הנושא בפורום 'לוג בתזונה ואימונים' פורסם ע"י אני=], ‏25/9/19.

לוג ללא ליגלוגים!

מנסה להתקדם באימונים ובתזונה עם הרבה אופטימיות וחיזוקים חיוביים :)

טוען...
  1. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    אוקיי הנה: פיתוח גוף - להבליט כמה שיותר את השרירים. מסת דריר גדולה ואחוז שומן נמוך. מה שנקרא "לעשות שרירים"
    הרמת משקולות /פאוורליפטינג - להגיע למצב שבו אתה מצליח להרים כמה שיותר משקל/נפח, וזאת בלי קשר לאיך שאתה נראה...

+העלאת קלורית לניטרלי גבוה חחח :s85:
    אלה כל הקטגוריות שאני עונה עליהן חחח

elchonon אוהב/ת את זה.
  2. 21 נק' מוניטין
    0
    Texas Method

Texas Method משתמש מתחיל

Texas Method
    לייקים:
    21
    על סמך מה אתה קובע שברמה החובבנית אין הבדל ביניהם? אתה בעצמך ציינת את ההבדלים ביניהם, למרות שסיבולת נשמע לי פחות סביר, אבל ניחא. תן לי לחדש לך - גם ברמה החובבנית וגם ברמה התחרותית יש מוזרקים. לא כל מוזרק הוא מתחרה, ולא כל מתחרה הוא מוזרק (על פי התמונה שלך הייתי אומר שאתה מתחרה, ואתה לא מוזרק, למיטב ידיעתי).
    זה שאתה מגדיר את עצמך כ"ליפטר" ומציג את הדברים שאתה מחפש, לא מייצג את כל הליפטרים מפני שלליפטרים (ברמות הגבוהות יותר, אבל לא כולם) פחות אכפת מהמראה. ריי ווילימיאס נראה בעיניך כמו אחד שאכפת לו מהמראה החיצוני שלו? אממה - הוא יותר חזק ממני וממך.
    אני מרגיש שיש לך משהו רע נגד מוזרקים, כאילו שאתה שונא אותם. מה הסיפור ?

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  3. 459 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    280
    :drOfzb0GcH:
    חס וחלילה הרמת משקולות. פאוורליפטינג זוהי הרמת כוח.
    את הרמת המשקולות תשאירי לשחיפים שמתחרים באולימפיאדה.

אני=] אוהב/ת את זה.
  4. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    חחח רשמתי לי ;)

אמ. עדכון דייט - אחרי שבת, ואמא, הבנתי שאני צריכה להריץ כמה בדיקות יותר ענייניות לגבי הבחור :|
    נראלי שהוא לא יצליח לעבור אצלי את הפרנד - זון :faceplam:

elchonon אוהב/ת את זה.
  5. 459 נק' מוניטין
    0
    Sergio_Katz

Sergio_Katz משתמש פעיל

Sergio_Katz
    לייקים:
    280
    למה? הוא נשמע ממש נחמד.

6. 3,165 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,014
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אני מתכוון שברמה החובבנית שני האלמנטים חשובים, גם כוח, וגם סיבולת ומראה.
    חוץ מזה שבהתחלה בתור פאוורליפטר, תצטרך לעבוד קצת מסה לפני שתצליח לפתח כוח משמעותי.
    וכן להיפך, בתור בילדר, תצטרך כוח כדי לפתח מסה.
    ריי וויליאמס הוא הטופ, בטופ אי אפשר שיהיה איכפת לך מראה, כי כל גרם שומן יעזור לך מול המתחרים.
    אבל 90% מהפאוורליפטרים התחרותיים דואגים לרמת שומן נמוכה ככל שמתאפשר. בתור טבעי, זה פשוט יותר קשה.
    יש לי המון נגד סטרואידים, אבל בעיקר המון רחמים למסכנים שמסתבכים בזה. אבל לא כאן המקום לדיון הזה.
    אתה מוזמן לפתוח דיון "מה יש לאלחנו נגד מוזרקים?" ונקיים דיון פורה על זה.
    אני מכיר את הטופ המוזרק היטב, ואין דבר שיותר מצער אותי מלראות מישהו מתחיל עם הטעות הזאת. תקרא קצת כאן אני בן 16 משתמש כבר ב9 ימים בmk 677
    רוצה להתחיל סייקל בן 28ותגיד לי איך אתה מרגיש אחר כך.
    --- עידכון הודעה, ‏2/11/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏2/11/19 ---
    מה :drOfzb0GcH::drOfzb0GcH::drOfzb0GcH:
    הבחור עם השם הכמעט מושלם.
    מה הוא עשה?
    איפה הוא גר? אני אטפל בזה.

