בדיקות דם חוזרות(לא הכי טובות)

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Gnfit, ‏27/10/19.

טוען...
  1. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    היום עשיתי בדיקות דם חלק מהתוצאות כבר הגיעו מה שמדאיג אותי זה הבילירובין ובמיוחד פריטין יש לי תלסמיה מיינר**
    עדין לא קיבלתי את שאר הבדיקות מאמין שמחר כבר אקבל ואעדכן בנתיים אשמח לדעות כאן, ערכי הכבד ירדו משמעותית לנורמה מחודש שעבר. ** hct התייצב על הגבול**
    מציין ש-יומים לפני אכלתי בייגלה פרייזל שיש בו מלא ויטמינים b וברזל במיוחד וגם קרונפלקס פיטנס יכול להיות שזה השפיע. ההמוגלובין לא מתייצב עדין חודשיים כמעט בלי חומרים הפסקתי גם trt* עקב מוגלובין גבוה.בנוסף מרגיש בימים האחרונים יש לי סחרחורות,התקפי לחץ,חולשה בשרירים, אני משייך את זה כנראה למחסור בטסט' בדקתי אקו לב בטרם יצא תקין, דעות ?
    @Mike @kotzer @שים[USER]@MasterSplitter litter @Navira

קבצים מצורפים:

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/19
    Navira ו-שים אוהבים את זה.
  2. 28 נק' מוניטין
    0
    CycleTelephohe

CycleTelephohe משתמש מתחיל

CycleTelephohe
    לייקים:
    15
    מלא ברזל
    בד"כ חסר ברזל, תיספת?

Gnfit אוהב/ת את זה.
  3. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    לא נהפכו. אפילו הפסקתי את השימוש בחומרים בגלל ערכי כבד גבוהים, והמוגלובין וhct גבוה, הטיפול כפי שידוע לי הקזת דם, צהבת אין לי לפי תפקודי הכבד הכל תקין, אין לי מושג למה גבוה. כרגע אני מחכה לבוקר לקבלת שאר הבדיקות לשאר ואגש לרופא כבר כמה ימים שאני סובל מזיעה קרה, ונימול בידיים ובגב והראש מסתובב. אוכלים את הבאסה בסבבה, זה חלק מלקחת חומרים בסוף נפגעין אין מה להצטער אעדכן מחר

Cigano ו-Navira אוהבים את זה.
  4. 1,580 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    אתה לא מקבל עירויי דם ? ניראה לי שהזמן שלך לקבל הגיע .. ברור שתלך לרופא תיראו מה עושים כתלמסיה גורם לאי קליטת ברזל ,
    תתרום דם זה בטוח !

תתרום מהר דם , שתוכל לחזור ל"סוג של TRT" , זה לא דבר בסדר להפסיק טסט בכזאת פתאומיות אחריי שנים , או שתחזור או שתעשה דרך הקופה או לעצמך טיפול להחזרת הטסט הטבעי (HCG, איקקלומין, דקהפפטיל) .
    אם החלטת לעשות תרומת דם ולחזור לטיפול טסט חיצוני ממליץ לך להתחיל מהמינימום ולראות את אתה מרגיש בן אדם רגיל - 50 מ"ג כל 3 ימים ככה מתפס לאט לאט אם בכלל .. יש מצב שתרגיש טוב כבר ב50 מ"ג אז שים לב !
    הרגשת טוב שמה תעצור .
    (אתה יכול לשאול אותי גם בפרטי) .

AFBB, Viking, BeN35 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    בחיים לא קיבלתי עירוי ברזל שהייתי קטן היית לי תלסמיה מיינור. וכרגע אני בעודף ברזל , אז לקבל עירוי דם אתה בטוח ? וכן לגבי תרומת דם אעשה את זה אני o+ יכול לעזור לכולם. אני מחכה לשאר הבדיקות ,מעדיף להתנקות כרגע מחומרים זה לא הזמן. אעשה מה שאמרת למשך שבוע/שבועיים ואתחיל ניקוי יש לי אוביטרול אנסה להשיג דקהפפטיל ואשלח לך בפרטי תודה רבה חבר

6. 1,580 נק' מוניטין
    1
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    זה לא אני קובע זה ללכת לרופא לשאול אותו מה עושים עם התלמסיה ..

