פציעה בברך

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י Liran22, ‏22/8/19.

טוען...
  1. 42 נק' מוניטין
    0
    Liran22

Liran22 משתמש מתחיל

Liran22
    לייקים:
    30
    שלום לכולם,
    לפני כחודשיים בערך החלקתי בבית ונחתתי עם כל המשקל על רגל אחת- כאילו עשיתי סקוואט atg על רגל אחת אבל עם תנופה.
    כתוצאה מזה התחילו לי כאבים באיזור הברך וקליקים בכיפוף מלא של הברך, לאחר מנוחה מאימונים ומהעבודה הכאבים חלפו אך עדיין המשיכו הקליקים.
    חזרתי להתאמן אבל עם משקלים קלים כדי לא לקחת סיכון מיותר, למרות שהקליקים הופיעו לי רק בכיפוף מלא, ובסקוואט ובשאר האימון לא הגעתי למצב כזה.
    בתחילת השבוע עשיתי אימון והכל היה בסדר, ופתאום דווקא בסופו של האימון, בחלק של המתיחות התחלתי להרגיש כאב חד באיזור הברך והפסיקו לי הקליקים.
    עכשיו קשה לי ללכת, יש לי כאבים קלים באיזור הברך עצמה, עיקר הכאבים שלי הם דווקא טיפה מעל הברך בחלק היותר חיצוני, אבל לא בצדשל הברך ממש- הם לא מאפשרים לי לכופף את הברך יותר מ90 מעלות, וכשאני מכופף אותה כואב לי יותר באותה נקודה וגם נהיית שם מעין בליטה/ נפיחות.
    אתמול היה לי תור לאורטופד שקבעתי לפני מספר שבועות על מנת לבדוק את העניין- הבדיקה של האורטופד הייתה מאוד מהירה, הוא בכלל לא התייחס לכאב שהיה לי מעל הברך, אלא רק לרגישות שהייתה לי בברך עצמה. לאחר הבדיקה הוא טען שככל הנראה יש לי קרע במיניסקוס והפנה אותי לmri. בהפנייה הוא כתב שהחבלה הייתה סיבובית (שזה בדרך כלל מאפיין קרע במיניסקוס), למרות שהיא לא הייתה.
    אגש לmri בכל מקרה, כי זה ייתן לי תשובה הכי טובה, אך איני חושב שמדובר בקרע במיניסקוס.
    אשמח לשמוע אם למישהו היה מקרה דומה לשלי (אם כן- מה הייתה צורת הטיפול, והאם חזר להתאמן באופן מלא) או יש לו רעיון במה יכול להיות שמדובר.

תודה מראש לכל העוזרים.

2. 1,453 נק' מוניטין
    0
    פנקייק

פנקייק משתמש פעיל

פנקייק
    לייקים:
    65
    חכה לתוצאות הMRI. למה להתעסק בהשערות?
    בינתיים תן לברך לנוח או לפחות אל תעשה פעילות שגורמת לכאב או יכולה להחמיר את המצב.
    תתרכז בלהתאושש ולהחלים מהפציעה ופחות באימונים, זה מה שיאפשר לך להמשיך להתאמן בעתיד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...