תמונה תסכול מהמבנה גוף

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י anonimi77, ‏29/8/19.

טוען...
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    anonimi77

anonimi77 משתמש מתחיל

anonimi77
    לייקים:
    1
    יש לי מבנה גוף ממש מוזר אני מרגיש שהוא כמו של אישה במותניים ובצדדים. אתם חושבים שזה משהו פתיר? מתאמן 3,4 פעמים בשבוע (מתאמן מתחיל) והבעייה העיקרית היא בתזונה, אוכל רק מאוד בריא אבל הכמויות גדולות לפעמים. שוקל 67 גובה 166.
    במה כדאי לי להשקיע והאם לדעתכם יש דרך לשנות את המבנה הזה? מתוסכל ממנו ממש מרגיש שאני שמן במקומות כמו של נשים

קבצים מצורפים:

2. 470 נק' מוניטין
    1
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    270
    מבנה גוף אי אפשר לשנות, אבל את המצב אפשר לשנות בהחלט. יכול להיראות הרבה יותר טוב.

בקשר לאכילה, בריא או פחות בריא זה לא ממש ישפיע על התוצאות.. העניין כמו שבטח הבנת זו הכמות, תצטרך להיסגר אם אתה רוצה לעשות חיטוב או מסה (והמאזן הקלורי, ז״א שלילי/חיובי יהיה בהתאם כמובן).

לצורך העניין כאשר תהיה באמת חטוב בשלב מסוים המותן תהיה מעט צרה יותר במראה בגלל פחות שומן שם, ותהיה לך מסת שריר בכתפיים ובגב שתספק לך צורת V ואשליה של מותן יחסית צרה,

אין מה להתבאס מגנטיקה, מה זה יתן לך?

ממליץ לך לקרוא מדריכים ומאמרים של מסה/חיטוב/אימונים בפורטל קילוגרם.

בהצלחה גבר

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/19
    Sergio_Katz אוהב/ת את זה.
  3. 1 נק' מוניטין
    0
    anonimi77

anonimi77 משתמש מתחיל

anonimi77
    לייקים:
    1
    תודה רבה רבה אחי! אכנס לקרוא ומעריך את התגובה

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  4. 119 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    74
    מחזק את מה שליאור אומר.
    ושמע לגבי מבנה גוף, בתור אחד שיש לו חזה סנדלרים (תחפש בגוגל מה זה), ורגליים של רוכב סוסים זה נקרא או משהו- רגליים בצורה של ( ), כשאני נועל את הברכיים ואת הרגליים יש רווח בין הברכיים לא יודע להסביר ממש.
    בקיצור מבנה עצמות ממש על הפנים (שקע בחזה וברכיים יוצאות החוצה טיפה),
    אם אצלי המצב נראה סביר, הרבה יותר טוב מלפני שהתחלתי להתאמן, גם אתה יכול בכיף לקבל צורה טובה.
    אימונים ותזונה זה המפתח.
    שיהיה בהצלחה תן בראש :79nb:

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  5. 2,521 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    1,533
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אני לא הייתי נמנע מבדיקות דם.
    יכול להיות שאכן יש לך הורמונים נשיים גבוהים, אולי באמת כדאי לבקש מהרופא בדיקות דם לאסטרוגן, פרולקטין, טסטוסטרון וגם TSH וT4 על הדרך.
    אני חושב שהיה לי מבנא גוף כמו שלך בצעירות שלי, ואולי גם טיפה ג'ינו. אני חושב שזה היה בגלל הפרולקטין אצלי שתמיד טיפה גבוה עד היום.
    אני לא יודע למה זה, אבל היום הבנא גוף שלי רגיל וזה לא מפריע לי.

בין אם הבדיקות דם תקינות או לא, הדבר שהכי יעזור לזה זה אימונים, תבנא מסת שריר גדולה יותר על הגוף, תוריד טיפה בשומן ותראה שהבעיה כבר נעלמת.
    חוץ מזה שאימונים מסדרים לך את ההורמונים מלבד הבריאות.
    זה מאוד נפוץ המבנא גוף כמו שלך בצעירים, וזה עובר, גם אם הבדיקות דם שלך יצביעו על דברים מחוץ לנורמה, כנראה שהרופא לא יעשה דבר, ויחכה שזה יעבור עם הגיל והאימונים.