אז החלטת להתנקות לגמריי :161bd: יהיה לך תקופה קצרה שקצת לא תרגיש טוב ..
    אבל אחריי זה בן אדם רגיל ( שבמקרה שלך זה גם ניראה לי הרגשה לא טובה :lol: לא היית אנושי הרבה שנים) .
    דקהפפטיל יש לך לנסות להצליח איתו פעם 1 אתה נותן 0.1 ואומר לו שלום :s85: אם לא הצליח מנסה להמשיך להצליח עם אוביטרל , גם האוביטרל בטיפטופים של 125 מ"ג גג 250 מ"ג .. מנסה את ה125 שבוע שבועיים בודק דם.. עובר ל250מ"ג בינתיים ברקע יכול לבוא בין הימים כדור 1 של כלומיד .
    חודש כזה בדיקת דם להורמונים .. לראות אם העלת משהו . עוד חודש כזה לא העלה כלום לפי בדיקות הדם :angel: חייב לחזור לסוג של הTRT שאמרתי לך . אם לא אתה סתם תרגיש לא טוב כל התקופה הזאת והתפתחו לך כל מיני בעיות קטנות וחדשות .

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/19
    Gnfit אוהב/ת את זה.
  7. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    חחח להיות אנושי זה לא בשבילי אבל כרגע אין ברירה ירידה לצורך עליה ! אעשה את מה שאמרת אני מחכה לרופא משפחה , אני עוד צריך לקבל lh ושאר הירקות זה רק מחצית מהבדיקות. מזל שיש אותך :s85::s28:

8. 1,580 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    אכן LH FSH וכל החברה טסט Free אסטרדיול SHBG .. ועוד ..

Gnfit אוהב/ת את זה.
  9. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    האתר של כלליץ נפל כמו המזל שלהם מחכה בדיוק אני אשלח לך בפרטי את התשובות ברגע שאקבל.

10. 1,580 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    אני זה כלום .. אם אני אקלוט שאתה באמת צריך עזרה המליץ לך לשלוח מייל למישל משייב וללכת אליו לייעוץ אישי .

Gnfit אוהב/ת את זה.
  11. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    מכיר את מישל והוא אותי, אני אחכה לבדיקות כרגע ונראה לאן מתקדמים אחי

BeN35 ו-שים אוהבים את זה.
  12. 271 נק' מוניטין
    0
    BeN35

BeN35 משתמש פעיל

BeN35
    לייקים:
    174
    תתרום מהר דם , שתוכל לחזור ל"סוג של TRT" , זה לא דבר בסדר להפסיק טסט בכזאת פתאומיות אחריי שנים , או שתחזור או שתעשה דרך הקופה או לעצמך טיפול להחזרת הטסט הטבעי (HCG, איקקלומין, דקהפפטיל) .
    אם החלטת לעשות תרומת דם ולחזור לטיפול טסט חיצוני ממליץ לך להתחיל מהמינימום ולראות את אתה מרגיש בן אדם רגיל - 50 מ"ג כל 3 ימים ככה מתפס לאט לאט אם בכלל .. יש מצב שתרגיש טוב כבר ב50 מ"ג אז שים לב !
    הרגשת טוב שמה תעצור .
    (אתה יכול לשאול אותי גם בפרטי) .
    תשובה לפנתאון :161bd:

Viking, Sergio_Katz, Gnfit ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    לפחות צדיק בסדום :161bd::s28::angel:

14. 1,580 נק' מוניטין
    1
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    @BeN35 אאווו קראת את זה .
    כאן אתה יכול להבין למה סחבתי אותך חודשים ..למה התלבתנו .. ולמה לא מתייחס לכולם בפוסט שלך שאמרו "למה אתה סובל קח TRT" אכן זה כאילו חלום של כל מי שנגע בטסט חיצוני . . לקבל TRT מבית מרקחת .
    אבל כאן בפוסט אתה יכול להבין שגם החלום הזה לא כזה "חלק" במציאות שאם החלטת להגיד לרופאים "כן כן תנסרו לי את הרגליים תרכיבו לי את הפרוטזות שיותר מהירות מהאנושות הרגילה" , כשתחליט לתוריד אותם לא תוכל ללכת .. אין לך רגליים.. אולי שכחת אבל ניסרת אותם .
    בגלל זה אצלי TRT זה מוצא אחרון לפני חיי ייסורים .

