עזרה בנוגע לחיטוב

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י Shachar S, ‏4/9/19.

טוען...
  1. 2,913 נק' מוניטין
    0
    Shachar S

Shachar S משתמש קבוע

Shachar S
    לייקים:
    755
    אהלן, הייתי כאן הרבה בעבר, הייתי מעודכן בהכל וכו'.
    אני אחרי שירות צבאי שבקושי התאמנתי( כמעט ולא) בתחילת אוגוסט התחלתי חיטוב. דפדפתי באתר קילוגרם להיזכר בדיוק מה צריך וכמה. התחלתי, הכל היה בסדר, ירדתי במשקל כמו שצריך, התחלתי להתאמן בבית( תרגילי משקל גוף) ועכשיו הגעתי למצב מוזר. כבר כמה ימים אני נשאר על אותו משקל ניסיתי לחשוב למה, חשבתי אולי אני צורך יותר מדיי קל' אז הורדתי, זה לא היה הבעיה, אח"כ חשבתי שאני צורך לא מספיק, בדקתי את מה שצריך והבנתי שהכל בסדר.. האופציה היחידה שאולי בגלל שחזרתי להתאמן אפילו שזה רק משקל גוף, התחלתי לעלות במסת שריר חזרה ובגלל זה אני נשאר על אותו משקל? בנוסף אשמח לחוות דעת אם באמת הכמות קל בתפריט בסדר גמור? אני שוקל היום 90.7 והגובה שלי הוא 1.87. לפי הנוסחא באתר אני אמור לצרוך 1860 קל(500 מתחת לתחזוקה)
    מה שאני אוכל ביום אחד:
    2 ביצים XL
    בערך 360 מ"ל חלב 3 אחוז
    40 גרם שיבולת שועל
    4 כפות של סקיפי( חמאת בוטנים) ביום
    200 גרם חזה עוף
    200 גרם אורז יסמין אחרי בישול חישבתי
    קופסת טונה בשמן
    ירקות אני אוכל טיפה לא מגזים
    וסקופ חלבון(הסיבה היחידה שאני לוקח חלבון בגלל שגם שני האחים שלי טוחנים בשר בכמויות ובשביל להקל על ההורים שלי עם ההוצאות של הבשר אני לוקח חלבון כרגע).

2. 470 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    270
    תראה יכול להיות שאתה מעט מסבך מדי את הדברים? תחכה שבוע במספר קלוריות שאתה חושב מתאים, ותראה אם יש או אין ירידה. אם אין, תוריד עוד. בסופו של דבר עוד לא פגשתי אדם שעם מאזן קלורי שלילי לא יורד משקל. אל תשכח שכל מחשבוני הקלוריות האלו רק נותנים הערכה ותו לא

3. 729 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    401
    פה כבר הבנתי לבד.
    אתה עוקב אחרי הגירעון שלך?
    אולי לפחות בהתחלה תספור תשקול תעקוב בצורה מדוייקת יותר. זה לא קסם. אם אתה לא יורד במשקל - אתה לא בגירעון (שמעתי שתה ספרד שורף שומנים:sarcastic:)

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  4. 2,913 נק' מוניטין
    0
    Shachar S

Shachar S משתמש קבוע

Shachar S
    לייקים:
    755
    ה"בערך" הזה זה באיזור הזה אפילו פחות בכמה מ"ל. אין לי משהו לבדיקה מדויקת של כמות המל של כל דבר. ה360 מ"ל חלב זה באיזור, אולי 340 מ"ל אולי 380 מ"ל, זה לא יותר מזה.
    אני עוקב מדויק, בדקתי כבר את כל הפרמטרים אבל בינתיים בימים האלה אני עדיין נשאר על אותו משקל. אני לא פוסל כלום עדיין, אני כן ממשיך להישקל כל יום לראות אם יש שינוי. אם לקראת הסופ"ש אני עדיין נשאר על אותו משקל אז מן הסתם אני אקזז את הקלוריות שאני צריך על מנת לתקן את הבעיה הזאת.
    אני כן יודע שאם אני לא יורד במשקל אז אני לא בגירעון אני לא מפגר. פשוט רציתי חוות דעת נוספת אולי עשיתי כאן משהו לא נכון.
    לא הבנתי למה התכוונת ב:" שמעתי שתה ספרד שורף שומנים"
    --- עידכון הודעה, ‏4/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏4/9/19 ---
    כמובן שזה נותן רק הערכה ולא משהו מדויק אבל בגדול כן, אם בהמשך השבוע הזה אשאר על אותו משקל, אקזז עוד. ביקשתי חוות דעת נוספת כאן כי אולי זה לא קשור בכלל למאזן השלילי. תודה רבה על התשובה אגב

