אוכל לפני שינה

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י alexdman1234, ‏15/8/19 ב- 01:12.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    alexdman1234

alexdman1234 משתמש מתחיל

alexdman1234
    לייקים:
    0
    ראיתי פוסט דומה בנושא אך לא הייתה שם תשובה חד משמעית שהיא מעבר ל"העדפה אישית" ולכן ארצה לשאול לגבי אכילה של חצי שעה לפני שינה.
    הפורום המעולה הזה שבר, שובר ואני מאמין שגם ישבור לי הרבה מיתוסים מקובעים בראש, אחד מהם שאני לא בטוח לגביו זה שחלבון ממוצרי חלב לפני שינה הוא מעולה כי זה חלבון שנספג לאט, בלי קשר להעדפה אישית, האם יש משהו שלילי בקוטג' לפני שינה? אם אין משהו שלילי, האם יש משהו חיובי? חשובה לי תשובה שהיא לא העדפה אישית אלא תשובה של שחור ולבן, כן או לא.
    תודה לעונים.

2. 7,700 נק' מוניטין
    1
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,225
    כל עוד לא עושה לך בעיות אז משהו שלילי אין. אין איזה משהו חיובי שהוא בלעדי לצריכה של מוצרי חלב לפני השינה, ויותר קשור לצריכה של חלבון לאורך היום ובצורה מפוזרת לאורך זמן ולא רק ממוקדת לאורך זמן קצר.
    אם אתה רוצה לצרוך קוטג'י לפני השינה כי זה עוזר לך לפזר יותר את החלבון לאורך היום ועוזר לך להרגיש טוב יותר פיזית או נפשית לפני השינה לך על זה, אם לא אז לא רואה סיבה מיוחדת לעשות זאת

yujinius אוהב/ת את זה.
  3. 1 נק' מוניטין
    0
    RazPE

RazPE משתמש מתחיל

RazPE
    לייקים:
    1
    עדיף לא לאכול לפני השינה כדי למנוע צרבות

4. 232 נק' מוניטין
    0
    Devil

Devil משתמש פעיל

Devil
    לייקים:
    230
    יש לזה יתרונות וחסרונות כנראה. אם אכלת לפני זה מספק אנרגיה וחומרים לגוף בזמן השינה אבל גם מפעיל מערכות באופן חצי כבוי שהיו אמורות לנוח.

לדעתי הדבר הכי חשוב הוא קודם כל לסגור ערכים יומיים, אם לא הצלחת עדיף לאכול לפני השינה מאשר לא לאכול בכלל. אם הצלחת לסגור אז הצלחת לסגור במילא אין מה לאכול יותר.

אני מאמין שרוב האנשים לא מסוגלים לבחור במילא אם לאכול לפני השינה או לא אם מדברים על X ערכים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...