סרטון הליפטר ה11 שמצטרף למועדון ה300 (תחרותי)

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י PowerLifting, ‏19/9/19.

טוען...
  1. 58,625 נק' מוניטין
    0
    PowerLifting

PowerLifting משתמש משקיע

PowerLifting
    לייקים:
    4,478
    איפה גילית מה הם לוקחים?

yujinius אוהב/ת את זה.
  2. 187 נק' מוניטין
    0
    אריק12

אריק12 משתמש פעיל

אריק12
    לייקים:
    90
    מתוך סקרנות,
    אתה חושב שכל המתחרים בטופ של הipf לוקחים?

3. 10,670 נק' מוניטין
    0
    yanivgoft

yanivgoft משתמש משקיע

yanivgoft
    לייקים:
    2,318
    לא חסרים כאלה שמאד פתוחים עם השימוש שלהם. ברנדון אלן לדוגמא משתף חופשי.
    בפודקאסט שלו למשל דילן הלריגל דיבר וכששאלו אותו על הכמויות שלו הוא ענה "אין טעם שאספר כי סתם יגידו אחרי זה שאני מחרטט ושאין סיכוי שאני על כמויות כאלה נמוכות". תקרא לי תמים אבל כשספורטאי לא מתרברב בזה או אומר שזה משהו מיוחד שהוא מתגאה בו או חרטא כזה אני נוטה להאמין לו:s85:

4. 17,220 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,065
    אבל ברנדון ודילן מתחרים בספורט בלי בדיקות, אז כמובן שזה משהו אחר.

אף אחד מIPF לא יודה בפודקאסט שהוא לוקח.

מעבר לזה, ספציפית באוסטרליה החוק יותר קשוח מבחינת חומרים והרבה ליפטרים לא יודו בפומבי שהם לוקחים כי אפשר להסתבך (עדיין חלק מודים ומדברים).

אני מאמין שמתוך כל מי שבטופ, בטוח יש איזשהו עילוי מטורף שאיכשהו עדיין טבעי. אבל יש לך מספרים שהם לא פחות מהזויים לחלוטין.

מנגד, מישהי בת 15 נתנה טוטאל של 612 קילו. ילדה בת 15. היא לחצה 170~ שזה יותר ממני, גבר בוגר לא טבעי :cray:

5. 187 נק' מוניטין
    0
    אריק12

אריק12 משתמש פעיל

אריק12
    לייקים:
    90
    אני חושב שברור לכל מי שמפעיל קצת היגיון שכנראה שהרוב שם באמת לא טבעי, וחבר'ה כמו ריי או ראסל כנראה לוקחים.
    מצד שני, קשה לי שלא להשוות למתחרים שאפילו פה מהארץ וחלקנו מכירים אישית, שאני מאמין שגם אתה מאמין להם שהם טבעיים, שעשו מספרים מטורפים ועוד בגילים מאוד צעירים.
    קח אחד כמו חן בשהיה בשיא, תוסיף לו עוד כמה ק"ג משקל גוף, עוד עשור של אימונים, מאמן ברמות הכי גבוהות והשקעה ברמה של ספורטאי עולמי, ומספרים כמו של מישהו כמו Bryce Lewis לא נראים לי כל כך מופרכים לאדם טבעי.

6. 17,220 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,065
    לאנשים יש נטייה לחשוב שאם הליפטר חזק מאוד שהוא צעיר, זה אומר שהוא בהכרח יכול להתחזק הרבה ב10+ שנים הבאות.

להיות חזק שאתה בתיכון, הגוף צעיר ואין פציעות, אין לחץ אמיתי, אפשר להתאמן 5 שעות ביום אם בא לך... לעומת להיות בן 35 עם ילדים ומשרה מלאה והתחייבויות ואחריות אישית וכלכלית... זה שונה לחלוטין. אני לא הייתי עילוי שהתחלתי להתאמן אבל אני מצליח לשמור על אורח חיים תחרותי גם בגיל 30+, הרבה חבר׳ה צעירים וחזקים שאני מכיר - לא מצליחים לשמור על זה לאורח זמן.

