איך אתם מצליחים לשלב את האימונים עם חיי חברה?

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י Benj, ‏17/8/19.

טוען...
  1. 181 נק' מוניטין
    0
    Benj

Benj משתמש מתחיל

Benj
    לייקים:
    63
    אני שואל כי בזמן האחרון זה נושא שממש מציק לי... אני מקריב המון מחיי החברה שלי בשביל האימונים.

בין אם זה המנעות מאלכוהול, המנעות מג'אנק פוד, המנעות מוויד, הקפדה על שעות שינה...
    מה שבדיעבד מונע ממני מלצאת למסיבות, ברים וכו... דברים שהם עיקר חיי החברה בגיל שלי (22)

נכון, אני יכול לצאת ולא לשתות ולא כלום... ואני עושה את זה, אבל זה פשוט לא כיף...

גם אם בחורות זאת בעיה, אתה מתחיל לצאת עם מישהי לך תסביר לה שאתה לא יכול לצאת לבר כי יום אחרי יש לך אימון כבד...

אני באמת מחפש דרכים לשלב בין התשוקה שלי לתחום ובין חיי החברה שלי...

אני יודע שחלק מהתגובות פה יהיו בסגנון "כל עוד אתה לא מנסה להיות בטופ 10 אין לך מה להקריב כל כך הרבה", אבל אני אוהב את התחום ורוצה להגיע כמה שיותר רחוק בו... ואני יודע שזה דורש הקרבות

2. 474 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    274
    ברור שיש ויתורים כלשהם, אבל למשל אני לא מבין למה שתתנזר מבחורות ותימנע מלצאת עם חברים לשתות מדי פעם בסופש. תנסה להסביר יותר טוב

3. 181 נק' מוניטין
    0
    Benj

Benj משתמש מתחיל

Benj
    לייקים:
    63
    אני לא מתנזר מבחורות חלילה חחח אני פשוט אומר שקשה יותר להתחיל קשר עם בחורה כשאתה חי באורח חיים תובעני כל כך.

ותשמע, ניסיתי לשתות פעם בשבוע עם חברים ואני פשוט מרגיש שזה פוגע לי בהתאוששות...

השבוע הייתי בחתונה אז שתיתי. זה היה אחרי סקוואט, כאבו לי הרגליים יומיים אחרי זה (והסקוואט היה יחסית קל). לא שרירים תפוסים אלא ממש כאבי רגליים

4. 8,009 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,451
    אתה תצטרך ללמוד לאזן את הדברים, אפילו לספורטאי עילית יש יותר חיים ממה שאתה מגביל את עצמך.
    אלכוהול מותר לך לגמרי לצרוך, אין שום מניעה לשתות, אבל כמו כל דבר, אל תגזים ותשתה הרבה כל יום. אם אתה יודע שיש לך אימון קשה יום למחרת אתה יכול לשתות מעט או בכלל לא, אבל בשאר הזמן כן.
    אותו הדבר עם ג'אנק פוד, מותר אבל במידה. אל תאכל כל יום, אבל פעם בשבוע כשאתה יוצא עם חברים תהנה מהאוכל, אתה תמיד יכול לעשות החלטות חכמות יותר בבחירה של מה לאכול.
    לגבי הבחורות, זה כבר באמת סדר עדיפויות שגוי. אז באימון לא תהיה ב-100% שלך, אלא ב-90%, למי אכפת? אל תיתן את ה-100% שלך לתחום אחד בלי להשאיר כלום לשאר

shahafnoy, MasterSplitter ו-Lior Rotem אוהבים את זה.
  5. 181 נק' מוניטין
    0
    Benj

Benj משתמש מתחיל

Benj
    לייקים:
    63
    בנוגע לאלכוהול אני גם מסכים עם הגישה שלך וניסיתי את זה... אבל באמת אחרי לילה ששתיתי בו הרגליים שלי כאבו בצורה נוראית, הרגשתי שלא הצלחתי להתאושש מהסקוואט יום לפני... אולי זה היה חד פעמי... אבל זה כן הבהיל אותי קצת

ג'אנק אני אוכל פעם בשבוע ביום צ'יט שלי:)

