קלן (חיטוב)

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Energy, ‏6/10/19.

טוען...
  1. 14 נק' מוניטין
    0
    Energy

Energy משתמש מתחיל

Energy
    לייקים:
    4
    אהלן שלום לכולם
    רכשתי קלן של ורטקס
    ורציתי לשאול אותכם מהניסיון האישי שלכם
    איך הוא השפיע מבחינת החיטוב האם הוא עוזר באמת?
    ומרגישים שינוי איתו?

2. 1,136 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    699
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    נתן לי את הפיניש האחרון ועדיף שהייתי משיג אותו בדרך אחרת.קלן מתאים לאחוז שומן נמוך ולגרעון קלורי שלילי מאוד. חומר לא בריא ללב באופן ישיר.אני אוהב אותו בתור אנטי קטבולי לאחר סייקל. לא אוהב לעבור מעל 80 מקג
    אל תעבור 120 ושלא תחשוב על לעלות מינון.
    עם התזונה שלך מסודרת,אין בעיות לב,לחץ דם,אתה על אחוז יחסית נמוך אז קלן בהחלט יתן לך פוש מאוד איכותי ל "יבוש הסופי"

Gnfit ו-Arik אוהבים את זה.
  3. 888 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    580
    קלן מעולה בין האיכותיים שיש.

Navira אוהב/ת את זה.
  4. 541 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    264
    ואני ממליץ בחום להתרחק מקלן כמו מאש, אם לא יודעים איך להשתמש בו וכמה לקחת הוא יכול לעשות נזק חמור מאוד, בנוסף לזה שאתה תרגיש כל הסייקל כאילו דרסה אותך משאית, הטסט יועיל אבל עדיין אתה תיהיה שבור וגמור

שים ו-Navira אוהבים את זה.
  5. 1,136 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    699
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    כע מאזן הגליקון יורד אין פחמימות בגוף והגוף עובד אובר שעות

שים אוהב/ת את זה.
  6. 3,491 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע

Arik
    לייקים:
    762
    לא מסכים. הייתי על קלן של בלקן מקורי והגעתי עד מינון של 120 והדבר היחיד שהרגשתי זה חום גוף.

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  7. 541 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    264
    בשימוש נכון, תנסה לקחת אפילו 80 מג ולישון אחרי שעה...... זה חומר לא נחוץ בכלל ואם אתה לא יודע להשתמש ואת הכללים בקלן המצב בכלל בעייתי

8. 3,491 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע

Arik
    לייקים:
    762
    ולמה שאני אעשה את זה ? הייתי לוקח את זה ישר כשהתעוררתי.

9. 1,381 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    991
    באלקן זה כל מיני אנשים במטבחים שונים .. Vertex ב40 כבר :drOfzb0GcH: כולך רעידות .. לא תגיע גם ל80

10. 1,772 נק' מוניטין
    1
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    796
    לא מסכים איתך בכלל. קלן הוא שורף שומן יעיל מאוד בשימוש נכון ומבוקר בספורטאים בריאים (שימוש פשוט מאוד - פירמידה עולה) ויש פידבקים טובים מאוד על קלן מהרבה מתאמנים יש תוצאות. ואין שום תופעות לוואי בשימוש נכון ו במינון נכון. (קצת רעידות זה שטויות. עם יש התקבצויות שרירים מוסיפים מגנזיום ושותים יותר מים.) הרגשה של כאילו דרסה אותך משאית זה לא קורה לכולם אבל נניח ואחרי שבועיים זה קרה תפסיק תשימוש. תנוח שבועיים ואז שוב תחזור לשימוש בקלן.
    *כמו כן יש חברות של חומרים שדוחפים חומר גלם של תרופה אחרת שיש לה תסמינים דומים לקלן ולכן אי אפשר לדעת איך תגיב . בגלל זה מומלץ להצמד לחברות מוכרות בתחום ולא להשתמש בחברות מפוקפקות.
    * רשמת שקלן יכול לעשות נזק חמור מאוד. תרשום על מה מדובר. מה יקרה לי עם אני ישתמש בקלן מקורי ב-40-80-120 מיקרוגרם ליום בפירמידה עולה?

Gnfit, שים, Arik ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. 541 נק' מוניטין
    1
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    264
    נתחיל מהסוף, לקחתי 2 כדרורים של 40 שכבתי על הספה ואחרי שעה בטעות נרדמתי מעייפות...
    קמתי עם דפיקות כלכך חזקות בחזה שכל הגוף שלי רעד מעל חצי שעה.. אתה יודע מה יכול לקרות במצבים כאלו, עכשיו לך תיקח אחריות על 90% מ"האנונימיים " פה ששואלים ולא נזהרים בדברים האלו מספיק, מספיק שהם יעשו טעות טיפה יותר קיצונית ממני והם ימצאו את עצמם בבית חולים במקרה הטוב, אני מעדיף להגיד להם להתרחק מזה מאשר לזרוק עצות כשאני יודע שהם לא יקשישבו, תמליץ להם מה שתרצה אני עדיין עומד מאחורי זה שלא יתקרבו כלל לקלן ושזה יכול לגרום במצב מסוים לנזק הרבה יותר מאשר טסט

