תזונה ותוספים מה אני חושב על הסרט The Game Changers

הנושא בפורום 'מחקרים בתזונה ואימונים' פורסם ע"י Mike, ‏26/10/19.

טוען...
  1. 3,537 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע

Arik
    לייקים:
    795
    2/3 מתוך הארוחות מכילות אבקות חלבון כמנה צדדית ולא עיקרית כלומר רק ארוחה אחת מכילה אבקת חלבון כמנה עיקרית אז כדאי שתבדוק את עצמך לפני.

2. 58 נק' מוניטין
    0
    sportguru

sportguru משתמש מתחיל

sportguru
    לייקים:
    35
    אני כבר לא יודע על מי ועל מה אתה מדבר. הבחור שציינת את שמו, כתוב שחור על גבי לבן, 7 ארוחות ביום 3 מתוכן שיקים, לא יודע למה אתה מתכוון 2/3 זה לא מסתדר לי עם אף אחד מהם, אני אצטרך לחזור לתיכון כדי להבין את זה...
    בכל מקרה, ספורטאי א' שנוטל תוספים לא יכול להתלונן על ספורטאי ב' שנוטל פי 2-15 תוספים ממנו. דין פרוטה כדין מאה (בטח יש עוד 1000 וריאציות של האמרה הזאת)

כנל לגביך וכל מי שמגיב פה בנושא הזה, אם אתה לוקח שייק חלבון ולא משנה מה הסיבה, זה מצחיק עד דמעות לשמוע תלונה על זה שמישהו אחר לוקח יותר תוספים ממך. זה פשוט כשל לוגי בסיסי

Sergio_Katz ו-elchonon אוהבים את זה.
  3. 496 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    317
    דין פלטה כדין שיא העולם בדדליפט?

4. 14 נק' מוניטין
    0
    shmolik

shmolik משתמש מתחיל

shmolik
    לייקים:
    14
    ראיתי ביוטיוב סרטון בשם
    Facts and Fiction: Debunking The Game Changers Vegan Documentary

הוא צסביר יפה כמה שטויות מוצגות בסרט הזה

5. 58 נק' מוניטין
    0
    sportguru

sportguru משתמש מתחיל

sportguru
    לייקים:
    35
    1. הספיק לי לראות את המקור
    2. את ה50+ דקות שלו ראית ואת המקור לא? לא הבנתי
    3. אם יש לך עוד זמן, יש ביוטיוב כרגע, מאות סרטים בעד ומאות סרטים נגד, כל אחד יבחר איזה הוא רואה

6. 14 נק' מוניטין
    0
    shmolik

shmolik משתמש מתחיל

shmolik
    לייקים:
    14
    ראיתי חצי מהסרט והבנתי לאן הרוחות נושבות. הוא היה בעיקר פופוליסטי וחסר ביסוס מדעי.
    מרשים בקנה מידה של סרט אבל אנחנו כבר לא ילדים שמתלהבים מאיכות HD אלא מחפשים גם תוכן.

היה שם הרבה ניים דרופינג שבלבל, אבל הסרטון ביוטיוב עשה לי סדר.
    עשיתי משמרת לילה, אז היה לי זמן לראות 50 דקות של תוכן איכותי ביוטיוב.

elchonon אוהב/ת את זה.
  7. 58 נק' מוניטין
    0
    sportguru

sportguru משתמש מתחיל

sportguru
    לייקים:
    35
    שמע, חייב להגיד לך שראיתי הרבה דברים חובבניים, אבל זה....
    אין לי משמרות לילה, אז לקחתי את הכלבה לסיבוב והקשבתי במקום לאיזה פודקסט מעניין.
    אם זה עשה לך סדר...
    קודם כל, כאחד שמגיע מאונליין מרקטינג, כל תוכן שהוא שמתחיל/מתחייב לתת את 10 הטיפים/עובדות/מאכלים/תרגילים/עצות או איך תהפוך ל... בעזרת 10 ה... הבאים, סגור אותו ותמשיך הלאה, פשוט ככה, תוכן מקצועי וענייני לכל אורך הדרך לא יהיה שם, נקודה.

