דיון אחרי דיכאון של בילדינג רוצה לעבור לפווארליפטינג

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י הזה ששר במקלחת, ‏1/11/19.

טוען...
  1. -11 נק' מוניטין
    0
    הזה ששר במקלחת

הזה ששר במקלחת משתמש מתחיל

הזה ששר במקלחת
    לייקים:
    1
    החלטי שאני מעדיף להיות שמן ושרירי וחזק מאשר חטוב ודיכאוני עלתי חזרה 10 קילו אחרי שהורדתי שלושים המשקל שלי 88 מטר 72

החלטי שאני מאוד נהנה מליפטינג ולא מעניין אותי כבר מחיטובים ודיאטה רוצה לאכול נורמלי היה לי גוף מאוד יפה 12 אחוז שומן בערך אבל איבדתי רצון לחיות.

רציתי לשאול תוכנית ליפטינג שמחזקת גם אינקליין פרס ופרס רגיל זה תרגיל שאני מאוד אוהב.

4 אימונים בשבוע זה היעד שלי .

עכשיו כמה שאלות הטכניקה בסדר אבל אני יודע שבשביל לעשות pr אני אמור לשפר אותה והרבה ,אז השאלה היא איך מתאמנים על טכניקה נטו??

איך מתחממים לפיי שהגוף חם להרמה??

מה אתם אוכלים לפניי ??

איך נמענים מפציעות?

אין לי בעייה לשלב ארובי אני נהנה מאוד מארובי.

המשקלים שלי הם

אינקלין 85 ל2
    בנצ לא עשייתי שנה אבל שבדקתי היה 90 ל1
    סקוואט 140 ל4
    ודדליפט מ140 ל7
    פרס 50 ל8

לא מעניין אותי ss אז בבקשה לא להציע

elchonon אוהב/ת את זה.
  2. תשובה נבחרת:
    נבחרה הודעה #28 ע"י yanivgoft, ‏4/11/19
  3. 117 נק' מוניטין
    0
    Duality

Duality משתמש פעיל

Duality
    לייקים:
    89
    טקסס / מדקאו

4. 324 נק' מוניטין
    2
    Yukio Mishima

Yukio Mishima משתמש פעיל

Yukio Mishima
    לייקים:
    192
    אולי שווה לעבוד על להשתחרר מהחשיבה הבינארית לפני שאתה מחליט מה לעשות הלאה.

Yeti, AQUANGEL, שיר1 ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. 3,199 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,049
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    תשמע, אני מזדהה, אני אותו גובה ואותו משקל כמוך. גם אני עברתי מבילדינג לליפטינג.

אני מאוד מרוצה, היום אני יודע שזה לא הכל או כלום. אני מתחרה ומשקיע בפאוורליפטינג, אבל שומר ומקדם את התרגילים האחרים כמו מתח ועוד, ושומר על אחוז שומן נמוך, אין צורך להיות שמן בתחום הזה.

לכל השאלות שלך יש לי תשובה אחת, לך למאמן פאוורליפטינג טוב שידריך אותך ויסביר לך הכל, לפחות חודש חודשיים.

ממליץ על המאמן שלי אליהו הנקין בירושלים.
    אם מעניין אותך, אוכל לתת לך יותר פרטים.

MasterSplitter ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  6. -11 נק' מוניטין
    0
    הזה ששר במקלחת

הזה ששר במקלחת
    לייקים:
    1
    לא מעניין אותי בריאות יותר אני אוהב לאכול יותר מרזון.
    פשוט אחרי תקופה של יסורים שנראתי יפה אבל בפנים הרגשתי חרא החלטי שמלבד חלבון לא אכפת לי כלום כמובן שאני לא ישבור כלים אבל אם אני רוצה פיצה או המבורגר אני יאוכל ולא לספור קלוריות זה הכי נורא אני רוצה להיות חופשי...

הסיבה שאני עובר לפווארליפטינג זה כי אני פשוט רוצה להיות מאוד חזק וזה הסיבה האמתית שנרשמתי למכון.

השאלות שלי הם כאלה

איזה חימום מומלץ לעשות??
    מתי לעשות מתיחות??
    איך ומתי עובדים על טכניקה??

