אחרי ארבעה חודשים - לא מרוצה מהייעוץ שרכשתי.

הנושא בפורום 'שאלות לפני רכישת ייעוץ אישי' פורסם ע"י Johnny_i, ‏14/12/19.

טוען...
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. 46 נק' מוניטין
    0
    Johnny_i

Johnny_i משתמש פעיל

Johnny_i
    לייקים:
    46
    בתאריך ה -18.8.2019 רכשתי ייעוץ אישי למשך חודש שלם, קיבלתי תוכנית אימונים ותפריט שנראים כמו "תוכניות מדפסת" שזורקים לי וזהו.
    אני בתמימותי המשכתי עם התוכנית בלי להבין שיש בה המון נפח מיותר, תרגילים שלא לצורך ולא הבנתי למה אני אחרי כל אימון פשוט גמור, שלא נדבר על היום שאחרי...
    אני עד היום עם התוכנית והתפריט, ובקושי הצלחתי להתקדם במשקלי העבודה שלי.

יש לציין שאני התמדתי בתוכנית ובתפריט שהכנתם לי, עשיתי את כל המאמצים בשביל למקסם את התהליך ביחד עם איילת ואחרי ארבעה חודשים של התמדה ועבודה קשה אני לא רואה שום שינוי, אולי הצלחתי לעלות במשקלי עבודה ב10 קילוגרם שזה כלום בשביל מתאמן מתחיל.
    כשנרשמתי לייעוץ חשבתי שמייק באופן אישי ופרטני יהיה לצדי בכל התהליך, אך זה לא קרה בפועל - קיבלתי בחורה צעירה שבנתה לי את תוכנית האימון הכושלת שלא עזרה לי להתקדם לשום מקום לצערי.

אין לי בעיה להוכיח את חוסר ההתקדמות שלי בתמונות או כל מה שיידרש בשביל זה. אין לי אינטרס לשקר, סך הכל רוצה שיהיה פה קצת צדק.

אין לי שום אינטרס להשמיץ חלילה או לתת מוניטין רע למייק, אני מכבד אותך ואת הצוות שלך אבל כנראה כשלתם בייעוץ איתי.
    אני מבקש שנסדיר את העניין הכספי בהקדם, תודה.

@Mike

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/19
  2. 68,382 נק' מוניטין
    1
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,163
    היי יונתן,

ראשית מתנצל שלא הפקת את המירב בייעוץ האישי שלנו באתר. רכשת תוכנית שהיא לחודש בלבד ולכן קצת קשה לצפות לתוצאות משמעותיות מתוכנית של חודש. אם הייתה תחת המעקב שלנו בשאר שלושת החודשים שאיתם המשכת לבד, ולא היינו רואים התקדמות לאחר כשבועיים, היינו מבצעים שינוי בתוכנית/תפריט תוך כדי. לכן זה מעט "לא הוגן" להאשים אותנו בחוסר בהתקדמות במסלול שהמשכת בו לבד מתפריט/תוכנית שקיבלת במשך חודש.
    זה לא "נגעת-נסעת" מבחינת תוכנית אימון ותפריט תזונה - זה משהו מאוד דינאמי, במיוחד בתחילת הדרך.

יעידו האנשים בייעוץ שאין לנו דברים של "תוכנית מדפסת" כך שאני נאלץ לחלוק איתך על כך. אנחנו כמובן גם לא יכולים להמציא תרגילים כי לחיצת חזה זה לחיצת חזה וכפיפת מרפק זה כפיפת מרפק בכל תוכנית. אם חיפשת תוכניות עם 30+ סטים באימון (דומה לתוכנית שהתחלתה איתה כשהצגת אותה לנו בתחילת הייעוץ וניסינו לשנות את דעתך לא לבצע אותה) אז לצערי זה לא משהו שאנחנו תומכים בו בייעוץ אישי עקב סיכון מוגבר למחסור בהתאוששות.

