץ והחליטו לגשת, ברור שאם הם עושים את זה בצורה לא נכונה זה יוצא מטריד אבל סך הכל מתעניינים בך הגיוני לא? (פה זה הזמן שלך להחמיא לעצמך)

איזה גבר לא ירצה מישהי יפה (אולי חחח) עם תכונות ויכולות של מתאמנת...

לגבי מבטים אני לא אישה אז אני ב100% לא יבין מה שאני כן כמעט בטוח זה שהם בני אדם ואם תגרמי להם למבוכה או האופציה הנחמדה של להסביר איך הסיטואציה מרגישה מהצד שלך יכולה למנוע דברים כאלה

אם זה ממש מטריד אולי להתלונן למדריכים וכו(?)

אגב אם פונים באמצע סט בעיני לצאת על הבן אדם זו דרך יפה לרמוז לו סתום אני בסט, למרות שבדרך כלל הכוונות לא רעות אבל זה מחנך מהר יחסית.

אני סך הכל מנסה להביא פיתרון אז לא לצאת עליי שאני גבר שלא מבין כלום מהחיים שלו או משהו

אה ושמנסים להמשיך שיחה בכוח פשוט תגידי לו אני באימון ואתה מפריע לי או משהו... אם זה נשמע לך רע מידי ובצדק למה שלא תסבירי את מה את מרגישה ועם רמז עבה מאוד לסתום ועוף מפה

אגב עוד אופציה זה שאת אוכלת סרטים חיה בסרט אז תבחני תאופציה :lol::lol:

ליאמוש ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  8. 1,774 נק' מוניטין
    0
    Dark Soul Omega

Dark Soul Omega משתמש קבוע

Dark Soul Omega
    לייקים:
    1,135
    חד"כ:
    גרייט שייפ
    אחותי תלבשי מה שבא לך... ומה שנוח לך. זכותך!
    מישהו מתחיל איתך ולא נוח לך... תגידי שיש לך בת זוג... הוא יברח על טיל!!

במידה ואת מרגישה מוטרדת באמת תלכי להנהלה!

ליאמוש, Sergio_Katz, hanan ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. 862 נק' מוניטין
    0
    אופטימוס_פריים

אופטימוס_פריים משתמש קבוע

אופטימוס_פריים
    לייקים:
    665
    שימי אוזניות ותעני להם בחוצפה.
    שירגישו חרא עם זה שפנו אלייך.
    תעני להם בהתנשאות כאילו את זאת שנותנת טיפים איך להתאמן ולא הם נותנים לך.
    תוך חודש יצא לך שם במכון של מישהי שלא פונים אליה סתם.

10. 1,774 נק' מוניטין
    0
    Dark Soul Omega

Dark Soul Omega משתמש קבוע

Dark Soul Omega
    לייקים:
    1,135
    חד"כ:
    גרייט שייפ
    אחד הדברים הכי חכמים ששמעתי בכל חיי :

nlr666, ליאמוש ו-שיר1 אוהבים את זה.
  11. 309 נק' מוניטין
    0
    Avanti

Avanti משתמש פעיל

Avanti
    לייקים:
    239
    קודם כל לגברים אף אחד לא ניגש ושואל מאיפה הם אז אני מאמין שאנחנו לא יודעים בדיוק איך את מרגישה:P:
    אני יכול להבין אותך, יש אנשים שבאים למכון כדי להתחיל עם בחורות או להכיר אנשים ולפתח שיחה ואני בדיוק כמוך כל כך שונא שמסתכלים עליי במכון, שלא נדבר על לדבר איתי. זה נשמע הכי סנובי והכי מתנשא אבל אני בדיוק כמוך ממש לא כזה, זה מגיע ממקום של ריכוז אבסולוטי באימון ברמת החוסר מודעות לקיום של הסביבה, אני ממש מרגיש את האימונים שלי נפגעים אם מדברים איתי.
    אני אף פעם לא אוכל להבין מה בחורה שמתחילים איתה מרגישה אבל צריך ללמוד לסנן, כל עוד זאת לא הטרדה או משהו בסגנון תשתדלי עם חיוך ובגישה נעימה כי לאותו בחור יש גם רגשות ואני בטוח שלא היה לו קל לאזור אומץ וללכת לדבר איתך ככה שזה לא יפה לפגוע לו בביטחון, את גם צריכה להיות מוחמאת שהוא מנסה להתחיל איתך. אני יודע שזה מתיש אבל תגידי לו ביפה שבאת רק להתאמן או שפשוט תגידי שיש לך חבר והרוב פשוט ישחררו.
    אני פשוט נכנס למכון עם אוזניות על פול ווליום ומתנתק מהעולם, אם מישהו שואל אותי שאלה או מבקש שאשמור עליו בסט או אעזור לו במשהו כמובן שאעשה זאת בשמחה, ברגע שזה גולש לשיחת חולין אני ישר אומר לו "צריך לחזור לסט אחי נדבר אחרי האימון" ואז כבר כל אחד לדרכו.
    הכי חשוב שלא תתרגשי מזה יותר מדי כי אז התגובה שלך תצא מפרופורציות, תתרכזי בך ובאימון שלך וזהו.