1tay אוהב/ת את זה.
  6. 36,772 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    12,419
    מזכיר לי מאוד את מבנה הגוף שלי באגן במותניים ובצדדים. מה שלי עזר "לטשטש" את רוחב האגן (לפחות בעיניי) חוץ ממה שאמרו על רוחב הכתפיים והגב, זה גם רגליים גדולות, נגיד אני רואה את זה על עצמי עכשיו שאני לא מאמן רגליים הרבה זמן, המסה ברגליים מאוד ירדה ולא נראה טוב. הצדדים זה כאמור מסה בגב ובכתפיים, ואחוז שומן סביר. חוץ מזה תנסה לא לקחת את זה קשה, זה הגנטיקה אבל אם תמשיך להתאמן אתה עדיין תיראה יותר טוב מרוב האוכלוסיה

7. 155 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    66
    בן כמה אתה ? יכול להיות עוד לא התפתחת מינית אז ההורמונים לא נכנסו לפעולה עוד.. אני גם זוכר שהתפתחתי מאוחר יחסית, ואיך שזה קרה המבנה גוף השתנה לבד כבר (כמובן לשמור על תזונה ואימונים עדיף פי כמה)

וכמו שאלחנן אמר, בדיקת הורמונים לא תזיק

elchonon אוהב/ת את זה.
  8. 7,979 נק' מוניטין
    1
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,435
    דווקא אני הייתי נמנע מבדיקות דם להורמונים בידיוק מהסיבה שאמרת, שבסופו של דבר זה לא משנה כי תזונה ואימונים יפתרו את הבעיה כנראה.
    יש כזה דבר שנקרא איבחון יתר, שאומר שאם תמצא משהו יש לזה השלכות פסיכולוגיות על הפציינט, גם אם זה לא אומר שום דבר מבחינה קלינית.
    רואים את זה מלא פעמים אצל אנשים שעושים MRI או CT ומוצאים להם שינויים ניווניים, והם מאמינים שהם לא יכולים להתאמן יותר כמו שצריך, ומעכשיו הם נמנעים מאימונים קשים או בכלל, למרות ששינויים ניווניים לא אומרים כלום

elchonon ו-yujinius אוהבים את זה.
  9. 57 נק' מוניטין
    0
    Diakover

Diakover משתמש פעיל

Diakover
    לייקים:
    37
    האמת שיש לנו אותו גובה ופעם אותו משקל והמבנה גוף אותו דבר
    וגם נראתי בדיוק כמוך, מוזמן להסתכל הודעה אחרת אחורה שלי ולראות איך אני נראה היום אחרי אימונים וחיטוב

10. 1 נק' מוניטין
    0
    anonimi77

anonimi77 משתמש מתחיל

anonimi77
    לייקים:
    1
    בן 18
    --- עידכון הודעה, ‏31/8/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏31/8/19 ---
    וואלה אחי נותן תקווה! תודה! על מה הכי אתה עובד? איזה תכנית?

11. 14 נק' מוניטין
    0
    Aoxo

Aoxo משתמש מתחיל

Aoxo
    לייקים:
    21
    חיכיתי לתגובה שלך בנושא , כי אני באותו המצב כמו כמו שכתב את הפוסט , רק עם בערך 10 קילו שריר יותר מה שמתשתש את המותניים הרחבות והאגן הגדול .
    אני בן 20 , היקף ידיים קר 38 וחם 40 , חזה וגב גדולים ורגליים סבבה , אני על 13 שומן כרגע (ישלי בפוסט אחר שכתבתי תמונות אתה יכול לראות ,) ובקיצור המותן שלי היא ברוחב של הכתפיים כמעט ואני עוד חטוב , יש קוביות והכל אבל בצדדים של האגן סוג של שומן מאוד עיקש וגם האגן עצמו מאוד רחב.
    אני משתגע ולא יודע מה לעשות בנושא. אני בטוח שהטוסטסטרון שלי נמוך , וגם אני יחסית די חלש לעומת אחרים עם המסת שריר שלי ומשקלי עבודה שלי לא משהו בכלל. חשוב לציין שישלי קול די נשי , אני חלק ממש בכל הגוף חוץ מברגליים , אין לי שום זקן או משהו אנדרוגני או המרות של טסט כמו dht גבוה וכו
    וגם אני עייף תמיד , מה שגרם לי לחפור לרופא שלי עד שהוא הביא לי בדיקות דם אנדוקריניות של טסט ויצא לי טסט 17 וקורטיזול 400.
    אני עכשו ממש לא יודע מה לעשות..
    האימונים והתזונה לא עזרו כלכך ואני בעצמי מאמן בוגר ווינגיט ועוקב נלהב של מייק ושלך ככה שאני יודע מה אני עושנ באימונים ובמטבח...
    תודה מראש מעריך אותך ואת הידע שלך המון!

