ייעוץ אישי בתזונה וכושר

הנושא בפורום 'לוג בתזונה ואימונים' פורסם ע"י Roeymiz, ‏23/12/19.

לוג SS

לוג של בחור קטן שרוצה להתחזק

טוען...
  1. 342 נק' מוניטין
    0
    YuuDale

YuuDale משתמש מתחיל

YuuDale
    לייקים:
    126
    אל תתקוף אותו עם עובדות, אנחנו מקדשים את השבת עכשיו :angel:

2. 41 נק' מוניטין
    0
    Roeymiz

Roeymiz משתמש מתחיל

Roeymiz
    לייקים:
    47
    כן לזה התכוונתי, כלומר שזה מצוין שהסקוואט הקל הרגיש לי כבד כי זה אומר שאין סיכוי שהייתי יכול להגיע למשקל שיא באימון הזה (האמצעי בשבוע) ואני לא במצב של 3 שיאים שבועיים.

אני לא מתכוון להגיע למשקל גוף 90 קילו, ובזמן הקרוב גם לא ל80 קילו,אבל בינתיים אני עולה במשקל בלי תלונות :s13:
    ואני כנראה לא הולך להגיע בSS לסקוואט 160, אבל 3 פלטות נשמע לי כמטרה טובה, וכמובן שלא אעצור עד שאמצה אותה לתומה.
    בסקוואט ודדליפט יש לי עוד דרך ארוכה, לחיצות אני ככל הנראה אעבור לטקסס, ויאללה מפה להפציץ

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/20
  3. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    לא הייתי קופץ להאשים את התוכנית או את התזונה בתקיעה, רוב הסיכויים שהבעיה היא בטכניקה.

הדדליפט בעייתי מאוד. בתחילת התנועה אתה מתקשה לייצר לג דרייב ראוי ולכן אתה פושט את הברכיים עד למצב של "סטיף לג דדליפט" ומעלה את המשקל עם הגב.

תתקשה להתקדם בתרגיל כל עוד לא תנצל את הלג דרייב כראוי. אתה צריך לשמור על מנח אגן אופטימלי ולהתרכז בלדחוף את הרצפה עם הרגליים. ייתכן שיהיה קשה לך לבצע את ההנחיה הזאת אבל המטרה היא לדמיין שאתה מבצע לג פרס.

שים לב גם שהמנח הראשוני שלך הוא בדיוק ההפך. אתה מנסה להתמקם כמו בסקוואט עם מנח אגן נמוך מדי אבל לא מסוגל לייצר מספיק כוח מהארבע ראשי ולכן עובר למצב ההפוך, שזה מנח אגן גבוה מדי.

הצוואר במנח לא בטוח, תנסה להסתכל על נקודה כלשהיא טיפה קדימה אבל בשום אופן לא למעלה.

הבנץ' נראה יחסית טוב.
    אני לא רואה את הלג דרייב אז אין לי יכולת להעריך את היעילות שלו.
    ייתכן ויעזור לך ללחוץ את המוט קודם לכיוון הפנים ואז למעלה (אמנם לא כל אחד ירגיש בנוח עם התנועה הזאת, אבל היא יותר יעילה מכנית) כמו כן להשתמש יותר בלג דרייב שעל פי מסלול המוט בסרטון נראה כי אתה לא משתמש בו (עדיף כי בסרטונים הבאים תצלם גם את הרגליים בבנץ').

בטקסס אתה מבצע ביום נפח ובעצימות בנץ' פרס, וביום הקל פרס. ישנה גם המלצה לעשות רוטציה בין הבנץ' פרס לפרס כל שבוע אבל אז ההתקדמות בכל תרגיל תהיה איטית יותר.

Roeymiz אוהב/ת את זה.
  4. 342 נק' מוניטין
    0
    YuuDale

YuuDale משתמש מתחיל

YuuDale
    לייקים:
    126
    כמו שאמרתי, לא צריך לבוא עם מספרים בראש, פשוט תראה מתי ההתקדמות נעצרת ותתאים את עצמך לפי זה.
    כנ"ל לגבי משקל גוף, כל עוד יש עלייה קבועה במסת שריר (דגש על שריר ושזה לא יבוא רק משומן) אז הכל טוב.

