סארמס

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י rednose, ‏30/8/19.

טוען...
  1. 354 נק' מוניטין
    1
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    221
    סארמס מדעה שאני אישית מעריך מאוד , אנדרוקרינולוג מארהב , אני צופה בהמון סרטונים שלו ולומד המון , מחוות דעת חד משמעית שלו לא להשתמש בסארמס , מעלה את הסרטון מומלץ לשמוע.

שים, Navira, Jerusboy ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. 464 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    216
    אין צורך במישהו מומחה כדי להבין זאת, אין לך מושג מה החומרין האלו, אין לך מושג מה התופעות לוואי לטווח הארוך, אין עליהם כמעט מחקרים, הם לא עברו אישור לשימוש בבני אדם, המחקרים נעשו רק על עכברושים, המחיר שלהם יקר מאוד, הרווח מהם נמוך מאוד מבחינת תוצאות, כל השוק מפוצץ בזיופים ,כמעט ואין חברות אותנטיות חוץ מבודדות, לא שמעתי על באדי בילדר רציני אחד שנוגע בזה

לסיכום מי שלוקח את זה הוא עכבר מעבדה

3. 354 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    221
    נתתי לך פה דעה של אנדרוקרינולוג מומחה מארהב ואתה כותב לי שלא צריך מישהו מומחה כדי להבין את זה , הדעה של המומחה רק מסכמת את זה בצורה חד משמעית ועדיף תמיד לשמוע לרופא מומחה מאשר דעות בפורומים מארהב.

Navira אוהב/ת את זה.
  4. 464 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש מתחיל

renne
    לייקים:
    216
    בעיניי זה כמו שיביאו לי סרטון של כימאי מומחה שמוכיח שציאניד הורג.. אומנם הדוגמא לא הכי מתאימה אבל ברגע שאני רואה שלא ידוע מה זה עושה לטווח הארוך ואין על זה מחקרים בבני אדם זה מספיק לי בהחלט כדי לשמור מזה מרחק בלי יותר מידי חקירות על הנושא אבל בכל זאת לחוקרים שבנינו זה בהחלט סרטון שמעניין לראות

אגב מה דעתך בעניין הסארמס? יצא לך לגעת בזה?

5. 354 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    221
    לקחתי למשך 3 ימים ראד140 עשה לי רע מאוד בקיצור לא בשבילי , אני נשאר עם הסייקלים .

6. 155 נק' מוניטין
    1
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    66
    האמת אם אתה רוצה מקור שלדעתי הוא מצוין(אבל לא רופא), יש את הבחור הזה ביוטיוב שעשה סרטונים ממש מקיפים לגבי חלק מהסארמס, הנה אחד מצוין על lgd

שים, Jerusboy ו-AFBB אוהבים את זה.
  7. 354 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    221
    לך תדע אם הוא לא משווק את הסארמס דילר במסווה , בכל מקרה אין מספיק מידע לגבי כל החומרים האלה ואני אישית מסתמך על רופא אנדרוקרינולוג מוסמך מאשר בילדר שכל הידע שלו הוא מקריאה באינטרנט .

8. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    דעות זה כמו חור של עכוז, כל אחד חושב ששלו הכי יפה וממנו זורחת השמש כל בוקר

