רמות טסטסטרון - בן 30

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Sparrow, ‏20/7/19.

טוען...
  1. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    אני חושב שאתה פסיכולוגית כבר קבעת עובדה שהכלומיד הולך לפגוע לך בראיה וכבר תראה לאן רצת. לדעתי תפסיק לטחון את המוח זה לא בידיים שלך נשמה, קח את הכלומיד, תמשיך ותהיה בראש שקט. עלון לצרכן תקרא פעם של טסטווירון אתה תיבהל מהתופעות שיש שם.

תמשיך את הטיפול, גם הרופא עיניים אמר לך שהכל תקין, משמע הכל בראש שלך.

yujinius, Opopanax, Navira ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    תודה אח, יתכן וזה באמת שילוב של לחץ להיות כבר "בריא" ולחזור לעצמי שיוצר את כל התסביך הזה. אבל המתאם הזה בין הנטילה לבין זה שע"פ הד"ר עלה לי המספר ורק עכשיו שמתי לב לכך בפתאומיות נשמע לי מוזר. אסמוך על הרופא, עשה לי בדיקה יסודית, אמר אין נזקים ושלל כל מני מחלות ומפגעים של העין. אולי באמת מה שאני זקוק לו זה איזה ריזורט של ויפהסנה או משהו.

Gnfit אוהב/ת את זה.
  3. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    לחץ לחץ ולחץ.. גם אני באותה סירה, לכן צריך להרגע. יש לך כלומיד רפואי, לא תוצרת עזה חייבים לרשום כל תופעה אפשרית גם אם היא 1 למליון. תאמין לי פסיכולוגית אפשר להרוג בנאדם מלחץ. זה מזכיר לי חבר שניסה להזריק לעצמו, אחרי חודש עזר אומץ לנסות לבד, הבנאדם אפילו לא יכל להזיז את היד והזיע כמו חמור ועוד רגע התעלף רק מהמחשבה. למה? כי זה פסיכולוגית.

עברת בדיקה יסודית כמו שאתה אומר, יצא תקין תרגע ותמשיך, אתה תחת פיקוח רפואי.

תחזור לעדכן אם חל שיפור :victory:

yujinius, Navira ו-drorsparrow אוהבים את זה.
  4. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    הגיעו חלק מתוצאות בדיקות המעבדה:
    LH עלה מ1.8 ל6.3
    FSH עלה מ1.1 ל2.9
    Test Total על מ3.19 ל6.08

*הפרולקטין גם עלה אבל נראה לי זה בגלל שלא צמתי וקמתי משינה (שכחתי את ההנחיה של הרופא).

איך יתכן שהטסט' שלי הכפיל את עצמו ועדיין אני לא מרגיש בשינוי? או שיתכן וזה תהליך אטי עד שאני אתחיל להרגיש שינויים פיסיים-פסיכולוגיים?

מה שמשמח לדעת שהכלומיד אשכרה עובד ברמה ההורמונאלית , מינון קטן של 25 מ"ג שלושה ימים בשבוע מכפיל לאחר שלוש שבועות של שימוש מעלה בצורה דרסטית את המדדים, ז"א שהאנדו שלי באמת עלה על הסיבה של החוסרים ההורמונאליים שלי.

20190915_173050.jpg

קבצים מצורפים:

