כמה שאלות לפני רכישת ייעוץ

הנושא בפורום 'שאלות לפני רכישת ייעוץ אישי' פורסם ע"י Johnny_i, ‏27/7/19.

טוען...
  1. 22 נק' מוניטין
    0
    Johnny_i

Johnny_i משתמש מתחיל

Johnny_i
    לייקים:
    22
    אני כבר כמעט חצי שנה בתוכנית חיטוב שבניתי לעצמי עם המון למידה מהפורום הזה ומעוד מקומות.
    התחלתי במשקל של כ-91.5.
    ירדתי 18 קילוגרם, המטרה שלי היא להוריד את השומן העיקש בבטן ורק אז להתחיל לפתח מסת שריר, למרות שהמליצו לי בפורום להתחיל מסה ב 70 - 73 בערך ואני עוד בתהיות לגבי זה.

אני מתאמן קבוע כבר חצי שנה ללא הפסקות, 3/4 פעמים בשבוע אימוני כוח (AB) ו4 פעמים בשבוע אירובי (פעמיים בשבוע ריצות למרחקים 5 - 10 קילומטרים ופעמיים אליפטיקל במכון בין 30 ל-40 דקות)

קצת פרטים יבשים על עצמי:
    משקל: 73.2
    אחוז שומן: כנראה 17% מוערך גס
    גובה: 182

העניין הוא שאני עושה את הרוב כמו שצריך (או לפחות ככה נראה לי), סופר קלוריות, מכניס את כל אבות המזון שצריך ויורד במשקל יפה, אך משום מה אני כל חצי השנה הזאת עושה את זה בלי ביטחון ולבד, אין באמת מישהו שיוכל לתקן אותי או לעזור לי וזה מה שגורם לתחושת חוסר ביטחון.

השאלה היא לפי כל המידע שנתתי כאן האם כדאי לי להירשם לייעוץ בשביל לקבל מעט ביטחון ועוד כלים להצלחה האישית שלי בתהליך?

2. 68,234 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,087
    אם אתה מחפש לייעל את התהליך ולהתקדם טוב יותר + לפתח כלים במהלך הירידה במשקל שיעזרו לך גם לשמר את המשקל בסוף התהליך אז נוכל לעזור לך. אני לא יכול להבטיח לך שתרד את ה"שומן העיקש בבטן" כי זה כבר דיי גנטי ותלוי כמה מסת שריר יש עליך. אם אתה שוקל 73 ק"ג על גובה כזה, אין לך יותר מעוד 3-5 ק"ג לרדת ואז תצטרך לעבור לתהליך של עלייה במסת השריר גם אם השומן הזה ישאר שם (ואם תמשיך לרדת, סביר להניח שכבר לא תראה טוב).

3. 22 נק' מוניטין
    0
    Johnny_i

Johnny_i משתמש מתחיל

Johnny_i
    לייקים:
    22
    כן זה גם מה שקוצר אמר לי, תודה על התשובה המפורטת.
    אחשוב על זה יותר לעומק ואגיע להחלטה, תודה רבה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...