12. -13 נק' מוניטין
    0
    drhjnk

drhjnk משתמש מתחיל

drhjnk
    לייקים:
    27
    יש מושך צומת לב ומושך פחות
    וזכותו להתחיל איתה

רוצה שיתחילו איתך פחות תמשכי פחות צומת לב אל תבואי עם טיץ וחצי גוזיה חצי חולצה
    מדבר בתור אחד שלא התחיל עם בנות בחדר כושר להפך כן קרה ומי ישמע לא פתחתי על זה נושא בפורום רנדומלי אמרתי לא מתאים והמשכתי בחיי הנורמלים

13. 18,152 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,748
    אני לא חושב שאת מתלבשת חשוף מדי או בצורה שמושכת תשומת לב. מה לעשות נשים מושכות תמיד יזכו לתשומת לב, לעיתים חיובית לעיתים שלילית, גם אם יבואו בלבוש צנוע מאוד. הייתי ממליץ על אוזניות, זה עוזר הרבה.

14. 1,588 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    1,286
    אני נגיד מגיעה בלבוש צנוע למכון ועדיין מתחילים איתי פה ושם. אבל אני לא ביישנית, ולא מרגישה צורך להתנהג בגסות רוח אומשו, אלא פשוט מעבירה שיחה קלילה של עשר שניות ("כן, הא?") עד דקה (אם הוא אומר משפטים מורכבים שדורשים יותר מסתם התייחסות של "כן, הא") וממשיכה בחיי.
    תמיד יש את הקרציות שנגררים לרבע שעה, תוך כדי שאני מנסה לתמרן בין עוד תרגילים. (באימון האחרון מישו עזר לי בבנץ', ובמנוחה בין הסטים דיברנו קצת. בסוף התרגיל הוא בא ללחוץ לי את היד, אז אמרתי לו שאני שומרת נגיעה... איכשהו התחלנו לדבר על דת :):faceplam::) לאורך כל תרגילי הכתפיים)
    אני גם לא חושבת שהם מתחילים איתי בגלל איך שאני נראית. אני באמת כמעט ולא מרגישה עלי מבטים (אם כי ישמצב שזה בגלל שאני נאיבית ומעופפתo_O) רק ברגע שמתפתחת איזושהי שיחה אני מרגישה שיש איזשהו עניין.
    אני אישית רואה את זה כיתרון. זה נורא מחמיא לאישיות הקורנת שלי :P:

בקיצור, מעבר לאיך שאת נראית ומה את לובשת - זה מה את משדרת.
    אבל כן, להתלבש יותר צנוע בהחלט יכול לחסוך ממך לפחות חצי מהמבטים. באחריות. :ph34r:

או שזה רק ידליק אותו יותר :lol:

15. 37,717 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,983
    הבעיה בערך היחידה שראיתי בכל הפוסט זה שפונים אלייך באמצע סט, נראה לי הפתרון זה או להתעלם, לשים אוזניות לפני הסט זה מעולה, או לענות בתקיפות שזה לא לעניין לפנות אלייך באמצע הסט. אגב זה לא רק לבחורות, זה אנשים חסרי מודעות כנראה, כשהתאמנתי בחדרי כושר מלא פעמים באמצע סט עם מוט על הגב/בידיים בא מישהו עם שאלה "אחי כמה נשאר לך כאן?", אז מתעלמים ושישאל שוב בזמן מתאים.
    אם זה בזמן מנוחה בין סטים/תרגילים אז לא נראה בעייתי שמישהו ניגש ומנסה להזמין אותך לצאת סה״כ.