דבר שני, גם אם לבחור הזה יש 2 או3 נקודות מתוך ה10 שבהן באמת יש לו קייס, פאקינג תתחיל איתם, אתה קרדיולוג או מה שלא תהיה, תתחיל עם זה, לא עם מה דעתו על גלדיאטורים...
    שלוש- באמת שלא זוכר רופא שאומר כלכך הרבה פעמים במשהו שאמור לתת לך יסודות מילים כמו: נראה לי, כנראה, יותר הגיוני לי, נשמע לי, אני חושב ש וכל מיני כאלה שבאמת, זה לא משהו שאפשר לקחת ממנו עצות וזה יעשה לך סדר.
    רביעית, אתה לא יכול להתייחס ולפסול מחקר שמוצג שם ולטעון שהוא קורלציה או נדמה לי שהוא קורלציה ואז לתת מחקר קורלציה שאתה עשית...
    חמישית, מבלי להיכנס ליותר מידי פרטים, אולטרא מרתונים, ריצות בעלייה, ריצה יחפה על קוצים וכל מיני נישות כאלה, יש אחוזי טבעונות צמחונות גבוהים הרבה הרבה יותר מהאחוז באוכלוסיה, על זה אין בכלל שום ויכוח(בארץ לפי מה שידוע לי מתוך העשירה המובילה לפחות חצי על פלנט בייסד)
    לתת נימוק כמו, אני בטוח חושב שאם תלך לג'ונגל תראה שהגורילה אוכלת בשר, מה אתה רציני, זה משהו ששכנע אותך ועשה לך סדר?
    לתת טיעון שהסרט שטויות כי ארנולד מופיע בפרומו אבל מופיע מעט בסרט, זה עשה לך סדר?
    שקרדיולוג יספר לך שנראה לו שגלדיאטורים היו ככה וככה ודווקא נראה לו הגיוני יותר שלא, זה עשה סדר?
    בטיעון על הקרב, יוצרי הסרט מראים שאפשר להתחרות ברמות הגבוהות ביותר על תזונה טבעונית, הצלם שלו, כן כן הצלם שלו סיפר לו אחרת, זה עשה לך סדר?
    מה זה הדבר הזה?
    קרוב שלנו טופ 3 בג'ודו לגילו ב5 השנים (גילאי נוער), הם משחקים עם המשקל שלהם לפני כל תחרות, מעלים שבוע לפני כדי להתחרות בקטגוריה כבדה יותר או מורידים כדי להתחרות בקטגוריה קלה יותר כעניין ששיגרה, לא מפריע וזה מנוצל בכל פעם למטרה אחרת, אבל החבר שלו שעורך את הסרטונים שלו אומר שלדעתו זה משהו אחר...

השתמשו ביותר מידי שמות וזה מבאס אותו? הראו שיש בכמעט כל תחום מתחרים ברמה גבוהה פלנט בייסד, מה אתה רוצה שיראיינו את כולם?

לקחו כבאים והראו שאפשר לשפר מדדים באופן מיידי (מה לעשות ככה זה)? לא נראה לו, יכול להיות שהם גם עשו ספורט, נו?

חייב להגיד לך שיש לא מעט טיעונים בסרט שאפשר אולי באמת להתווכח עליהם, אבל הבחור הזה פשוט מגוכח, אולי הוא טוב בתחומו המקצועי, אבל מה שעשה בסרטון הזה גובל בפגיעה בשמו הטוב

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/19
    elchonon אוהב/ת את זה.
  8. 14 נק' מוניטין
    0
    shmolik

shmolik משתמש מתחיל

shmolik
    לייקים:
    14
    לא יודע למה נפגעתי כל כך.
    הטיעונים שלו ריסקו את הסרט אחד אחד דווקא בגלל שהסרט לא נתמך בצורה מיטבית בעזרת מדע, אלא רק הצגות דמגוגיות שמטרתם לנסות להמיר אוכלי-כל, שאינם ביקורתיים, לטבעונות.

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  9. 58 נק' מוניטין
    0
    sportguru

sportguru משתמש מתחיל

sportguru
    לייקים:
    35
    שמע, הוא אשכרה אומר
    נראה לי שאם תכנס לג'ונגל תראה גורילה אוכלת בשר...
    הוא שכרה אומר' נראה לו הגיוני שגלדיאטורים אכלו בשר(למרות תיאור של ניתוח קברים ועצמות)
    הוא אשכרה אומר שהחבר שלו שעורך את הסרטונים אומר אמר לו שמאבק אחד יותר טוב מהשני
    הוא אשכרה אומר שזה שארנולד מופיע הרבה בפרומו וקצת בסרט הופך את הסרט ללא אמין
    הוא אשכרה אומר שהכבאים כנראה גם עשו יותר ספורט אז נראה לו שהתוצאות ברורו

כאילו מה נשמע פה אמין ומשכנע
    --- עידכון הודעה, ‏3/11/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏3/11/19 ---
    מה שהוא כרופא אומר על הrda הוא ברמה הזויה, כאילו הוא באמת רופא?
    המלצות התזונה הן רק כדי לשמור עליך שלא תמות (מילים שלו!) כאילו הם ממליצים לגדל ילדים רק כדי שלא ימותו?

10. 1,099 נק' מוניטין
    1
    iziktan

iziktan משתמש קבוע

iziktan
    לייקים:
    586

elchonon אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...