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/19
    Gnfit אוהב/ת את זה.
  5. 1,036 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    649
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    יאו תקשיב התופעות לוואי בטסטווירון איזה מוגזם זה באמת קיים? חוץ מי השבתת הציר השאר מהתופעות האלה קימים באמת מוגזם. גם על ויטמין C יש תופעות מוגזמות
    --- עידכון הודעה, ‏15/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏15/9/19 ---
    בול מה שקרה לי באחד הסייקלים אכלתי התקף חרדה וראבק מה כבר לקחתי טסט במינון של 500 לשבוע, עשיתי אקג ובדיקת לחץ דם הרופא אמר הכל בסדר יצאתי מהמרפאה והכל עבר כלא היה
    --- עידכון הודעה, ‏15/9/19 ---
    תראה במצב נפשי לרוב אתה לא תרגיש שינוי וזה מאוד יקשה עליך העניון הוא נפשי תמשיך להיות במעכב, אומרים כשאתה יורד מהסייקל ואתה בPct אין כח אתה עייףףף ז*ן על זה אוקיי כן אתה מושבת אבל אני הולך לתת 200 אחוז ואני לא נופל לנושא של אני חלש חסר טסט כן החרמנות מעט נופלת אך בכלל לא להילחץ מזה ואפילו לא להתייחס לזה להתעלם לחלוטין אפילו עם חומרים משביתים כמו נור 19 היה לי חשק בPct (וראבק אחרי Pct טוב מתיישב על תוכנית אימונים מתאימה לבחור טבעי וממשיך להתאמן כמו חייה רע כן אני לא נירא כמו בסייקל כן אני לא יצליח להרים כמו בסייקל אבל אני בהחלט ישאר ברמה גבוה שתספק אותי) והכל בסדר אין לך מושג למה המוח שלך מסוגל לעשות לגוף שלך ולהפך,להרגיש את כל התופעות של התקף לב ולבסוף להבין שאתה לא קרוב לזה זה גאוני אז תחשוב מה המוח יכול לגרום לחבר שלך למטה. ברור שאם באמת יש בעיות אז היה מאוד קשה נפשית לעקוף את זה. גם פרטנרית שנפשית מלכתחילה לא עןשה לך את זה או היא לא באלך טוב בעין שכח מי ס*ס איכותי,כן אני מבין את המשפט "אני צעיר צריך לעמוד לי בכל מקרה" הוא לא נכון בעליל מה אם אני יגיד לך שגם בסייקל עם 750 שבועי אם יש מישהי שלא באלי טוב בעין פשוט וחלק הכלי לא יעלה לשעה 12 הוא ישאר בשעה 6 כמו גומי. המון פסיכולוגיה יש פה המון

שים ו-drorsparrow אוהבים את זה.
  6. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    מקווה שזה עניין של מחשבה שמשפיעה על החומר, קצת כושר וקצת מדיטציות משהו יכולות לפתור את זה.

לפי בדיקה זו הטסט שלי גבוה יותר אפילו ממה שהוא היה כשהייתי בן 21 (בדקתי בשירות את הטסט', עמד על 4.5 בערך) בגלל זה אני חושב שהייתי כבר אמור להרגיש את ההשפעה החיובית (יותר חיוניות וכוח, השתפרות של העניין המיני, מקווה שכל זה ממש מחכה לי כבר מעבר לפינה).

אחכה לתוצאות הפרי והE2 ואדבר עם אנדו על המשך, אולי העלאת מינון כמו שנאמר, המינון של ה25/3 הוא רק התחלתי לבדיקת האפקטיביות.
    שמח שהמדדים עלו ושנמצאה הבעיה, כלומר הפגיעה של האשכים נפסלה בוודאות (כפי שהאולטרסאונד אמר) ע"פ הבדיקות.
    ז"א אם הוכחה בוודאות הבעיה אזי יש גם פתרון.

כיף לראות מספרית מול העיניים שהטסט כבר לא 3 אלא 6..
    שמח לקבל בשורות טובות סוף סוף בעניין הזה ועברו רק 3 שבועות - אולי באמת יש אור בקצה הסיפור הזה שלי ובקרוב אחזור להיות בנאדם שהייתי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/19
  7. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    איזה פגיעה האולטראסאונד אמר ?
    תעלה לכאן את הממצא מהסיכום רופא

8. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    התכוונתי שאין שום פגיעה כפי שהUS והאורולוג אמרו, בין היתר האנדו' רצה לבדוק לפי התגובה שלי לכלומ אם פעילות האשכים שלי תקינה.

9. 84 נק' מוניטין
    0
    Oran15

Oran15 משתמש מתחיל

Oran15
    לייקים:
    33
    יכול להיות שהכלומיד העלה לך את הshbg ואז אולי עלה לך הטסט אבל אתה לא תרגיש שיפור, ממליץ לך לבדוק אם הוא בנורמה

שים אוהב/ת את זה.
  10. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    רופא המשפחה משום מה לא רצה לתת לי את בדיקת SHBG כשביקשתי, אולי הטסט פרי יתן איזה אינדיקטור בעניין.

שים אוהב/ת את זה.
  11. 84 נק' מוניטין
    0
    Oran15

Oran15 משתמש מתחיל

Oran15
    לייקים:
    33
    לדעתי כדאי שתתעקש יכול להיות ששם הבעיה
    --- עידכון הודעה, ‏15/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏15/9/19 ---
    וכמובן שהכי חשוב זה הfree ולא הtotal אז תחכה לתוצאות

שים ו-drorsparrow אוהבים את זה.