16. 5,184 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    3,419
    :crazy::drOfzb0GcH:

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  17. 4,771 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    3,163
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אין כמו אוזניות כדי לשדר "עוף לי מהעיניים, באתי כדי להתאמן".
    מנסיון, להתאמן עם אוזניות, לבוא עם מחברת ועט כדי לרשום את התרגילים, לא לעשות קשר עין, להתלבש בבגדים שצועקים "לא מעניין אותי מה אתם חושבים" דהיינו הכי לא באופנה עם עדיפות למכנסי פיג'מה (אני מודה שאף פעם לא הלכתי כזה רחוק, אבל ראיתי מישהו כזה במכון, וממש לא רציתי לדבר איתו, אז זה עובד). כל זה משדר, אני לא מעונין בהפרעות, ואני די מפגר, אז עוף לי מהעיניים.

אני מתאמן בחדרי כושר נפרדים לגברים בלבד, כך שאין לי את הבעיה של בנות שמטרידות אותי :sarcastic:.
    אבל הייתי במכון כושר שאחד שהמזכירות תמיד היו מנסות להציע לי את החברות שלהם "שממש דתיות כמוך", לעזאזל, כמה פעמים אפשר לומר שאני נשוי. ואם להגיע למכון כושר עם חליפה ומגבעת לא מצליח להוריד אותם מהווריד שלי, יש כאן בעיה חמורה.

הכי גרוע כשזה מאותו מין, מעולם לא קרה לי באופן אישי, אבל כשגבר מתחיל עם גבר שלא זורק שום סימן שהוא בקטע של גברים, ובצורה מגעילה, זה פשוט נורא.
    אם אתם אחד מהמטרידים, תחפשו תחביב אחר.
    ו @ליאמוש אם אני לא טועה אצל הרבה נשים מה שהם לובשות זה המוטבציה שלהן להתאמן, האימון לא זורם עם בגדים מכוערים (לפחות זה מה שאישתי אומרת). אין טעם להתלבש מכוער בשביל אימון.
    אבל אם להתאמן בלי פוצים זה לא אפשרות, אולי כדאי ללמוד כמה טכניקות שמעיפות אותם.
    דבר ראשון, תנסי לשדר בחורה חכמה מאוד, עדיף להסתובב עם משקפיי אם אפשר, ספר קריאה, ומחברת עם עט.
    כל מה שמשדר חנונית רק יוסיף לך.
    אבל אם את רק קצת חכמה או רק קצת חושפת, כולם יתעלקו עלייך, זה חייב להיות קיצוני.
    אף אחד לא מדבר עם הבחורה הכי חשופה ויפה במכון, היא מרתיעה מידי, וגם לא עם הכי חכמה במכון, השיחה לא תזרום איתה.

אבל מה אני יודע, ילדים לא תמיד צפויים.

שיר1, אני=] ו-iziktan אוהבים את זה.
  18. 725 נק' מוניטין
    0
    AFBB

AFBB משתמש פעיל

AFBB
    לייקים:
    369
    חד"כ:
    Go Active
    השאלה האמתית היא אם המאמנים הפרטיים מציקים לך כי הם כמו נשרים

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  19. 1,433 נק' מוניטין
    0
    iziktan

iziktan משתמש קבוע

iziktan
    לייקים:
    812
    Lol מפגרת חשבה בטח שאתה פולימרים כמו ימי התנ"ך :lol:
    (אשכרה קרה לבן דוד שלי דרך אגב)

שיר1 ו-elchonon אוהבים את זה.
  20. 1,588 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    1,286
    וואוו אלחנן, עבודת דוקטורט! סכתיין! :crazy:
    אני נראלי על תקן החנונית עם המשקפיים שלי והעגילים המוגזמים. מצחקקת לעצמי לתוך הטלפון כשאני כותבת את הלוג בשידור חי :lol:

וואי הייתה לי תקופה של כמעט חודש, שכל פעם שהייתי עושה תרגילים, מאמן רנדומלי היה נעמד לידי עם בחורה שהוא בונה לה תוכנית, ואומר: "הנה, את רואה? תעשי ככה. עם גב חזק, לא לתת למשקל למשוך אותך קדימה, עבודה חזקה של הידיים... בלהבלהבלה..."
    ואני כולי חצי מתה בסוף הסט השלישי, שומעת את זה וחייבת לסיים את החזרות האחרונות כדי לא לפשל את ההדגמה שנכפתה עליי:s59:

21. 37,717 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,983
    אולי פוליגמי? :37mv:
    פולימר – ויקיפדיה
    --- עידכון הודעה, ‏7/2/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏7/2/20 ---
    או אולי פולי-מרים, כלומר מרים עם פולי? ואז זה לא מתאין כי אלחנן מרים רק מוטות אולימפיים בלי שום פולי :s29:

שיר1, elchonon ו-iziktan אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...