איזה תוכנית מלבד ss ממולצת למישהו במשקלי עבודה שלי??
    אבל שיש בה אינקלין פרס

מה אוכלים לפני אימון בשביל למקסס תוצאות??
    --- עידכון הודעה, ‏1/11/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/11/19 ---
    השתחררתי וזה הדבר הכי טוב שקרה לי החלטי במקום להיות עבד להיות חופשי ולא לחפש 10% שומן וללבוש סקיני האלה פשוט לאכול ולהתאמן בדרך שבלי

7. 485 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    306
    אם אתה באמת רוצה לעשות הסבה לתחום הזה אני באמת ממליץ לך להשקיע קצת כסף וללכת למאמן פאוורליפטינג מקצועי שיקדם אותך בתחום וילמד אותך את כל הדגשים מא' עד ת'.

אי אפשר לאכול פיצה ולספור קלוריות?!?
    כל החיים חייתי בשקר מסתבר.
    את ידעת את זה??? @ליאמוש
    טוב, אני בדיכאון ממה שגיליתי עכשיו ואני הולך לאכול שווארמה.
    אני לא מאמין... :suicide:

MasterSplitter ו-ליאמוש אוהבים את זה.
  8. 1,041 נק' מוניטין
    1
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    656
    אלוהים שיעזור לי. זה או לספור קלוריות או לאכול פיצה?

סתם. אני יכולה לשתף אותך בסיפור שלי. כמו כל אישה הייתה לי תקופה שרזון זה הדבר הכי יפה בעיניי. לשם כיוונתי. שהגעתי למשקל נמוך ביותר. ניראתי חולנית, הבנתי שזה כל כך לא יפה ומעבר לכך-לא בריא.
    סבלתי מהתקפי קור,כאב לי לשבת. ויותר מזה. לגמרי הלכה לי השמחת חיים. הייתי אוכלת שעועית וחזה עוף. ופסטה היה מרגיש לי כמו צ׳יט. למזלי החשיבה השתנתה. לא מחפשת להיות רזה. רוצה להיות מחוטבת בטוב טעם. אבל שיהיה מה לתפוס כי זה הרבה יותר נשי. ואוכל? אני מסוג האנשים שאוכל פשוט עושה להם טוב...הייתי עצובה שמנעתי מעצמי המון דברים. היום אני אשקר אם פעמיים בשבוע אני לא דופקת מגש פיצה,המבורגר או 2 לאפה שווארמה.... אבל לומדת לאזן. יודעת איפה גבול הטעם טוב. כי בשאר הימים אני שומרת על התזונה כיאילו מינימום מחר אני על במה. אבל....גם ביום יום...משאירה לי 300 קלוריות לאוכל זבל שעושה לי טוב על הנשמה. זה יכול להיות חטיף,גלידה או חצי חבילת שוקולד. אבל אני נהנית. ולא מרגישה בעונש....טוב לי עם השיגרה ולא מרגישה שאני הורסת תהליך,למדתי שלפעמים התוצאות הן לא חשובות ועדיף להנות מהדרך - מה גם שם לומדים הכי הרבה.
    FAEB1220-0C5F-44BF-AFB2-6D7C855859EC.jpeg
    ולמי ששואל זה הכל בגלל הלאפה שווארמה

אני=], elchonon ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  9. -11 נק' מוניטין
    0
    הזה ששר במקלחת

הזה ששר במקלחת
    לייקים:
    1
    אפשר לאכול פיצה ולספור אני בוחר לאכול בלי לספור שונא לספור מתעב לספור לא רוצה לספור רוצה להיות שמן וחזק מה אכפת לך?

אני בקושי עומד בתשלומים של המכון מאיפה אתה רוצה שאני ישלם למאמן פרטי מאות אם לא אלפי שקלים בחודש??

"וגם אם כן אין לנו מאמן פווארליפטינג במכון"

כל מה שביקשתי זה עצות לשאלות מאוד ספציפיות ששאלתי לא פסיכולוג !!!

10. 485 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    306
    לא נעים לי להגיד את זה אבל יש לך שאלות קיטבג.
    הייתי עונה לך על זה בכיף אבל ייעוץ דרך האינטרנט מאנשים זרים זה ייעוץ גרוע.

תחקור קצת, תקרא, תלמד על התחום ותתקדם.

לפני שאתה מתחיל לבצע תרגיל מסוים תראה מיליון סרטוני טכניקה שלו לפחות. תשנן את התנועה שלו ותכיר היטב את השרירים המעורבים.
    תפסיק לחשוב על האמצעים שיקדמו אותך למטרה כסבל ותתחיל להנות מהרגע.