Viking, Cigano, Navira ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. 271 נק' מוניטין
    0
    BeN35

BeN35 משתמש פעיל

BeN35
    לייקים:
    174
    @Gnfit
    תרגיש טוב אח
    מבאס המצב אבל זה ירידה לצורך עליה
    --- עידכון הודעה, ‏28/10/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏28/10/19 ---
    מדויק בהחלט.
    פשוט צריך למצוא את המינון שיתן אורח חיים טוב,ולא קפיצות במדדים של הדם.

Viking, Navira ו-Gnfit אוהבים את זה.
  16. 1,580 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,120
    לפני - לא להתעסק בכלל בתרופה שהיא הורמון סינטטי חיצוני ולנסות לעלות את הטבעי בכל דרך אפשרית .

אור_אסי, Gnfit ו-Viking אוהבים את זה.
  17. 1,255 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    752
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    אקו לב תקין. לבדוק כבד,האם יש חשד לצהבת אולי,איידס? האם הטיפול הוא היה הקזת דם?
    קודם כל ירדתה מי חומרים טוב מאוד תנוח במלוא מובן המילה קי שבועיים לנוח אתה חייב את זה אין ברירה. הפסיכולגיה תשחק פה לרעתך אחי כמו שהרופא שלי אומר לי "סיבה העיקרית ללחץ דם גבוה היא מדידת לחץ דם" לכן נתק מחשבות תן לגוף להתמודד. אני לא רופא ולא מבין בזה כלום אבל אני חושב שהקזת דם יכולה לעזור להמוטוקריט,Rbc,וטרמוביצידים
    אקו לב תקין זה סיפתח טוב רוב מחלות הלב אינן מורגשת ולעיתים גם קרדיומגליה או בעיות מסתמים יכולה להיות לא מורגשת עד שיקרה אסון וזה היה התחנה האחרונה לכן אם אקו תקין זה כבר טוב. לגבי כבד התפקוד נירא תקין אבל השאלה עם אין פטלוגיות חבויות. תזכור טוב שבעיות קיבה,כבד יכולת לשבש את כל מערכת הגופנית. היה לי תקופה של כאבים עזים בחזה ודקירות עשיתי שוב אקו לב, ואמרו הכל תקין בסוף אחרע בדיקות התברר שהיה לי דלקת בוושט קצת טיפולים וזה עבר כלא היה. ואני יכול להגיד לך כשזה קרה הרגדה שלי הייתה על הפנים הדופק שלי היה מורגש היה לי קשה לנשום ולהאתמן בקיצור פשוט וחלק פשוט לגשת לאדון דוקטור להתעייץ וליראות מה עושים תהיה בריא אח יקר
    הרופאה האחרונה שלי יודעת שאני משתמש בחומרים אנאבולים היא לא שפטה אותי ואמרה שזה כנירא דרך החיים שלע וכל הכבוד שאני מגיעה להיבדק ולהתעייץ והיא תמיד מקבלת אותי בחיוב היא לא מבינה בתחום הזה כל כך אבל כל הירקות כמו טמוקסי פרווירון כלומיד אני יכול להוציא

שים ו-Gnfit אוהבים את זה.
  18. 309 נק' מוניטין
    1
    Viking

Viking משתמש מתחיל

Viking
    לייקים:
    140
    איידס זה חתיכת פאר פץ' אל תלחיץ לנו את הילד :)
    הייתי שולל הרבה דברים אחרים לפני .
    מניסיוני ערכי כבד פי 3 מהנורמה צריכים להדליק נורה אדומה אבל יש לזכור שהמון דברים ישפיעו על תפקודי הכבד אפילו תרופות שנראות לנו תמימות דרך מאכלים מסויימים.
    אבל אני מעריך את הגישה שלך אין טעם להלחץ זה לא באמת מועיל לתהליך .
    תעדכן בבקשה אני מאמין שאני מדבר בשם כולם שנעזור במה שנוכל .

