אף פעם לא רעב

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י daniel11, ‏24/11/19.

טוען...
  1. 6 נק' מוניטין
    0
    daniel11

daniel11 משתמש מתחיל

daniel11
    לייקים:
    7
    כרגע במסה ואני צורך כל יום בסביבות ה2500 קלוריות שהבנתי שלרוב האנשים זה לא כזה קשה לאכול כמות כזאת אבל יש לי בעיה שאני פשוט לא רעב אני מכריח את עצמי לאכול ובסוף יום אני מגיע לזה אחרי שאני גם שותה גיינר ובא לי להקיא.
    אם לא הייתי מתאמן הייתי מסוגל לאכול 2 ארוחות ביום וזהו. אני נגיד קם בערך ב11 בבוקר בזמן האחרון( אחרי שהשתחררתי לא בדיוק עושה הרבה) ואני אוכל ארוחת בוקר רק כי אני חייב ואני מרגיש שזה עונש לאכול ואם לא הייתי צריך לאכול גם לא הייתי קם. יש איזה משהו שיכול לפתוח את התאבון?אשכרה ראיתי סירטון עכשיו של מישהו שאוכל 25 אלף קלוריות ביום ואני אומר איך מה שאני מתקשה לאכול ב10 ימים הוא אוכל ביום

2. 1,140 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש קבוע

ליאמוש
    לייקים:
    733
    אני צורכת כרגע 2200 ואומרת לך את האמת אני רוצה להוסיף אירובי כדי לאכול יותר...
    רוצה לפרט מה אתה אוכל? מה עם לנסות להחליף את המאכלים למאכלים עם דחיסות קלורית?
    להוסיף יותר שומן? פחמימות פשוטות? לצרוך קלוריות בשייקים?

3. 88 נק' מוניטין
    0
    Ben2648

Ben2648 משתמש מתחיל

Ben2648
    לייקים:
    55
    מבין השורות אני מניח שאתה מתאר מצב שהוא לא חדש, אלא נמשך תקופת זמן ארוכה.
    אם בוודאות אתה יכול לשלול דיכאון/חרדה, אני הייתי הולך לעשות בדיקות. תתחיל מתור לרופא.
    יש מצב טוב שיש לך חוסר/ים בגוף שאת חלקם אפשר לראות בבדיקת דם (נתרן, ויטמין B2, חומצה פולית)
    אולי בעיה בבלוטת התריס, מקווה שאתה לא שם.

4. 6 נק' מוניטין
    0
    daniel11

daniel11 משתמש מתחיל

daniel11
    לייקים:
    7
    אספר לך תאמת לפני שהתגייסתי אהבתי לאכול ותמיד הייתי רעב ויכלתי לאכול כמו 3 אנשים בצבא לאט לאט התחלתי לאכול פחות כי האוכל לא היה משהו ועכשיו אחרי שהשתחררתי אני רואה שגם בבית אני כמעט ולא רעב
    --- עידכון הודעה, ‏24/11/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏24/11/19 ---
    ארוחת בוקר סנדוויצים צהריים לרוב אורז עם איזה מרק כמו תפוחי אדמה ובנוסף בשר וערב לרוב פסטות עם חביתה או כל מיני דברים כאלה ואני אוכל במהלך היום בערך 2 בננות ועוד פירות קופסת טונה ולפני שהולך לישון גיינר

5. 1,140 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש קבוע

ליאמוש
    לייקים:
    733
    מה עם שקדים אגוזים וכו? אבוקדו? שמן זית טחינה חמאת בוטנים....אלו דברים עתירי קלוריות שיכולים לעזור לך....

6. 268 נק' מוניטין
    0
    Strongstone

Strongstone משתמש מתחיל

Strongstone
    לייקים:
    203
    נראה שאתה רובץ כל היום ולא עושה כלום. תעשה יותר פעילות גופנית מבטיח לך שתיהיה רעב...

ד.א : אתה מרגיש ירידה במצב הרוח בזמן האחרון? מתי השתחררתה? בדרך כלל אחרי השיחרור מקבלים כאפה מהחיים. אולי אתה נמצא כרגע בתקופה קצת מבלבלת?

MasterSplitter אוהב/ת את זה.
  7. 5 נק' מוניטין
    0
    talss

talss משתמש מתחיל

talss
    לייקים:
    5
    אתה מנסה אולי בבת-אחת להפוך ממצב של 2 ארוחות ביום, למצב של 2500 קלוריות+?
    כנראה לגוף גם לוקח זמן להסתגל למצב החדש שבו אתה אוכל יותר ממה שהוא רגיל.

MasterSplitter אוהב/ת את זה.
  8. 442 נק' מוניטין
    0
    Pharmacist

Pharmacist משתמש מתחיל

Pharmacist
    לייקים:
    277
    כמו שאנשים ציינו קודם צריך לשלול בעיות כמו דיכאון (אנשים אוכלים יותר שהם שמחים), כבד (לעשות בדיקות דם לאנזימי כבד), מערכת עיכול (דימום בכיבה,קרון, וכו'), בלוטת התריס (בדיקות דם TSH וכו')
    אם הכל טוב קודם הייתי מוריד את כל התוספי תזונה - בשביל 2500 קלוריות אין סיבה לשתות גיינר (סתם סוכר במחיר מופקע). בונה תפריט מתאים לצרכים שלך. אפשר לקבל הרבה קלוריות מחמאת בטונים,חלב,טחינה, פסטה וכו'
    תארגן את סדר היום שלך , אל תלך לישון ב4 ותקום ב12. זה פוגע בייצור חלק מהורמונים אצלך בגוף. תתחיל לבשל לעצמך כדאי לא להסתמך על מה שאמא הכינה בשישי ומרק שסבתא שלחה.
    חוץ מזה יש דרכים עממים לעורר תאבון - חליטה של בזיליקום, תה ירוק עם קמומיל, ג'ינג'ר. יש אנזימי עיכול שיכולים לעזור אם מרגישים מלאים.

9. 1 נק' מוניטין
    0
    שעירועצבני11

שעירועצבני11 משתמש מתחיל

שעירועצבני11
    לייקים:
    1
    יצאת מתקופת חיטוב במקרה?

10. 17,484 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,237
    הימור שלי, מעבר לעצם העובדה שאין לך סדר יום (עבודה, לימודים וכו׳) קבוע, לדעתי אתה לא מתייחס לדחיסות קלורית ומזונות שמתעכלים בקלות.

לדוגמא אם תאכל בתור פחמימה תפו״א או אורז, יהיה הבדל ענק ברמת השובע שלך לעומת הקלוריות. כמות ירקות וסוג ירקות, כמות שומן וכו׳ וכו׳ וכו׳

11. 4 נק' מוניטין
    0
    לירון צוקר

לירון צוקר משתמש מתחיל

לירון צוקר
    לייקים:
    4
    אם תקום מוקדם יוצר ולא ב11 יהיה לך גם יותר קל מבחינת הכמויות , למשל ארוחה ראשונה ב8-9 שאתה קם ואז בין 12-2 ארוחה שניה שזה צהריים וכך הלאה בין לבין תוסיף ביניים דברים כאלה , אם ממש קשה לך חמאת בוטנים אגוזים דברים כאלה מלאים בקלוריות ואתה לא מרגיש אותם שאתה אוכל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...