לגבי בחורות אני לא בטוח שהבנתם את הכוונה שלי... אני לא מתכוון לסקס, על זה אני בחיים לא אוותר חחחח
    אני מתכוון שכשאתה מתחיל לצאת עם בחורה, כל דייט כולל אלכוהול, ג'אנק וכו... לפעמים זה מגיע לפעמיים - 3 בשבוע. וזאת הבעיה... חד פעמי זה בקטנה, אבל כשאתה צריך גם לשלב בין מישהי שאתה יוצא איתה וגם יציאות עם החברים (כשברקע יש גם 60 שעות עבודה בשבוע + לימודים) פה מתחילה קצת בעיה... בגלל זה רציתי לשמוע איך אתם מצליחים לשלב

6. 1 נק' מוניטין
    0
    דגכעשלנח

דגכעשלנח משתמש מתחיל

דגכעשלנח
    לייקים:
    1
    כי אני לא טמבל שחושב שלאכול המבורגר או פיצה יהרסו את כל מה שעבדתי עליו

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  7. 3,395 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע מנוי בייעוץ אישי

Arik
    מנוי בייעוץ אישי
    לייקים:
    709
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    לי נראה שאתה מגזים בטירוף.
    א) אין לך מה להימנע מוויד ולא אלכוהול (אל תשתה עד שוכרה).
    ב) מה הבעיה בג'נק פוד? אתה בחיטוב או משהו? גם אם כן, פשוט באותו היום תוריד ארוחה או שניים ותהנה לך ואם היציאות הן יותר תכופות אז תסביר לחברים שלך שאתה לא יכול לאכול. זה מה שעשיתי וכולם קיבלו את זה בהבנה.
    ג) לגבי בחורות - דה פאק? עוד שנייה תגיד שאתה לא משפשף כי זה מוריד לך מהאימון. בחיאת... תתאפס על עצמך.

גם kevin levrone לילה לפני תחרויות במר אופלמפיה\אנרנולד היה נותן שוט של וודקה. הכל בסדר

Lior Rotem אוהב/ת את זה.
  8. 8,009 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,451
    אתה בטוח שזה האלכוהול, או שיכול להיות שהנסיבות שהאלכוהול מערב היו קשורות?

אין מה לעשות, מה שאתה מתאר זה מצב שאתה צריך לאזן המון דברים בבת אחת, ואתה צריך להחליט מה יותר חשוב מתי

9. 181 נק' מוניטין
    0
    Benj

Benj משתמש מתחיל

Benj
    לייקים:
    63
    א) תשמע בתור אחד שהיה מעשן ושותה וגם מתאמן אני בוודאות אומר שיש לזה לפחות עלי השפעה שלילית... אחרי שאני מעשן וויד אני מרגיש לא מפוקס יום יומיים קדימה

אלכוהול פשוט מעייף לי את הגוף , שוב יכול להיות שפה זה באמת עניין של מינון.

ב) אין בעיה עם ג'אנק, אמרתי שוב... אני אוכל פעם בשבוע... אבל אתה יודע איך זה בחברה שלנו היום, כל יום אתה מוצך בהזמנות ללכת לאכול דבר כזה או אחר.
    בהפסקות בעבודה, דייטים, יציאות או ישיבות עם חברים.

ג) שוב אני חושב שלא הבנת מה הכוונה... הכוונה לא לסקס, חלילה... הכוונה לדייטים עם בחורות, שבדרך כלל כולליפ ג'אנק, אלכוהול וכו... ובכללי לא כל בחורה יהיה לה קל עם אורך חיים כזה

@kotzer

אתה צודק, זה המון דברים לשלב ביחד... בגלל זה רציתי לשמוע על האורח חיים שלכם... איך הכל משתלב כדי לשאוב רעיונות. אשמח לשמוע:)

10. 8,009 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,451
    אל תשכח שסצנת הדייטים זה משהו זמני, ברגע שיש לך חברה קבועה (אם זה מה שאתה מכוון אליו) אז כבר אתה יכול יותר להירגע, והבחורה תבין את ההעדפות שלך.
    מה לעשות שגם לא כל בחורה תקבל את אורח החיים הזה, אבל אתה צריך להיות עם מישהי שכן תקבל אותו

11. 3,395 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע מנוי בייעוץ אישי

Arik
    מנוי בייעוץ אישי
    לייקים:
    709
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    הייתי בחיטוב 4 חודשים, וכל יציאה שהייתי אכלתי ג'אנק פוד. איך עשיתי זאת ? הורדתי באותו היום ארוחה אחת והסתפקתי בשתי חתיכות פיצה או רק בקציצה של המבורגר עם הלחמנייה בלי צ'יפס בצד. יש פתרונות.

