ייעוץ הכנה לבדיקת rm1 בדדליפט

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י Ger, ‏9/8/19.

טוען...
  1. 626 נק' מוניטין
    0
    Ger

Ger משתמש פעיל

Ger
    לייקים:
    242
    חד"כ:
    פרופיט עפולה
    אהלן חבר'ה.
    אני מתכוון לבדוק rm1 בדדליפט בקרוב, ולצערי לא חזק בכל הנושא הזה של פיק הכנה וכו.

בפעם שעברה (חודשיים+-) הלך לא רע בכלל- יש לי גישה בשגרה רק ל165 קילו (צהל), עבדתי עם זה הרבה נפח, חזרתי לכמה ימים בבית אז הלכתי לחדר כושר בעיר, ועשיתי יום עצימות של 180 ל3 ואז הסינגל כמה ימים אחרי יצא 215 ל1 ללא חגורה, הופתעתי מאוד לטובה.

מאז שילבתי חגורה ויותר עבודה על משקלים גבוהים בנוסף לנפח, ומעוניין למקסם כמה שיותר את התוצאה, ולצערי לא מוצא הרבה מקורות מידע. כרגע יש לי שבועיים של רגילה בבית ומעוניין לתת בראש ולכוון לסינגל כמה שיותר גבוה.

אשמח להכוונה קצת יותר ספציפית או הכוונה למקורות מידע בנושא, לצערי חלש באנגלית זה די הגביל אותי בחיפוש אבל גם אם תשלחו מקור מידע באנגלית אסתדר. תודה מראש

2. 7,690 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,215
    אין סיבה להסתבך עם זה, אתה בכיף יכול פשוט להישאר עם התוכנית המקורית שלך, אבל להחליף את הסט הראשון של הדדליפט פעם בשבוע בשלשה כבדה (לא מקסימום) למשך 2-3 שבועות, ואולי גם סט או 2 אחריו בשלשה קצת פחות כבדה, אחרי זה תעבור לסינגל כבד יחסית עם 1-2 סינגלים כבדים פחות אחריו, גם כאן לשבועיים בערך, אחרי זה שבוע של ירידה בנפח ועצימות, ואז בדיקה.
    יש שיטות מורכבות יותר שמצריכות לקחת בחשבון את התוכנית העדכנית שלך ולעבוד בהתאם, ויש שיטות פשוטות יותר אבל שמצריכות יותר ידע וניסיון

MasterSplitter ו-Ger אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...