Navira ו-BeN35 אוהבים את זה.
  19. 1,171 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    740
    חברים לפעמים טוב שעה אחת קודם, לא שאני מאשים אבל תודות ל- @שים בעיקר! היום ניצלתי ותודות ל- @BeN35 שפתח לי את העיניים עם המוטוקריט בפוסט שלו! שמתי לב לבדיקות דם שעשיתי ואת חלקם קיבלתי כבר באותו היום (ראשון) , לפני יומים שכבר משבוע שעבר אני לא חש בטוב, התחיל לי בידיים זיעה קרה ונימול והרגשה של עילפון, במוצש זה החמיר, ואתמול הגעתי למיון בדקה 90 עם לחץ דם של 200 על דופק 90 , חום גוף התחיל לעלות ל38. עשו לי שם הקזת דם כמובן ועירוי נוזלים ברוך ה' ניצלתי, ממשיך בבדיקות ביום של הרופא המטפל.

הבעיות בקיבה נובעות מהוירוס ששיתק לי את מהערכת העיכול ופגע בתפקוד שלה וגם במעיים, עם הזמן זה החמיר, ככה זה שחיים במדינה שהרופאי משפחה וגסטרולוגים הם עם ידע שווה ערך ל0. למזלי הרופא שטיפל בי שם היה ערבי ודאג לי יותר מכל רופא אחר , עשה לי הקזת דם, הרגיע אותי , עירוי נוזלים, הקשיב לי ודאג לכל. היה לי חוסר בעיקר באלקטרואידים מלחים , נתנו לי שם הכל היום אעשה בדיקה לבדוק בטרם ובמידה ולא חל שיפור אני חוזר למיון. @Navira הפסקתי את הסייקל לפני חודשיים בגלל תפקודי כבד גבוהים, אנדרול הכפיל אותם, איבדו את המבחנה של הכבד , ביקשו ממני לחזור על הבדיקה שנית חזרתי ואיבדו את המבחנה למזלי , הלכתי אחרי חודש וחצי וביקשתי מעבר את כל הבדיקות המקיפות וישר נדלקה לי נורה אדומה שקיבלתי את אלה המוצגות כאן, לא חיכתי הרבה שאתמול שוב נהיית לי זיעה קרה ונימול ובזכות זה ניצלתי. לגבי הלב אני אבדוק לעומק וגם את הכבד פרה פרה.
    אין לי hiv תרגעו חח ואני לא נלחץ תאמין לי עם לחץ דם של 200 על סף עילפון במיון עד שהתחילו לטפל בי הרגעתי את עצמי הכל טוב, וכבר לא ילד עוד 7 חודשים בן 30 :confused001: למרות שחשבו שאני בן 23 :s49: .. אני מכיר את הגוף שלי כמו מפה וצדקתי ברוב ההבחנות שלי עוד כ-לפני שנתיים , אני יודע מה מקור הבעיה ואטפל בה ואחזור בעזרת ה' לפעמים צריך לחזור אחורה כדי לקחת תאוצה קדימה ככה שאני לא דואג. תודה רבה מפה כבר יש לי עם מי להתייעץ אישית אם אראה לנכון אעדכן גם כאן כמובן. מעריך את זה שהגבתם :193ek:

וזה יכול להראות לכל ה-:jester: שחושבים שלחומרים אין השלכות , שכן יש ויחשבו פעמיים אפילו 4 אם זה שווה את זה.

gal498, McGregor ו-BeN35 אוהבים את זה.
  20. 1,255 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    752
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    ואוו חתיכת מקרה קרה לך אתמול אחי שלא תכיר בזה יותר פאקק הלוואי והייתי יכול להיות איתך לפחות נפשית לעזור לך. בהחלט זה רושש אותך יכול להיות הבעיות קיבה שיש לך משבשות אותך ואוכלות אותך? אבל בכל מקרה מקווה שהיה טוב והגוף יתייצב מה שצינתה קצת מזכיר בעיות של אי ספיקה (נמלול,זיעה קרה) אבל לא בכל מצב "הלב אשם" יש המון פרמטרים שיכולים להקפיץ לחצי דם,דופק,נמלול,וזעעה קרה. תגיד הלחץ דם הגבוה גרם לך להרגיש כמו פיצוצים באזור העיינים,ראש?

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/19

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...