מחקר ישראלי לגבי.. מיץ אשכוליות ודיאנבול

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י AFBB, ‏9/8/19.

טוען...
  1. 369 נק' מוניטין
    1
    Gnfit

Gnfit משתמש מתחיל

Gnfit
    לייקים:
    209
    דיבול עוזר מאוד בכמה פרמטרים במיוחד לאנשים חולים במינון נמוך. ואוראלים עושים עבודה טובה, קל יותר לדעת מה פייק ומה לא, ויותר נעים מזריקות. כמו כן אפשר להימנע מבטן נפוחה בעת השימוש בעזרת תרופה ללא מרשם הקיימת בבתי מרקחת "רווכול"

שים, AFBB ו-Navira אוהבים את זה.
  2. -18 נק' מוניטין
    0
    רועי לוין

רועי לוין משתמש מתחיל

רועי לוין
    לייקים:
    12
    אבל כשלוקחים דיאנה בול חייבים להזריק טסטוסטרון

Navira אוהב/ת את זה.
  3. 775 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    495
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    מסכים ולא מסכים ברור שכולנו התחלנו מי דיאנה היקרה לנו ברור שהוא סוג של נתן לנו תקייק אבל חסרונות של האוראלים באמת לא שווים את היתרונות....לפחות לא לפי דעתי כי אוראלים יכולים מאוד לסכן לנו את הבריאות ובקמרים אחרים שלא נדע יכולים להסתכם באסון לכן עם אוראלים אז בזהירות ויד על הדופק (לא צריך חרדות) אוראליים בהחלט נותנים "תוצאות מהירות" לגבי צרבות בבטן היה לי בהישג יד אומפרזול אבל לא עשיתי שימוש זה היה די סביל כל הניסיון שלי עם האוראלים היה פסדר חוץ מי פעם ראשונה שבאמת הגזמתי עם המינון.לכן צריך לבדוק יתרונות מול חסרונות Better safe then sorry

Gnfit ו-שים אוהבים את זה.
  4. 369 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש מתחיל

Gnfit
    לייקים:
    209
    לא דיברתי על לעשות סייקל, דיברתי על יתרונות רפואים שהוא נותן.
    טסט הוא חומר בסיסי לכל סטרואיד אין קשר לכוונה שלי.
    אמפרזול זה בכלל כדור להורדת חומציות מהקיבה. רווכל משחרר יותר מיצי מרה מהכבד, מסייע בעיכול האוכל, ומוריד ותחושת נפיחות מהבטן למי שמשתמש בדיבול וכו מומלץ.

לגבי נזק אחי אנחנו מזריקים סטרואידים כאן, אין דרך בטוחה גם אם תמנע מאוראלים, רעל זה רעל.. אפשר לשלב מנקי כבד ולעקוב במשך הסייקל. כל גוף לגופו, אישית אני אוהב ווינסטרול בצורה אוראלית, ולא בזריקות.

ובמסה דיבול/אנדרול הייתי במשך 6 שבועות מסיים מסה ועולה בצורה נקיה, כשהנוזלים יוצאים מהגוף תמיד היה חשוב לי לא לעבור את ה-10 אחוז שומן במסה**

ויש גם אנשים אדיוטים שלא יודעים מה הם לוקחים ועושים ונראים פצצה והם על מינון נמוך ואין להם בעיה בריאותית.. אז יש ויש. בסוף נזק גם יהיה שבראים חושבים לי זה לא יקרה סטרואידים דופקים מעבר למערכת ההורמונלית את כל הגוף, מעיים,לבלבב,לב, כבד, כיס מרה את המוח לחלק מהאנשים זה לא מסתיים.

מתי שהוא גם מגיע יום התשלום, בבדיקות דם אי אפשר לגלות מה גדל בגוף, בכלל אנשים עם נטייה גנטית לסרטן המעי, פוליפים וכו טסטוסטרון לבד מגדיל אותם ועושה נזק בלתי הפיך.

frozen, שים, AFBB ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. 192 נק' מוניטין
    0
    Pizza

Pizza משתמש פעיל

Pizza
    לייקים:
    76
    היי,
    באתי לכאן כדי להרוס שמחות. האמת לא עקבתי מה הולך כאן, רק ראיתי מיץ אשכולויות ובאתי להזהיר:
    Soda and Other Beverages and the Risk of Kidney Stones

בערך 40% יותר סיכוי לאבנים בכליות למי ששותה מיץ אשכולויות כל יום. יכול להיות שהאפקט שאתם מדברים עליו כאן קשור לזה איכשהו.
    אז תשתו יותר מים או משהו...

6. 269 נק' מוניטין
    1
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    133
    חד"כ:
    Go Active
    אם זה מיץ אשכוליות טבעי?