מציע לך להנות בחיים האלה. כמו ש @kotzer אמר, אז תגיע 90% לאימונים שלך. לא ביג דיל.

יוסישיטרית ו-Ron.cohen13 אוהבים את זה.
  12. 58,518 נק' מוניטין
    0
    PowerLifting

PowerLifting משתמש משקיע

PowerLifting
    לייקים:
    4,417
    אני כמוך בדיוק באלכוהול וקנאביס,
    אפילו מכמות קטנה מאוד אני מאבד את זה לכמה ימים. לכן אני לא שותה שום סוג של אלכוהול ולא מעשן כלום.
    אבל עם בחורות זה מעולם לא היווה עבורי בעיה, תמיד כיבדו את זה שאני נמנע מהדברים הללו.

nlr666 ו-elchonon אוהבים את זה.
  13. 181 נק' מוניטין
    0
    Benj

Benj משתמש מתחיל

Benj
    לייקים:
    63
    נחמד לשמוע שאני לא היחיד שמרגיש ככה לגבי אלכוהול וקנאביס :) אני מניח שכנראה זה משפיע אחרת על כל אחד...
    לגבי בחורות, אני מניח שזה תלוי בחורה ותלוי הסביבה שאתה חי בה.

14. 10,635 נק' מוניטין
    0
    yanivgoft

yanivgoft משתמש משקיע

yanivgoft
    לייקים:
    2,282
    נמנע כמעט לחלוטין מאלכוהול (עד כדי שליש בירה פעם בחודשיים בערך) ולא הפריע לי אף פעם עם בחורות. גם אין לי שום בעיה לצאת לברים כשאני לא שותה, אני פשוט יושב עם חברים/חברה שלי ונהנה מחברתם גם בלי לשתות בירה או צ'ייסר. אגב, אין שום בעיה בלאכול המבורגר ביציאה או רמחנא ליצלן צ'יפס. סדר את זה עם הקלוריות הכלליות שלך ותתכנן קדימה בהתאם לזה ולא תהיה לך שום בעיה.

אגב אם לא כיף לך לצאת עם חברים שלך כשאתה לא שותה אלכוהול, הבעיה היא לא שאתה לא שותה, אלא שחברים שלך משעממים אותך מדי.

אגב, מה הבעיה בלצאת כשלמחרת יש לך אימון כבד? אם זה סופ"ש אתה יכול לישון פשוט מספיק לפני ואם זה באמצע שבוע קובעים פשוט קצת יותר מוקדם ולא יוצאים עד מאוחר מדי פשוט.

MonkeyD ו-elchonon אוהבים את זה.
  15. 628 נק' מוניטין
    0
    Ger

Ger משתמש פעיל

Ger
    לייקים:
    244
    חד"כ:
    פרופיט עפולה
    מבין לגמרי את המנטליות שלך וגם אני הייתי שם פעם אבל חושב שכל עוד אתה לא עולה לבמה בקרוב אין לך מה להגזים בצורה הזו.
    אל תגזים פשוט, לא לפה ולא לשם. תמצא את האיזון, בסופו של דבר החיים זה לא רק האימונים ויש עוד הרבה מעבר שאני בספק גדול שאתה רוצה לפספס בגלל שיש לך אימון עצימות מחר. לא אומר שאתה צריך לרדת על בקבוק של ג'ק ו2 גרם כל שישי. כמו שאמרתי, לא לפה ולא לשם

16. 655 נק' מוניטין
    0
    100KG

100KG משתמש פעיל

100KG
    לייקים:
    178
    מבין אותך לגמרי.. גם אני הייתי במקום שלך- עד שלמדתי לאזן ולדעת להתגמש.
    כמה דוגמאות:
    1. לסדר את האימונים שלך ככה שלא יצאו על סופ"ש.
    2. לדעת לשתות \ לעשן במינון הגיוני.
    3. לאכול ג'אנק ועדיין להישאר (פחות או יותר) על אותו מאזן קלורי.
    4. לגבי הבחורות- תמצא מישהי מהתחום שמבינה(\ לא מהתחום שתבין אותך) או שתלך לכיוון של הסטוצים.

MasterSplitter אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...