סתם, אני מצטער לשמוע, מקווה שמה שהמצב, שיתברר כמה שיותר מהר לטוב או למוטב בעז"ה.

Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  7. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    כן, הוא בהחלט נחמד!
    אבל הוא רגיש. ונראלי שרגיש מדיי. (אולי כי הוא כתב לי את זה איזה 5 פעמים. וגם שמתי לב לפי שפת הגוף שלו כשהוא מדבר על נושאם מסוימים, הוא מאלה שלוקחים קשה. שמתחמקים מויכוחים, ומסתייגים מכל סוג של הרמת קול.)
    ואמנם בדרך כלל אני בחורה חמודה ומתוקה ומקסימה ומצחיקה וטובת לב :angel:
    אבל לפעמים אני לא :infomilies041:
    ואם הוא ייעלב לי על שטויות זה יוציא אותי מדעתי. אני מהסוג שצריך לפעמים תרפיה בצעקות :faceplam:
    ועוד כמה בדיקות שאני צריכה להריץ.
    כמו, נגיד, הלחץ שלו להתחתן. והלחץ שלי מלהתחתן.

יש המון אנשים נפלאים בעולם! ואין לי ספק שהוא אחד מהם.
    כן. הוא בהחלט מקסים.
    בתור ידיד.

חחח הוא לא עשה כלום!
    אם אפשר לזקוף משהו לזכותו זה שהוא בכלל לא אידיוט. הוא איש טוב.
    אבל פשוט מי שהוא, כנראה פחות מתאים לי.
    אולי! אני עוד לא יודעת.
    הבעיה אצלי היא שאני ממש יכולה להסתדר עם כל אחד בפנים-מול-פנים, כי אני באמת בנאדם ממש חברותי. אבל אני עדיין לא יודעת מה אני מחפשת בקשר רומנטי.
    כנראה שה"ויז'ן" שלי פשוט שונה לאיך הגבר שלי אמור להיות.
    זה היה ממש בטעות שיצאתי איתו. הוא הראשון שענה לי להודעה אז דיברנו קצת. הגעתי לדייט הראשון ואפילו לא זכרתי איך קוראים לו. (רק בסוף הדייט קלטתי שהשמות שלנו דומים)
    פאק, אני אפילו לא זוכרת מה שם המשפחה שלו :faceplam:
    לא. כנראה הוא פשוט לא עשה לי את זה.
    גם שמתי לב שאני מייבשת אותו רצח בווצאפ. אין לי ממש חשק לענות תגובות ענייניות.

והוא כבר הספיק לרמוז בסוף הדייט השני שייתכן שאני היא האחת.
    מה לעזאזל אני משדרת?? אני חייבת לעשות בדק-בית אצלי.
    הוא הבחור השני שאני יוצאת איתו, והבחור השני שרוצה להתחתן איתי אחרי שני דייטים.
    גאד. אני גרועה. :suicide:

שיר1, Sergio_Katz ו-elchonon אוהבים את זה.
  8. 3,165 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,014
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    מי אני לתת עיצות, מה אני מבין בדייטים? בסך הכל התחתנתי עם הראשונה.
    היא חשבה שאני באטרף להתחתן, כשבסך הכל רציתי לפגוש את ההורים שלה, אני לא חשבתי שזה סיפור, אבל היא אכלה סרטים.

אני מודה שהייתי מלא בספקות בהתחלה, אבל פשוט הסכמתי לצאת עד שאראה סיבה טובה להפסיק, וכשזה לא הגיע, לאט לאט רק הגיעו סיבות להמשיך. אז בקיצור נתתי לזה לזרום וללכת לאן שזה ילך.

אבל זה הסטוריה. עוד מעט יום הנישואין ה 5 שלנו, וכל יום אני אוהב אותה יותר ויותר. אהבה בשלב שלכם לא צריכה להיות חזקה כדי שתשרוד פשוט צריך להיות פוטנציאל. לדעתי זה טעות לחפש את ההרגשה המאוהבת לפני נישואין או להמשך קשר.
    אם יש פוטנציאל, זה סיבה להמשיך לדעתי.

אני מכיר את הבחורים הרגישים האלה, זה ברור שעדיף מההיפך, אבל אולי אפשר לחכות ולראות כמה זה משמעותי. אולי תגלי שכמו כל הגברים הטובים, יצא לו להיות פתוח מידי עם הרגשות בהתחלה, ותגלי שיש לו גם צד גברי וחזק להישען עליו.

