רמות טסטסטרון - בן 30

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Sparrow, ‏20/7/19.

טוען...
  1. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    אה ברור ברור אני מעל אנוש רגיל בכל המדדים ועוד לקחתי .. כן זה עשה בלאגן
    סתם סיפרתי חוויות .
    גם אני חשבתי שכלומיד ישר יעזור לך עוד לפני שסיפרת על הרופאה .
    מוזר לי שלא , ועדיין לא מאמין לך שלא .. עוד חודש אני רוצה לראות בבדיקת דם שבאמת לא עזר .
    האם עשית MRi מוח ?

drorsparrow ו-Gnfit אוהבים את זה.
  2. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    אמרה שאין צורך כרגע, הנחתה אותי רק לעשות בדיקות מעבדה לאחר 3-4 שבועות של כלומיד ולטלפן אליה.

שים אוהב/ת את זה.
  3. 155 נק' מוניטין
    0
    BeN35

BeN35 משתמש פעיל

BeN35
    לייקים:
    100
    אם ההנהלה מסכימה לפרסם את שם הרופאה,והיכן מקבלת?

4. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    לשלוח לך בהודעה פרטית?
    *לא משנה, לפי כללי הפורום צריך שיהיו לי 30 הודעות בפורום כדי שאופצית שליחת הודעות פרטיות תפתח.
    --- עידכון הודעה, ‏4/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏4/9/19 ---
    אשמח לחוויות כלומיד נוספות אם יש..מינונים (אני במינון 25 מ"ג × 3 ימים בשבוע), תוך כמה זמן השפיע - עזר - לא עזר..

סייד נוט, עצוב שעם כל ההתקדמות הרפואית, מיגור חלק מסיבוכים רפואיים שונים עוד לא הומצא פתרון קל, מהיר ויעיל וללא תופעות לוואי בטיפול בבעיה גברית זו (הרי אומרים שהגברים שולטים בעולם ונמצאים בעמדות כח).

כל סקירת הספרות שעשיתי ברשת בשבועות האחרונים, פורומים ומאמרים אקדמאים כותבים על שיטות טיפול שונות בכלומיד, בחלק מדברים על נטילה יומית של 25 מ"ג, בחלק 50, בחלק 12.5, חלק מדברים על יום כן יום לא..מרגיש לי שזה יותר ניסוי וטעיה מכל דבר אחר. מרגיש שפן ניסויים, כלומיד זה לא באמת טיפול מוכח, לא מאושר בהתוויה לטיפול בגברים ועוד.
    או שאני מיואש לפני הזמן? כי סה"כ לקחתי עד כה רק שבוע וחצי..

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/19
  5. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    היי אפשר לקבל פה או בפרטי בבקשה את השם של הרופאה אני בסיטואציה דומה ומחפש מומחה מומלץ

6. 674 נק' מוניטין
    1
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    היית תקופה שהפסקתי חומרים לגמרי, וגם לא pct כי יש לי בעיות עיכול, הגעתי לטסט טוטאל של 4.2 שזה הרגשה של מת הרופא בכללית אמרה לי שתרצה להביא ילדים יטפלו בזה :faceplam: חזרתי לסייקל, מזריקה אחרונה לפני כ 3 שבועות שהפסקתי בגלל הטיפולים הפרטים, הגעתי ל-17.8 בטסט טוטאל לפי בדיקות דם מלפני יומים.

אני מכיר את ההרגשה שעוברת עליך כרגע , אי אפשר כמעט לתפקד. אבל הגעת עד עכשיו סימן שאתה מתקדם, תנסה את הטיפול בכלומיד, הטסט שלך כ"כ נמוך שגם אם אני אזריק לך טסט קצר כל יום במשך שבוע לא תרגיש הבדל אז סובלנות זה לא קסם.

על כל אחד משפיע בצורה שונה , אחד מאגיש לדגומה תופעות לוואי מכדור קלן-השני לא מרגיש גם מ-4.

