לארי ווילס מתעלל?

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י joseph246, ‏29/7/19.

טוען...
  1. 14 נק' מוניטין
    0
    joseph246

joseph246 משתמש מתחיל

joseph246
    לייקים:
    8
    האקסית שלו פרסמה סרטון שעושה רעש ברשת

2. 1,648 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,068
    הוא כבר הגיב לגבי זה, אני נוטה יותר להאמין לו. אם הוא באמת היה מכה אותה הוא היה נעצר באותו לילה אבל זה לא קרה.
    בן אדם שחור בגובה 1.85+ עצום על סטרואידים ש''מכה'' אישה והשוטרים לא עשו לו כלום אותו לילה? הסיפור הזה יצא לאור רק לאחר שהוא פרסם את החברה החדשה שלו? לארי פתאום אוהב גם גברים? הקלטות של 5 שניות? ''אני רוצה בשבילו את כל הטוב'' ואז מפרסמת סרטון כזה? בגד בי 5 שנים עם גברים ונשים אבל היא נשארה איתו למרות הכל? יש כ''כ הרבה פאקים בגרסה שלה.

3. 17,418 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,204
    שניהם בהחלט לא 100% בסדר. קשה לשים את האצבע מי יותר אבל בדברים בסדר גודל הזה, אף אחד לא חף מפשע.

4. 1,648 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,068
    חח זה כ''כ שקוף שזה מצחיק, נכון זה שקוף אבל עדיין אין 100% אבל יש נטייה להאמין ללארי פה. כל ה''דברים'' שמתחברים ביחד לא הופכים את זה ל50-50.

5. 17,418 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    5,204
    הסיבה שהנטייה היא להאמין ללארי, זה שהוא העלה סרטון מאוד רגוע, שקול וענייני, בעוד האקסית שלו העלתה סרטון מאוד אמוציונלי עם הרבה דברים לא מוסברים.

ככה או ככה, אם תקשיב להקלטות, עושה רושם מאוד חזק שהוא עושה לה דברים שגברים לא צריכים לעשות לנשים.

קאי גרין אוהב/ת את זה.
  6. 0 נק' מוניטין
    0
    קאי גרין

קאי גרין מושעה

קאי גרין
    לייקים:
    22
    הוא תמיד אהב גברים מה נראה לך הוא הגיע עד לאיסלנד כדי להרים אבנים?
    --- עידכון הודעה, ‏31/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏31/7/19 ---
    בתור אחד שהיה בארצות הברית יש שמה מספיק אבנים

7. 1,648 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    1,068
    הסיבה שאנשים כרגע נוטים להאמין ללארי זה שיש יותר מידי פרטים מוזרים בסיפור שלה ויותר מידי ''תזמונים'' לא נכונים (גם לא מוסברים אבל בעיקר מוזרים בתזמון מוזר) דווקא אם אני מקשיב להקלטות אני יכול גם לחשוב על חברה די מטורללת שלא רוצה לעזוב למרות שהוא מבקש ממנה ואז היא מחזיקה סכין בפינה ומתחילה להקליט ולצרוח. המשטרה שמעה את ההקלטות האלו ולא עשו לו כלום. חושב שהיו לוקחים סיכון עם גבר שנראה ככה? בינתיים הוא אומר דברים אובייקטיבים ולא ''בגד בי עם נשים וגברים'' עם 0 הוכחות או תמונות או שהוא הכה אותה עם 0 הוכחות או תמונות (המשטרה עשתה אצלם ביקור על זה ולא עשו כלום) במילים אחרות זה היא אמרה ככה והוא אמר ככה, היה ביקור אחד של המשטרה ובחרו שלא להאמין לה. אולי תגיד לי שזה בגלל הצבע עור כמו שהיא אמרה? אולי היא פשוט ניסתה לגמור לו את הקריירה עם שלל הנפצות ללא הוכחות והוא פשוט ניסה לומר למה (האשמה העליו) לא נכונה.

עזוב את זה שאם הוא באמת היה מכה אותה, ברגע שהוא אומר לה ''לעזוב'' (שומעים בהקלטה שהוא מבקש ממנה לעזוב) היא הייתה עוזבת וממש לא יושבת בפינה ומקליטה. פאקינג לארי ווילס מכה אותך ואת מחליטה להיות גיבורה ולשבת בפינה ולא לזוז? מעניין מאיפה האומץ, אולי הוא לא כזה מפחיד?

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/19

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...