מוקדש לכל אלילי ״הרפואי״

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Bigibon, ‏1/9/19.

טוען...
  1. 60 נק' מוניטין
    1
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    אני הרבה קורא פוסטים של אנשים כאן ושמתי לב שבמשך שנים כולם עפים על העניין של רפואי או חברות תאילנדיות/הודיות ״רפואיות״ אז 7 ימים סידר לכם כתבה מעניינת מאוד, לצורך העניין אדגיש ואומר כי כל החברות בעולם (רפואי/אנדרגראונד) קונות את החומר הפעיל בלבד מאותו המקום ולא את המרכיבים שמסביב שהם בהחלט יכולים להשפיע על טיב המוצר, חברת אנדרגראונד שיודעת לייצר חומרים ברמה נאותה של סטריליות לא נופלת משום חברה רפואית גם בסדר גודל של פייזר/באייר שגם במפעלים שלהם תמצאו מחדלים אם יכנסו לשם פקחים, כל אדם היה רוצה שהברנד שלו יהיה הכי טוב ומוצלח בסופו של דבר ואני בטוח שאנשים גם בארץ עושים את מיטב יכולתם ששלהם יהיה הכי מוצלח מהסיבה שהם רוצים שם טוב, אז לפני שבועת ה ״מיוצר בארץ״ מתפוצצת לכולנו בפנים תרשו לי לומר לכם שהחומר הישראלי הוא המוצלח ביותר בין כל חברות האנדרגראונד בעולם והוא שווה יותר בכל פרמטר (מחיר,זמינות,אחריות)

כחול לבן זו גאווה לא בושה! מי שחושב ההיפך נופל בחטא ההכללה ויוצא מופסד מכל כיוון אני אישית נהנה מסארמס ומדי פעם מטסט של ייצור ישראלי ואותן ברנדים שהשתמשתי בהם היו טובים למרות ביקורות שאמרו כאן להיפך, אני לא בעל עניין ואינטרס ואגיד את האמת על כל מוצר שאשתמש בו.

קבצים מצורפים:

שים ו-Navira אוהבים את זה.
  2. 155 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    66
    אתה דילר בסתר ?

Arik, frozen ו-Jerusboy אוהבים את זה.
  3. 464 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    216
    תוכיח לפורום שאתה נקי מאינטרסים ויאמינו למה שכתבת, בינתיים אתה סתם מוציא את עצמך דילר של bvl ומדיטק אלפה פארמה שהכל זיוף אחד גדול

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/19
    McGregor ו-frozen אוהבים את זה.
  4. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    אני לא בדילר בסתר ולא נעליים, אני אובייקטיבי לחלוטין וכל מה שניסיתי אני אתן חוות דעת כזאת או אחרת, ואם כבר מדברים אז חבל על הכסף מי שקונה אלפא פארמה, מדיטק, ושאר חברות מוכרות בשוק שהמחיר שלהם סתם יקר, אני מעדיף לקנות מוצר עובד במחיר שפוי ובארץ יש מלא ברנדים שהם אחלה כמו זנקו, וורטקס(שהרבה לכלכו) ויש עוד כמה ששכחתי את שמם, אדרבא הפרסום ששיתפתי מצביע על דבר אחד שהכל בלוף במה שקשור לברנדים כאלה ואחרים והוא לא בא לשרת שום דילר אלא אותנו משתמשי קצה, לגבי אנשים שטוענים שאני דילר שמשבח את חברת BVL אז השתמשתי רק בmk677 שלהם והוא עבד טוב, אין לי מידע לגבי שאר המוצרים בכלל ויכול גם להיות שרק mk677 של אותו ברנד הוא טוב והשאר סתם בלוף ככה שאין לי מושג איך מקשרים את זה אלי, אותו דבר לגבי ג׳נקס שהmk677 שלהם עבד טוב והקרדרין שלהם היה כלום ושום דבר, האינטרס היחיד שיש לי הוא לשים את האמת שלי על השולחן בכל מה שקשור לעולם החומרים.
    --- עידכון הודעה, ‏1/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/9/19 ---
    בגלל חוות דעת אחת על mk677 של BVL שהשתמשתי הפכת אותי לאיזה פרזנטור? נתתי גם חוות דעת טובה זנקו וורטקס וג׳נקס אז מה אני גם בעל עניין שם? ההגנה הכי טובה היא ההתקפה ובינתיים רק תוקפים אותי ואני לא מבין למה....