שים אוהב/ת את זה.
  7. 192 נק' מוניטין
    0
    Pizza

Pizza משתמש פעיל

Pizza
    לייקים:
    76
    שים אוהב/ת את זה.
  8. 775 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    495
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    דבר ראשון שאני זוכר טוב טוב את המשפט הזה "חברים יקרים עם יש התחלה של סרטן או מחלה גנטית מסוימת אז הסטראוידים רק יחמירו לכם את המצב" מסכים במאה אחוז לך תדע מה יגדל ומה היה ומתי יגיע יום התשלום, היה דיבור על הורמוני גדילה ואפילו החומר שנירא הכי תמים מי כולם (טסטוסטרון) שהוא יכול לעשות החמרה אנקולוגית, מה עושים האלה איך מתמודדים? למה בעצם אנחנו עושים את זה לעצמנו כשאנחנו יודעים טוב מאוד בתת מודע שזה רק יזיק לנו השאלה כמה יזיק ומה זה יעשה,מאחל בריאות לכולם שנעשה את כל זה בשכל ושנישאר שלמים

Gnfit ו-שים אוהבים את זה.
  9. 369 נק' מוניטין
    2
    Gnfit

Gnfit משתמש מתחיל

Gnfit
    לייקים:
    209
    אני מניח שאתה בשיא ומרגיש חזק כמו בסייקל ומתקדם ורואה תוצאות שלא הכרת ובמיוחד שבראים חושבים שלא יהיו השלכות אז חיים בבועה מסוימת. גם החומרים עצמם משנים את האישיות של האדם, אין מה לעשות, אפדר לשים לב לכך רק שמפסיקים. ואלה שחושבים שהם עושים הכל לפי "הספר" באמת אני מאחל רפואה שלמה ובריאות לכולנו. הרופאים בארץ לא להיט בתחום צריך להסביר להם הרבה על העולם הזה כשצריך אותם, הרופאי משפחה בארץ הם רופאי מטרנה. אני עכשיו משלם לגסטרולוג פרטי , בתקווה למצוא משהו כבר שנתיים שאני בסבל, וכל מה שהרופאים של כללית יודעים לומר אני לא "יודע" ביצעתי בדיקת דם מחוץ לסייקל קיבלתי 4.2 טוטאל טסט הרפואת משפחה אומרת לי רק שתרצה להביא ילדים נטפל בזה הייתי ככה :faceplam:.

ישר זריקה של טסט קצר בירכתי מחיה המתים. באמת כל מי שלוקח או שוקל לקחת שידע טוב טוב לאן הוא נכנס ואיזה בדיקות דם כדי לו לעשות. פעם אמרו לי משפט יפה. יפה מבחוץ רקוב מבפנים:confused001:

אבל מי אני שאדבר כבר שנתיים בבתי חולים ובדיקות לא מוצאים כלום בדיחה. כבר לקחתי גסטרולוג באופן פרטי מקווה לטוב.

שים, Navira, MonkeyD ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. 269 נק' מוניטין
    0
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    133
    חד"כ:
    Go Active
    ימח שמם של הגסטרולוגים בארץ, יותר גרועים מהאנדוקרינולוגים פה

כולנו בסופו של דבר לקחנו את הסיכון וידענו טוב טוב למה אנחנו נכנסים

באופן אישי אין לי הרבה מה מלהפסיד אני במילא חצי מת

עדיף לחיות מהר ולמות צעיר

למות חטוב וסקסי אם צריך

שים, Navira ו-Gnfit אוהבים את זה.
  11. 1,297 נק' מוניטין
    1
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    846
    אתה הסיבה שהתחלתי לטגן קצת יותר טוב את החזה עוף שלי, על כל מקרה...

Gnfit אוהב/ת את זה.
  12. 369 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש מתחיל

Gnfit
    לייקים:
    209
    גם אני שמתי לב לזה אחרי מס' בדיקות הבנתי שהבועה שאנו חיים בתוכה אם קורה משהו יש "רופא" התפנצה. גם אני מרגיש כמוך, וחושב כמוך, אם אין משהו לקום בשבילו שאתה אוהב כלום לא שווה. אני מוכן לוותר על 10 מליון שקל רק לחזור לעצמי. שאמרתי לרופא על כדור מסוים שהוא מעלה את הפרולקטין בגוף, היא היית בשוק שאני יודע מזה בכלל, התחילה להתווכח איתי כשאני אומר לה שיש לי עיקצוצים בפיטמות ועוד שניה פותח סניף של טיפת חלב, אין עם מי לדבר היא רופא אתה לא. מקווה להביא להם טביעה טובה על כל השנתיים האלה, רופאי פח
    --- עידכון הודעה, ‏14/8/19 ב- 00:53, תאריך ההודעות המקורית: ‏14/8/19 ב- 00:51 ---
    חחחח אתה עושה בשכל מניסיון :s85:

Navira ו-AFBB אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...