עצה שלי אני יודע שאתה לא לקחת חומרים וכו' אין לי מושג איך הגעת לרמה כזו נמוכה של טסט, אולי שים צודק, או טועה, יש לך מזל שיש פה חבר'ה שמבינים יותר מאחלה רופאים בקופת חולים.

תמשיך טיפולים רק באופן פרטי!.. עזוב אותך מכללית, הרופאים שלהם פח.

אחרי חודש תעשה בדיקה מאמין שהטסט' יעלה לך, המקרה הכי גרוע trt, אז אין ילדים, לא כזה נורא לפחות לדעתי:blush: (שקט נפשי, במידה ואתה מתגרש אין מזונות, ולעבוד עד שהילד יגיע לגיל 18 והרכוש נשאר שלך, פלוס סקס בלי קונדום ואפשר לגמור בנחת בפנים 1+2 :victory:

ואל תתבייש להגיד שיש לך בעיות זקיפה וכו. שהרמה של הטסט ככ נמוכה אתה מרגיש כמו ילד נפשית , כבר גם ככה נדפקת תירה עד הסוף :suicide:..

אל תתייאש כ"כ מהר. אני שנתיים בטיפולים לא התייאשתי, למרות שאני על הסף, אבל מקווה לטוב.

SweetBamba, McGregor, שים ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    @gal498 הרופאה בבאר שבע אם רלוונטי, אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות. בכל אופן, רוב הרופאים הפרטיים שביררתי עליהם כן מסכימים לתת טיפול ולא מבטלים כמו הרופאים ברפואה הציבורית - המינוס הוא שאם אין לך כסף..כי בהחזרים של הביטוחים המשלמים יש מכסה מסוימת של ביקורים ולא כל הרופאים נמצאים במסלולי החזר בקופות.

@Gnfit תודה על החיזוקית אחי, מקווה שנצליח.

קראתי שמחסור בטסט' בעקבות הפרשות LH נמוכות (היפו שניוני) לאחר גיל התבגרות תקין יכול להיגרם מסיבות סביבתיות שונות כמו חשיפה לקרינה או שימוש לרעה בכל מני דברים - אני ממש מצטער ברגע זה שעשיתי מסלול חיים נורמטיבי של: בית ספר - צבא - תואר ראשון ולא העמסתי קוקאין והרואין בנוסח טריינספוטינג ועשיתי ילדים עם מישהי בגיל העשרה או טיילתי באזורים מוכי קרינה כמו צ'רנוביל..ראיתי בVICE איזה דוקו על מטיילים באזורי קרינה חח...בזבוז של חיים בריאים.

ממש מקווה שכלומיד יעזור, נשבר לי למען האמת - מ018 נמצא בסחרור המטמטם הזה.
    יכולתי להתחיל את הטיפול הרבה לפני, אם לא רופא המשפחה שלי ששכנע אותי שהטסט' בסדר גמור ולא הנחה אותי לגשת לבירור אנדוקרינולוגי. אולי אני צריך להודות על הבעיות בתחום המיני שהופיעו לי בפתאומיות לפני כמה חודשים - אם זה לא היה קורה לי הייתי ממשיך בחיי נמוכי הטסטסטרון.

מה שמוזר לי זה שאיך יתכן ש28 שנה מחיי חייתי כגבר תקין, פעיל, בועט ופתאום חלה צניחה של כל המדדים האלה, או שזו הייתה ירידה הדרגתית של המדדים עד שהם הגיעו לקו פרשת המים ומשם ההתדרדרות החלה להיות מורגשת..אבל למען האמת הגורם לא מעניין אותי אלא הפיתרון לסאגה הזו.

חבל שאי אפשר לתבוע אף אחד על זמן אבוד.

הטופיק הזה נהפך לסמי לבלוג אישי של גבר שהולך לאיבוד..סליחה על החפירות.
    איך זה יתכן שלא קמה בארץ אגודה של נמוכי טסטסטרון, היפוגונדיזם ויתר ההטרלות של הורמוני מין בקרב גברים? כי אנחנו גברים ושומרים הכל בפנים?