מעבר לזה, אנשים מגיעים ל״פונטציאל״ שלהם בזמנים שונים. יש אנשים שמגיעים ל300 קילו תוך שנה של אימונים ובקושי מתקדמים מאז, יש אנשים שמגיעים ל200 קילו תוך שנה של אימונים ומתקדמים באופן איטי וקבוע לאורך 20-30 שנה.

יש הרבה חבר׳ה עם פוטנציאל בארץ, אבל אני יכול לספור על יד אחת (במקרה הטוב) את אלו שמתמידים ומתחרים לאורך שנים.

The Blast, incin, elchonon ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. 187 נק' מוניטין
    0
    אריק12

אריק12 משתמש פעיל

אריק12
    לייקים:
    90
    אבל מדובר על מתחרים שאנחנו כן יודעים שחיים אורך חיים ספורטיבי וגם עובדים בתחום.
    אני חוזר לדוגמה הקודמת שלי, אחד כמו ברייס לואיס חי את התחום, אישתו גם בתחום, הוא עובד כמאמן אונליין ויכול לנהל את היום שלו על סמך האימונים.

כמובן שלא כל אחד שהיה חזק בתור נער יגדל להיות אלוף עולם, אבל אם במדינה הקטנה שלנו גילינו כמה כשרונות מאוד רציניים, סביר להניח שבארצות הברית יש פי כמה. גם אם אחוז קטן מהם הצליח להשקיע לאורך תקופה מאוד ארוכה ואפשר לראות כמה פריקים גנטיים בUSAPL NATIONALS.

שוב, ברור לי שהרבה מהטופ לא טבעיים, אני פשוט חושב שזה לא נכון לשלול את רובם המוחלט בגלל זה.

MasterSplitter ו-elchonon אוהבים את זה.
  8. 10,670 נק' מוניטין
    0
    yanivgoft

yanivgoft משתמש משקיע

yanivgoft
    לייקים:
    2,318
    לא טענתי לרגע שמישהו בIPF אמר שלוקח X כמויות בשום מקום, אמרתי שקיימים בטופ הלא טבעי אנשים שפתוחים בנושא.
    ומסכים שקיימים כנראה בטופ עילויים מטורפים שעדיין טבעיים, אני מאמין לג'וליוס מדוקס שהוא באמת טבעי אחרי ששמעתי את הסיפור שלו.

9. 17,220 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,065
    מה הסיפור שלו?
    נשמע לי הזיה ששיאן עולם בבנץ׳ יהיה טבעי אבל מי יודע...

10. 58,625 נק' מוניטין
    0
    PowerLifting

PowerLifting משתמש משקיע

PowerLifting
    לייקים:
    4,478
    איך זה ניראה הגיוני שAll time record בבנץ' פרס טבעי?
    כלומר עם חומרים הוא יביא לכיוון ה400

elchonon אוהב/ת את זה.
  11. 10,670 נק' מוניטין
    0
    yanivgoft

yanivgoft משתמש משקיע

yanivgoft
    לייקים:
    2,318
    היה מכור לסמים ואלכוהול (התחיל להתאמן במכון גמילה). הוא אומר שאין לו בעיה עם אנשים על חומרים וגם יצא לו לחשוב על להשתמש בהם אבל מפחד להתקרב אליהם בגלל ההיסטוריה שלו והגמילה שלו. הוא סיפר את כל זה בbrocast, מוזמנים לשמוע אותו מדבר על זה ולהגיד מה אתם חושבים, הוא לא איזה סתם fake natty שטוען לטבעיות כי "זה הדרך הנכונה והצודקת עחי" וזה נשמע לי אותנטי ולא רואה סיבה שהוא סתם ישקר על זה.

לינק: E-21 Julius Maddox

MasterSplitter ו-elchonon אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...