שים אוהב/ת את זה.
  5. 464 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    216
    לא תוקפים אותך הכל פה ביקורת חיובית חס ושלום בסופו של דבר הפורום פה לשמוע חוות דעת של כל אחד ובשביל כיף,

6. 964 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    597
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    נשבע קראתי את זה בעיתון שבוע שעבר בהפסקה ישר חשבתי על הפורום אבל החלטתי שלא לעלות את זה לפה כי אני די בטוח שהמנוסים בנינו יודעים מה זה תרופות ולפעמים אנדרגראונד יכול להיות מאוד איכותי וסטרילי בכל מקרה אני חושב שעדיף להיצמד לרפואי וזה רק דעתי האישית. אני חודל מעצמי לציין שמות של חברות שנהנתי מהם לפחות בפוסט הזה אבל החברות האנדרגראונד בענין הטסט מאוד נהנתי וזה מגובה בבדיקות דם
    עכשיו אני בסייקל על טסט+מסטרוו וביצעתי בדיקת דם אני מחכה לתשובה ואני יעלה לפוסט המתאים

7. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    אני חושב שזה יהיה מבורך אם תשתף באיזה ברנדים טובים השתמשת:)

אבל לצורך העניין הכתבה הזאת צריכה לעניין כל אדם בכללי ובמיוחד משתמשים קבועים בחומרים, אני מאוד נהנתי מטסט ישראלי ולא פעם אחת, אמנם גם התאכזבתי מספר פעמים אבל בכללי לרוב היה בסדר גמור אבל יש בארץ סטיגמה שמה שנעשה כאן הוא מזוייף ולא טוב וכאן הכתבה הזאת הבהירה כמה דברים ואפילו ניפצה כמה מיתוסים במה שקשור לתרופות,בימינו עדיף לחברות גדולות לייצר בסין דברים שמשתלם כלכלית וזה לא בהכרח קובע שהתרופה לא טובה.

שים אוהב/ת את זה.
  8. 354 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    221
    אין על הסייקל הזה הכי טוב שיש.

9. 615 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    399
    אמרתי כבר בכמה פוסטים. שאני פחות מעריץ את "הרפואי" במיוחד לכל הקשור לטסטים.
    יש לנו בארץ דברים טובים, הבעיה שזה מחולק לקטגוריות, דילר טוב, דילר רע, דילר צמא לכסף.

לדעתי אין על תאילנד :sarcastic:

AFBB ו-Navira אוהבים את זה.
  10. 1,707 נק' מוניטין
    4
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    775
    אחרי שקראתי את התגובות שלך פה מרוב העצבים שזה עשה לי בה לי לשבור לך על הראש את המסך של המחשב. ואז חשבתי שאולי זה הטרן עלה לי לראש , הלכתי שתיתי כוס מים עם קרח חזרתי שוב קראתי את מה רשמת ושוב בה לי לשבור לך את המסך על הראש. תקשיב חמוד ותקשיב לי טוב אני כ-15 שנה בתחום הזה. מכיר הרבה משתמשים , הרבה דילרים , לא מאט יצרנים בארץ שחושבים שהם טבחים מצוינים. לחלק מהם יש קצת ידע לחלק יותר לחלק פחות. הרוב מטומטמים שחושבים שהם יודעים לעשות את העבודה והם לא. רשמת שזה אינטרס שלהם לעשות חומר טוב. אז זהו שבשביל לעשות חומר טוב אתה צריך להזמין חומר גלם ממקור טוב. אחרי שקיבלת אותו אתה צריך לבדוק את האיכות של החומר גלם (מה שעושה לדוגמה חברת VERTEX בחול) פה בישראל אף אחד לא בודק וגם לא יכול לבדוק את החומר גלם מה שהוא מקבל הוא מכין. הוא לא יודע עם יצא לו טוב או לא טוב. אני מכיר אישית לא מאט יצרנים בארץ שנתפסו ונאצרו על ידי משטרת ישראל ובפשיטה על המעבדות ייצור והמחסנים שלהם שאתה רואה את התמונות בה לך להקיא. עובר לך צמרמורת בגוף. הזבל האחרון שנתפס נעצר ונכלא ישב בכלא. ולא סתם 20 לקוחות היו מאושפזים חלק מהם עם קריסת מערכות ( עם אתה לא יודע מה זה קריסת מערכות אז עם לא היו מגיעים בזמן לבית חולים היו מתים) אחד עבר צינתור ועוד ועוד. בבקשה זה הגאווה ישראלית שלך? ישראלים הם הנוכלים הכי גדולים בעולם. בכל נקודה בעולם יש כאלה. אתה מוכן לקחת אחריות עם זבל שהפח אשפה הזה מייצר ? עם כן בוא תחתום על מסמך. תשלם פיצועים לכל אדם שנפגע. בחו'ל חברה שמכבדת את עצמה ויש לה שם אחרי שהחומר מיוצר הוא נשלח לבדיקת מעבדה לבדוק שהם עשו עבודה טובה. ולא כמו בארץ שחומר שהוא בישל אתה מכניס לגוף שלך ומחקה שבועיים כמו איזה חמור לראות עם יש תגובה על הגוף. תעשה לי טובה על תתרבה ועל תרשום שטויות בפורום הזה פשוט עדיף לחסום אותך ולא לקרוא את השטויות שאתה רושם. אתה מסוכן לציבור ולבריאות המשתמשים פה עם תגובות שלך.
    לגבי רפואי השאלה על איזה רפואי אתה מדבר? טסט אננטט של באייר שנמכר בבית מרקחת בארץ? הוא טסט טוב בסך הכל בשום מטבח בארץ אף אחד לא יעשה לך טוב יותר. פשוט הטסט הזה לא מתאים לספורטאים מכל מיני סיבות.
    או שאתה מדבר על חברות שאומרים שהם "רפואי" ומייצרים חומרים באמפולות ? זה לא רפואי זה אנדר שמיוצר באמפולות יש חברות טובות ויש פחות. פשוט החומר באמפולות. בתאילנד ובהודו מייצרים הרבה באמפולות יש דברים שעובדים ויכולים לעשות לך גם שמן עם 20 אחוז חומר פעיל הכל עניין של חברה ואמינות מקור. הזכרת פה גם פייזר רפואי על מה דיברת על GH ? אני מכיר אנשים שמשלמים על פייזר רפואי בבית מרקחת מחיר כפול ולפעמים משולש במקום לקנות GH אנדר והם טוענים ששווה להם התוצאות . מה יש לך להגיד בנושא? עם אין לך מה להגיד פשוט על תגיב אנחנו נבין הכל בסדר.
    לא ראיתי בישראל אפילו יצרן אחד שהלך הסכיר דירה אפך אותה לחדר נקי- מיני מעבדה והתחיל לעבוד כמו בן אדם. כולם זבל העיקר לייצר ולמכור ולעשות ארגזים של כסף לאף אחד פה לא אכפת מהבריאות של האנשים מזלזלים בהכל אחרי שראיתי את זה אני יודע מה ראיתי.