אף דעה היא לא גורפת בתחום הזה, כל אחד מאינטרס כזה או אחר ימכור לך תלוקשים שלו, עכשיו אם אין הרבה מידע על סארמס מי קבע שהמידע שהוא מביא לך הוא הנכון? רק מבחן התוצאה קובע! ואגב כל מתחרי האולימפיה ובטופ של הפיתוח גוף מקצועי מפציצים בסארמס בגשרים בין הסייקלים והם עושים את זה למעלה מ10 שנים עם סוגי סארמס שפותחו עוד בזמנו ולאחר מכן הצטרפו עוד למשפחת הסארמס, יש גם פאוורליפטרים ברמה הגבוהה שמשתמשים קבוע בסארמס, הרבה ספורטאים שמשתמשים בקרדרין וסטנבוליק, בקיצור התעשייה הזאת משגשגת ב3-4 שנים האחרונות ולא סתם! היא פשוט הוכיחה את עצמה מהסיבה שסארמס קיים בשוק שנים על גבי שנים ורק עכשיו הוא פרץ, אם זה היה בולשיט זה לא היה מגיע לזה, אני לא יודע מה זה זיופים שאתם מדברים אבל אני כן יודע מה זה איכות של חומרים ופה זה כבר עניין של מזל איפה נפלת, כן סארמס זה דבר יקר בדיוק כמו חומרים כולל PCT ואם תעשה שקלול של סייקל דוגמת טסט,טרן,אוראלי+Pct אתה תגיע למחיר זהה, היום בדיעבד אם הייתה לי את האופצייה לא להתקרב לסטרואידים ולקחת סארמס הייתי עושה זאת וזה גם מה שאמליץ לאדם שרוצה להתחיל להשתמש בסטרואידים.

שים, Lior Rotem ו-BlackEyes אוהבים את זה.
  9. 3,345 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע מנוי בייעוץ אישי

Arik
    מנוי בייעוץ אישי
    לייקים:
    690
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    אוסטרין ו-Lgd כן נעשה מחקר על בני אדם. יש לך את greg doucette (יש לו כרטיס IFBB PRO) שלוקח SARMs ונתן את חוות הדעת שלו.

שום באדי בילדר 'רציני' לא ידבר על החומרים שהוא לוקח.

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  10. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    כל מתחרה פרו שאני מכיר בגלובוס לוקח סארמס ואפילו צחקו עלי שלפני שנתיים שלוש שאלתי אותם מה זה, הם אמרו לי שהשימוש בסארמס נפוץ שנים אז כנראה שאנחנו בפיגור לעומת העולם, וכמו שאמרת ״שום באדיבילדר ״מקצועי״ לא ידבר על מה שהוא לוקח, ואני גם אוסיף שהרבה מפתחי גוף בארץ פרצו בשנים האחרונות בגלל השימוש בסארמס בשילוב של סייקלים מאסיביים, מבחן התוצאה בהחלט מוצלח ואת זה רואים פשוט לעין.

שים אוהב/ת את זה.
  11. 16 נק' מוניטין
    0
    TheBrilliant

TheBrilliant משתמש מתחיל

TheBrilliant
    לייקים:
    6
    בישראל עוד אין גישה לחומר אמיתי. לי אישית אין נסיון עם סארמס אבל חברים שגרים בחול שם זה בהישג יד מדווחים על תוצאות טובות.

12. 60 נק' מוניטין
    0
    Bigibon

Bigibon משתמש מתחיל

Bigibon
    לייקים:
    43
    שטויות במיץ ידידי, יש בארץ סארמס מצויין ויש גם בעלי אינטרס שיודעים להשחיר מוצרים טובים, ואגלה לך סוד שהוא בעצם ידוע, בישראל יש את החומרים הכי טובים בכל מה שקשור לאנדרגראונד, כל החומרים תוצרת חוץ שאנשים גומרים עליהם את ההלל זה מחוסר ידע ושיווק טוב של אותו דילר שהבריח אותם ארצה וגוזר עליהם קופון במחיר של רפואי שבתכלס זה רק האריזה היפה, לפני שבוע הייתי במדריר וחבר שאסף אותי מהשדה אמר לי למה לא הבאת לי קצת סטרואידים מישראל (-;

שים אוהב/ת את זה.
  13. 327 נק' מוניטין
    1
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    161
    חד"כ:
    Go Active
    דרק אחלה גבר

