מי יכול להכניע את חביב נורמגדוב

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י renne, ‏10/9/19.

טוען...
  1. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    כדי לנצח את חביב צריך שיהיה לך שליטה מוחלטת בקרקע, אני חושב שמי שיש לו סיכוי אפילו יותר טוב מטוני פרגוסון לנצח את חביב זה חוזה אלדו

2. -53 נק' מוניטין
    0
    כשקנקר

כשקנקר משתמש מתחיל

כשקנקר
    לייקים:
    26
    חוץ ממני אני לא מכיר מישהו

3. 58,528 נק' מוניטין
    0
    PowerLifting

PowerLifting משתמש משקיע

PowerLifting
    לייקים:
    4,427
    אדי הול

MasterSplitter אוהב/ת את זה.
  4. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    חוזה אלדו? נעזוב לרגע את זה שהוא בכלל לא בקטגוריית משקל אלא אחת מתחת, זה מילא.

אבל ממתי יש לו שליטה מוחלטת בקרקע? הוא סטרייקר מעולה עם טייקדאון דיפינס מהטובים, אבל לא מעבר.

לדעתי העניין עם חביב זה שאי אפשר לברוח מההאבקות והג׳ודו שלו, ככה שסטרייקר לא יתאים. צריך מישהו כמו בריאן אורטגה אם יעלה קט משקל או דבי רמוס, עם bjj סופר מקצועי.

אגב, פוירייר היה סופר קרוב להכניע את חביב עם הגיליוטין שלו, רק שעשה טעות.. אם מעניין אותך אני אחפור על זה טיפה, עברתי על זה אתמול עם הבנאדם שאני מתאמן אצלו בגיאוגיטסו

nlr666 ו-renne אוהבים את זה.
  5. 466 נק' מוניטין
    0
    Khabib

Khabib משתמש פעיל

Khabib
    לייקים:
    319
    חד"כ:
    הולמס פלייס
    פרגוסון חיה, אלדו לא יחזיק איתו שני סיבובים

6. 1,385 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    897
    למרות שזה בציניות (מקווה) יש סרטונים שלו מושפל באימונים פושטים של אגרוף.

7. -53 נק' מוניטין
    0
    כשקנקר

כשקנקר משתמש מתחיל

כשקנקר
    לייקים:
    26
    הוא וויתר להם בסרטונים ברצינות הוא כנראה היה מפיל עליהם דד 500 קילו

8. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    כן נשמח לשמוע דעה רחבה שלך
    מה שאני ראיתי אצל אלדו זה עבודת קרקע מעולה אם הוא היה לוקח את מקרגור לקרקע הוא היה ביתרון עליו
    אגב גם קונור ממש לא נתן 100 אחוז בקרב מול חביב, הוא היה בלי מוטיבציה הוא יכל להיזהר יותר מחביב ולהשאיר את הקרב בעמידה ששם הוא יותר חד מחביב
    --- עידכון הודעה, ‏10/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏10/9/19 ---
    אגב, מה דעתכם על נייט דיאז מול חביב, יש לו סיכוי? הוא יודע לחטוף מכות ולשרוד אולי ברמה הכי גבוהה מכל הלוחמים אבל השיטה של חביב שונה בדרך ההתשה שלו, הוא נצמד אליך שעות מאחור ולך תוריד אותו מהגב עכשיו

9. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    אין ספק שפוירייר ידע מה הוא עושה עם הגיליוטין, כשחביב בא לטייקדאון הוא הניי את רגל שמאל שלו על הגב של חביב ומשך אותו לרצפה, ועם רגל ימין הוא בעצם הצמיד את הברך למותן של חביב, וכאן זה היה עובד בטוח. בעצם הכי חשוב בגיליוטין זה לשלוט על המותניים של מי שאתה מנסה להכניע, כמו סנדוויץ. מה שחביב עשה זה עם היד שלו הזיז את הברך של דסטין שדוחפת את המותן שלו למעלה וככה השתחרר טיפה לחץ והוא עשה רול הצידה, מכאן פויירייר היה צריך לנסות דרסי צ׳וק או אנקונדה, בגלל שכבר אחיזה על הצוואר הייתה לו בצורה די עמוקה. במקום זאת חביב די שיחק איתו כאן (הוא אמר את זה בעצמו אחרי הקרב) ונתן לו לקחת אותו חזרה לגיליוטינה, רק שהפעם לא הייתה את הברך שלוחצת את המותן כלפי מעלה כנגד רגל שמאל שלוחצת כלפי מטה, וככה כל הכוח היה מהלחיצה של פויירייר עם הידיים, חביב נתן לו לעשות את זה וככה בעצם פויירייר שרף את עצמו לגמרי, מכאן זה רק עניין של שניות עד שזה נגמר. הוא הפעיל כל כך הרבה לחץ עם הידיים (שוב, כי לא הייתה לו שליטה על המותן מה שבעצם הכי חשוב בחניקה..) ושרף את עצמו באמצע סיבוב

SexyStyle ו-renne אוהבים את זה.
  10. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    ואוו מוניטין!!!
    לפי מה שראיתי האחיזה בגליוטינה הראשונה היתה מושלמת, הוא היה צריך להשאיר את הרגל ולא לתת לחביב להוריד אותה, אני חושב שאם הוא היה מחזיק ככה עשר שניות הוא היה לוקח את הקרב
    אגב חביב עצם זה שהוא פשוט נשען להם על הגב גורם להם להוציא מלא אנרגיה בלי שום מאמץ מצידו, בגלל זה אנשים לא מתפעלים מהנצחונות שלו, כך הוא ניצח גם את קונור, הייתי רוצה לראות אותו מכריע אלוף בבעיטה לדוגמא

11. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    הוא גרפלר מעולה אין מה להגיד. וכן, שינויים קטנים וחביב היה מפסיד. זה לא משנה כמה הוא קשוח, או שהיה לוחץ או שהיה מאבד הכרה..