אולי יש לך עכשיו 5 שאלות ספציפיות סופר חשובות שזהו ו"אני לא שואל יותר כלום".
    תן לי להגיד לך משהו, בעוד שבוע תחזור עם 10. בעוד חודש פתאום יצוצו לך עוד 20 שאלות נוספות והמעגל הזה לא ייפסק.

יש כל כך הרבה ידע שצריכים לרכוש וכל כך הרבה טעויות שניתן לעשות שאי אפשר להכליל הכל ב"כמה שאלות בספציפיות".

אם אתה רוצה להיות נהג, אתה ישר עולה על הכביש ונוסע או קודם לוקח שיעורים אצל מורה נהיגה?

פאוורליפטינג זה מסלול הנסיעה, והמאמן זה המורה לנהיגה שכל טעות קטנה שיכולה לקרות הוא מזהה אותה ומאותת לך עליה, וגם מראה לך איך לתקן. כל פרט מידע קטן שהוא חושב שאתה צריך לדעת בשביל לנהוג טוב יותר, אתה תקבל.

פאוורליפטינג זה לא תירוץ להיות שמן. אלחנן כאן הוא דוגמה מצוינת לכך שאפשר להיות גם פאוורליפטר חזק מאוד, וגם על אחוז שומן נמוך.

נראה לי שאתה לא באמת רוצה להיות פאוורליפטר.
    אתה סך-הכל רוצה לאכול הרבה ושתהיה הצדקה למה שאתה עושה כי "אני פאוורליפטר אז מותר לי".
    לפאוורליפטינג צריך חייב לבוא מהסיבות הנכונות, אחרת אתה תפרוש מהר מאוד.

מקווה שתזכור את העצות האלה, כי הן קצת יותר מועילות מ"מה לאכול לפני אימון כדי למקסס תוצאות".

MasterSplitter, elchonon ו-ליאמוש אוהבים את זה.
  11. -11 נק' מוניטין
    0
    הזה ששר במקלחת

הזה ששר במקלחת
    לייקים:
    1
    בלי להיות שמן ופווארליפטינג ושזה יהיה התירוצים שלי לא אכפת לי יותר אני אוהב אוכל לא רוצה לוותר עליו שנים של דיאטה גרמו לי כמעט לפתח הפרעות אכילה קשות.

שעת כתבת ולא עניית לי על כלום רק הטפת לי מוסר.

אימוני טכניקה זה לא אימונים ללמוד טכניקה זה אימוני לשיפור טכניקה ושאלתי איך פווארליפטינג מתאמנים ומקצים לזה זמן זה הכל .
    --- עידכון הודעה, ‏1/11/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/11/19 ---
    ואין לי כסף לאימונים אישיים

12. 1,041 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    656
    תקשיב הגישה שלך מה זה מעצבנת. כדאי שתשנה אותה. באת לפה לשמוע דעות של אחרים. מה זה לא אכפת לך? מישהו פה אוסר עליך לאכול? תאכל מה שאתה רוצה רק אל תתלונן שאתה לא מקדם את המטרות שלך. גם אני אוהבת אוכל אבל דואגת לאזן את זה במקומות אחרים. אז או שתאכל ותדאג לשרוף/לאזן בהתאם. או שתישאר מתוסכל. וזה שאתה רושם אין לי כסף למאמן אישי. נו ו? מה אתה רוצה שמישהו מפה יממן לך? אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. זה חלק מהפיתרון לבעיה שאתה מציג.

13. -11 נק' מוניטין
    2
    הזה ששר במקלחת

הזה ששר במקלחת
    לייקים:
    1
    סבב

14. 3,199 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,049
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אנסה לזרום עם השאלות שלך בלי לתת לך יותר מידי את העיצות האישיות שלי (רק חלק).

דבר ראשון @Sergio_Katz u @ליאמוש אני אמנם פאוורליפטר, וגם עם אחוז שומן די נמוך אני חושב, אבל מעולם לא ספרתי קלוריות.
    ואמנם אני מכבד את הסופרים, אני לא מאלה, וכתבתי את הטיפים שלי כאן ספירת קלוריות זה לא מספיק לגדילה איך לאכול בלי לספור קלוריות ולא להשמין.

דבר שני @הזה ששר במקלחת להיות חזק ופאוורליפטינג זה לא אומר להיות שמן, זה יכול לשרוף לא מעט קלוריות אימוני פאוורליפטינג.
    תוכל לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלימה.
    אני נראה יותר טוב בתור פאוורליפטר ממה שהייתי בתור בילדר לדעתי, עם סיבולת לא רעה, וכמובן יותר כוח.

