המלצה למקום טוב ליישור שיניים ועקירת שיני בינה באזור חיפה?

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י Devil, ‏15/10/19.

טוען...
  1. 313 נק' מוניטין
    0
    Devil

Devil משתמש פעיל

Devil
    לייקים:
    264
    גודלות לי שיני בינה שמעקמות את השיניים כי אין לי מספיק מקום בלסת (כל השיניים צפופות). אני צריך כנראה לעקור אותם ולעשות יישור.

אשמח לשיתופים בנושא מהחוויות האישיות שלכם והמלצות באזור חיפה למקום טוב.

מכוון כנראה לפלטות השקופות, פחות בגלל הנראות. אלא יתרון באכילה והתנהלות יומיומית, הגיינת הפה וכו'. לא יודע אם שווה להשקיע בגשר רגיל חצי מחיר שאחר כך אקבל עששת ולא יצא מזה. הבנתי שגם טיפול יותר קצר בשקופות.

התקשרתי לאיזה מקום אחד מהמומלצים. אמרו לי פגישת ייעוץ 800 שקל. טווח מחירים של בסביבות ה30 אלף וזמן טיפול של שנה וחצי. האם חייב לשלם כל כך הרבה וטיפול ארוך של שנה וחצי כדי להגיע לתוצאות טובות?

אני רוצה לטפל במקום טוב אבל בטוח אפשר למצוא איזון בין מחיר סביר לרופא טוב. בחיים לא היו לי בעיות שיניים כלשהן, היה טיפה עקום מקדימה אבל לא ברמה רצינית שזה הפריע לי, רק עכשיו זה נהיה ממש עקום(ברמה שאני חייב לסדר) ואני מרגיש כאבים באזור העקום כאילו השיני בינה דוחפות אותם עוד ועוד.

מה שכן הייתה לי נסיגת חניכיים בשתי שיניים צדדיות. שבדקתי בזמנו גם עם צילום פנוראמי לפני איזה חצי שנה (ושם ראו גם את השיני בינה). הרופא אמר שאני פשוט מצחצח את השיניים באגרסיביות מידי וזה מה שגרם לכך. שמתי לב יותר לנושא ומאז לא הייתה בעיה כלשהי.

--- עידכון הודעה, ‏16/10/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏15/10/19 ---
    עשיתי לי מיפוי של כל המומחים באורתודונטיה בחיפה. כל מה שלא עולה כסף ייעוץ הולך לקבל רושם. אלה שעולים כסף הייעוץ אני אלך לאיזה שלושה הכי טובים מהאופציות שיהיו.

בנוסף אלך גם לכמה לא מומחים (אבל שמאוד מומלצים) לקבל רושם, מחירים וכו'. בד"כ אלו גם כך לא לוקחים כסף על ייעוץ.

הלכתי היום למרק בקריות. הוא לא מומחה אבל נראה רופא טוב. מתעסק גם בעקירות וגם ביישור. אמר שכרגע השיני בינה לא יצאו עדיין חוץ מאחת שיצאה ממש טיפה (4 בינה סה"כ) שגם אי אפשר לדעת מתי יצאו, ונתן דוגמא שזה יכול להיות גם בגיל 40 בתור הקצנה. ושרק במידה והן צומחות לא טוב להוציא, לא בשלב זה. הציע לי בכל מקרה לעשות יישור שיניים כי יש צורך. הציע לי ב24 שקופות. 12 קוביות.

2. 6,206 נק' מוניטין
    0
    AQUANGEL

AQUANGEL משתמש משקיע משתמש כבוד

AQUANGEL
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,138
    אתה אחרי צבא? אם יש לך מכבי שלי (או את המקבילה במרפאות האחרות) פשוט תעשה את זה דרכם
    הכל יצא הרבה יותר זול
    ביישור שיניים יהיה לך מומחה שמשגיח מקרוב על כל התהליך ועושה ביקורת על הטיפול שלך (שנעשה ע״י סוגשל רופא מתמחה)
    בעקירה - אם זו עקירת שן בינה סטנדרטית אתה לא צריך שום מומחה בשביל זה, אם זו עקירה מסובכת אז בכל מקרה יפנו אותך למומחה בבית חולים באופן מסובסד

אם אתה איכשהו בצבא אז תעשה את העקירות לפחות בצבא

3. 313 נק' מוניטין
    0
    Devil

Devil משתמש פעיל

Devil
    לייקים:
    264
    אחרי צבא. אני בכללית זהב (ולא הפלטינום) חשבתי אולי לעבור למכבי(בזמנו הציעו לי), מקבלים ישר את הסטטוס של הזהב בכללית ואז נראה לי שצריך לחכות חצי שנה במכבי שלי בשביל להיות זכאי.

הבעיה העיקרית שאי אפשר לדעת על איזה רופא אתה נופל, לפחות בכללית. זה יכול להיות זול אבל בסופו של דבר לתקן נזקים שייתכן שיעשו לי יעלה פי 3 מלהתחיל במקום טוב מלכתחילה.

אולי במכבי זה שונה אבל בכללית גם לוקח המון המון זמן לקבוע תור וההתרשמות שלי מאוד ירודה מהרופאים שראיתי שם.

ידוע לי על מישהי, חברה של המשפחה שעשתה טיפול ליישור, נפלו לה כל השיניים והייתה צריכה להחליף הכל. עשרות אלפי שקלים הוציאו על זה. שלא לדבר על כל הסבל והזמן הממושך של התהליך. אומנם מקרה קצה שלא סביר שיקרה אבל עדיין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...