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/19
    SweetBamba אוהב/ת את זה.
  8. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    אני אגיד לך מה שנינו במצב די דומה. הייתי בן 27, נדבקתי בווירוס כלשהו מחזה עוף, שלא בושל היטב, נתתי ביס וזרקתי אותו טעם של מוות על הלשון, אחרי כמה שעות צמרמורות, ולא רציתי להקיא שונא את התחושה, שמרתי את זה בפנים והינה אני, כבר כמעט סוגר שנתיים, שנה וחצי בטיפולים בכללית, כל פעם פוגש את הגסטרולוג אני לא יודע" אין מה לעשות" אין קשר לחומרים בכלל, בניתי את הגוף שלי במשך שנים קרעתי את עצמי לא ביום 1 שהכל ילך. לפני חודשיים, חבר הכניס לי לראש לך לרופא פרטי, אמרתי לו אי אפשר לטפל בזה, אמר לי לך אין מה להפסיד, הגעתי לרופא באסותא גסטרולוג האמת? לא התרשמתי ממנו זרקתי 800 שקל לפח, הוא הפנה אותי לגסטרולוג אולי הכי גדול בארץ, בנאדם מקצועי בכל הקשור לתנועתיות העיכול, ישבנו כמעט שעה וחצי, נתן לי מספר בדיקות חוזרות לעשות בדק אותי בנאדם מקצוען, קיבלתי גם בדיקות דם מסוימות שבכלל הרופאים בכללית יודעים מהן , לפני יומים קיבלתי את הבדיקות, נשאר לי עוד בדיקה ולחזור אליו. כל הבדיקות שהוא נתן לי מתקשרות לכבד בעיקר,(ערכי כבד בשמיים!) אפילו הרופאת משפחה לא התקשרה או משהו בסגנון, ידעתי שזה מהחומרים הפסקתי אותם כרגע, עד לסיום הטיפול :97: .. לפחות הטסט' עלה ואני לא מרגיש כמו ילדה :saliva:

ובנוסף קבלתי עוד מדדים ועוד בדיקה להבין למה אני לא מצליח להירדם(כדורי שינה+כדורים טבעיים וכל זה והינה אני ער כמעט יומים לא מצליח לישון) תגיד תודה שאתה רק כמה חודשים ואולי מצאת את הפיתרון לכך רוב הסיכויים שלך שכן. במקרה הכי גרוע תזריק וכוס אמו העולם. אני מוותר על ילדים וחיי נשואים משעממים, מעדיף לדפוק סייקלים :bananen_smilies011: ולהנות מהחיים כמו שאמרת, במקום ללמוד לתארים וכו.

לפעמים זה מגיע משום מקום מה נעשה? נלחמים.. אתה רק כמה ימים אתה צריך לחכות קצת, בנתיים שכח קצת מזה, מקרה הכי גרוע תזריק תלך לחד"כ תפתח לך אחלה גוף ותהנה מהחיים, גם ככה הנשים של היום לא מציאה בשוק, כסף, מסעדות,מלונות, שתישאר בכ** של אמא שלה סליחה על הביטוי.

קודם תבריא, שחרר את הראש, תנסה את הטיפול, ותהיה חכם. מלא בשנתיים האחרונות חולו ומתשפאזים, ואין לרופאים תשובות בכללית בעיקר, ולפני 3 דק היו בראים זה לא אנחנו מחליטים.

אני מקווה גם למצוא פיתרון, ואז כללית תשמע ממני יפה מאוד :Sync-0h5y1d7:..בנתיים אני מתאמן ושומר לא נשבר, תמיד חייב להיות פיתרון במקרה שלך הוא לא כזה גרוע עכשיו אתה סובל ואת החלק הקשה עברת , נשאר רק לאזן אותך. הרופאים בכללית שווים לפח!.. בגללם דוד שלי חולה סרטן על סף מוות, שבבדיקת דם עוד לפני שהתפשט הסרטן לא התייחסו, פיצו אותו ב-400 אלף שקל , מה הוא יעשה איתם עכשיו? לקום מהמיטה הוא לא קם.

