תמונה מה עושים מפה?

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י ליאמוש, ‏10/10/19.

טוען...
  1. 1,021 נק' מוניטין
    1
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    636
    כבר שבועיים וחצי שאני חיה עם ג׳אנק פוד במקום אוכל(עדיין בבקרה קלורית) שלא נדבר על לראות את המכון....מרגישה חוסר מוטיבציה וכוח רצון לזוז....אולי סתם כי אני מבולבלת ואין לי כל כך כיוון.
    התמונות מהפעם האחרונה שהייתי:
    4105592C-ECC8-4122-B4FF-DAC402BCA6C8.jpeg
    DFE24C10-EA7D-4F14-A6F0-BE01E3C8A58D.png
    A31851A3-2208-4154-95E1-F2812DEFCBD4.png
    מזכירה איך ניראתי לפני:
    F6A8C9E2-4304-450B-9456-434AD990AE8D.jpeg B6903548-C729-42B7-B843-2018179D7771.png
    אולי אני צריכה לחשב מסלול מחדש כי מרגישה קצת תקועה? האם להמשיך את המסה? האמת נשקלתי בבוקר אבל אתמול אחרי כיפור לא אכלתי כל כך טוב.
    שוקלת 45.3
    גובה 1.58

פנקייק אוהב/ת את זה.
  2. 3,672 נק' מוניטין
    0
    McGregor

McGregor משתמש משקיע

McGregor
    לייקים:
    2,105
    קודם כל את יפה כמו תמיד
    דבר שני, תהיי רגועה בשבועיים וחצי לא "הזקת" לעצמך יותר מידי

אני אגיד לך מה אני הייתי עושה במצב כזה?
    נותן לעצמי עוד 3-4 ימים של להתפרק על אוכל עד כדי כך שכבר תגעלי מזה, קובע לעצמי תאריך יעד שבו אני חוזר למכון ולתזונה וזהו.

כמו שאני תמיד אומר, לכולנו יש תמיד נפילות (בכל התחומים) החוכמה זה לא לשבור את הכלים, אלא לאסוף את עצמך חזרה ולחזור לתלם.

3. 1,158 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    737
    פשוט תסתכלי איך היית פעם ואיך את עכשיו. רגליים מצוינות, גלוטאוס, גם לא חבל לחזור אחורה חזרה? קחי מוטיבציה אני מוכן להרוג כדי לחזור לאימונים שוב פעם ומצידי לאכול כל היום חרא עם כפית. חגגת שבועיים הגיע הזמן לחזור, אחרי החגים תני 100 אחוז. אוכל זה הנאה רגעית , הגוף הולך איתך לכל מקום במצבך הייתי נועל נעליים והולך לקרוע את החד"כ

Mr. Protein, ליאמוש ו-McGregor אוהבים את זה.
  4. 44 נק' מוניטין
    0
    Avanti

Avanti משתמש מתחיל

Avanti
    לייקים:
    37
    זה בסדר לעצור לרגע ולפרוש מהמירוץ לתקופה קצרה, להטעין מצברים ואת המוטיבציה מחדש, בלי מוטיבציה יהיה קשה להתמיד ואי אפשר להסתיר את העובדה שאכילה היא חלק מהטענת המצברים הזאת.
    אני בטוח שהסתכלות בתמונות שלך יגרמו לך מהר מאוד להיזכר איזה שינוי באמת מדהים עשית וזה יחזיר לך את הכוחות והמוטיבציה בחזרה.
    מהניסיון שלי ההתחלות הן הכי קשות, להיכנס בפעם הראשונה למכון, להבין כמה מסת השריר שלי חלשה, להיות תפוס יום אחרי זה ולתהות בשביל מה אני עושה את זה, ברגע שעברתי את השלב הזה והייתי בעיצומו של התהליך שנמשך כל הזמן הכול הפך להיות קל יותר.
    ברגע שתתגברי על הקושי של לחזור למסלול בחזרה הכול יהיה לך יותר קל.
    בהצלחה!