תתני לו צ'אנס, הוא כנראה קצת מתרגש ומבולבל, זה קורה לגברים הכי טובים.

חחח... אני נזכר בדייט השלישי שלי עם אישתי שהתפרקתי עליה שאני לא יודע איך לעשות דייטים ומה אני עושה בכלל? עכשיו אני צוחק על זה, אבל בזמנו הייתי נשמע בטח מה זה אדיוט. יש לי עוד הרבה סיפורים שבהם אני יוצא רגשן וחסר עמוד שידרה, אבל לכולנו יש מצבים או מקרים כאלה. אנחנו בני אדם.

זה מאוד נורמלי לגברים ונשים בגיל שהם מרגישים קצת מבוגרים לרצות להתחתן מיד.
    סתם אזרוק, תשקלי לספר לו שזה מפחיד אותך, אולי הוא יתפרץ בבכי ותדעי שזה לא זה.
    או שהוא דווקא יפתיע אותך. לך תדעי.

זה הכל מהאדם שלא מבין לא דבר או חצי דבר בדייטים.

שיר1 ו-אני=] אוהבים את זה.
  9. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    וואי, איזה כיף לשמוע! זה ממש סיעתא דשמייא להתחתן עם הראשונה!
    זה כלכך קשה, כל המחשבון האלה וההתלבטויות... לרגע אני חושבת כמה זה יכול להיות נח אם זה היה כמו פעם, שברגע שפלוני ופלונית היו נולדים, ההורים כבר היו מייעדים אותם אחד לשני. והם היו גדלים ביחד, ואז מתחתנים. חברי ילדות וזוג לחיים. (כמובן שבפועל זה לא תמיד ככ ורוד, אבל זה אשכרה להסיר את כל התסבוכת הזו מהראש!)

אני אקח את העצה שלך. אתן לו עוד צ'אנס של דייט אחד, ואראה איך זה.
    זו תהיה הפגישה הרביעית שלנו בסך הכל.
    אם אני אראה שזה באמת לא זה, וקורים /נאמרים דברים שאני לא יכולה לעבור עליהם, (אז קודם כל אשדר את זה, ולא אשאר נחמדה להפליא ואז אנחית על הבנאדם כאפה.) ואראה מה אעשה...
    הבעיה שבאמת הוא באמת לא בנאדם כ-ז-ה גרוע שאני יכולה לומר "לא, אין מצב! אני לא יכולה בכלל להמשיך...."
    אבל אני כן יכולה לומר בוודאות שאם הוא ככה רגיש אני אוכל אותו בלי מלח :faceplam:

elchonon אוהב/ת את זה.
  10. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    אני=] עדכן/ה את הלוג ״לוג ללא ליגלוגים!״:

מאימון לאימון.

קרא את שאר עדכון הלוג...

Sergio_Katz ו-elchonon אוהבים את זה.
  11. 21 נק' מוניטין
    0
    Texas Method

Texas Method משתמש מתחיל

Texas Method
    לייקים:
    21
    ברמה החובבנית שום דבר לא חשוב. זה עניין של העדפה אישית. ברמה התחרותית אתה צריך לשים את מה שאתה חייב לעשות לפני הרצונות שלך. טוב, אתה יכול, אבל זה עלול לפגוע בביצועים שלך על הבמה.
    מעטים הליפטרים שראיתי שיורדים לאחוזי שומן נמוכים כמו של בילדרים (ואני כותב בילדרים כי אתה כתבת שאין הבדל ברמה החובבנית בין בילדרים לליפטרים).. רוב הליפטרים שאני מכיר עושים חיטוב עד 14-15% שומן וזהו. בילדרים יותר בקטע של אחוז שומן חד ספרתי. הליפטרים המתחרים ש"דואגים לכמות שומן נמוכה" זה 14-15% (לא כולם, גם ברמה החובבנית) ואותם מתחרים בקטגוריית משקל מסוימת שהם לא רוצים לעבור.הם לא עולים במשקל גוף בצורה משמעותית כי הם פוחדים להשמין (אולי כן, אבל בתחרויות מה שצריך לעשות בא לפני רצונות אישיים) אלא כי הם לא רוצים לעלות קטגוריה, ובנוסף, לשמור על רטיו טוב.
    האשכולות שפרסמת על 2 האנשים האלה שרוצים להתחיל להזריק - הם אנשים שפשוט לא מוכנים לזה, מבחינה פיזית ונפשית. להזריק במצב שלהם יהיה פשוט טעות. גם מפני שהם אינם מבינים את התהליכים הפיזיולוגיים שקורים בגוף בעת נטילת חומרים, וגם כי הם אינם מבינים שבמצב שלהם סטרואידים לא באים בחשבון בכלל. דבר שמראה על חוסר ידע בתזונה/ אימונים, אז ודאי שלסטרואידים אין מה להתקרב במקרים אלה, כי הם ממילא יטעו כנראה בכל דבר שיעשו וסיכוי טוב שהם יפגעו בעצמם בצורה בלתי הפיכה.
    אממה - יש מקום שבו לסטרואידים כן יש מקום (כמו מתאמן שקרוב למיצוי הפוטנציאל הגנטי שלו) ורוצה עוד. מי שיודע איך להתנהל עם חומרים ונמצא במצב פיזי ונפשי טוב לסייקל, ויודע מה התהליכים שקורים בגופו ומה הוא צריך לעשות בכל תהליך הסייקל ואחריו (לדוגמה PCT) ומבחינת תזונה ואימונים הוא יודע מה לעשות או שהוא משלם למאמן שיבנה לו תוכנית על סייקל - זה שונה לגמרי.