תסגור את הספר שלך עם כל מה שניסת בכללית, פתחת ספר חדש אצל רופא פרטית כבר יש התקדמות אתה בחרדה אם תמשיך לחשוב ככה כלום לא יעזור, המוח הוא המפתח לכל!.. אני מבטיח לך שיפור בבדיקה הבאה :up:

ואל תתנצל , הפורום הזה ספציפית נועד לעזור במקרים כמו שלנו, יש לנו כאן מומחים , תגיד תודה שפתחת פוסט כאן אחרת היית נשאר ככה עוד כמה שנים טובות, אז אין צורך להתנצל תוציא, תפרוק, ה:jester: של כללית עוד ישלמו על הזמן האבוד :mafia:

7777tom7777, drorsparrow ו-שים אוהבים את זה.
  9. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    מה שכן, מאז שאני נוטל כלומיד השינה שלי הסתדרה, ישן לילות מלאים ולא נמצא בתוך לופ של לחטוף שעות שינה במהלך היום כי שנת לילה מחורבנת. על יתר הדברים לא הייתה השפעה חיובית. אבל זה מועט אז מחזיק אצבעות.
    אולי הטסטסטרון שלי מטפס לאט לאט? אם השינה הסתדרה?

מישהו מכיר איפה ניתן לעשות בדיקות דם מהירות באופן פרטי בנגב ואת העלויות?

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/19
  10. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    אל תוותר הפעם על test free
    סבבה שעושים לך טסט טוטאל הפעם תבקד במיוחד גם Test free

drorsparrow ו-McGregor אוהבים את זה.
  11. 24 נק' מוניטין
    1
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    כל פעם שעשיתי את הבדיקות נתנו לי גם טסט' פרי בלי ויכוח. הפרי ברצפה :cray:
    --- עידכון הודעה, ‏5/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏5/9/19 ---
    אני יודע שבפורום אסור לפרסם מאיפה משיגים טסט' רפואי שלא במרשם, אבל אם אני שוקל את האופציה - מה מידת הקושי להשיג דבר כזה ומה המחירים בשוק החופשי? זריקות/ ג'ל.

שים אוהב/ת את זה.
  12. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    מה אתה קשור ?$#@! מאיפה הבאת את הרעיון המפגר הזה ומה הוא קשור אליך ?$#@!

13. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    סתם מחשבה אחי, חשבתי לנסות טסט' חיצוני לראות מה יעשה לי, למה רעיון מפגר?
    --- עידכון הודעה, ‏5/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏5/9/19 ---
    קראתי גם שHCG יעיל ויכול להיות יותר יעיל מכלומיד בעידוד יצירת טסט' טבעי - מה הדעות לגבי טיפול בזה, מבחינת יעילות מחוויה אישית ומבחינת נוחות לוגיסטית (איך זה משתלב בחיי היום יום, כי לפי הבנתי זה זריקות כפעמיים בשבוע)?

ברור לי שאני נשמע ילדותי חברים, פשוט אני כבר מיואש מהמצב הזה והשיפור במצב לא ממהר להגיע.
    --- עידכון הודעה, ‏6/9/19 ---
    יא אללה, רפרפתי בסרטוני הדרכה על הזרקות ביוטיוב - איזה גיהנום אישי בשבילי זה עלול להיות --- אני נשמע פה סיסי לגמרי שיהיה סעמק, מקווה שהכלומיד הזה יעשה את העבודה סעמק, אין לי כוח להזריק לעצמי כל יומיים HCG או להזריק טסט' כל שבוע - שבועיים - שלושה שבועות - פעם בשלושה חודשים. איך זה לעזאזל שאין טיפול תרופתי בהתוויה שמיועד באופן בלעדי לגברים* ומוכח כיעיל במאה אחוזים. לא רוצה לחיות חיים של זריקות.