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  5. 387 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    273
    היי :P:

ובנוגע לפותח האשכול - אם זה רק כמה ימים של אי-ירידה, זה לא אומר כלום. יכול ממש להיות שזה נוזלים, אולי אכלת משהו מלוח או סתם שתית יותר מים.... תעקוב אחרי ירידה שבועית, לא יומית. יהיה לך יותר קל פסיכולוגית :)
    בהצלחה!

Shachar S אוהב/ת את זה.
  6. 2,913 נק' מוניטין
    0
    Shachar S

Shachar S משתמש קבוע

Shachar S
    לייקים:
    755
    תודה רבה על התשובה. זה בערך שבוע ואתמול או שלשום הורדתי 20 גרם פחמימה והעלתי טיפה שומן. היום בבוקר העלתי ב300 גרם, נראה לי מוזר מאוד אבל כן אני אחכה לראות מה קורה עם המשקל לקראת הסופ"ש ואקזז קלוריות אם אצטרך.

7. 387 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    273
    יש עוד הרבה גורמים שיכולים להשפיע...
    למשל לי יש ימים שאני עולה פתאום ב800 גרם, ולמחרת הם נעלמים כלא היו....
    מספיק שאכלת גבינה בולגרית או מלפפון חמוץ או סתם חטיף עם מלח, ואתה עולה בנוזלים.
    ירידה במשקל זה כמו בפונקציה של קו ישר כלפי מטה אלא יש עליות וירידות ותקיעויות, אבל כל עוד המגמה הכוללת היא ירידה אתה בכיוון טוב....
    יכולה להיות תקיעה של כמה זמן או אפילו עליה קלה, וזה יכול לתסכל, אבל אז בוקר אחד אתה מתעורר והמשקל יורד בבום....
    בקיצור- שלא ידאיג אותך, זה תקין ונורמלי :)

Shachar S אוהב/ת את זה.
  8. 4,172 נק' מוניטין
    0
    Hamster

Hamster משתמש משקיע

Hamster
    לייקים:
    1,758
    חד"כ:
    ספרטה 302
    מה קורה שחר? אתה מכיר את myfitnesspal? תעזור לך טיפה להתגמש בתזונה בחיי היום יום.
    ההצעה הכי פשוטה היא לחכות עוד שבוע לפני שתתחיל לשנות משהו,כמות הקלוריות נמוכה ולא צריך למהר לקצץ.

Shachar S אוהב/ת את זה.
  9. 387 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    273
    אפרופו היסטריה בנוגע למשקל,
    שלשום הייתי באירוע, וכבר הכנתי את עצמי אז לא ממש אכלתי אותו יום. ויום לפני גם קצת קיזזתי וכו'...
    ואתמול שנשקלתי הייתי באמת 800 גרם יותר מהרגיל אבל לא התרגשתי....
    אתמול גם קיזזתי קצת
    והבוקר איכשהו נוספו לי עוד 300 גרם....
    קיצר ביומיים הראה לי שעליתי קילו +
    אבל אתמול בלילה אכלתי משהו די מלוח, ואחכ נישנשתי כמה ענבים, אז אולי זה בגלל זה... (למרות שאני בספק עד כמה 20 ענבים קטנים יכולים לגרום לאגירת נוזלים...)
    קיצר, מחכה למחר. זה אמור לרדת...