שים, Gnfit, frozen ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    לך תשתה עוד כוס מים חמוד, צורת הדיבור שלך היא של ילד שהתחיל פעם ראשונה לקחת חומרים והשתן עלה לו לראש, אני אפילו לא אגיב למה שרשמת כי אתה בכלל לא יורד לסוף דעתי וישר תוקף אז אין כאן דיון בכלל

בהצלחה עם לדפוק לאנשים מסכים בראש בצורה וירטואלית, אני בטוח במיליון אחוז שבמציאות לא היית מסוגל להרים עלי כבל של מסך אבל לא משנה....בהצלחה בכל זאת:)

12. 1,707 נק' מוניטין
    1
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    775
    לא צריך להיות פה דיון בכלל מי שבה וממליץ על שימוש בחומרים של כחול לבן לאחר שאנשים מתלוננים כל שני וחמישי על כל מיני חברות מפוקפקות שצצות להם בארץ עם אותם בקבוקים רק מדבקות שונות זה אומר הכל.. התגובה שלך מסוכנת לציבור. התגובה שלי אמיתי דיברתי מהלב. ועם תרצה נפגש מה בעיה.. נתלה אותך על עץ עם קבל של מחשב עם צריך. בזמנו אפילו אלי האנה היה מאושפז במצב קשה 17 יום מהחומרים שלו שהיה מייצר לבד אז תבינו לבד חברים עם אנשים פה לא יכולים לעשות חומר סבבה בשביל עצמם מה יעשו לכם.

שים, Gnfit, frozen ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    נתחיל מזה שאני יודע מי אתה ולתלות אותי על עץ אין לך סיכוי אז תרגיע, אני לא אוסיף מילים כמוך כי אני אדם שמדבר ככה רק פייס טו פייס

ועכשיו לגופו של עניין, גם חברות שהבאתי מחו״ל(במיוחד מאוקראינה) שלחו אותי פעמיים לניקוז פלזמה במיון אחרי זריקה מחרידה, גם חומרים מהארץ עשו את זה מה שאני אומר שאנדרגראונד זה פשוט אנדרגראונד ולא משנה אם זה מחו״ל, מגיע באמפולות כמו רפואי וכו׳, וכל הקטע של הכתבה שהעלתי זה לומר לאנשים שלא הכל ״קסום״ בתעשיית התרופות, אתה לקחת את זה רחוק ועוד הזכרת שם של חברה(אגב אחלה טסט)שהיא קונה את החומר גלם ״הכי טוב״ וזה קצת מריח שאתה בעל עניין שם אבל זה לא מעניין בעליל כל עוד החומר שם טוב והוא היה כזה, נתת עוד דוגמא שלא קשורה לעניין בכלל לגבי GH, מי שמקצוען אמיתי לא יקח משהו לא רפואי מהמון סיבות אז לא הבנתי מה הקשר בין הורמון גדילה שעולה יקר מאוד לעומת סטרואידים ולעניין שדיברתי עליו, יש בארץ אנשים מוכשרים ויש חובבנים מסוכנים, אל תבוא ותכליל באופן גורף כי כמו שבחו״ל יש זבל וטוב אז גם פה יש זבל וטוב והדעה שלי היא לתת הזדמנות לכחול לבן.