חביב הכי טוב בלקחת לגדר, שם הוא נשען עליך וגורם לך לסחוב את כל המשקל גוף שלו כל פעם בשביל לזוז, ואז כשאתה מנסה לזוז הוא שם לך רגל ומכשיל אותך. כשאתה כבר על הרצפה הוא מחבק לך את הרגליים במין איקס כזה, כמה שאין לך הרבה מה לעשות. הרגליים שלך מנוטרלות לגמרי

12. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    בקיצור עלוקה, לא מצפים לראות איזה נוקאאוט מדהים מחביב,
    מה דעתך על נייט דיאז? יש לו מה להציע מול חביב?

13. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    תלוי מי. תשמע אני מאוד אוהב את הסטייל שלו ובכללי את האישיות, אחד האהובים עליו. הוא מאוד קשוח, מה שאומר שיכול לחטוך אגרופים ובעיטות בעמידות שקשה לראות, וזה מרשים לאללה. חוץ מזה יש לו חגורה שחורה ב- bjj דאן 2, ככה שבו נגיד שכמעט ואין מי שירצה להיות איתו על הקרקע. חות מזה יש לו גם אגרוף טוב וקרדיו בשמיים, הבחור עושה טריאתלונים מדי פעם. בעבר לא הצליח להיות אלוף, אבל נראה אותו עכשיו. יש לו מיין אבנט בנוב הקרוב מול לוחם אחר ממש טוב, טני מריע לו.

בוא נגיד שמול חביב לא הייתי אומר שהוא יצליח, לדעתי השתיים היחידים שסביר שיצליחו מולו זה טוני פרגוסון, ו- gsp (לדעתי ולדעת רבים הכי טוב אי פעם ב mma), שכרגע בפרידה אבל אולי יחזור לקרב חלום עם חביב

שיםמ- 4:50, אתה תאהב את זה.

renne אוהב/ת את זה.
  14. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    הבעיה היחידה של נייט דיאז זה שהוא לא מתגונן טוב הוא פשוט סופג הרבה מאוד בלי להתגונן, הוא יכל להתחמק מהרבה אגרופים ובעיטות אבל הוא מעדיף לספוג, ראינו את זה מלא בשני הקרבות מול קונור,

לגבי לוחמים אני יודע שהוא לא באותו משקל אבל אנדרסון סילבה היה שולח את חביב לישון מהר מאוד,אני מדבר על התקופה הטובה שלו,
    אגב הבחור שנלחם מול נייט, מסויטל, לא ראיתי שיש לו איזה רקורד עשיר בקרבות, הדבר שוא הכי מפורסם בו זה הנוק אאוט המהיר שהוא דפק

15. 71 נק' מוניטין
    0
    SexyStyle

SexyStyle משתמש מתחיל

SexyStyle
    לייקים:
    42
    כל הכבוד לבחור שכתב את ההסבר על למה הגיליוטיה כשלה.

חביב נמצא כרגע בשיא שלו.
    הוא נהיה מהיר בטירוף (משגר טייקסדאונס במהירות מטורפת, זז מהר בזירה, גם השתפר בסטרייקינג).
    הסטרייקינג השתפר פלאים.

אני מאמין שזה הזמן לניסיון 5 של הקרב בינו לבין טוני.
    לטוני יש עמידות (Durability) גבוהה מאוד, והוא מאוד דינאמי.
    והמעריצים מחכים לקרב הזה כבר 5 שנים.

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  16. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    ראיתי את הסרטון, עד כמה דסטין באמת יכל להשאיר את הרגל צמודה למותן של חביב? זה נראה שהוא לא באמת יכל להפעיל כוח נגדי מול הדחיפה של חביב עם היד

17. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    צריך ללחוץ על המותן עם השין. בסופו של דבר זה עניין של לחץ מתמשך, הייתה לו את החניקה בצורה טובה כמה שניות, וברגע שחביב הסתובב לצד הוא היה צריך להמשיך עם הלחץ על הצוואר במקום לנסות להחזיר לגיליוטינה, שכבר לא הייתה ממש אפקטיבית ושרפה אותו לגמרי. לא יודע אם ניסית פעם, אבל תחשוב כמה קשה זה להפעיל לחץ בידיים הכי חזק שאתה רק יכול נגד צוואר של מישהו כמו חביב. זה משהו שיוציא לכל אחד את האוויר מהריאות, לכן צריך להיות יעיל עם האנרגיה.

ובקשר לנייט, כן עם קונור באמת חטף המון. הבעיה הכי גדולה שלו היית. שהוא לא היה עונה לבעיטות נמוכות לרגל. אבל בקרב האחרון שלו הוא תיקן את החיסרון הכי גדול הזה שלו. מי שהיה מולו נתן לו בעיטה ונייט הפנה לו את השין, והבחור שבר את כף הרגל.

18. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    בקרב האחרון שלו? הקרב האחרון שלו היה מול פטיס..

19. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    כן

20. 469 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    221
    מה?? פטיס לא שבר את כף הרגל לא היה שם נוקאאוט נייט לקח את הקרב כי הוא שלט בו רוב הזמן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...