Mr. Protein ו-ליאמוש אוהבים את זה.
  5. 1,021 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    636
    אני לא באמת מתפרקת על אוכל. פשוט הבחירות שלי במסגרת הקלורית גרועות ומוצאת את עצמי אוכלת רק מאכלים דחוסי קלוריות במקום דברים שמזינים ומשביעים באמת. וסתם אולי כי אני תקועה ולא באמת יודעת מה אני רוצה. אם להמשיך את המסה כי עדיין לא צברתי מספיק מסת שריר, מצד שני מרגישה קצת את הצדדים והבטן מתחילים קצת לצאת. לא יודעת....אישה:faceplam:

אולי כי פשוט לא נכנסתי לזה מספיק. וההתקדמות שלי הייתה נטו כי אני מתאמנת מתחילה(בשילוב של תזונה מאוד הדוקה ומבוקרת)

6. 795 נק' מוניטין
    1
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    638
    היייי ליאמווווששש את יפיפהה!! תפסיקי להכניס לעצמך שטויות לראש.... איזה בטן? איפה צדדים? מבחינת BMI את בכלל בתת משקל!
    שקלתי יותר ממך כשאיימו להכניס אותי למחלקה אם לא אתחיל לאכול חחח (לא שהאיומים שלהם הזיזו משו, כע?...:s49:)
    ופסדר מי ישמע, אז התפנקת קצת למשך שבועיים.... ממש ילדה רעה.... מה אני אגיד חחח
    מתישו בהתחלה אמרת לי שאת נמנעת ממתוק, אבל וואלה בא לך הדודא... עופי על זה!
    כל עוד זה במסדרת הקלוריות והערכים שלך - תתפנקי.
    נכון, אולי את יכולה להכניס יותר חלבון. אבל הי, גם ככה ערכי החלבון שלך נוסקי שמים. את צריכה כולה 90-100 גרם ליום, ומעבר לזה גם ככה לא תהיה עוד תועלת....

ליאמוש, Gnfit ו-Sergio_Katz אוהבים את זה.
  7. 1,158 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    737
    יש לך גוף קטלני. את בדרך הנכונה. תפסיקי עם הספירת קלוריות זה לא מועיל תאכלי מוצק ובריא ותמשיכי בכל הכוח, מתאמנת מתחילה את נראית יותר טוב מבנות שמתאמנות 4 שנים קדימה...

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  8. 459 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    280
    למה ספירת קלוריות זה לא מועיל?

9. 1,158 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    737
    דופק את המוח לחלוטין. העיקר להגיע לערכים מאוכל איכותי וזה הכל. לשבת ולספור כל קלוריה זה הדבר הכי מטומטם שיש. הפסקתי עם זה כבר לפני 5 שנים והתחטבתי יותר ממה שהייתי סופר.

לספור קלוריות זה לאנשים שנמצאים בעודף משקל חריג ואין להם בקרת שליטה יעיל. זו דעתי

MonkeyD ו-Cigano אוהבים את זה.
  10. 459 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    280
    אבל עדיין היית מתחטב אם היית סופר ונמצא בגירעון קלורי. למרות שלא תמיד. חומרים לרוב יכולים לשנות את כללי המשחק, וחלקם יכולים לגרום לך להיראות חטוב יותר בזמן עודף קלורי. ואם נודה, בחמש שנים האלה גם לקחת סטרואידים, וזה בהחלט עזר. אך רוב האנשים לא לוקחים, ותאמין לי, גם לא סופרים. יש סיבה לכך שכל שני וחמישי בא נער רזה ומצ'וקמק לפורום על מנת לשתף את המנת עוף הבודדת שהוא אכל אתמול ולשאול מדוע הוא לא עולה במשקל, או אנשים שלא מבינים מדוע הם כבר שנים עושים ספורט ואוכלים בריא אבל לא מצליחים לרדת במשקל.
    אני מסכים איתך, זה בהחלט יכול לדפוק את החשיבה ואנשים בעלי נטייה לאובססיות יכולים לקחת את זה לכיוון הפרעות אכילה וכדומה, אך רוב האנשים זקוקים לספירה ה"מדויקת" (ככל הניתן כן? אני לא ממליץ לשבת ולשקול מלפפונים) של הקלוריות, אפילו אם לא הם סופרים אלא הדיאטן שמרכיב להם את התפריט.

Mr. Protein אוהב/ת את זה.
  11. 1,158 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    737
    אחשלי החומרים לא עשו אותי חטוב. הייתי עושה ביום בממוצע 12 קמ אם לא היו ימים של גם 15 קמ ואימון כוח של שעתיים, הייתי אוכל רק טונה בצים וקוטג וחזה עוף... פרכיות מכוסמת ולא הייתי סופר פשוט אוכל, להיות על 6 אחוז-5 אחוז זה רעב מטורףף... לגבי הספירת קלוריות זה טוב למתחילים כן וכאלה שלא ככ יודעים מה לעשות, אחרי שאתה מכיר את הגוף שלך לא צריך לספור, אני בגישה שתאמין בעצמך תגיע לערכים לפי המשקל והכל טוב. וכן מסכים לדבי המלפפונים זה הכוונה חח

12. 459 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    280
    צודק. מסכים עם כל מילה.

