האימון יהיה אפקטיבי?

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י גל 22, ‏3/11/19.

טוען...
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    גל 22

גל 22 משתמש מתחיל

גל 22
    לייקים:
    2
    ביום שישי התאמנתי קשה על הרגליים והישבן, אבל בימים האחרונים לא אכלתי כלכך טוב וקצת נתפסו לי הרגליים היום אני הולכת שוב לאימון רגליים, האימון יהיה אפקטיבי? נחתי אתמולת זה מספיק? אני יכןלה לעשות אימון רגליים בלי בעיה?

2. 837 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    675
    אם לא תאכלי טוב, יהיה לך מאוד קשה להתקדם באימונים, אם בכלל תצליחי להתקדם במשהו.
    אומרת לך מנסיון רע ומר, ובזבוז שנים שלמות של אימונים קשים שהלכו לריק :faceplam:

orazulay11 אוהב/ת את זה.
  3. 1 נק' מוניטין
    0
    גל 22

גל 22 משתמש מתחיל

גל 22
    לייקים:
    2
    אני משתדלת לאכוח טוב. פשןט באותו היום של האימון עצמו לא אכלתי כלכך טוב כי טיילתי. השאלה אם זה ישפיע עכשיו על האימון שאעשה היום ואם זה בסדר שרק אחרי יום מנוחה אחד אחזור היום לאימון רגליים אינטנסיבי כזה שהיה בשישי

אני=] אוהב/ת את זה.
  4. 83 נק' מוניטין
    0
    orazriel

orazriel משתמש מתחיל

orazriel
    לייקים:
    74
    נשמע שאת סובלת מDOMS, זה לא שהאימון שלך יהיה פחות אפקטיבי,
    דווקא יש האומרים שלהתאמן על שרירים תפוסים עוזר לשחרור שלהם, פשוט תתאמני במשקלים
    קצת יותר נמוכים.

בקיצור אין שום בעיה להתאמן עם שרירים תפוסים לא מוריד מהאפקטיביות פשוט אם לא תצליחי להגיע למשקלים
    שאת רגילה תביני שזה בגלל שהשרירים שלך לא התאוששו מהאימון הקודם, וזה לא בהכרח קשור באוכל אלא בעומס.

5. 837 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    675
    קודם כל אני שמחה לשמוע שאת מסתדרת עם האוכל! על כמה את כבר? :s29:
    ובעיקרון אם במהלך השבוע את אוכלת טוב, אז יום אחד לא כלכך נורא. אבל את צריכה לדאוג שזה לא יקרה לך באופן קבוע.... או שתצטרכי לפצות על הימים האלה באכילה יותר בימים האחרים....
    ואם השררים שלך לא מ-ד-י תפוסים, ברמה שאת לא יכולה לזוז, אז את יכולה לעשות אימון. או שתנסי לעשות משקלים קלים יותר... או שתעבדי היום על שרירים אחרים ותשאירי את הרגליים ליום אחר...

6. 8,489 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,817
    יכול להיות שלא תוכלי לתת מעצמך כמו שהיית יכולה בתנאים טובים ולכן האפקט יהיה נמוך יותר, אבל האימון יהיה אפקטיבי בכל מקרה.
    אבל גם צריך לדעת מתי לוותר. אם את מרגישה שאת תגיעי למכון ובקושי תצליחי לעשות משהו ואפילו את החימום תצטרכי להכריח את עצמך לעשות, יכול להיות שאת צריכה יותר מנוחה ובמקרה כזה עדיף פשוט לנוח

אני=] אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...