לשאלות שלך:
    1. שום חימום שאתה רגיל אליו כנראה. לא מתיחות, ולא ריצה או הליכה. אלה חימום של התרגיל. דהיינו לעשות את התרגיל שאתה אמור לבצע, נגיד סקוואט עם מוט ריק כמה פעמים, ולאט לאט להוסיף משקל עד המשקל הרצוי. זה שונה בין המשקל שתשים, הכוח שלך, והתוכנית שלך. בדרך כלל תוכנילת האימונים שלך צריך להגיע עם תוכנית חימום טוב.
    2. רק אחרי.
    3. תמיד עובדים על טכניקה, זה פשוט היסוד של פאוורליפטינג, וזה תמיד צריך להיות בראש מעיינך, אבל תמיד.
    4. התוכנית צריך להיות מותאם למתאמן ולדרגה שלו, וליכולות של המאמן להדריך את התוכנית הספציפית שיבחר. אני לא לוקח משהו ספציפי לאמן איתה, אלה משלב ועושה מיקס משלי. ברגע שאתה מבין איך התוכניות בנויות, יש מקום לשלב אותם לצרכים של המתאמן.
    5. צריך לאכול מספיק חלבון במהלך כל היום כל יום, שזה 2 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף. ומספיק פחמימה ושומן. תוכל לעקוב אחרי מה שאני מציע כאן ספירת קלוריות זה לא מספיק לגדילה. אבל בשונה מבילדינג ואימוני סיבולת, מולץ לאכול ארוחה קטנה מיד לפני אימון, במיוחד אם יהיה לך אימון ארוך. לפעמים תצטרך מזון מתוק גם תוך כדי בין הסטים.

15. 1,041 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    656
    מעולם לא הצעתי למישהו לספור קלוריות,אמרתי שזו הדרך שלי לשמור על האורח חיים בריא שלי גם כי אני בעצם מאפשרת לעצמי להנות גם מהזבל מבלי להרוס את התהליך ובעצם לא להרגיש בעונש עם תפריט. כי אני אוכלת מה שבא לי(תמיד אכוון לכמה שיותר ערכים טובים,אבל מתפנקת בין לבין) וגם כי אכילה אינטואיטיבית לא תעבוד עליי. אני מהר מאוד אחזור למקום בו הייתי משום שאם אוכל רק כשאני רעבה,אני אמצא את עצמי אוכלת כל הזמן ובאופן תמיד חורגת מהניטרלי שלי. לאחרים זה יכול להיות מתסכל ורואים את זה כבזבוז זמן מיותר. אני נהנית מזה ופיתחתי שיגרה

McGregor, אני=] ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  16. 3,199 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,049
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    וזה דרך מעולה שברוך ה' עובד לך מצויין.

אישית, זה הדבר האחרון שאני מציע למתאמנים, פשוט כי זה לא הנסיון שלי.
    הנסיון שלי זה לשנות את סוג האוכל, בלי לספור קלוריות.
    אבל זה נשמע כמו שהבחור לא מעוניין לספור קלוריות, והיה קשה לכם להשלים עם האפשרות הזאת.
    מה הבעיה להתאמן בלי לספור? או להיות מאושר להשמין?
    אני שוקל להשמין, אישתי חושבת שקרס קטן יהיה יפה עלי.
    בעצם... על מי אני עובד, אני לא מחפש להשמין, לא יקרה :sarcastic:
    --- עידכון הודעה, ‏2/11/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏2/11/19 ---
    אליהו הנקין לוקח תשלום ממש נמוך, במיוחד ביחס למקצועיות שלו.
    ממליץ לך לבדוק לפני שאתה פוסל.
    אני לא אפרסם מחירים, במיוחד בגלל שזה משתנה לפי דברים שונים.
    אבל אני מדבר על מחירים מצחיקים.

אני=] אוהב/ת את זה.
  17. 1,041 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    656
    סתם עיצבנה אותי הגישה שלו, הוא רוצה לאכול כל עוד נפשו בו בלי להשמין. בנינו? אם אין לך מעט ידע/מעצורים. תגיע לשם מאוד מהר.
    הוא פשוט בא של גישה שהוא רוצה להיות שמן וחזק כיאילו מישהו פה עוצר אותו מלאכול
    וגם כשהציעו לו מאמן אישי בלמידת טכניקה. התלונן שהוא בקושי משלם את התשלומים למכון ושאין לו כסף למאמן אישי. אז מה הוא רוצה? ניקח מגבית מחברי הפורום? אם הוא אוהב משהו הוא צריך להשקיע בו. גם פיזית,גם נפשית וגם אין מה לעשות...כלכלית. אתה יודע כמה עולה החלבון שאני צורכת?

