ייעוץ ביל סטאר 5×5 ורצונותיי

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י דניאלביטון10, ‏8/9/19.

טוען...
  1. 554 נק' מוניטין
    0
    Dissonant Harmony

Dissonant Harmony משתמש פעיל

Dissonant Harmony
    לייקים:
    235
    1. זה לא T-Bar Row.
    T-Bar Row, כשמה, זו חתירה, עם ידית בצורת T.

upload_2019-9-23_3-25-35.png

אם תלביש את האביזר הזה על מוט, הוא יאפשר לך לחתור בצורה שהיא די אופקית (כלומר, מאונכת לגו), וזה מה שהחתירה הזו מנסה לעשות.
    אתה גם יכול לראות שהרווח באמצע (בין הידיות) מאפשר לך "לסחוט" טווח תנועה גבוה. (אם הידית הייתה סתם ישרה מצד אחד שלה, ועד לצד השני , אז היא הייתה מתנגשת לך בחזה).

מה שאתה צרפת - זו פשוט חתירה במתקן של Landmine. (השקע הזה, שאליו אתה מכניס את המוט כדי לקבע אותו לרצפה).
    זה נכון שחתירה ב-Landmine יכולה להיות גם T-Bar Row, אבל זה יקרה רק אם תלביש על המוט ידית T.

הנה דוגמה ל-T-Bar Row במכונה ייעודית:

upload_2019-9-23_3-30-47.png

אני חושב שאתה כבר יכול לראות לאן זה הולך, ושהחתירה היא בכיוון שהוא יחסית אנכי לגו שלך.
    (ובהקבלה לחתירה במוט: T-Bar תהיה יותר דומה ל-Pendlay Row, ואילו הדוגמה שאתה ספקת תקביל יותר ל-Bent Over Row "בזווית 60 מעלות").

-----

3) בגדול: אם מטרת האימונים שלך היא אסתטית, אין סיבה מיוחדת שתעשה דווקא דדליפט, אם אתה מאוד לא אוהב אותו.

שים לב שהגב שלנו מורכב מ-"חאבורה" של הרבה שרירים, שנוטים לעבוד ביחד, וממלאים תפקידים מגוונים...מי משתלט על התנועה יותר, ומי פחות - זה תלוי במטלה שאתה בא לבצע, אבל בגדול, אם תהיה לך משיכה מלמעלה -> למטה (כמו סוג כלשהו של מתח), ומשיכה אופקית (כמו T-Bar Row, או Pendlay Row, או חתירה קצת רחבה בפולי-תחתון), ומשיכה "מהרצפה" (כמו דדליפט), אתה אמור להיות די מכוסה. בייחוד - אם הן באות בנוסף לסקוואט כתרגיל מרכזי בתכנית שלך.

אז אם אתה בוחר לבצע סקוואט כתרגיל מרכזי, וגם לתת יחס משמעותי למתח, ו-T-Bar Row, ולא בא לך לבצע דדליפט...אז שראגס כבדים ויפים ב-Trap Bar - זו באמת בחירת תרגיל מאוד נבונה. אני אומר - לך על זה. ותוסיף קצת Leg Curls. :)
    (זה גם אפילו ייתן לך שליטה מאוד טובה בגודל ההמסטרינגס שלך, שנראה שאתה "מודאג" מהם - לא רוצה לקדם את ההמסטרינגס? אל תתקדם ב-Leg Curls. כן רוצה לקדם? כן תתקדם ב-Leg Curls).

האם אתה נעול כרגע על Madcow?

Bolt אוהב/ת את זה.
  2. 118 נק' מוניטין
    0
    דניאלביטון10

דניאלביטון10 משתמש מתחיל

דניאלביטון10
    לייקים:
    46

מה אתה מתחכם אני יודע מה זה טי באר רואו מקורי אבל נפוץ להשתמש בחתירה ההיא בשם טי באר חחחח

לא הבנתי את הקטע של הדדליפט, אני לא עושה אותו

לגבי הלג קארלס, הרגליים שלי מתאוששות בצורה דיי מחרידה אז לבצע את זה בחמישי רק כרגע?

נב הוספתי תרגיל לחמישי שהוא בגדול שיפור אחיזה ודדליפט מטרתו זה האחיזה אבל הפעולה היא דדליפט פשוט אני מחזיק עם האצבעות ועומד כמו אידיוט במכון, עשיתי 100 קילו נראה לי אקפוץ ל110 (אני נראה אגו ליפטר אחושרמוטה במכון אבל כבר ממזמן הפסקתי לשים זית חחחח)

וכן אני נסגרתי על התכנית, בנתיים שבוע ראשון עבד טוב, בטעות כמו אידיוט עשיתי בחמישי 5 חזרות בסט האחרון שאמור להיות 3 לול

עוד משהו, שבת אני הולך לקיר טיפוס להנות
    מה לעשות בשבוע הזה?

אגב אני בוחר במדקאו לא כי היא הכי אפקטיבית לי וכבר אמרתי את זה

יותר כי היא צ׳יל יחסית ומאפשרת לי להכניס עוד דברים שתכננתמ הרבה זמן

3. 0 נק' מוניטין
    0
    אלפא123

אלפא123 משתמש מתחיל

אלפא123
    לייקים:
    0
    אתה אומר ששעא עולם בדדליפט זהה לבנץ?