פרדניזון וספורט

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י ZakenKun, ‏8/8/19.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    ZakenKun

ZakenKun משתמש מתחיל

ZakenKun
    לייקים:
    0
    אז ככה יש לי פריחה גדולה בעור.
    הרופא נתן לי 20 מ"ג פרדניזון כדור אחת ביום במשך 3 ימים . השאלה שלי האם יש לה תופעות לוואי? והאם אפשר להתאמן איתה? תודה .

2. 1,675 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,094
    ''האם יש לה תופעות לוואי?'' אם תדפוק את הראש בקיר חזק יכאב לך? זו התשובה. לא רק שיש לה תופעות לוואי, הן גם לא נעימות בכלל בכלל. אני אישית מעולם לא לקחתי אבל אני מכיר אנשים שכן וזה אחד הדברים הכי לא נעימים שיש. החל מצבירת נוזלים בפנים (פני ירח) ועד לדברים שלא נדע. אבל 3 ימים זה מעט בדרך כלל בשביל שיתרחשו דברים רציניים, בדרך כלל כל הדברים האלו מתחילים מעל לשבוע. אגב זה אחד הסטרואידים הכי קטבולים שקיימים שזה מוביל לחוסר התאוששות וכו'. במילים פשוטות....כן יש לה תופעות לוואי. וכן היא משפיעה באופן קשה על החדר כושר (באופן כללי) 3 ימים זה לא הרבה זמן, מציע לא להתאמן.

אני חייב לערוך משהו : קשה לעשות גוגל? בשיא הכנות. תרשום את שם התרופה ו''תופעות לוואי'' ליד ואתה תמצא הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/19
  3. 161 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    72
    תרופה סרטן בלשון המעטה... למזלך אתה כולה 3 ימים עליה, כלום לא יקרה, אפילו הגוף לא יפסיק את הייצור העצמי
    --- עידכון הודעה, ‏8/8/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/8/19 ---
    ולרוב מדברים על התופעות לוואי הפיזיות ובקושי רשום על המנטליות אלא אם כן אתה מחפש ספציפית, ולדעתי הן הרבה יותר גרועות מכל הפיזיות

MonkeyD אוהב/ת את זה.
  4. 1,675 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,094
    דווקא מפורט יפה מאוד על המנטליות, לא מחסירים (אני בפוסט שלי אכן החסרתי) פשוט זה כללי מידי ומשפיע אחרת על כל אחד אז אי אפשר לרשום ''גורם לככה וככה'' אבל הם רושמים בכלליות.

מה לך זה גרם? או למישהו שאתה מכיר שלקח, נשמע שאתה מדבר מניסיון.

5. 161 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    72
    הייתי על החרא הזה במינון התחלתי של 80 מג ואז יורד לאט לאט... זה הדבר הכי נורא שלקחתי בחיים

אם לדבר על המנטלי, יש מצבים שאתה יכול להתחיל לבכות משום מקום או לצחוק כמו חולה נפש סתם ככה, אי אפשר גם לישון על התרופה כל כך אז אתה מקבל את כל התופעות לוואי של אינסומניה, כל דבר שמצריך ריכוז אפילו כמו נהיגה - תשכח מזה, ובאמת מתחיל גם איבוד זהות מפחיד כזה, שבזמן הסייקל חשבתי שאני לא יחזור להיות נורמלי

פיזי: רעב מוגבר, מרגיש נוזלי, עייפות, כאבי שריר/עצם, משמין מאוד על זה ולמזלי לא היה לי את רוב החרא של הפיזי

עריכה : שחכתי לדבר על "הגמילה" כביכול של זה... הגוף מספיק לייצר קורטיזול אז הגמילה מלווה בכאבי ראש חזקים מאוד וכל התופעות לוואי של חוסר בקורטיזול

6. 1,675 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,094
    מפחיד. הסתדר לך לגמרי אחרי שהפסקת? למה לקחת בכלל

7. 161 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    72
    לקח הרבה זמן ... מאמין לוקח להתאושש לפחות אותו פרק זמן שהיית בסייקל
    והיה לי מחלת ריאות חריפה

MonkeyD אוהב/ת את זה.
  8. 1,675 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,094
    המינון שקיבלת היה מאוד גבוה...בתכלס כשקראתי על זה הרבה אנשים חווים את הצד הפיזי בלי יותר מידי מהנפשי. נניח מה שאתה מתאר זה די קיצוני רוב האנשים מודאגים לגבי הפרצוף או כאבי שרירים. אבל זה בהחלט מוזכר בתור תופעת לוואי השינויים במצב רוח.

9. 161 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    72
    אכן מינון גבוה וגם הייתי עליו למלא זמן
    וכן בהתחלה שהתחלתי לקחת ניסיתי לחפש הסבר לתופעות שאני חש ולא מצאתי כל כך, ורק אחרי שהתעמקתי, הבנתי שזה די נפוץ ומרגיש לי שמסתירים את זה...זה נורא המנטלי

MonkeyD אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...