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  18. 3,199 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,049
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    הרבה פאוורליפטרים מתחילים לא מפחדים להשמין. וחלק נשארים שמנים בלי להרגיש שום צורך בירידה במשקל, לדוגמה המאמן שלי אליהו לא נראה במיוחד רזה.
    אני חושב שאולי זה הפריע לך יותר בגלל שלך זה נושא די טעון. אני לא חושב שיש לו כוונות רעות או יהירות. הוא פשוט רואה מטרה חדשה לאימונים שלו, והוא רוצה לנסות אותה בצורה קלה ונוחה ללא הוצאות גדולות.

אני גם לא השקעתי בהתחלה במאמן, כמה חודשים ניסיתי לבד. פשוט בגלל שהכרתי אישית את אליהו, והסיפור שלו, ואת המחירים הלא מוגזמים שלו, רציתי לנסות לכמה חודשים בלבד.

שיר1 אוהב/ת את זה.
  19. 485 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    306
    כל מילה בסלע.
    אני מודע לכך שאתה ליפטר ולא סופר קלוריות (לא יכולתי שלא לדעת :sarcastic:) ואכן ברגע שאתה מבסס את התזונה שלך על מאכלים מזינים אתה לא תשמין. פשוט כי רמת השובע שלך תהיה בהתאם לצרכים של הגוף שלך, ולא תהיה רעב כי אכלת עוגה ויש לך חשק לעוד סוכר, אלא מהסיבות הנכונות. שזה הצורך של הגוף לאנרגיה, פשוטו כמשמעו.
    בכללי כל התעשייה של המוצרים המעובדים זה נזק כי מראש המטרה הגדולה שעומדת מול עיני חברות המזון זה איך לגרום לך לקנות כמה שיותר מהמוצרים שלהם, וככל שתאכל, תרצה עוד. אבל זה כבר נושא לדיון אחר...

היה קשה לי לקבל את זה שהוא חושב שבגלל שהוא סופר קלוריות אז אסור לו לאכול פיצה או המבורגר.
    אני אומר, אדרבא. אם תספור קלוריות תוכל להכניס את זה לתפריט מבלי סתם להשמין אלא תוכל לקזז את זה מדברים אחרים, מה שהגוף לא יעשה בעצמו כל כך משום שזה ג'אנק פוד.
    אם לא מעניין אותו לספור קלוריות, רצונו החופשי ולאף אחד לא תהיה בעיה עם זה. אבל אם הוא "מתרץ" את זה שהוא לא סופר קלוריות בזה שהוא הולך להיות פאוורליפטר וכל הפאוורליפטרים שמנים זאת חשיבה קלוקלת שבסופו של דבר תוביל אותו להגזים בכוונה ובאמת להיות שמן סתם, ולא שמן חזק.
    אני אומר, לא רוצה לספור קלוריות? זכותך המלאה.
    אבל אל תסתכל על זה ככלא.
    כי זה לא, אלא פשוט כלי נוסף להשגת אמצעים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/19
    אני=], ליאמוש ו-elchonon אוהבים את זה.
  20. 3,199 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,049
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    פיספסתי את זה.
    אכן, בתזונה כמו שלי, לא אכלתי פיצה יותר מ 6 שנים.
    זה הסיבה שגם אם הייתי סופר קלוריות, לא הייתי מתקרב למזונות האלה, כי אחרת הדיאטה תהיה סבל נוראי.
    אני חושב שהוא סוג מתאמן שונה ממה שהפורום מכיר, אבל לא חסר ממנו בחדרי הכושר השונים, במיוחד אצל אליהו.

21. 1,041 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    656
    בכלל לא נושא טעון אצלי. גם לא רואה צורך בלהיות חטוב מידי. אני אישית יותר אוהבת את מראה ״המסה״ אצל גברים. וקוביות משורטטות קצת פחות עושות לי את זה. @אני=] תסכים איתי.

אני פשוט חושבת שיש הבדל בין להיות שמן וחזק ולאכול כי הגוף שלך זקוק לזה. לאני יכול לאכול כמה שבא לי ואני שמן כי אני פאוורליפטר!

elchonon ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...