Roeymiz ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  5. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    אתה אמיתי? איך הבנת את זה ממה שכתבתי?
    כתבתי שאותם אנשים לא אמורים לעשות ss בפלוס קלורי. הסיבה לכך היא שלא מתחילים ss ב20% שומן+ בפלוס קלורי.
    בבקשה אל תוציא את דבריי מהקשרם, אני שונא את זה.
    --- עידכון הודעה, ‏8/2/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/2/20 ---
    אם אתה מתכוון לרקון, אז הוא כתב בפירוש בכותרת "סוף SS"
    לגבי ביסט, הוא שלח קישור לשרשור בשרשור אחר שאלה תמונות שלו מסוף SS. קח:
    ייעוץ - SS -מתאימה לכל מתאמן?
    --- עידכון הודעה, ‏8/2/20 ---
    צדיק יסוד עולם :angel:

6. 349 נק' מוניטין
    0
    Duality

Duality משתמש פעיל

Duality
    לייקים:
    247
    אם אתה חושב שהם נראו ככה אחרי שלא התאמנו בחיים, נכנסו למכון ועשו ss אז או שאתה מנותק מהמציאות או שאתה טרול.

7. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    אז עד שתוכיח שביסט התאמן 10 שנים לפני כן, תן לנו לחיות בידיעה שSS זו תוכנית מטורפת לעלייה בכוח ובמסת השריר.
    פותח השרשור:
    תעלה את הפלוס הקלורי לאזור ה600-750, ותמשיך להתקדם בסקוואט 2.5 קילו כל אימון (ולא 5), בבנץ' תשתמש במיקרו פלטות (פלטה ששוקלת פחות מ1.25) ותמשיך להתקדם כל פעם שיש לך בנץ'

8. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    מה זה ייתן לטענה שלך אם נקבל זאת?
    אם אני לא טועה הדיון הוא בכלל על השמנה VS עלייה מתונה במשקל.

אם אתה מתכוון להביא ציטוט של ריפטו אז עדיף שלא תטרח כי אני זוכר היטב את הפעם בה הוא טען ששומן עוזר להרים יותר משקל:wallbash:.

9. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    אסביר לך אחי.
    Yuudale כתב להתקדם בפלוס קלורי של 200, אז אמרתי שזה לא מספיק כדי להתקדם כראוי בss ואז הוא הביא לי דוגמה ל2 אנשים שלא עשו את התוכנית כמו שצריך, אז הבאתי לו דוגמה ל2 אנשים שכן עשו את התוכנית כמו שצריך.
    במילים אחרות - פלוס קלורי גדול בשלבים מסוימים בתוכנית הוא נחוץ, והופכים גדולים וחזקים ולא סתם שמנים

10. 41 נק' מוניטין
    0
    Roeymiz

Roeymiz משתמש מתחיל

Roeymiz
    לייקים:
    47
    הלוואי והיה לי הכוח להתקדם 5 קילו בסקוואט חח..
    עכשיו אני באימון, אעדכן בהמשך

עזוב אוהב/ת את זה.
  11. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    בהצלחה

12. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    ואם הם היו עושים את SS על פלוס קלורי נמוך יותר הם לא היו מתחזקים/עולים במסת השריר בצורה טובה?
    יש לך דוגמאות לכאלה שניסו ולא הצליחו? (בהנחה שעשו את התכנית כמו שצריך).

אפשר להתחזק יופי אפילו בגירעון קלורי, במיוחד אצל מתחילים.
    מספיק שמתאמן מתחיל פתאום שם דגש על כיווץ שכמות נכון בסקוואט ו'הופ' הוא מוסיף 5 קילו באימון.

נ"ב: אין לי שום מטרה להתווכח על היתרונות והחסרונות של התכנית, אבל רקון עשה את התכנית עם יום קל באמצע השבוע שזה ממש לא SS.

13. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    ברור. אימנתי 27 אנשים במהלך כל החיים שלי.
    כולם בין הגילאים 16-22, ואימנתי את כולם בss.
    באופן חד משמעי, אלה שלא הקשיבו לי כמו שאני ממליץ ועלו 300 גרם בשבוע נתקעו באזור ה100 סקוואט (כמו שקרה לפותח השרשור. נתקע ב102.5, ועכשיו, הוא ב105). אלה שהקשיבו לי ועלו באזור ה600-750 גרם בשבוע המשיכו בכיף עד סקוואט 115+- ואז הוסיפו עוד אוכל בערך לעלייה של 800-1000 גרם בשבוע (0.8 עד 1 קילו בשבוע) וסיימו ss עם סקוואט באזור ה130-132.5 בממוצע, משהו כזה.
    המתאמן הכי חזק שלי הגיע לסקוואט 170 בסוף התוכנית על מ"ג 110 וגובה 1.93, והמתאמן הכי חלש שלי הגיע ל110 סקוואט על מ"ג 55 1.62 (הוא עלה בתוכנית לא מעט במשקל). אני בכוונה מדבר פה על הסקוואט כי זה המקרה של פותח השרשור תכלס.
    אני כמובן לא מתכוון לטכניקה. שיפור טכניקה יכול להוביל לעלייה במשקלי העבודה, אבל אני הייתי איתם באימונים ואני אומר לך בוודאות שהטכניקה שלהם טובה. מי שהיתה לו בעיה עם הטכניקה סידרנו אותה בתוך 4 אימונים מקסימום.
    אפשר להתחזק על גרעון קלורי שלילי בss אבל זה לא קשור.. זה מתאים יותר לאנשים שעושים ss על 20% שומן (כפי שהסברתי מקודם)
    בכל אופן, מתאמן ששוקל 50 על 1.67 לא אמור לעשות ss בניטראלי או בגרעון, והוא גם יתקדם בגרעון קלורי הרבה פחות מאשר מתאמן מתחיל שמן שמתחיל ss בגרעון קלורי, ויתקדם הרבה פחות כך ממתאמן ששוקל 50 על 1.67 בפלוס קלורי
    יום קל באמצע השבוע למען האמת זה כן חלק מss אחי
    עושים את זה בשלבים המאוחרים ביותר של התוכנית
    שבוע טוב ומבורך, חבר יקר!

14. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    זה חלק מטקסס מתהוד (שהיא גם תכנית נהדרת של ריפטו).

שבוע טוב.

15. 342 נק' מוניטין
    0
    YuuDale

YuuDale משתמש מתחיל

YuuDale
    לייקים:
    126
    בוא נגולל לרגע את מאורעות הפרקים הקודמים ותכוון אותי לרגע המדוייק שהוצאתי את הדברים שלך מההקשר:

אני: *קיים*
    אתה: yuudale טוען שצריך רק פלוס 200 קלוריות ל-SS וזה לא נכון כי זאת תוכנית כוח מטורפת!
    אני: לא רשמתי כלום על זה, אבל ההמלצה האישית שלי למתחיל תהיה לא יותר מ-500, הרבה מתלוננים שהם סובלים מהשמנה אחרי התוכנית קבל דוגמא של איזה פאט פאק בשביל המימ
    אתה: ברור שהוא לא היה צריך לעשות פלוס קלורי!
    אני: אבל הרגע אמרת -
    אתה: שבת שלום פוס משחק עכשיו דממה השם על הבמה

גם מה שיפה, מרוב שהוא פאט פאק חסר צורה ואנושיות אתה חשבת שהבאתי דוגמא ל-2 אנשים שונים לגמרי למרות שזה אותו בן אדם, אם זה לא מוכיח מה שרציתי להוכיח אז אני לא יודע מה יעזור פה :P:
    בתמונה הראשונה, לפני שהוא הלך על העצה המפורסמת של 300 גלון חלב ביום אחרת אתה לא עושה את התוכנית, הוא אפילו הזכיר צורה של בן אדם. אני יכול להתערב שאם הוא היה שם את התמונה שלו מההתחלה פה בפורום ושואל לגבי SS היית אומר לו גם שהוא צריך לאכול כמו מטורף.

ובחזרה לענייננו - זה לא שהוצאתי את הדברים שלך מההקשר, פשוט באת עם הסתייגות לגבי אחוז שומן פתאום, אז אתה בעצמך מודה שיש אזור אפור וזה לא לגמרי או "תאכל כמו מטורף" או "אתה לא עושה את התוכנית נכון".
    עשו האמת מחקר בדיוק לגבי הנקודה הזאת, 3 קבוצות שכולם על פלוס קלורי אבל כל קבוצה הייתה בפלוס קלורי אחר, מה מסתבר? שלא היה הבדל משמעותי מבחינת הגדילה במסת השריר בין הקבוצות, חוץ מהעובדה שמי שעל יותר פלוס קלורי גדל משמעותית יותר במסת השומן.
    מדובר על זה ממש בתחילת הסרטון, בשביל הדיוק מ-0:22 :

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  16. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    אתה קצת מתבלבל אחי
    טקסס בנויה כך:
    אימון נפח 5x5 - האימון הראשון בשבוע
    אימון התאוששות 3x3 - האימון השני בשבוע
    אימון עצימות 1x1-3 שבירת שיא אישי
    ההתקדמות היא שבועית בטקסס, ולא מאימון לאימון

17. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    יאפ. זאת הכוונה.
    אמרתי יום קל באמצע השבוע.
    נחש באיזו תכנית יש יום קל באמצע השבוע?