Shachar S אוהב/ת את זה.
  10. 2,913 נק' מוניטין
    0
    Shachar S

Shachar S משתמש קבוע

Shachar S
    לייקים:
    755
    התגעגעתי111
    אבל כן אני מכיר, טיפה מסבכת אותי אם להגיד את האמת.. אני משתמש באתר foodsdictionary כי שם יותר קל לי(למשל חזה עוף, מופיע לי שם תכלס - חזה טוף מבושל/מטוגן) באפליקציה הזאת כשאני מחפש חזה עוף זה נותן לי כל מיני דברים שונים. אותו הדבר לגבי ביצים, באפליקציה הזאת לא מופיע לי הגדלים בתכלס של הביצים( אני מודע לזה שהמשקל משתנה מביצה לביצה אבל לפחות שיהיה משהו בערך) ובאתר שאני משתמש מופיע לי XL, L וכו'.
    גם במקום העמסה כל 7-14 יום אני מוריד פשוט את הפחמימה לאיזה 80 גרם ואוכל בשר פשוט, בלי להגזים כמובן.
    --- עידכון הודעה, ‏5/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏5/9/19 ---
    פחות היסטריה במשקל אצלי פשוט גרם לי לתהות למה נשארתי במשקל שבוע בערך.. מה שכן הבאת לי עוד אופציה שכנראה נשארתי במשקל - מלח. אמא שלי אומרת שאני שם הרבה מלח על האוכל שלי אני בעיקר שם על החביתה שלי, מלפפונים שאני אוכל וירקות שאני מכין. חייב טעם קצת באוכל :lol:

11. 387 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    273
    ברורר חחח אל תתנזר ממלח רק כי הוא קצת שומר נוזלים - ההפך! אם תןריד את המלח זה ייראה כאילו ירשת במשקל אפילו אם אתה לא.... עדיף שתישאר על ממוצע המלח שאתה עכשיו כדי שזה לא ישחק אצלך כפונקציה.

הו, ואני כן היסטרית לגמרי המשקל... אז כנראה שדיברתי בעד עצמי חחח...
    אבל למרות ההיסטריה שלי אני מנסה לשמור על שפיות כי מנסיון עבר משקל זה פרמטר די דינאמי. (אם עד מחר הקילו הזה לא יתחפף אני אחטוף תג'אננה)

Shachar S אוהב/ת את זה.
  12. 470 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    270
    עצתי היא תן לזה עוד קצת זמן. בוא נגיד שאם עוד ש
    חחחח לא ממליץ לעבוד ככה זה יכול לשגע. פעם הייתי נשקל כל פעם שהייתי רואה את המשקל.. את לא אכלת מהבוקר כי עבדת ולא היה זמן או הייתי באיזה אירוע ואכלת הרבה ןהמשקל משתנה כמו לא יודע מה

Shachar S אוהב/ת את זה.
  13. 387 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    273
    חחח כן, זה נוראי....
    בגדול אני נשקלת פעם אחת בבוקר, במידה ויש לי גישה למשקל (לא תמיד...) ככה שיוצא שיש תקופות שאני נשקלת רק פעם בשבוע ויש תקופות שכל יום...
    הקפיצות האלה במשקל אחרי אירוע הן פסיכיות :faceplam:
    למרות שבאמת אכלתי מלא באירוע חחח
    חיסלתי את כל המנה הראשונה, ואכלת סטייק פרגית + חצי סטייק בשר ש'גנבתי' לחברה :sarcastic:. לפחות עשיתי מינימום של מאמץ ולקחתי בקושי חצי כף מהאורז חחח... ולקחתי ביס מכל הקינוחים שהגישו חחחחח (הביאו פלטה למרכז השולחן וחברות שלי לא רצו בכלל, אז אמרתי תודה והרשיתי לעצמי לטעום מהכל :lol:)
    הייתי רעבהההההה
    אותו יום עשיתי אימון רצחני, ומבחינת אירובי - אני רוקדת מלא באירועים חחח מתה על זה. אז זה לפחות שעה וחצי של התקרחנות.
    קיצר לא דואגת חחח

Shachar S אוהב/ת את זה.
  14. 2,913 נק' מוניטין
    0
    Shachar S

Shachar S משתמש קבוע

Shachar S
    לייקים:
    755
    :sarcastic::sarcastic:
    Living life done right :37mv:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!