תמונה אשמח להכוונה :)

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י אני=], ‏23/7/19.

טוען...
  1. 271 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206
    אומייגאד איזה תפריט עצוב!! :cray:
    אני לא ממש הייתי מחשבת נכון את התפריט שלי כי לא היו לי כלים משוכללים ככ ...כמו היום

הייתי מחשבת תפוח מסכן כ-80, מחלקת אותו לשמיניות, כל שמינית 10, ואוכלת את המסכנצ'יק לאורך כל היום

מלפפון חישבתי כ30 ועגבניה כ-30 וזו הייתה ארוחת הצהריים שלי

כפית גבינה 5 יחידות בייגלה. נסקפה עם 3 כפות חלב. - ביניים שכזה...

פרוסת לחם עם חלבון ביצה וכף גבינה.
    20 פתיתים של ברנפלקס (יענו יחידות, קורנפלקסים חחח)

אמא אני מזועזעת.

אני לא חושבת שארד במשקל מ1700, אין שום סיכוי.
    אולי אם אוכל 1700 לתקופה ואז 1300 אז ארד קצת.

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  2. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    אני גם משאירה לעצמי מיליון נשנושים ואז ששואלים אותי זה מה שאת אוכלת לארוחת ערב אז אני אומרת, נראה לך? מרגיעה את הרעב....
    --- עידכון הודעה, ‏24/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏24/7/19 ---
    איזה נוראיות אנחנו. אבל לפחות יצאנו מזה?
    ותנסי. תראי שתהיי פעילה יותר. אנרגטית. כמובן שלא אומרת לך להתחיל ב1700. מה שעובד לי לא יעבוד לך. אני גם מבססת את רוב התפריט שלי על חלבון ושומן ובעיקר ירקות. ויכול להיות שמה שאני מחשבת לא בהכרח מה שהגוף סופג. ויחסית קצת פחמימה (פחות מ85)
    אבל בוודאות שלא תשמיני מ1200

אני=] אוהב/ת את זה.
  3. 552 נק' מוניטין
    1
    orelz

orelz משתמש פעיל

orelz
    לייקים:
    32
    להערכתי(המאוד מאוד לא מקצועית) אי אפשר לתת הערכת א.ש בלי פלג גוף תחתון \ גב וכו'
    לגבי אם להמשיךחיטוב וכו' נראה לי מוזר קצת לשאול בפורום פיתוח גוף אחרים כי בסופו של דבר הכל תלוי בך \ במטרות שלך \ ברגשה שלך עם עצמך וכו'
    ושאפו ענק על השינוי ! :)

אני=] אוהב/ת את זה.
  4. 271 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206

ממש נוראי.
    וכן, מהבור הכי עמוק כבר יצאתי, ללא ספק. מקווה לא לחזור לשם שוב, בייחוד כי אני יודעת שהפ"א נובעות מעניינים נפשיים, ולא מדימוי גוף (מעולם לא היה לי דימוי גוף שלילי בגיל ההתבגרות, זה לא עניין אותי בכלל. זה כאילו ש'הדימוי השלילי' התפתח לאחר הירידה במשקל, שבכלל נבעה מעניינים אחרים, שלא קשורים למשקל.) וגם עכשיו אני ממש סבבה עם איך שאני נראית, ובכל זאת אני תמיד רואה את המשקלים הנמוכים ואי האכילה כמשהו נשגב.

אמממממממ כןןןן אתחיל מ1200. אבל נראלי שאתחיל ממחר .... כייייי....
    טוב כרגע אני על 250 קל' בערך... אבל באמת באמת שזה לא באשמתי :cray:
    ממש איחרתי להגיע היום הביתה ולא לקחתי מספיק אוכל... הייתי אמורה להגיע לצהריים. :faceplam:
    זה חריג בטירוף. לא זוכרת מתי קרה פעם אחרונה שהגעתי לשעה כזו של היום על מספר כזה.
    וכלכך מפגר שכל הדברים האלה קורים לי בשבוע שהחלטתי להעלות את הקלוריות :faceplam::faceplam::faceplam:
    אבל האוכל בטוסטר אובן. כבר אמור להיות מוכן. וכן, אני גוועת, אז שמתי מנה כפולה.

עריכה: אוקיי אחרי ארוחת צהריים-מאוחרת ענקית ואני עדיין קצת רעבה. אז ישמצב שאצליח להגיע ל1200 :P:

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  5. 115 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    70
    הארוחה הראשונה שלי ביום עוברת את כל מה שאכלת עד עכשיו ובקרוב אני כנראה אוכל סביבות ה1000 קלוריות בבוקר שזה כמעט התפריט היומי שלך :/
    תתחילי לאכול טוב ותנסי להמנע מהחשיבה שאוכל זה רע, יהיה לך הרבה יותר אנרגיות ותרגישי הרבה יותר טוב אם תאכלי יותר, לאט לאט לא צריך לקפוץ, אבל תנסי להתרגל למחשבה שצריך לאכול יותר, והמספר על המשקל זה רק מספר, לא אומר כלום.
    לפי האשכול הזה אני חושב שאת בדרך הנכונה בטח עם התמיכה של הפורום הזה וליאם בפרט :s28:
    בקיצור שיהיה המון בהצלחה, את בדרך הנכונה רק להתנתק מהמחשבה הרעה על אוכל :victory:

אני=] אוהב/ת את זה.
  6. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    אני לא יודעת מה איתך. אם אני מפספסת ארוחות במהלך היום אני שמחה כי זה רק מגדיל לי את הארוחה מאוחר יותר. כמו צום לסירוגין רק לא במתכוון. אני מתפנקת בטירוף בימים שלא הספקתי לאכול נניח בבוקר או שמיהרתי.
    --- עידכון הודעה, ‏24/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏24/7/19 ---
    תודה:)

והכי באהבה בעולם. דווקא מהמקום של ההזדהות אני הכי מבינה אותך בעולם. זה קשה ואת מרגישה קצת רע. שפתאום את אוכלת קצת יותר ממה שאת רגילה. זה לא חייב להיות דרסטי, מספיק חופן קטן של אגוזים שיקפיץ את הקלוריות מבלי יותר מידי נפח וזה יעשה את העבודה. קטן עלייך כל העולם:wub:

golangm ו-אני=] אוהבים את זה.
  7. 115 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    70
    יפה שרשום ש:
    אתה ואני=] עשו לייק לתגובה שלך

8. 271 נק' מוניטין
    1
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206
    תודה, זה סוויץ' שאני צריכה לעשות :cray:
    אעלה ל1200 לשבוע-שבועיים (מבחינתי זו התקדמות.)
    ואז אעלה ל1400 (ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות!)
    נראה איך ארגיש ואיך אתקדם במשקלים.
    ואני עדיין בשוק שאמרו לי להמשיך אפילו למסה ._.
    הייתה לי מחשבה שלפחות חלק מכם יגידו לי להמשיך בחיטוב o_O

חחח וואי לגמרי!

ממש תודה!!!! מהממת שאת!!! :kiss3:
    אני גם יודעת כמה זה מתסכל לעמוד מהצד השני ולנסות לשכנע מישהו לאכול, והוא מפחד...
    הייתה לי פעם-פעם-פעם חברה במשקל 38 שעשתה דיאטה :faceplam: היו ימים שרציתי לתקוע לה את הפרצוף בתוך סיר של שמן מרוב שהיא הייתה עקשנית.

:lol::sarcastic:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...