לא עשיתי נזק גופני לעצמי מחיי הוללות של אופיאדים וכו', לפחות אם זה אז הייתי מביט אחורה ויודע היכן נמצאת האשמה - אך האשמה היא בביולוגיה מזורגגת שלי, קלפים שחולקו על ידי מחלק הקלפים הקוסמי. ושוב אני מצטער שחייתי חיים נורמטיביים פחות או יותר, שבזבזתי את חיי על צבא ולימודים ותעודות שזה חרטא אחת גדולה, מצטער על כל התנדבות וההשקעה שלי בלנסות להפוך את העולם לטיפה טוב יותר במשהו וכל העשייה הטובה שהתעסקתי בה כשהייתי צעיר מלא אידיאלים וחארטות - מצטער על כל קשיש שעזרתי לו ועל כל נער שעזרתי לו, על כל פעם שהסתכנתי בשביל מישהו אחר, כל פעם שגיביתי מישהו, מצטער על כל הלילות ללא שינה והימים הארוכים שהייתי עסוק בלפתור בעיות של אחרים..בלי לחשוף את עיסוקי.. ואולי יותר מכל מצטער על כל בחורה שלא הכנסתי להריון כשהייתי במיטבי, כי אולי באותם הימים היו האופציות היחידות שלי של להיות אבא ובעל.

הקראמה היא כלבה לא הוגנת - באמת שמגיעה לי קארמה טובה, לא להיות ז יין מיליונר, לא..רק להיות בריא..לא ביקשתי שום טובה בחזרה מעולם אף פעם.

אני מתחיל לפתח טינה כלפי אנשים בריאים בקטע הזה. מקנא בכל אדם שחולה במחלה אחרת אבל לא צריך להתמודד בבעיה של הבסיס שהופך אותו למה שהוא - לגבר.

*הלכתי מקודם לסופר פארם עם המרשם הפרטי שהיה לי לנסות לקנות עוד כלומיד (רציתי לשחק עם המינון בשיטת מצליח, במרקחת של כללית מכרו לי רק ל9 כדורים ובמרשם הפרטי גיליתי שנרשם שלושים...אבל הרופא משפחה - רוקח הלכו לי ההנחיה שהייתה רשומה בסיכום ביקור אצל האנדו) , אבל בסופר פארם הסתכלו עליי במבט מוזר והרוקחת שאלה "זה לאשתך?" ולא מכרה לי דבר, לטענתה אני צריך להסתובב עם אישור של הקופה ----------- אז מה לעזאזל אני אהיה כל החיים אסיר של קופות חולים ובירוקרטים מזורגגים?

קיצר אם שום דבר לא יצליח ולא יעבוד לי אני לוקח הלוואה של מיליון ש"ח ---בחלום, מי יתן לי..--- ובורח למזרח להקים איזה אורחן משהו, על הז שלי הטסטסטרון והזיקפה - אחיה על ויאגרה או אצטרף למנזר בטיבט.

למי שקרא, תודה שקראתם את הזיבולי מוח שלי בפוסטים שלי..לא מוצא מקום אחר ברשת לפרוק את החרא הזה שעובר עליי ואתם נראים אנשים מביני עניין.

:lol: אחויה זה לא המקום לתמיכה רגשית...אבל אם כבר זה המקום היחיד שדיברתי על זה בו..

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/19
    Lior Rotem ו-7777tom7777 אוהבים את זה.
  14. 3 נק' מוניטין
    0
    7777tom7777

7777tom7777 משתמש מתחיל

7777tom7777
    לייקים:
    3
    אני מבין לגמרי מה אתה מרגיש
    נכון לא היה לי טסט נמוך
    אבל הרגשתי לדעתי את רוב התופעות לוואי שמרגישים מטסט נמוך בגלל כדור נגד התקרחות שלקחתי בשם פינסטריד

מה שאני יכול להגיד תהיה חזק אני מבטיח לך שהכל ישתפר ככה זה בחיים לצערי הרב לרוב למטה וקצת למעלה