12. 7,979 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,435
    לך באמת יש סימנים שעלולים לתת חשד להפרעות הורמונליות.
    17 ו-400 מה? מה יחידות המידה? ומה הטווח התקין שלהם?

13. 14 נק' מוניטין
    0
    Aoxo

Aoxo משתמש מתחיל

Aoxo
    לייקים:
    21
    17 ו400 nmol , הטווח הנורמאלי של קורטיזול הוא 150-300 , ושל טסט 14-30אם אני לא טועה , ככה שישלי פחות מהממוצע בטסט וחריגה לרעה בקורטיזול , התור הכי קרוב לאנדוקרינולוג שוב הוא עוד 7 חודשים.. אני ממש משתגע ולא יודע מה לעשות
    ניסיתי גם לקחת אשוואגנדה כמו שפעם כתבת שזה יכול להעלות את הטסט טיפה , אני גם לוקח כל יום מולטי ויטמין ואוכל בריא ומסודר..
    בקיצור גנים על הפנים. אבדוק אפשרות של אנדוקרינולוג פרטי מקווה רק שלא אבזבז 300 שקל על פגישה שלא יצא ממנה כלום
    כי בתכלס מה כבר אפשר לעשות עם זה?

14. 7,979 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,435
    דווקא אנדוקרינולוגיה זה מהמקצועות של רפואה שאם מוצאים שם בעיה, הטיפול יכול להיות מאוד אפקטיבי ופותר הרבה בעיות

15. -62 נק' מוניטין
    0
    כשקנקר

כשקנקר משתמש מתחיל

כשקנקר
    לייקים:
    14
    הטווח של טסט זה בין 8 ל28 יש לך טסט ממוצע אני במקומך הייתי מבטל את התור לאנדו כי הסיכוי שתזכה בדאמבל לוטו פעמיים יותר גבוה משתקבל טיפול לטסט

16. 7,979 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,435
    לא הכל זה טסט, זה גם יכול להיות משהו שקשור נטו לקורטיזול

17. 14 נק' מוניטין
    0
    Aoxo

Aoxo משתמש מתחיל

Aoxo
    לייקים:
    21
    אה זה בין 8 ל28? קודם כל תודה שמח לשמוע , אז כנראה משהו אחר לא בסדר בי כי אני עם מבנה אסטרוגני מאוד וגם ישלי גניקומסטיה..
    So i geuss פרולקטין גבוה
    גם יש לי דכאון קליני קל שתמיד הנחתי שזה גם מההורמונים כנראה כי אני עייף 100% בכל יום כל היום
    כמו שאמרת הבעיה זה לקבל את הבדיקות האלה בכלל וטיפולים להם
    לקח לי חצי שנה עד שהצלחתי להוציא בדיקה של טסט וקורטיזול מהרופא משפחה שלי

18. -62 נק' מוניטין
    0
    incredible hulk

incredible hulk משתמש פעיל

incredible hulk
    לייקים:
    46
    אני לא ככ מבין בנתונים הרפואיים שעלו כאן אבל מנקודת מבט שלי אני הייתי ממליץ פשוט מאוד על חיטוב לרדת במשקל באחוזי שומן לא לפחד להישאר בלי מסת שריר גדולה פשוט לרזות .

יש אנשים שמשמינים באזור הבטן ויש כאלה שיותר באגן או בכול הגוף .
    אל תתייאש ואל תתאכזב הכול טוב ופתיר אתה יכול להגיע לגוף שתהיה מרוצה ומבסוט ממנו הכול עיניין של גישה נכונה הרבה מוטיבציה אימונים תזונה ושינה טובה . יהיה טוב בטוח

elchonon אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...