בדיקות דם

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Zed, ‏2/9/19.

טוען...
  1. 1,036 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    649
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    וואלה אמיתי לגמרי שאתה על חומרים אתה נירא אדם אחר לגמריי אף פעם לא היה אכפת לי איך אחרים רואים אותי אכפת לי איך אני רואה את עצמי ואני אוהב את עצמי מסיבי ולא מפריע לי 13 אחוז שומן. בטבעי הגעתי מקסימום להיקף יד 37 ועל חומרים בהחלט הצלחתי להגיע ל 45 בסייקל ואפילו בחיטוב הצלחתי לישמור על זה...טוב נו אולי 44 אבל בהחלט הרגשה אחרת לגמרי אתה מתרגל למשהו אחר ושוב הסביבה לא מענינת אותי הייתי יכול להיןת בבית ולהיןת נורא מבסוט.שוב אני מאמין שאני איפשהו בריא שיכלית אם שואלים אותי "האם אתה יכול להפסיק עם זה" אני יגיד בהחלט כן ואני יתמודד עם החרדות ואם הדיכאון אבל אני מאמין שזה יעבור

Gnfit אוהב/ת את זה.
  2. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    זו בדיוק אותה הרגשה. אתה מרגיש כמו פרארי ושכולם לידך סתם כזה ולא אכפת לך מהם כמו בובות.. הרבה ביטחון, כוח, מוטיבציה לא אכפת לך מכלום. שמע בדיעבד ? חייתי ככה שנים, היום אני מבין כמה פיספסתי וזו הסיבה שאני רוצה לחזור ואחזור לטופ שלי רק הפעם שאני אנצל כל רגע בחיים. פעם הייתי יושב מול הפייסבוק ואינסטרגם ומביא בנות בלי להתאמץ טרן נותן ביטחון וקריז חח הייתי מדבר עם בנות מהממות כאילו הן כונפות.. אבל אחרי שכל הדברים האלה קרו לי גם ההשקפת עולם השתנת לי בהרבה דברים.. רק שיורדים מחומרים מבינים עד כמה המוח פועל בצורה שונה, טרן משבש את הראש עם כל התופעות לוואי שלו וחוסרי שינה של ימים לאורל השנים דחפתי אותו הרגשתי כמו מלך, יצאתי על אנשים בחד"כ , לא פחדתי מכלום היום אני מסתכל על השטויות האלה ואומר איזה טמבל הייתי. הזמן מרפא, לדעתי אין לנו סיבה להזריק בחורף גם ככה אז תהיה ירידה אבל אחרי חודש+ אתה כבר חוזר לעצמך.

גם לי קשה לרדת מחומרים, אבל הגעתי עד מצבים של כאבי מעיים שצעקתי ויש לי כוח סבל, עשיתי קעקוע בצלעות על 6 אחוז שומן המקעקע פחד והמליץ לי שלא כדי וזה עלול לכאוב עד מצב שאזוז והקווים יהרסו ישבתי כמו ראגנר לוטדברק ולא זזתי , אז כן אחי כולנו בהרגשה זהה ובאותה סירה.

לכן אף פעם אני לא מכחיש שאני משתמש בחומרים או מפסיק איתם בניגוד לאחרים שמנסים להרשים, עושה את זה נטו לעצמי.

ושמע 44 חטוב זה מכובד מאוד הכי הרבה שלי 42 וחצי על מטר 60 חח היקף 45 תמיד היה חלום מבחינתי.

שים, AFBB, Navira ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    אל תשכח לבקש Test free !!!

AFBB אוהב/ת את זה.
  4. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    איך מבין אותך.. כטבעי על איזה 15 אחוז שומן עם יד 38 או 39 במקסימום הייתי מרגיש סבבה לגמרי הכי מרוצה מהגוף שלי, אבל ברגע שאתה מגיע לחומרים ולוקח את זה לשלב הבא זה קשה לאללה לחזור אחורה..

Gnfit אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...