דקה

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י אביב חזיזה, ‏1/11/19.

טוען...
  1. 319 נק' מוניטין
    2
    אביב חזיזה

אביב חזיזה משתמש פעיל

אביב חזיזה
    לייקים:
    206
    שלום לחברי הפורום, יש לי שאלה שלא קשורה אלי או למישהו שאני מכיר אלא נובעת מתוך סקרנות, למיטב הבנתי דקה משבית את הציר נורא חזק ולכן מעניין אותי לדעת איך יוצאים ממצב כזה אחרי סייקל?
    ואני לא שואל על אדם שמשתמש ואחר כך עושה pct, אני מדבר על מתחרים שהם על חומרים כל הזמן, במידה והם דפקו לעצמם את הציר, איך יוצאים ממצב כזה?
    אשמח לתשובות מהמומחים והמנוסים מבנינו, תודה.

Navira ו-שים אוהבים את זה.
  2. 795 נק' מוניטין
    0
    Cigano

Cigano משתמש פעיל

Cigano
    לייקים:
    433
    לא מומלץ בכלל לעשות B&C יותר ל-3 בלאסטים. כך או כך ההתאוששות תחייב PCT אגרסיבי. בד״כ משתמשים לא מבצעים קרוז שאשכרה מוריד מספיק לחץ משאר המערכות בגוף (קרוז קצר מדי, מינוני טסט גבוהים מדי - משמע אין באמת ׳קרוז׳, לא מבוצעות בדיקות דם לבחינת שאר ההשפעות וכו'...),.

Navira ו-שים אוהבים את זה.
  3. 1,580 נק' מוניטין
    1
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    עזוב B&C של שנים .. בוא ניראה אם מישהו יודע PCT לסייקל עם Deca לחודש והטסט ממשיך סולו חודש אחריי . סייקל פשוט , מה הPCT ?
    טסט 500 1-8
    דקה 500 1-4

אביב חזיזה אוהב/ת את זה.
  4. 1,255 נק' מוניטין
    2
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    752
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    אני יכול להגיד את השתי אגורות שיש לי שמי שעושה בלאסט אנד קרוז וככה חוזר חלילה הוא לרוב חיי על "Trt" ולא יורד מזה אבל יש מקרים שכן עושים קרוז אנד בלאסט ואז מנוחה ארוכה שבזמן הזה חייב לציין הRoll back הוא פנומנלי והמון מהתוצאות פשוט יורדות כן אתה נשאר עם נפח אבל הצורה "נבלעת והנפח מעט יורד" כבר נתקלנו במקרים קלאסים של אנשים "שנדפקו אחרי שנתיים על חומרים" וזה מאוד קשה להשתקם אבל בגיל צעיר מאמין שזה די אפשריי עם הידע הנכון והכוונה הנכונה. בכל אופן B&c זה אופן חיים ואני חשוב שלנו אין מה לחפש שם...אזז כן הגוף במצב "אידיאלי לכל הנרא" תמיד יש נפח וחיטוב אמה מה השאלה כמה זה מוריד לך מהחיים ומהבריאות וזה בהחלט מוריד מזה... אני אישית לא שם לא נפשית ולא ברצון כן היו מחשבות ותהיות על סייקל מסה איכותי וחזק ולאחריו קרוז ואז לתת פיצוץ עם ולעשות חיטוב חזק אבל אני לא שם ואני מסתפק איפה שאני ומרוצה מאוד... בכללי דקה משבית מאוד חזק ובאופן ישיר לכן אני משתמש בNpp לתקופה די קצרה שלא עולה על 6 שבועות כרגע כל פעם שהתנסתי בו לא נתקלתי בדקה דיק ולא בבעיות פרולקטין אני מקפיד לשמור על הכל בטווח הנורמה לכל האפשר אני אוהב מאןד npp וטסט זה סייקל קלאסי של כל מתחיל ומתקדם מעלה במסה באופן דרמטי ובגם נותן כח והמון ביטחון במשקל גבוה

5. 1,580 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    @frozen
    תן PCT לסייקל דקה

6. 3,606 נק' מוניטין
    1
    frozen