אפשר להתווכח הרבה על כל הווריאציות של SS שמסתובבות שם בחוץ מעשי ידיו של ריפטו, אבל כל עוד לא מדובר בהתקדמות מאימון לאימון - זאת לא SS המקורית מצטער.

18. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    אוקיי.. Lets begin
    כתבת לפותח השרשור שהוא לא צריך לעלות יותר מ250 גרם בשבוע, ושאין דרישות אוכל מיוחדות לתוכנית (זה לא נכון)
    למה אתה מייעץ לאנשים כמה לאכול בתוכנית מטורפת ותובענית כמו ss כשאתה לא מבין בה כלל, וכל הידע שלך בהקשר פלוס קלורי מסתמך, ככל הנראה על הדעה הרווחת בפורום לגבי 99% מהתוכניות (כי את ss שונאים פה, ומי שממליץ לעלות פלוס של 200 בss מגלה חוסר ידע בסיסי בתוכנית?
    דבר שני, נראה שלא הבנת כי שוב אתה מעוות את דבריי אז אסביר שוב:
    בss יש להיות בפלוס קלורי גבוה, בשלב מסוים של התוכנית. ככל שמתקדמים צריך להעלות את הפלוס אפילו יותר. הדוגמאות שהבאת הם 2 אנשים שהתחילו את התוכנית בפלוס קלורי, ועשו אותה בפלוס קלורי גבוה למרות שבכלל היו צריכים להיות בניטראלי/ גרעון קלורי שלילי. אני כמובן לא טוען שמתאמן מתחיל במשקל גוף 50 1.67 צריך להיות בניטראלי/ גרעון קלורי בss, אלא רק מתאמנים שהם 20% שומן ומעלה.
    הבאת דוגמה ל2 אנשים שונים. תפתח את הקישור ששלחת לי, ותגלה את זה.
    בוא קבל עוד משהו:
    צריכת גלון חלב ביום מיועדת לאנשים רזים מאוד, כאלה עם מסת שריר נמוכה בצורה מוגזמת, ולא לאנשים שעושים ss והתחילו עם מסת שריר ממוצעת. ריפטו לא ממליץ לצרוך גלון חלב ביום כשאתה מתחיל ss במשקל עודף לא נמוך (כמה קילוגרמים מעל הגובה בלי אימונים, כמו בדוגמה של הבחור שהבאת), אלא לאנשים שהם באמת שחיפים מטורפים כמו 50 קילו וגובה 1.80.
    על סמך מה אתה קובע שזה מה שהייתי ממליץ, אם אני הולך לפי המתודה של ריפטו בהקשר ss, וריפטו לא טוען אפילו קרוב למה שאתה טוען שהייתי ממליץ?
    הוצאתי את דבריי מהקשרם באופן ברור. כתבתי שב20% שומן+ עושים ss בניטראלי/ גרעון קלורי שלילי. יורדים במשקל ומעלים מסת שריר תוך כדי. בנוסף לכך כתבתי גם שמתאמן רזה שמתחיל ss צריך להתחיל בפלוס קלורי, ולהתקדם בפלוס הקלורי ככל שאתה מתקדם בתוכנית.ואז באת וכתבת שאני סותר את עצמי
    כי אני טוען שצריך להיות בפלוס קלורי ומצד שני במאזן קלורי ניטראלי/ שלילי. זו הוצאה מהקשרו באופן מובהק, אפילו אם לא התכוונת.
    מצטער, לא עולה לי הסרטון. שלח בבקשה קישור למחקר עצמו.
    --- עידכון הודעה, ‏8/2/20, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/2/20 ---
    אפשר להתווכח על זה.

19. 1,549 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש קבוע

Sergio_Katz
    לייקים:
    944
    דווקא LBS הוא הפורום היחיד שאם אכתוב בחיפוש את המשפט "תעשה SS" אמצא 1,968 תגובות כאלה.

20. 352 נק' מוניטין
    0
    עזוב

עזוב משתמש פעיל

עזוב
    לייקים:
    236
    אולי לפני כמה שנים ההמלצה למתאמן מתחיל בפורום היתה ss
    תראה עכשיו מה קורה בפורום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...