14. 1,707 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    775
    תבוא דבר איתי פייס טו פייס עוד יותר טוב עם אתה מכיר אותי. תקבור זרעים באדמה בסוף תקטוף פירות.
    בשביל מה להביא זבל מאוקראינה ? אין שם חומרים טובים לא יודע למה הלכת רחוק.
    אמרת פייזר רפואי דיברת על GH של פייזר לא?
    בישראל עד שלא יהיה לך מיני מעבדה חדר נקי מסודר. חומרי גלם איכותיים + בדיקת מעבדה לאחר ייצור + קודים לבדיקה של אותו מוצר אין מה להתקרב. ניסיון של שנים של אנשים מדבר. אין על זה ויכוח.

Gnfit ו-frozen אוהבים את זה.
  15. 60 נק' מוניטין
    1
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    אמרתי פייזר כחברת תרופות, לא הזכרתי GH

אם אתה כזה מבין 15 שנה בפארמצבטיקה אז הכתבה הזאת ביטלה את כל ״ההבנה״ שלך, כל החומרים הפעילים(בדגש על פעילים!) מיוצרים במזרח ואת זה שמים באקמול,נקסיום וכו׳ ופה הדיון שהעלתי, ברור כשמש שאם בנאדם מכין את זה כאן בצורה לא סטרילית זה יהיה סכנה אתה לא מחדש כאן כלום, מה שאני בא להגיד שגם על רפואי לא צריך לגמור את ההלל, אתה ישר תקפת כאילו פגעו לך באחד הילדים ועוד הזכרת שמות של חברות בשבחם אז לקחת תתגובה שלך באובייקטיביות יהיה לי קשה ואני עדיין מנהל איתך דיון.

16. 1,707 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    775
    לא שיבחתי שום חברה רק נתתי דוגמה. ואני יוסיף עוד דבר חשוב. לפני בהרך 7 שנים התחילו ייצור של חברה וורמוגע במולדובה למי שזוכר יש שם ממש כמו מפעל מבנה 2-3 קומות מסודר הכל. אני חושב אני הראשון בישראל שלקחתי סייקל שלהם ופשוט עפתי ממנו מכל הבחינות במשך שנתיים בהרך החומרים שלהם עבדו אש... ואז הסתבכו קיבלו על הראש והתחילו לייצר זבל. ועד היום מייצרים 3 -4 חברות שום וכולם אותו חרא. מה אני בה להגיד ? גם חברה שעבדה טוב תמיד צריך לבדוק שהיא ממשיכה לעשות איכות ולא זבל. שכל אחד יסיק תמסכנות שלו לבד.
    ותעשה לי טובה עם כתבות של שקל וחצי בעיתונים. היום רושמים כך מחר הכתב יקבל צ"ק יפה ירשום אחרת.

Lior Rotem, frozen ו-Gnfit אוהבים את זה.
  17. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    את מה שהיה בכתבה אני יודע כבר מלפני שנים ואת זה הרבה לא ידעו לכן שיתפתי, ברור שבתקשורת יש הרבה חרטה אבל זו לא הנקודה כאן.

שים אוהב/ת את זה.
  18. 106 נק' מוניטין
    0
    Opopanax

Opopanax משתמש מתחיל

Opopanax
    לייקים:
    55
    @Bigibon אתה יכול להגיד עד מחר שאתה לא קשור לBVL, אבל עובדה שאתה הבנאדם היחידי שהרגיש משהו מהחומרים שלהם.
    או שאתה שקרן או שאתה מטומטם, כי אתה מנסה לגרום לאנשים פה לקנות זבל ולדחוף לעצמם שטויות.

'גאווה ישראלית' איזה פאקינג בולשיט.

renne ו-frozen אוהבים את זה.
  19. 1,707 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    775
    תודה רבה מישהו עם ראש על הכתפיים:193ek:

frozen ו-Opopanax אוהבים את זה.
  20. 106 נק' מוניטין
    0
    Opopanax

Opopanax משתמש מתחיל

Opopanax
    לייקים:
    55
    קשה לי לראות אנשים שמגנים ככה על משהו שידוע שהוא זבל, ואז מחפשים תירוצים מטומטמים כמו 'גאווה ישראלית'.
    אני גם רוצה לשבור עליו מסך ואין לי roid rage.

frozen אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...