שים אוהב/ת את זה.
  12. 888 נק' מוניטין
    1
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    580
    קודם כל אני בכלל לא מסכים אם מה שאתה אומר.
    בתור אחד שהיה לוקח קלן במשך 8 שנים, קלן נותן תוצאות מפגרות לחיטוב!.. צריך לדעת לקחת כמובן, אבל קלן זה אלוהי החיטוב מבחינת שריפת שומן!.. בהתחלה קצת קשה , במשך כמה ימים אבל לאחר מכן שהגוף מתרגל יש אנרגיה מטורפת מרץ וכמובן שריפת שומן וחילוף חומרים מהיר מאוד. וכמו כל חומר כזה או אחר נגרם נזק זה חלק מזה. הקלן ה-1 שלקחתי היה של בלקן בשנת 2011 פחדתי מוות ממה שקראתי וכו.. אחר כך זה היה סוכריות בשבילי. כל גוף מגיב אחרת , יש לי חבר שבולע 5 כדורים אמרתי לו זה טימטום ואני ממליץ לו לרדת במינון, זה כמו לדבר לקיר. יש אנשים שמגיבים טוב וכאלה שלא. מכיר גם מלא מתחרים שלוקחים, וכאלה שסתם מתאמנים וגם בנות והכל תקין. יותר מסוכן לדעתי כל הממריצים שמכילים חומרים כימים pree workuot למינהם , ליפו 6 וכאלה הייתי מעדיף לקחת קלן ולא את זה.

שים אוהב/ת את זה.
  13. 1,772 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    796
    מי ששואל שאלות בפורום זה כבר טוב כי זה אדם שיקרא מאמר ישאל שאלות וידע איך להשתמש בקלן או תוסף/ חומר אחר בצורה נכונה. אף אחד פה לא לוקח אחריות על שום דבר. לגבי הטמטום השני שאמרת שקלן יכול לגרום לנזק יותר מטסט זה בדיחה. תשתמש בקלן חודש ותפסיק לא יהיה השפעה עתידית . שימוש בטסט משבש לך את המערכת ההורמונלית , משבית את הציר. לך תעשה שיקום PCT בשביל שיהיה בסדר.

Lior Rotem ו-שים אוהבים את זה.
  14. 541 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    264
    אחינו דעתך ואני מכבד אותך, ואולי אם כבודו ישים לב למה שכתבתי בתגובה לך וגם בתגובות לפני תגובתו תיהיה אולי שונה כתבתי במצב מסוים! בסיטואציה לדוגמא כמו שהיה לי אפשרי להגיע לאשפוז ממש מהר זו דעתי ופה אני מסיים את החוות דעת בנוגע לקלן, שכל אחד יעשה מה שבאלו
    --- עידכון הודעה, ‏9/10/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏9/10/19 ---
    בנוסף שזה יהיה טיפשי לקחת קלן ללא טסט גם מבחינת יכולות אימון וגם מאיבוד מסת שריר, אז עזוב את הקלן עם טסט בלבד אפשר להתחטב יפה מאוד במקרה הכי גרוע תגדיל גירעון קלורי וקח מסטרון בשביל השייפ, סוף פסוק

15. 1,772 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    796
    אין שום סיבה להגיע לאשפוז. קרה לי בטעות שלקחתי 5 קלן במכה במקום 5 ויני (הכדורים היום בבריסטול זהה) אחרי שעה הבנתי את הטעות לקחתי כדור שהרגיע את הרצפטורים אחרי חצי שעה וזהו. אתה מגזים עם האשפוז... מי ישמע קריסת מערכות קיבלת.

16. 541 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    264
    הדופק שלי היה מעל 200,אני לא מצליח להבין למה לתת לנוער פה המלצה למשהו כזה, אתה יודע שהם לא יזהרו עם זה, ועוד פעם, לדעתי אני חושב שלא כדאי לגעת בקלן ויש דברים יותר טובים ופחות מסוכנים, אבל אולי חוות הדעת שלי זה מהכוויה שקיבלתי מהקלן,

שים אוהב/ת את זה.
  17. 1,136 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    699
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    קלן יעיל לחיטוב והוא שורף שומן מאוד חזק. אני לא מצליח לקחת אותו מעל שבועים הדופק פשוט משבית אותי הדופק סדיר לא משהו מיוחד אבל הוא מאוד חזק כאילו הלב מפמפם בכח וזה הרגשה לא נעימה אבל במינון של 80 מיקרומג אני מצליח למשוך איתו Pct. בכל אופן יש לי איתו זיכרונות לטובה וזיכרונות לרעה. הטובה שהוא נותן באמת איזשהו מרץ והרעה שהתפנתי בגללו לחדר מיון בגלל טעות של עצמי מינון כפול הלחץ דם עלה ל200 בערך והדופק היה 130 במנוחה לא רוצה לדעת איך זה היה מסתיים אם לא הייתי מתפנה מאז אחרי המקרה הזה שימו לב לא סיפרתי לאף אחד בפורום אבל אני התחלתי לסבול מי דופק מוקדם כמובן שניבדקתי,שזה גם ככה בשגרה הקרדיולג אמר שהכל תקין אצלי גם באקו גם בהולטר וגם בארגונומטריה
    חייב לציין שדופק מןקדם זה משהו שלא הייתי מרגיש לפני בקיצור חוויה לא נעימה.לכן להשתמש נכון בתרופה הזו היא חובה יש לה השפעה ישירה על הלב.

שים ו-renne אוהבים את זה.
  18. 541 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    264
    שהחיינו,

19. 1,136 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    699
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    כן אכלתי מספיק סרטים אבל בסדר הסתדרתי עם זה מאז עשיתי עוד סייקלים והשתמשתי בקלן בPct והכל בסדר ועבר חלק. שם המשחק זה מינון

20. 541 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    264
    בעיקר שם המשחק זה לדעת להשתמש, ועכשיו נערים שאין להם ידע בנושא לכן המלצתי להתרחק כמו מאש, אנשים בעלי ידע וניסיון שילכו על זה אם זה עוזר להם, אבל לתת לזה אישור של סוכריות טופי פה אני שם קו אדום

שים ו-Navira אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...