המטרה שריפת שומן וירידה במשקל

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י mikmik, ‏29/11/19.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    mikmik

mikmik משתמש מתחיל

mikmik
    לייקים:
    0
    מה לגבי אכילה לפני אימון בעצימות גבוהה?
    לאכול כחצי שעה לפני האימון פחמימה ריקה כמו תמר למשל או כשתיים פחמימה מורכבת כמו דייסת שיבולת שועל?
    מטרת האימון היא שריפת שומן וירידה במשקל!
    האם התהליך מתרחש בדפקים גבוהים מאוד או בינוניים לאורך כל האימון?
    תודה רבה ושבת שלום!!!

2. 1,134 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש קבוע

ליאמוש
    לייקים:
    727
    זה לא משנה מה תאכלי לפני אימון/אחרי אימון. תאכלי משהו שיתן לך אנרגיה ולא יגרום לך לתחושת כבדות. אני יכולה לומר לך שהלכתי פעם אחת אחרי לאפה שווארמה והרמתי כפול מהמשקלים שלי בדרך כלל. מצד שני יש אנשים שיקיאו רק מהחשיבה ללכת אחרי ארוחה כזו.(זה לא ארוחה זה נשנוש) אבל אני יודעת שיש המלצות לצרוך חלבון אחרי צום ממושך. זה לא חייב להיות לפני אימון אבל לפחות אחרי. (לא מדברת על החלון הזדמנויות שזה מיתוס כמובן)

3. 603 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    381
    מה שיותר נוח לך.
    שריפת שומן מתרחשת בעקבות:
    1) הימצאות על מאזן קלורי שלילי.

אימונים לא יגרמו לך להרזות אלא יעזרו לשמירה על מסת השריר. אלא אם זה אירובי ואז זה עוזר לשרוף יותר קלוריות במהלך היום.

אמרת שהאימון הוא בעצימות גבוהה ואת צריכה להבין שכמו שכתבתי בשרשור הזה אירובי בתקופת מסה אימון משקולות לא שורף כמעט אנרגיה (בעיקר אם זה בעצימות גבוהה שדי קשה לבצע מס' חזרות גבוה).

המטרה שלך היא "שריפת שומן", אך בנוסף להורדת מסת השומן בגוף יש עדיפות לשמירה על מסת השריר הקיימת, מה שיעזור לנראות הרבה יותר טובה, בעזרת:
    2) אימונים אנאירוביים.
    3) שמירה על רמות חלבון מספקות. מינימום 1.6 גרם חלבון על כל קילו של משקל גוף.

תקיימי את 3 התנאים הללו ותרדי במסת הגוף בצורה איכותית.

@ליאמוש גם אני מסוגל להתאמן אחרי ארוחה גדולה אבל תלוי איזה.
    אצלי למשל אם אני מסיים פיינט של גלידה והולך להתאמן יש לי אנרגיה מטורפת והאימון הולך לי חזק, אבל תני לי קערת פסטה עם רוטב ואני לא אוכל לזוז אחרי זה במשך שעה... (אשכרה מכביד).

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  4. 1,134 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש קבוע

ליאמוש
    לייקים:
    727
    אז הלכתי פעם אחת אחרי חבילת בלונדי ואשכרה היו לי רעידות מרוב אנרגיה. העלתי משקלים ברמה מטורפת. מצד שני אם אני הולכת לפני שאני אוכלת או אוכלת רק משהו קטן אני כמו סוס מת. אין לי אנרגיה לכלום. אני חייבת ארוחה גדולה....
    טכנית,אני לא זוכרת מתי אכלתי משהו שאשכרה הכביד עליי. אין לי את זה.:blush:

אני=] ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...