מתי לקחת את הגיינר

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י daniel11, ‏7/11/19.

טוען...
  1. 6 נק' מוניטין
    0
    daniel11

daniel11 משתמש מתחיל

daniel11
    לייקים:
    7
    היום לקחתי פעם ראשונה את הגיינר אחרי האימון ויש משהו שלא לקחתי בחשבון: בקושי רב סיימתי אותו כי הייתי כבר מפוצץ ואת הארוחת צהריים שלי אכלתי בערך שעתיים לפני. עד עכשיו הייתי אוכל קופסת טונה אחרי האימון.
    עכשיו 99% מהזמן אני הולך לאימון בערך שעה וחצי אחרי ארוחת צהריים בגלל נוחות וגם אני מרגיש עם הכי הרבה אנרגיה בזמן.
    מה אומרים בגלל שממש קשה לשתות את הגיינר בזמן הזה אולי להחזיר את הטונה לאחרי אימון ואת הגיינר לשתות בלילה לפני שאני הולך לישון בתור ארוחה אחרונה?

2. 810 נק' מוניטין
    0
    Cigano

Cigano משתמש פעיל

Cigano
    לייקים:
    448
    יכול להיות, זה ממש עובד לפי הנוחות שלך. בסך מה שחשוב זה הערכים שאתה מכניס כל יום, ולא מתי כל ארוחה וכמה ארוחות, זה משני ביותר.

nyeoNi ו-daniel11 אוהבים את זה.
  3. 695 נק' מוניטין
    0
    nyeoNi

nyeoNi משתמש קבוע

nyeoNi
    לייקים:
    387
    חד"כ:
    ביתי
    התגובה הנהדרת שמעלי היא לוח הברית בסופו של דבר.

מבחינת כמויות אכילה, אם אתה מרגיש במאבק להיכנס לפלוס קלורי, ממליץ לך לצרוך את הגיינר קקינוח לארוחה, בניגוד למזון מוצק קל יותר לדחוס קלוריות במשקאות דחוסים קלורית, ולכן לשלב בין מזון מוצק, ולאחר מכן בגיינר קקינוח בארוחה אחת תביא אותך לצריכה מוגברת יותר עם פחות מאמץ :)
    ככה שאם אפילו בא לך לאכול ארוחת ערב מוקדמת יחסית ולצרוך לקינוח את הגיינר, אתה גם יכול..
    בהצלחה

4. 8,524 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,852
    אין שום צורך לקחת גיינר או טונה או כל דבר אחר מיד אחרי האימון.
    אם בא לך לאכול אחרי האימון אז תאכל מה שבא לך וכמה שבא לך, אבל אם לא אז אין צורך.
    השאלה היא גם למה לקחת גיינר?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...