בתוכנית שהצגת לנו, שביצעת לפני שהגעת אלינו, היו לך 27 סטים באימון הראשון ובאזור ה-33 סטים באימון השני. בתוכניות שלנו יש כ-24 סטים באימון לכן לא מובן מאיפה ה"נפח המיותר" מגיע.

וזה משהו שפותרים במעקב ע"י שינוי תזונתי או שינוי של תוכנית אימון.
    תוסיף על זה שאיילת הרכיבה לך מספר תוכניות אימון של משקל גוף וגם משקולות במהלך חודש אחד של ייעוץ ושינתה את התפריט מספר פעמים וסיימת את הייעוץ עם הודעה אליה שלמדת המון ושאתה מודה על כך...

הבחורה ה"צעירה" הזו היא מאמנת כושר מוסמכמת ותזונאית ספורט וקלינית עם תואר ראשון בתזונה וניסיון של שנים בתחום. היא בין היתר עברה הכשרה תחתי לגבי שיטת העבודה בייעוץ האישי ולא הייתה עובדת ב-LBS אם לא הייתי חושב שהיא מקצועית מספיק.
    בשום מקום בהרשמה לייעוץ לא כתוב שאני זה שבתקשורת ישירה איתך אלא שאנחנו עובדים כצוות (וניתן לקרוא על כך בעמוד ההרשמה לייעוץ האישי). אני עוקב אחר המספרים, תוכניות האימון ותפריטי התזונה של כל הלקוחות בייעוץ אישי ולכן המעקב תמיד כפול.

תשלח לי בהודעה פרטית או לאימייל [email protected] את הטלפון שלך ונוציא לך החזר מלא על הייעוץ באתר. או שאתה יכול לשלוח לאחד מאלו את מספר האשראי + 3 ספרות בגב הכרטיס ואזכה אותך.

שיהיה בהצלחה בהמשך.

3. 37,355 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,703
    ההודעה שלך ובמיוחד הכותרת מאוד מטעה, משתמע מהנאמר (במיוחד מהכותרת) שהיית 4 חודשים בייעוץ ולא התקדמת ולא קיבלת מענה מספק גם, כאשר רק כשקראתי את התשובה של מייק הבנתי שבעצם היית בייעוץ רק חודש ואחרי זה המשכת לבד (הייתי מניח שבחודש הזה היית מרוצה ממשהו אם החלטת להמשיך באותה דרך).
    אני אישית במקום מייק הייתי אומר שהמקרה בכלל לא מצדיק שום החזר כספי גם לא חלקי, אבל שאפו למייק שבכל זאת הולך לקראתך.
    גם לי אגב אין שום לאינטרס לכאן או לכאן פשוט ההודעה והכותרת שלך מאוד לא הוגנות בגלל ההטעיה אז רציתי להגיד את זה.

Ben2648, Arik Sharan ו-frozen אוהבים את זה.
  4. 46 נק' מוניטין
    0
    Johnny_i

Johnny_i משתמש פעיל

Johnny_i
    לייקים:
    46
    תשמע, נראה שאתה מנסה לתת בי תחושת מצפון על כל המקרה הזה, אני אומר לך אישית שהכוונה שלי לא הייתה רעה, סך הכל רוצה את מה שמגיע לי, אני נתתי את הכל בייעוץ הזה והקשבתי לכם תמיד.

היא כולה הביאה לי תוכנית אחת שלא הייתה לי נוחה מסיבות טכניות (מכון מעפן), אחרי שהצגתי את התוכנית שלי היא הוסיפה איזה תרגיל לחזה והורידה תרגיל לידיים, לא זכור לי שהיא "הפצירה" בי שאני לא יכול להתאמן עם התוכנית.