אחד מהיחידים ביוטיוב שלא מזיינים את המוח עם ברו סיינס

שים ו-1tay אוהבים את זה.
  14. 34 נק' מוניטין
    0
    Jerusboy

Jerusboy משתמש מתחיל

Jerusboy
    לייקים:
    16
    אני מסכים מהבחינה הבריאותית , נכון כל בסטרואידים היום פותחו התרופות וכבר נוסו על בני אדם ככה שאפשר לדעת איך לטפל כאשר יש בעיות ...אבל לבוא ולהגיד שהתוצאות שהן נותנות הוא נמוך זה פחות נכון ..לא חסר אנשים שעלו בסייקל של lgd בחודשיים יותר מ4 , 5 קילו שריר +- , המחיר שלהם נע סביבות ה 150-200 שקל לבקבוק אז זה יותר זול מסטרואידים , תחפש קצת פורומים בחול תסתכל קצת על בלוגים ותראה שגם בילדרים מעל 120 קילו משתמשים בהם ..

rednose ו-Navira אוהבים את זה.
  15. 354 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    221
    הוא מדבר בעיקר מבחינה בריאותית בגלל שאין ניסיון עם החומרים האלה לא מבחינת תוצאות לא ניתן לדעת במה מדובר לעומת סטרואידים שיש המון ניסיון איתם במיוחד שלו, ולרשום כאן מעליי שבודיבידלרים מקצועיים מחול לוקחים סאמס וזה תקין אז אפשרי להשתמש זה דבילי , הם גם מזריקים גרם טסט בשבוע וכמויות הסטריות של הורמון גדילה אינסולין ומי יודע מה עוד אז אפשרי להשתמש בבטחה נו באמת, הרופא בסרטון מעדכן לגבי הבחינה הבריאותית בעיקר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/19
    Jerusboy אוהב/ת את זה.
  16. 463 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    263
    אין ספק שבגלל היחסית חדישות של החומרים פשוט המחקר והידוע פחות גדול. זה לא אומר בהכרח שסארמס זו בחירה רעה, לדעתי קצת יותר מדי ׳הדאגה׳. הכל תלוי על מה מסתכלים.

אני ארגיש למשל הרבה יותר בטוח ונוח (היפותטית) להציע למישהו אוסטרין כחומר ראשון להתנסות איתו מאשר טסט, שידוע עליו הרבה יותר. תופעות לוואי פחות מסוכנות בהרבה

17. 327 נק' מוניטין
    0
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    161
    חד"כ:
    Go Active
    סארמס זה סטרואידים לייט.

פחות יעילים אבל יש להם מקום בעיקר למי שרק רוצה לראות טוב ולהרגיש קצת יבש יותר וחזק ולא מתכנן להיות פריק ענק.

מה שכן, לקחת אותם סולו זה טיפשי.

שים אוהב/ת את זה.
  18. 463 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    263
    כשאני מסתכל על סארמס יש שלושה גורמים; יעילות, מחיר (יחס מול תועלת אפשר לקרוא לזה), ותופעות לוואי (מחקר זמין, מידע..).

היחידים שכדאיים אחרי שמסתכלים על כל ההיבטים האלה הם lgd ו rad. זהו. בתור מיהו שבתור תחביב התנסה עם כמה וכמה. השאר לא כדאי לקנות מסיבות שונות

Jerusboy אוהב/ת את זה.
  19. 327 נק' מוניטין
    0
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    161
    חד"כ:
    Go Active
    YK-11 הכי שווה מבט מכולם מבחינת מה היא על בנייר מציע

חסימה של מיוסטטין זה ענק בתאוריה

BlackEyes אוהב/ת את זה.
  20. 463 נק' מוניטין
    1
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    263
    הכי חזק ללא ספק.

אבל! וזה אבל גדול. תופעות לוואי הכי מסוכנות מכל הסארמס וכמעט אין מחקר זמין עליו.

בכוונה אחד מהגורמים שהתייחסתי אליהם זה תופעות לוואי

אור_אסי ו-Arik אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...