12. 3,165 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,014
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    מצטער על הדיון הלא רלוונטי בלוג שלך. מחקתי את ההודעה כאן כדי שישאר לוג מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/19
  13. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    תודה חחח תהיתי עד כמה זה יימשך, אבל לא היה לי נעים לקטוע אתכם :sweatingbullets::faceplam:
    --- עידכון הודעה, ‏4/11/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏4/11/19 ---
    אגב, דיברתי עם הבחורצ'יק.
    עברנו רשמית לסטטוס "ידידים שנפגשים מדי פעם".
    תודה לאל שהוא הבין שהוא הלחיץ אותי :faceplam:

elchonon אוהב/ת את זה.
  14. 21 נק' מוניטין
    0
    Texas Method

Texas Method משתמש מתחיל

Texas Method
    לייקים:
    21
    לא אחי. בילדרים בד"כ נמצאים על אחוז שומן חד ספרתי, לא רק ליום אחד על הבמה. על הבמה הם נמצאים באזור ה4% שומן (אני כמובן מדבר על בילדרים מתחרים ברמה עולמית).. לשמור על אחוז שומן חד ספרתי על סטרואידים זה לא קשה מאד (לפי דעתי).
    מצטער, אבל יש הבדל רציני בין לומר "לסטרואידים יש מקום לשימוש" לבין לומר "להתאבד זה לא לילדים" - כי סטרואידים זה רע לאלה שלא יודעים להשתמש בהם ולוקחים כשאין בזה צורך, אבל יש כאלה שהם נמצאים במצב שבו שיקול שימוש בסטרואידים יכול לבוא בחשבון (לדוגמה - תחרויות). ואל תגיד לי שאתה מתחרה ואתה לא נוטל סטרואידים - כי הדיבור פה הוא על הרמות הגבוהות כמו "מר עולם" ו"האיש החזק בעולם" ועוד ועוד שמיצוי הפוטנציאל הגנטי לא מספיק שם. התאבדות זה פתרון לשום דבר, בעוד שנטילת סטרואידים בידיים הנכונות יוביל להצלחה. לא אשקר, סטרואידים פוגעים - אבל להמשיך ולהטיף לאלה שלוקחים סטרואידים (כשהם נמצאים בידיים הנכונות) זה מיותר וסתם מציק. זכותו של כל אדם לעשות כרצונו עם החיים שלו (כל עוד הוא לא פוגע בזכויות של אחרים) ולהמשיך להביע את דעתך שסטרואידים זה רע וכו' וכו' בעיני אנשים שכבר שמעו את הדעה שלך ויודעים מה אתה חושב, זה גובל בהטרדה. חיה, ותן לחיות. בתור אדם דתי - אני בטוח ששמעת על המושג "בחירה חופשית". מי שרוצה להיות חזק יותר או גדול יותר או שניהם ורוצה לעשות זאת באמצעות סטרואידים - להביע את דעתך בפניו פעם אחת זה בסדר ומבורך, אבל יותר מזה בעיניי זה רק מוציא אותך אדם מעצבן. אני לא בא להעליב אותך, אני מנסה להציג את הדברים כמו שהם (בעיניי).
    אגב, איך אתה יודע מי מזריק לעצמו בתחרויות ומי לא? לעבור פוליגרף זה לא מספיק. פוליגרף הוא לא מדויק, ועובדה שהוא לא לוקח חלק בבית משפט (למרות ששוטרים מעבירים נחקרים פוליגרף.. לא את כולם.. מעניין אם זה קורה באופן יום יומי..), כך שאתה לא יכול לדעת מי מוזרק ומי לא. אמנם יש תסמינים, אבל רק ברמות הגבוהות באמת תוכל לדעת מי מזריק (סופטי, ולאד, ריי.. ועוד ועוד).
    אגב - מתחרים מוזרקים פחות עושים את זה בשביל כסף.. נראה לי שרק הכסף על החומרים עלה יותר (וזה לא כולל תזונה, כל מיני תוספים.. מנוי לחד"כ ועוד ועוד).
    ד"א - אתה יכול להגיב לי בבקשה בלוג? לוג טקסס!!!

