תוכנית אימונים A B C

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י TomerTzi, ‏3/10/19.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    TomerTzi

TomerTzi משתמש מתחיל

TomerTzi
    לייקים:
    0
    אהלן חברים , המאמן במכון כושר שלי הביא לי את התוכנית אימונים הזו , ולפי החיפושים שעשיתי היא די שונה מהתוכניות ABC הקלאסיות , רציתי להתייעץ איתכם כאן מה אתם חושבים עליה .
    תודה רבה לעוזרים !

קבצים מצורפים:

2. 69 נק' מוניטין
    0
    Duality

Duality משתמש מתחיל

Duality
    לייקים:
    50
    על הפנים
    אין סיבה למתאמן טבעי לעשות ABC עם 20 סטים לכל שריר, וזה נראה יותר כמו רשימת קניות.
    אני מניח שאתה מתאמן מתחיל, תתחיל מFBW שכוללת סקוואט, בנץ', דדליפט, חתירה, פרס ומתח לנפח שמתאים לרמה שלך, אחרי חודש-חודשיים תתקדם בנפח ותוסיף עוד תרגילים.

Strongstone, Sergio_Katz ו-MasterSplitter אוהבים את זה.
  3. 0 נק' מוניטין
    0
    TomerTzi

TomerTzi משתמש מתחיל

TomerTzi
    לייקים:
    0
    אני לא בדיוק מתחיל , התאמנתי הרבה עד לפני שנה , אבל בגלל קרע בלברום הפסקתי . את הפול בודי כבר עשיתי כחודשיים שלושה ( אחרי החזרה מהפציעה ) ועכשיו בגלל שיש לי ממש הרבה זמן להתאמן רציתי a b c , הקטע הוא שאני עובד כאן כל פעם על שריר אחר , לדוגמא חזה עליון ויום אחר תחתון , ברגליים אני גם עובד על שרירים שןנים . וגם בכתפיים .
    אז מצד אחד היא נראית לי די מוזרה אבל מצד שני אני לא באמת עובד על אותן שריר יום אחרי יום .
    לכן רציתי להתייעץ איתכם

4. 69 נק' מוניטין
    0
    Duality

Duality משתמש מתחיל

Duality
    לייקים:
    50
    אבל למה שתעשה יום בנפרד לכל שריר? אתה לא מפתח גוף מוזרק שצריך יום שמוקדש לשריר אחד כדי לגדול, אתה מתאמן טבעי ואתה יכול להתקדם הרבה יותר טוב מלעבוד לדוגמא עם פיצול עליון \ תחתון 4 פעמים בשבוע, או AB קלאסית.

5. 0 נק' מוניטין
    0
    TomerTzi

TomerTzi משתמש מתחיל

TomerTzi
    לייקים:
    0
    היי , היום שוחחתי עם המדריך שוב בנוגע לתוכנית ולמה הוא בחר דווקא בה ( אגב הוא בן 50 בערך , לא ילד שרק סיים ויינגיט )
    ולטענתו בהשוואה לתוכנית A B C הקלאסית , פה יש לי יותר רזולציה בשרירים , וחלוקה יותר נכונה, בניגוד לתוכנית הרגילה ששם לצורך העניין אני עושה את כל הרגליים באותו היום אז יש כבר עייפות מסויימת , כנל לגבי חזה גב וכו', ובדרך התוכנית הזו אני יוכל להגיע למשקלים יותר גבוהיים בחלוקה של ה ABC , בגלל שבכל פעם אני עובד על שריר אחר לגמרי.
    מה דעתכם ?

6. 11 נק' מוניטין
    0
    shmolik

shmolik משתמש מתחיל

shmolik
    לייקים:
    11
    הדרך הכי טובה היא לתת לזה צ'אנס ולהווכח בעצמך

7. 17,005 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,932
    גיל ונסיון לא אומר שהבחור יודע מה הוא עושה.
    אני מכיר חבר׳ה בין 20 אם לא יותר צעירים שבוודאות יבנו לך תוכנית הרבה יותר טובה.

אין לי דרך אחרת להגיד חוץ מ - על הפנים.

אבל מנגד, תן לי לנחש, זה מדריך שבנה לך את זה בחינם כחלק מהשירות של מנוי במועדון?

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  8. 13 נק' מוניטין
    0
    Amitamit

Amitamit משתמש מתחיל

Amitamit
    לייקים:
    12
    פשוט מעצבן חוסר האחריות הזה מצידם איך הם יכולים לתת כאלה "תכניות" בלי להרגיש אשמה כלשהי

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  9. 0 נק' מוניטין
    0
    TomerTzi

TomerTzi משתמש מתחיל

TomerTzi
    לייקים:
    0
    חברים , תודה רבה על המענה . אני אשמח אם למישהו יש כוח / אפשרות להסביר לי בצורה מעמיקה למה היא לא טובה , בשביל הידע הכללי שלי , וגם כדי ללכת למכון הזה ולהתלונן קצת .
    אם מישהו יסביר לי אני אשמח

10. 4 נק' מוניטין
    0
    arielarik

arielarik משתמש מתחיל

arielarik
    לייקים:
    4
    זה לא חלוקה לשלוש קבוצות שריר. הוא פשוט נתן לך סוג של הכלאה בן fbw, ab וabc
    אתה עושה רגליים כל יום ומשקיע הרבה יותר
    בחזה מבגב. בקיצור ממש מוזר ולא משהו שראיתי לפני. הייתי ממליץ לך לבדוק עם עוד מאמן.