היא הרכיבה לי תוכנית אחת רק כי ביקשתי.
    אני עדיין מודה לה ולך על הכל, זה לא אומר כלום.
    אני האחרון שיהיה כפוי טובה ויקח הכל כמובן מאליו אבל עובדתית הייעוץ איתה פשוט לא קידם אותי מבחינה ויזואלית לשום מקום, עשיתי את הכל פרפקט לפי כל ההנחיות שלה, עברתי על כל מה שדיברנו יותר מ10 פעמים וכלום לא הלך, אז לבוא ולהגיד לי שזה קצת לא הוגן, לעשות לי מצפון?

אם לא היית מאמין לי לא היית מזכה אותי, אני רציתי לסיים את זה ביפה ובחרת להוציא אותי כאחד שמזלזל.
    אתה חושב שה450 שקלים האלו יעשו אותי עשיר? כסף בשבילי זה חרטה.
    מצדי אל תחזיר לי אותם בכלל, אני רק רציתי להראות שלפעמים דברים לא הולכים למרות המאמץ שלך ושל הצוות שלך.

אף אחד לא ביקש את דעתך על הנושא, זו הייתה הודעה שמיועדת למייק.
    אני לא אשם שאתה לא מבין עניין.

5. 68,382 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,163
    הלא הוגן היה שמשתמע שלקחת ייעוץ ל-4 חודשים ולא התקדמת. בפועל לקחת ייעוץ לחודש אחד והמשכת לבד.

אני אזכה כל לקוח שיגיד שהוא לא מרוצה מהשירות שאנחנו מציעים כי ככה אני מאמין שצריך לעשות מבחינת שירות לקוחות. זה לא משנה מי צודק - רכשת שירות, לדעתך לא הפקת ממנו דבר, אז זכותך לקבל החזר על שירות שכביכול לא קיבלת.

אני לא מתכוון להפוך את האשכול הזה למסע של תגובות למה, איך וכמה. זה לדעתי מיותר. תרשום לי את האשראי שלך או את הטלפון ונזכה אותך.

Ben2648, elchonon, yujinius ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. 46 נק' מוניטין
    0
    Johnny_i

Johnny_i משתמש פעיל

Johnny_i
    לייקים:
    46
    עזוב, אתה יכול למחוק את הפוסט הזה ולשכוח מהכל, אני לא אקח כסף שכבר נתתי לאנשים שעבדו בשביל לעזור לי, אולי ללא הצלחה אבל עדיין.
    אני גם לא אקח כסף כשנותנים לי תחושה שאני בכלל האשם פה, ולא בא לי להיכנס ל"רשימה השחורה" בפורום כי אני לומד ממך ומהאנשים פה לא מעט, אפילו שזה לא במסגרת הייעוץ.

הכל טוב, מעריך את הרצון הטוב ומתנצל אם פגעתי בך או בצוות, זו לא הייתה כוונתי.

Ben2648 ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  7. 37,355 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,703
    אם היית כותב הודעה פרטית למייק אז זו הייתה הודעה שמיועדת רק למייק.
    אבל זה הקטע בפוסט ציבורי בפורום, ברגע שפתחת אותו אני לא צריך אישור ממך בשביל להגיב.

8. 4,247 נק' מוניטין
    2
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,746
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    בחרת להציג את דעתך בפורום ציבורי במקום לדון ישירות עם נותן השירות שלך, מייק.
    מה שבסוף קורה, שאנשים קוראים מה שכתבת ומה מייק עונה לך.

במידה והטענות שלך היו נשמעות אמינות היית מוציא שם רע למייק, וכנראה שאנשים בפורום כאן היו חושבים פעמיים לפני שירכשו יעוץ אישי אצלו. והיית גורם לו נזק.
    אבל במידה והקוראים יראו שמה שכתבת מגוכח, לא נהסהס להגיב כאן בפורום הזה להגיד לך שאין הצדקה להתנהגות שלך.

לא יוצאים בצורה פומבית נגד מישהו בזמן שכל הטענות שלך חסרות שחר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/19
מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...