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/19
  15. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    אני=] עדכן/ה את הלוג ״לוג ללא ליגלוגים!״:

סופר-לגס!

קרא את שאר עדכון הלוג...

שיר1 אוהב/ת את זה.
  16. 21 נק' מוניטין
    0
    Texas Method

Texas Method משתמש מתחיל

Texas Method
    לייקים:
    21
    סליחה אני קצת מבולבל.
    יש לי שאלה ממקום אמיתי ולא ממקום של לפגוע, ואשמח שתעני לי עליה בכנות:
    את מציגה את עצמך כדתייה, כותבת מושגים שדתיים כותבים, יוצאת עם דתיים, אבל תוך כדי מנבלת את הפה, מעלה תמונות שלך עם לבוש די מינימלי לפורום, מדגמנת היפטרסט - זה רק אני או שמשהו פה דפוק מהיסוד?

17. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    א. כן, אני דתיה. בשבילך, דתיה לאומית. לא דוסה פיצוצים.
    ב. כנראה לא הבנת מה זה "מדגמנת היפטרסט", אז בסך הכל מישהי ביקשה ממני שאראה לה איך מבצעים את התרגיל והייתה עלי האחריות לבצע אותו נכון. דהיינו, "לדגמן". זה סגנון הדיבור שלי. נקרא הומור.
    ג. בחדר הכושר אני הבחורה הכי לבושה והכי לא פרובוקטיבית שיש.
    ד. מנבלת את הפה? "פאק" זה לנבל את הפה? כאילו, לא יודעת. זה אמנם לא השפה הכי נקייה, אבל בוא, נשמה, לא התיימרתי להיות הרבנית מילובאביץ'. ויש קללות גרועות יותר מקצת "פאק" פה ושם. אני יכולה לפרט אותן בפניך אם תרצה רענון לזיכרון.
    ה. לבוש מינימלי??? ._.
    שמע, מבחינתי מכנסון זה לא אסון. מה גם שהמכנסון שלבשתי הוא לא כזה חושפני. לצורך העניין, אמא שלי הולכת עם מכנסיים, ואחותי הולכת עם מכנסונים וגופיות חצי (טוב אחותי באמת לא דתייה אז זה לא נחשב). אני אמנם לא אצא ככה לרחוב, אבל כל עוד לא רואים את הפנים שלי, ולא יודעים מי אני, אז פחות אכפת לי. לכן אני גם כלכך מתאמצת לשמור על אנונימיות. נניח, לחוף הים אני בכיף הולכת עם מכנסון וחולצה קצרה. גם אם זה חוף מעורב.

המונח "דתי" הוא מאוד רחב. זה לא סכמה. ולכל אחד יש את הקאטצ' שלו.
    ולפרוטוקול, התלבטתי קשות וארוכות אם להעלות תמונה. והחלטתי לבסוף שכן רק לאחר שהתייעצתי עם חברות שהתמונה לא חושפנית מדיי.
    ומחילה, אבל אם אתה חושב שהתמונה שהעליתי היא בלבוש מינימלי, אז משהו אצלך דפוק :|
    אפשר לחשוב שמעולם לא ראית בטן או זרועות. שיקצע.

Sergio_Katz ו-שיר1 אוהבים את זה.
  18. 21 נק' מוניטין
    0
    Texas Method

Texas Method משתמש מתחיל

Texas Method
    לייקים:
    21
    לול. הכל ברור עכשיו. "דתי לפי דעתי"..
    אגב, פירוש המילה "פאק" זה זין.
    ויש לכתוב "שיקסע" ולא "שיקצע".
    לילה טוב.

19. 797 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש קבוע

אני=]
    לייקים:
    640
    "זיון" יהיה יותר נכון, אם כבר פתחנו את הנושא... :lol:

וברגע זה גם נסגור את הנושא, ברשותך :lol::lol:

20. 21 נק' מוניטין
    0
    Texas Method

Texas Method משתמש מתחיל

Texas Method
    לייקים:
    21
    אני בטוח שההורים שלך מאוד גאים בך.. צדיקה שכמותך.
    לילה טוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...