13. 795 נק' מוניטין
    0
    Cigano

Cigano משתמש פעיל

Cigano
    לייקים:
    433
    בוא. גיד ככה - כל אחד שכבר מכיר אתהגוף שלו לא צריך לספור קלוריות. זה בטח לא משהו כיף ובריא מבחינה נפשית בוא נגיד ככה. אני כבר יכול להבין שאני מכיר את הגוף שלי ויודע לעקוב אחרי משקל ותחושות, ויכול לעשות מסה וחיטוב בלי לספור. יודע בערך כמה צריך להכניס כל פעם בלי לספור, ומשנה קצת לפי תנודות משקל גוף

14. 795 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    638
    זה ממש נכס... אין את זה לכל אחד.
    אני גם מוצאת שספירת קלוריות די מועילה לי בשליטה על האוכל....
    או לפחות בתחושת השליטה.
    למרות שאני לגמרי מבינה למה זה לא כדאי ולא מומלץ... זה מוביל להמון תיסבוכות ותיסכולים. בייחוד אצל נשים. ובייחוד כשעושים חיטוב.

15. 795 נק' מוניטין
    0
    Cigano

Cigano משתמש פעיל

Cigano
    לייקים:
    433
    ברור שמועיל, אין ספק שזה עובד, אני חושב אבל שלאורך זמן זה לא בריא

16. 1,021 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    636
    קודם כל תודה על המחמאה. אבל דווקא ספירת קלוריות זה מושלם עבורי. בתור בן אדם עם תיאבון מטורף. זה משאיר אותי עם רגליים על הקרקע ודווקא אני אוהבת את זה ולא חושבת שזה מעיק בכלל. בכללי לא מרגישה בעונש עם תפריט מסויים ואוכלת כל דבר שרק בא לי ונכנס לי בערכים(מודה שלפעמים אני נופלת לשטויות) אבל לפחות לא פוגע לי בתהליך.
    --- עידכון הודעה, ‏11/10/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏11/10/19 ---
    אוקיי אז היום גררתי את עצמי למכון.
    עשיתי קצת אירובי(לא אופייני לי בכלל)
    והאמת. קצת תרגילי רגליים עם משקל נמוך יחסית.
    לא היה בשיא אבל זו גם התחלה של משהו.
    ולפחות הסימנים בבטן עוד קיימים להם:sweatingbullets:
    8D4FDC62-86C3-4943-9B6C-5FE4DD0F5816.jpeg

אור_אסי ו-אני=] אוהבים את זה.
  17. 1,616 נק' מוניטין
    1
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,043
    אגב אולי זה רק אני אבל הקטע שיש לך ''רף'' מאוד בולט (X קלוריות וזהו) עושה אותך הרבה יותר רעב ממה שאתה אמור להיות באמת.
    שמתי לב נניח בתקופות שפחות יוצא לי להתאמן, אני לא ממש סופר קלוריות, כלום...ואני יורד במשקל, פשוט לא נלהב ממש לאכול.
    אבל אם אני אגיד לעצמי ''יש לך את המגבלה הזו!!!! אסור לך לעבור את זה לעולם!!'' אני אשמע את הבטן שלי מקרקרת היטב.

Sergio_Katz ו-אני=] אוהבים את זה.
  18. 1,021 נק' מוניטין
    1
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    636
    אצלי זה מה זה הפוך.
    תחשוב שבאמצע היום אני נזכרת שבואנהההה יש לי עוד 1200 קלוריות(לדוגמא)לאכול. אני נהיית מאושרת באותו רגע. או יכולה להכניס במסגרת הזו כל דבר שמתחשק לי. אני בן אדם שרעב באופן תמידי. אני קמה אני רעבה,משעמם לי אני רעבה, אני עייפה אני רעבה. אני רעבה - אני עצבנית. רוב היום אני פשוט לועסת. זו שיטה מושלמת עבורי. אכילה אינטואיטיבית רק תגרום לי לעלות במשקל

אני=], Sergio_Katz ו-אור_אסי אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...