נ.ב אני עוקב אחרי האשכול הזה מהיום שפתחתה אותה פשוט אני לא נוטה להגיב פה כי חוץ ממידע בפיתוח הגוף ובתזונה אין לי מושג לגבי חומרים או הורמונים

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/19
    drorsparrow אוהב/ת את זה.
  15. 12,209 נק' מוניטין
    0
    SweetBamba

SweetBamba משתמש כבוד משתמש כבוד

SweetBamba
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,458
    לא סיסי לא ילדה ולא נעליים
    אתה אש גבר. אתה פשוט היחיד שפתח את הנושא ומי שלא טוב לא - שלא יקרא.
    בוא נראה איך יהיה הטיפול , לכמה זמן הוא מיועד?

16. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    מודה אחי. האנדו אמר 3-4 שבועות (נראה לי אלך על ה3 שבועות, אני כבר בסוף שבוע השני של הטיפול, אז עוד שבוע ובדיקות, איזו השפעה אמורה להיראות במדדים), ואז בדיקות מעבדה ועם התוצאות ליצור אתו קשר לראות אם צריך לשחק עם המינונים או ללכת על משהו אחר.
    --- עידכון הודעה, ‏6/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏6/9/19 ---
    מצאתי ברשת מידע על תרופה אחרת, פרווירון/ מסטרון שהיא מעלה את הטסט' ביעילות עם השפעה אפסית כמעט על הLH וFSH ועל איכות הזרע, מישהו מכיר? או זו אופציה טיפולית יעילה?

מוזר לי שהכל המידע החיפושים שהניבו הגיגולים שלי על תרופות מאותה המשפחה כמו כלומיד אומר במפורש שמשפחת התרופות הזו היא לא מאושרת בהתוויה לטיפול בגברים, ו"תרופת האחות" של כלומיד שיועדה לטיפול בגברים בהתוויה - enclomifene/ androxal לא קיבלה אישור מוועדות רפואיות שונות וחזרה לשלבי פיתוח.

עכשיו מידע נוסף שעלה שכלומיד מעלה בוודאות את רמות האסטרדיול מה שמביא להשפעה שלילית בגברים וצריך לשלב אותו עם תרופות ממשפחת AI כמו אנסטרוזול, ארידימקס או לטרוסול (שגם לא מותוות לשימוש בגברים). מידע אחר מראה שהAI בעצמו יכול לשמש כטיפול יחידני בחוסר טסטסטרון וביצור הLH והFSH (אם אני לא טועה) - מה שחיובי בAI'S שהם לא מעלים את הE2.

ממה שאני מבין אין שום טיפול "רשמי" (בהתוויה רפואית ייעודית לשימוש בתרופה) וארוך טווח בהיפו שניוני פרט לטסטסטרון חיצוני ולעתים שילוב של מגרי היפופיזה שונים לזמן קצוב לשם שמירה על הפוריות (כמו שהחבר'ה שמתאמנים כאן עושים, סייקל טסט + PCT).

ומצגת נחמדה על היפוגונדיזם שניוני של הFDA
    https://www.fda.gov/media/102451/download

17. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    @drorsparrow כתבת לעצמך הספד כבר לבעיה ברמה של 'שמים פלסטר וזה עובר' . .
    מה נגנבת ככה ? כתבת מלא שטויות על תרופות שלא קשורות אליך .. איך לי כוח להתייחס אפילו .
    תהיה רגוע כלומיד זה אחלה דבר . ואתה תצחק על עצמך על כל מה שכתבת אחריי הטיפול הקל שתעבור . :faceplam:

18. 24 נק' מוניטין
    0
    drorsparrow

drorsparrow משתמש מתחיל

drorsparrow
    לייקים:
    11
    מקווה שאתה צודק אחי, שגר לי קצת ממידת האופטימיות שלך.

19. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    נו איך זה לאכול בשר ?

20. 479 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    279
    תעדכן גבר. לא ראיתי את הפוסט שלך הרבה זמן אבל עכשיו קראתי כמה עמודים. תתעודד, אתה עדיין לא עקר ורוב הסיכויים שתצא מזה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...