11. 69 נק' מוניטין
    0
    Duality

Duality משתמש מתחיל

Duality
    לייקים:
    50
    חלוקה לא שווה ולא נכונה, יותר מדי נפח / תרגילים, שגם הרוב זה מכונות.
    אין סיבה לקחת תוכנית ממדריכים במכון, גם מבחינת ההיגיון הבריא אתה לא משלם להם אז אין להם סיבה להשקיע עליך ולהתחיל לבזבז עליך זמן בללמד אותך דברים שאשכרה יעזרו לך ויקדמו אותך, מעבר לזה שבאים אליהם עוד 20 אנשים כמוך כל יום.

Sergio_Katz ו-MasterSplitter אוהבים את זה.
  12. 17,005 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,932
    בדיוק

13. 92 נק' מוניטין
    0
    Strongstone

Strongstone משתמש מתחיל

Strongstone
    לייקים:
    50
    היום בדיוק ראיתי מאמן שמסביר למתאמן חדש ותמים איך להתאמן - מפה לשם פשוט בושה וחרפה אין מילים..

14. 17,005 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,932
    זה לא המאמנים, זו התעשייה.
    מתאמנים לא רוצים להוציא 150 ש״ח לאימון אישי, אז מקבלים שירות חרא.
    מועדונים לא רוצים לשלם למאמנים יותר מ25 ש״ח לשעה, אז מקבלים מאמנים חרא.

זה כמו ללכת למקדונלדס ולהתלונן על צורת ההגשה ועל זה שלא אמרו לך בוקר טוב והמליצו לך על ספיישלים. זה מה שאתה מקבל במחיר שאתה מוכן לשלם.

יצא לי להיות מנוי בחדר כושר מיינסטרים באוסטרליה, אף אחד לא נותן לך תכנית כלול במחיר. בקושי יש לך מאמנים מסתובבים (חדר כושר ענק ויוקרתי). אתה משלם על כניסה למועדון, זה הכל. זה עוד היה במועדון יקר ומפואר (פיטנס פירסט) שלא נדבר על מועדונים של 24/7 ששם רוב היום אין בכלל צוות.

15. 29 נק' מוניטין
    0
    דןDAN

דןDAN משתמש מתחיל

דןDAN
    לייקים:
    9
    מצד אחד מדריכי כושר עוברים ״הכשרה״ סבירה מינוס הכוללת קורס בוינגייט, אבל רק קומץ קטן באמת אוהב בתמים את התפקיד. אני רואה את המדריכים בחד״כ שלי, חבר׳ה שהרגע סיימו צבא וזרמו על הקורס כי הבטיחו להם עבודה או משהו בסגנון. הם לא מתעניינים בעולם בזה, לא קוראים מעבר, לא לומדים שום דבר מעבר. בחיי שעדיף להתייעץ עם אנשים בפורום כאן מאשר עם 99% ממדריכי הכושר.
    מצד שני יש את מכוני הכושר שמשלמים לאותם מדריכים משכורת מינימום, מחזיקים כמות גדולה של מדריכים ככה שכל אחד מקבל מעט משמרות ובסוף החודש מכניס חצי משכורת מינימום. אין פלא שככה רובם נראים.
    מצד שלישי, אנחנו המתאמנים לא מוכנים לשלם מכספנו עבור אימונים אישיים, אבל מצפים מאותם מדריכים שעובדים בשכר זעום שיעשו עבורנו ״תוכנית טובה״ או שאשכרה יעזרו לנו לאורך הזמן.

בסופו של דבר, זו השרשרת. ברגע שבעלי המכונים ידרשו ממדריכי הכושר להעלות את הרמה ובתמורה לזה יעלו להם את השכר אולי, רק אז אולי נראה את התחום הספציפי הזה מתקדם. כל עוד כל צד חושב איך להוציא מינימום ולהרוויח מקסימום אנחנו נמשיך לראות תוכניות כאלו או אפילו יותר גרועות.

16. 17,005 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,932
    מסכים עם הרוב אבל פספסת משהו אחד מהותי-
    ההכנסה של מאמנים מוצלחים לא מגיעה מהמכון. היא מגיעה ישירות מהלקוחות. אין שום טעם להחזיק מאמן על 40 ש״ח לשעה שיעמוד ויענה על שאלות. זה לא קיים במדינות שבהן תחום הכושר מפותח מאוד.

גם באוסטרליה, שלדעתי בין המובילות בעולם בתחום הכושר והמאמנים, מאמן בחדר כושר רגיל במשמרת זו חרא משרה, שמקבלים בה שכר דומה באופן יחסי לארץ (כלומר נמוך מאוד יחסית). ההבדל הגדול הוא שמועדוני כושר לא מסתמכים על המדריך הזה בשום דבר, הוא לא שונה מפקידת קבלה ותפקידו לעזור פה ושם לאנשים ולהחזיר משקולות למקום. מי שרוצה יחס אישי - שישלם על מאמן אישי.

אני כמובן לא מתייחס לחדרי כושר ״מיוחדים״ עם אימוני קבוצות וכו׳ ששם כמובן המודל הוא מאוד שונה (גם בארץ).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...